Nie tylko Hanna Lis. Roman Giertych o feministkach z ,,WO'': ,,Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera'' - zdjęcie
31.10.19, 09:04(fot. screen)

Nie tylko Hanna Lis. Roman Giertych o feministkach z ,,WO'': ,,Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera''

8

W feministycznej gazecie "Wysokie Obcasy" ukazał się artykuł promujący aborcję. Jak już informowaliśmy, swoje oburzenie wyraziła Hanna Lis. Dzisiaj swoją krytykę wyraził Roman Giertych.

W Wysokich Obcasach pojawiła się recenzja głośnego filmu pro life pt: "Nieplanowane".  Zdaniem autorek "Film "Nieplanowane" to antyaborcyjna propaganda. Funduje nam stek kłamstw i mitów na temat aborcji". Zdaniem Hanny Lis, w "Wysokich Obcasach" jest "oraz więcej brokatu, coraz mniej mózgu"

- Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że aborcja jest bezpieczna, że jest nawet bezpieczniejsza od porodu. - czytamy w "Wysokich Obcasach"

Feministki cytują wypowiedź ginekolog, która stwierdziła, że "aborcja jest jedną z najbezpieczniejszych procedur medycznych w Stanach Zjednoczonych a prawdopodobieństwo powikłań jest mniejsze niż przy kolonoskopii lub ekstrakcji zęba mądrości". 

- Co więcej, aborcja prawie zawsze przynosi ulgę oraz bywa doświadczeniem bardzo wzmacniającym - dodają feministki

Do sprawy odniósł się Roman Giertych

- W “Wysokich Obcasach” zamieszczono tekst o uzdrawiającym działaniu aborcji. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Czekamy na tekst o pozytywnych dla chorego skutkach eutanazji. - napisał

 


Komentarze (8):

Topek2019.11.1 16:04
Roman Giertych ma prawicowe poglądy ale nie jest już fanatycznym socjalistycznym nacjonalistą jak przywódcy PiSdzielców
igor2019.10.31 14:05
feministki czy esesmanki???czy feministka musi być plugawym ścierwem?? same się potnijcie a od Dzieci się odp........
ala2019.10.31 11:35
Dziękuję panie Romanie.
T.2019.10.31 11:24
"Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera" - święta prawda Roman - działacz pro LGBT:)
tom882019.10.31 17:50
no nie, przecież on jest przeciwko Kaczyńskiemu, nie pro Kaczka
Jarek2019.10.31 10:53
No wiesz co giertych - jak tak można - na swoje kobiety , które strajkują przeciwko PIS ?! Czyś pan też rozum postradał ?! Czyżbyś pan polubił PIS ?! Co się z panem dzieje ?!
Piotr2019.10.31 10:22
No tak, wedlug "mądrych" feministek aborcja czyli zabicie człowieka jest bardzo wzmacniające i przynosi ulgę. Satanistyczne podejście do sprawy.
anonim2019.10.31 10:00
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen