Nie pomogę w podpisach na Trzaskowskiego - Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki z PO  - zdjęcie
18.05.20, 19:47Jacek Kozłowski, PO, były wojewoda mazowiecki w latach 2007-2015/FB

Nie pomogę w podpisach na Trzaskowskiego - Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki z PO

9

Powoli ujawniają się osoby i politycy w Platformie Obywatelskiej, którym działania tzw. góry partyjnej nie odpowiadają. Jednym z takich polityków jest były wojewoda mazowiecki w latach 2007-2015 Jacek Kozłowski.

Na swoim profilu na FB napisał:

- NIE POMOGĘ W ZBIÓRCE PODPISÓW POD KANDYDATURĄ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO

O co nagle prosi mnie wielu moich platformowych znajomych. I nie przyłączę się do chóru entuzjastów zmiany kandydata PO/KO w wyborach prezydenckich. Nie podoba mi się zarówno decyzja o rezygnacji z Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jak i wysunięcie Rafała Trzaskowskiego a także styl, w jaki obie te decyzje podjęto.

Dodaje też:

- Od połowy marca kampania zanikła, Małgorzata Kidawa-Błońska została sama. Jej samotność było równie boleśnie widać, jak wczoraj podczas oświadczenia w Sejmie. I choć już od trzech lat nie jestem członkiem PO (wyrzucony za krytykę nepotyzmu w Warszawie), czułem wstyd, taki sam jak ten, kiedy warszawska PO nie wspierała atakowanej nieuczciwie Hanny Gronkiewicz-Waltz, swojej przewodniczącej

Oraz:

- Pamiętacie kandydowanie Lecha Kaczyńskiego? Potraktował Warszawę jako trampolinę do wybicia się na prezydenturę państwa. Krytykowaliśmy go wtedy za to. Niestety, dzisiejsza decyzja wygląda tak samo. Nieco ponad półtora roku po wygraniu wyborów w Warszawie jej prezydent ubiega się o najwyższy urząd w państwie. Jeszcze nie zdążył zrealizować żadnego ze swoich strategicznych celów, jeszcze niewiele osiągnął...

mp/facebook

Komentarze (9):

anonim2020.05.19 13:00
kretyn niby z polski trol sowiecki nadaje
katolicka kretynizacja polski 2020.05.19 7:19
brawo lemingi tak dalej ciągnąć
Hanna2020.05.22 16:16
Lemingi to lewactwo czyli ty- to pisowcy dla was wymyślili tą ksywę.
Dell2020.05.18 22:22
:) . Żadnych lewackich "komentatorów" pod wiadomością o Kozłowskim? Tylko "kretynizacja" ratuje "honor" totalnych udając, że nie zrozumiała o czym jest artykuł... Mocny cios. Prawda kłamców zawsze boli.
Saki Faki2020.05.19 9:27
Ty jesteś tym lewackim komentatorem.
man.of.Stagira2020.05.18 22:11
Proszę bardzo, co widzimy? Widzimy spokojnego gentlemana, zasłużonego działacza Platformy Obywatelskiej który wyjaśnia niczym przysłowiowej 'krowie na granicy' wyjaśniał przysłowiowy 'chłop' dlaczego jest czymś zwyczajnie nieprzyzwoitym postępować tak jak postąpili liderzy partii powszechnie nazywanej Platforma Obywatelska. Mamy tutaj, zarazem, stuprocentowe uzasadnienie d l a c z e g o osoba R.Trzaskowskiego to najgorszy z możliwych wyborów jaki mogły zrobić władze Platformy lub jakiego, co nie daj Kozłowski, mogliby dokonać Polacy głosując na nią. Nic dodać, nic ująć . I rest my case, herewith.
lewacka kretynizacja polski2020.05.18 21:01
kolejny przedstawiciel POrąbanej partii miałczy i przynudza, a kogo to obchodzi ...
katolicka kretynizacja polski 2020.05.18 19:51
Kolejny WIELKI SUKCES PiSdzielskiego rządu "Maseczki z Chin, dostarczone do Polski największym samolotem świata, nie spełniają norm bezpieczeństwa — potwierdziło to badanie na zlecenie Ministerstwa Zdrowia."
kora2020.05.19 9:51
A te które szyli i szyją w domach Polacy to spełniają normy i mają certyfikaty?Czy maseczek,które ja osobiście uszyłam nie mam prawa nosić?I co ma do maseczek katolicyzm?Szukasz dziury w du...?