MSZ odpowiada na list ambasadorów. Chodzi o LGBT - zdjęcie
28.09.20, 07:27Fot. via: Pxere

MSZ odpowiada na list ambasadorów. Chodzi o LGBT

76

Na stronie amerykańskiej ambasady w Polsce pojawił się wczoraj list otwarty podpisany przez przedstawicieli 50 państw, dotyczący sytuacji osób LGBT w Polsce. Głos w obronie mniejszości seksualnych zabrała m.in. ambasador USA Georgette Mosbacher. Teraz na list odpowiada Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

- „Chcemy wyrazić nasze poparcie dla starań o uświadamianie opinii publicznej w kwestii problemów, jakie dotykają społeczność gejów, lesbijek, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych (LGBTI) oraz innych mniejszości w Polsce stojących przed podobnymi wyzwaniami” – piszą sygnatariusze.

Ambasadorowie podkreślają znaczenie wrodzonej godności każdego człowieka oraz obowiązku państwa będącego wezwanym do strzeżenia tej godności wszystkich swoich obywateli.

Sprawę skomentowała w mediach społecznościowych ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher:

- „Prawa człowieka to nie ideologia - są one uniwersalne. 50 ambasadorów i przedstawicieli się z tym zgadza” – napisała dyplomatka.

Na list ambasadorów odpowiedzieli wiceministrowie spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk oraz Paweł Jabłoński.

Wiceminister Szynkowski vel Sęk zaznacza, że „prawa człowieka są uniwersalne a godność ludzka niezbywalna”, dlatego należy je chronić w przypadku każdego człowieka od poczęcia do jego naturalnej śmierci.

Paweł Jabłoński zapewnia natomiast, że polskie prawo w równym stopniu chroni wszystkich swoich obywateli i nie ma zgody na dyskryminowanie kogokolwiek w życiu politycznym, społecznym czy gospodarczym. Przypomina przy tym, że Konstytucja RP definiuje małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety.

Ciesząc się, że w liście nie powielono fałszywych informacji o tzw. „Strefach wolnych od LGBT” zwraca uwagę, że stwierdzenie tego faktu, również w rezolucjach przyjmowanych przez samorządy, nie jest żadną dyskryminacją a wyrazem szacunku dla obowiązującego w Polsce prawa.

kak/Twitter, DoRzeczy.pl

Komentarze (76):

Cool2020.09.29 7:17
Tyle mówi się o dyskryminacji i równouprawnieniu ... tylko nikt nie potrafi wyjaśnicz na czym rzekoma dyskryminacja polega.
sweter2020.09.28 20:26
MSZ się skompromitowało...bo powiedziało że uchwały respektują obowiązujące prawo...w tym samym czasie wozy Policyjne chronią podżegaczy do łamania prawa antyaborcyjnego z grupy Pro-life...schizofrenia
PYTANIE2020.09.28 15:46
Dlaczego ta żydówka-mosbacher wtrąca się w sprawy Polskie?.Powinna dostać persona non grata.
Po 11 ...2020.09.28 20:33
Rezem z tym żydowskim parchem Trumpiniolem!!!
Ninel2020.09.28 11:53
Co za bzdury. Nie ma żadnych "uniwersalnych" praw człowieka. Każda kultura, opierając się na swojej etyce/ideologii ustala własna, indywidualne Prawa. W katolicyzmie ludzie maja Prawa Dziecka Bożego, w zdegenerowanym lewackim humanizmie laickim ludzie mają "prawa człowieka". Na przykład 9-letnie dziecko ma prawo do bycie molestowanym przez seksedukatorów, co seksedukatorzy nazywają "seksedukacją". Po takim molestowaniu dziecko już nigdy nie będzie seksualnie stabilne.
Po 11 ...2020.09.28 20:34
Co to jest ta seksualna stabilność?
MaxFiend2020.09.28 11:52
PiSowcy w końcu wiedzą, co mają bez dyskusji robić. Zostali kopami zapędzeni do budy i niech tylko spróbują wyprostować podkulony ogon :-D
PolwN2020.09.28 11:14
Nie oszukujmy się, pozory dyskryminacji mniejszości seksualnych w Polsce są tylko przykrywką do podporządkowania Polaków regułom lewackiego świata. Polska rodzina jest systematycznie i z rozmysłem indoktrynowana. Katolicy są lżeni, a Kościół poddawany nieustannym atakom. Jeśli nie będziemy sprzeciwiać się niszczeniu polskiej tradycji i chrześcijańskich wartości sczeźniemy w tyglu lewackiego szamba.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.28 11:33
pozoty to ty masz myślenia
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.28 11:33
*pozory
Michał Jan2020.09.28 11:35
Za to Ty masz ewidentnie myślenie schematami.
rm2020.09.28 12:31
osoby indoktrynowane ideologia LGBT czesto maja mysli samobojcze i sie zdarza, ze rzucaja sie z mostu albo pod pociag. Nie ma sie co dziwic skoro zycie im upływa na obsesyjnych rozwazaniach jaka aktualnie maja płeć. Kazdy taki człowiek moze zwariowac i nie ma co sie dziwic.
Michał Jan2020.09.28 10:57
50 państw, poprzez swych ambasadorów, postanowiło popatrzeć na Polskę z góry. Tj. z drzewa.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.28 11:03
Nie przeceniaj znaczenia Polski w świecie. Dla większości krajów jesteśmy malutkim nic nie znaczącym pańtewkiem, o którego istnieniu nie ma pojęcia większośc mieszkańców planety, a dla polityków zachodu jesteśmy chorą postkomuną odwracającą się od wartości cywilizowanego świata wprost w objęcia Putina.
Michał Jan2020.09.28 11:34
W świecie może i nie, bo świat orientuje się na Pacyfik. Ale w Europie, skąd pochodzi sporo podpisów, to sorry - prawie 40 mln mieszkańców, wysokie tempo wzrostu mimo członkostwa w UE, dynamiczna przedsiębiorczość nawet w warunkach galopującego socjalizmu, położenie w pasie tranzytowym Wschód-Zachód. Oni tego nie widzą? Oczywiście, że widzą i dlatego, z pomocą różnych pożytecznych idiotów (nie bierz tego aż tak bardzo osobiście) usilnie wmawiają nam prymitywizm i zaściankowość. I jak takim jesteśmy niczym, to na cholerę ambasadorowie Australii i Nowej Zelandii się dopisali? A co najśmieszniejsze, to akcję koordynowała ambasada Królestwa Belgii, która nawet nie za bardzo wiadomo, przed kim odpowiada, bo ten śmieszny kraik nie ma już od kilkuset dni rządu.
PYTANIE2020.09.28 15:49
Dlaczego sympatycy i wyznawcy LGBT są D/E/B/I/L/A/M/I/?
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.28 10:52
Mosbacher pozamiatała pokazując PiSdzielcom miejsce w szeregu :) A po wygranej Bidena homofoby będą już miały całkiem przesrane PiSdzielce wtedy zatęsknią do Mosbacher :)
Michał Jan2020.09.28 11:00
Nie podniecaj się niezdrowo. Sprawa jest tak marginalna, że coś gorszego ma do przykrycia.
Anonim2020.09.28 10:30
ten szkop jeszcze tylka nie zagrzal na ambasadorskim fotelu a juz organizuje nagonke.Gratulacje Prez. Duda.
Beno2020.09.28 10:18
Pani Mosbacher niech się lepiej zajmie prawami afroamerykanów, indian i odszkodowaniami dla nich, budowaniem muru na granicy Meksyku i wieloma innymi sprawami godzącymi w prawa człowieka w swoim kraju w USA.
radni kraśnika rozszyfrowują skrót LGBT2020.09.28 10:17
https://www.facebook.com/BarbaraANowacka/videos/2073514706115115/
złote cytaty2020.09.28 10:12
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
taka nasza karma2020.09.28 9:55
Jako sceptyk władzy pisowkiej powiem jedno jej radykalnym wrogom - pis zachowuje się jak tęczowa gangrena, ma inne cele ale używa podobnych środków. Ja bym wolał by ludzie z każdej strony niezależnie od pogladów, zachowywali się jak Monika Jaruzelska a nie tęczowa banda psycholi.
Anonim2020.09.28 10:01
PiS w ogóle powstawał gdy zaczynały wybijać tęczowe fekalia w które wpadł "lewicowy konserwatysta" jak sam o sobie mówił Leszek Miller. PiS totalnie przejął porzucony elektorat socjalny lewicy i ten stan trwa do dziś, szczególnie że zboczenia na których każdy w przeszłości się poznał są reklamowane jako coś elitarnego, ekskluzywnego co ma się nijak z socjaldemokratyczną progresją i redystrybucja.
wymagajmy od siebie..2020.09.28 9:50
Niestety - juz mamy Nowy Porzadek Swiata zafundowany nam przez neomarksistow. Nowy nienormalny swiat to nie tylko szalency tacy jak Margot. Uprawomacniaja go wspolczesne elity - zindoktrynowani neomarksizmem wykladowcy szkol wyzszych, ambasodorzy, lewicowi politycy, artysci. Jak rowniez zwykli sluchacze radia, mlodziez, dorosli - nie majacy nic przeciw demoralizujacym tekstom piosenek takim jak np. gejowski hymn Mercurego - Bohemian Rhapsody - promujacy homoseksualizm i nihilizm (nothing really matters, I killed a man in me, and I am happy - I choose what I like, what I want), czy 'It's a sin -gejowskeigo Pet Shop boys - z przeslaniem - oni mowia o jakichs grzechach (ci niby zli)- a ja chce robic to co chce. W polskiej telewizji, radio - CODZIENNIE puszczane sa te tresci i promowane. A pozniej ta sama telewizja mowi - nie rozumiemy dlaczego ideologia LGBT+ ma juz tylu zwolennikow....
Polka2020.09.28 11:01
Święta prawda. Polska młodzież, dzieci i nieodporni dorośli poddawani są codziennie lewackiemu praniu mózgów. Bezbożna ideologia zewsząd, niepostrzeżenie wlewa się w nasze rodziny. Zło w lśniącym opakowaniu nachalnie serwowane nam jest, jako równowartość dobra. Bądźmy czujni, toczy się walka o zapanowanie nad naszymi umysłami.
Michael Jochanan2020.09.28 9:45
Nie jest dobrze w polskim grajdole.
Michał Jan2020.09.28 10:59
Ale 50 ambasadorów postanowiło to przykryć jakąś marginalną sprawą.
Michał Jan2020.09.28 9:40
Gdybyśmy mieli rząd, a nie delegatów Jego Geniuszowskiej Mości, to MSZ zaprosiłby po kolei tych wszystkich ambasadorów i spytał, co tak bardzo im się nie podoba w polskim systemie prawnym, że aż nie omieszkali się wtrącić w sprawy naszego kraju.
Anonim2020.09.28 9:42
Homoterryścin sa ostatnimi którym chodzi o prawdę. Trzeba omijać jak gówno i edukować że są chorzy psychicznie a nie tworzyć słowne stygmaty jak ze strefami.
film Przesłuchanie2020.09.28 9:37
Homoterror to stalinizm na miarę 21w. Tortury choć humanitarniejsze do skutku póki nie zaakceptujemy tych kłamstw, wynaturzeń, fanaberii, aż po tolerancji dla hiv i pedofilii na której łapie się nie tylko gejów w kościele ale współczesnych aktywistów jak w Szwecji i Szkocji.
Olo2020.09.28 9:06
Odpowiedz powinna być jedna, mosbaher na zbity pysk!
Taj, pisowskie debile…2020.09.28 9:26
wyrzućcie 50 ambasadorów z Polski i stwórzcie 38 mln getto w środku Europy.
katolik2020.09.28 9:05
Miły widok, ktoś podnosi klapę od ścieku a tam wszystkie glizdy zaczynają sie szybko wić i wyginać bo ktoś wpuścił trochę światła
Anonim2020.09.28 9:03
Uniwersytety byly wielkim polem dzialania neomarksistowskiego ( postkomunistycznego) ' marszu przez instytucje' przez ostatnie kilkadziesiat dekad. Ambasadorzy ktorzy sa autorami tego listu to wychowankowie neomarksistowskiej indoktrynacji - wg ktorej np. jest plynna rzeczywistosc, nie ma dobra i zla, Robta co chceta, RTCK, a w ostatniej dekadzie -wspieramy LGBTQ ++, tradycja to faszyzm etc. O cnotach cywilizacji chrzescijanskiej takich jak ROZTROPNOSC, SPRAWIEDLIWOSC, UMIARKOWANIE, MESTWO i grzechach takich jak greed -zachlannosc, nie bylo czesto mowy, czy o etosie pracy pozytecznej ludziom. Na uniwersytetach neomarksisci wymyslili mnostwo kierunkow niepotrzebnych np gender studies , modelling(czy wiedze, ktora moze zapewnic szkola srednia - dietetyk) a etyke, psychologie, flologie i jezykoznawstwo- zdeformowali marksizmem. Czyz nie przedstawia sie na uniwersytetach Sartra- propagatora pedofilii jako wielkiego mysliciela , marksistow- Chomsky'ego, Habermasa, Adorno, Gramsiego , Kolakowskiego (ktorzy wprowadzili chaos realizujac ich teorie wprowadzenia chaosu, czy zdyskredytowana demoralizatorke Margaret Mead jako autorytety -naukowcow i myslicieli?
Ja2020.09.28 8:34
Jak to nie ma stref wolnych od LGBT, a Kraśnik? Już drugi raz zagłosowali za tym aby Kraśnik był taką strefą. Ja jestem ciekaw czego nie wolno tym ludziom w tej strefie? Czy aby mogą w niej mieszkać? Faryzejskie okazywanie obłudnej moralności. Taki np. prof Chazan - "obrońca" życia poczętego. Ile wykonał w życiu aborcji? czy nie porzucił żony? Normalnie kurna św Paweł się zrobił.
Ninel2020.09.28 12:09
Kraśnik jest(?) strefą wolną od IDEOLOGII LGBT, ale przecież ciągle się plujecie, że nie jesteście IDEOLOGIĄ... Skoro nie jesteście, to jej nie głoście, i będzie okej.
Anonim2020.09.28 8:29
Bardzo dobra odpowiedź!
Jarek2020.09.28 8:28
Bóg dał ludziom wolną wolę, a człowiek innemu tą wolną wolę odbiera. Czy zatem człowiek nie stawia się ponad Bogiem? Dopóki ludzie LGBT nie łamią prawa jak każdy inny przestępca, to wara od nich. Wstyd na cały świat. Ale chyba kasa (tzn. jej brak) zmieni średniowieczne poglądy.
Łamią2020.09.28 9:18
prawo bo chcą mieć status małżeństwa sakramentalnego, a to jest chronione przez Konstytucję.
Darek2020.09.28 10:06
Nie spotkałem jeszcze geja który chciałby mieć małżeństwo sakramentalne, ale to że konstytucja chroni małżeństwa hetero, nie znaczy że zabrania chronić małżeństw homo. Tak jak ochrona reniferów nie blokuje ochrony delfinów. Nie mieszałbym pojęć tylko po prostu wprowadził rejestrowane związki partnerskie.
Kacap2020.09.28 8:15
W Polsce wszystko jest w porządku - zapewnia władza. - Więc dlaczego ten LIST??????
Jacek i Placek2020.09.28 8:49
Zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne z tymi krajami, a Georgette Mosbacher aresztować.
Darek2020.09.28 8:58
Czyli pozostaje nam już tylko niewiele państw, z którymi byśmy utrzymywali stosunki dyplomatyczne - Rosja, Azerbejdżan, Białoruś, Korea Północna i Państwo Islamskie nam pozostaną, bo nawet na Węgrzech Orbana są związki partnerskie.
Jacek i Placek2020.09.28 10:53
Tak ale będzie to nasze moralne zwycięstwo :)
Darek2020.09.28 12:21
No zwycięstwo 1 : 50, przebije może nawet 1 : 27 Broszki.
Darek2020.09.28 8:09
Dzięki PiS tak wstaliśmy z kolan że w kwestii demokracji i praw człowieka pouczają nas Ukraina, Albania, Indie, Meksyk, Republika Południowej Afryki, Serbia i Czarnogóra, bo nawet kraje afrykańskie i meksykańskich Indian przegoniliśmy w zacofaniu cywilizacyjnym. Brawo wyborcy P(ZPR b)iS.
Anonim2020.09.28 7:50
O jakich prawach człowieka oni mówią. Nigdzie w prawie homoseksualiści nie są traktowani jako obywatele drugiej kategorii. Polska wyrosła na moralności chrześcijańskiej i takie wartości nam przekazali nasi ojcowie. To są bardzo dobre wartości i z nich nie zrezygnujemy. Mówienie inaczej jest zdradą własnej tożsamości i to właśnie robią aktywiści lgbt. Chcą nam narzucić rewolucje seksualną bo nie potrafią opanować swoich pożądliwości cielesnych wiec wyzywają wszystkich od homofobów by nam zamknąć usta. Lgbt to prawdziwi faszyści
Anonim2020.09.28 7:54
"Nigdzie w prawie homoseksualiści nie są traktowani jako obywatele drugiej kategorii." - no i do porzygu można przytaczać argument o braku możliwości zawarcia związku małżeńskiego (lub równego z nim, już mniejsza o nazewnictwo), brak możliwości prostego dziedziczenia, odwiedzin w szpitalu, czy adopcji dzieci.
Anonim2020.09.28 8:54
Mogą zawierać związki małżeńskie tylko z płcią przeciwną bo tym jest małżeństwo. Nie ma tutaj więc mowy o nierówności bo heteroseksualiści tez tego nie mogą.
Darek2020.09.28 9:02
O to tak jak chrześcijanie w krajach arabskich, też mogą chwalić Allacha jak muzułmańska większość. Mogą nawet budować meczety - jak wszyscy.
Anonim2020.09.28 9:49
Jeżeli naszym biologicznym celem jest przetrwanie gatunku to homoseksualiści promują coś sprzecznego. W takim sensie to jest pewne odchylenie od normy bo homoseksualizm w populacji zmniejsza liczbę osobników które mogłyby się narodzić. Jak do tego dodamy propagandę która głosi ze bycie homo jest ok to takich sytuacji bedzie jeszcze więcej. To jest ideologia skutkująca depopulacją i może właśnie dlatego społeczeństwa w historii nie stosowały praw zrównujących związki hetero z homo. Związki homo są bezproduktywne i destrukcyjne dla społeczeństwa
Darek2020.09.28 10:03
Gdyby nie homoseksualizm nasz gatunek prawdopodobnie by nie przetrwał, gdyż nasze DNA jest bardzo podatne na negatywne mutacje tzw. chowu wsobnego. Dlatego w przypadku wysokiej płodności przodków w linii matki pojawia się u kolejnych potomków coraz częściej mutacja na 8. chromosomie i chromosomie X, która aktywowana przez hormony matki wywołując homoseksualizm chroni nasz gatunek przed nadmierną koncentracją tych samych genów w populacji.
Anonim2020.09.28 11:35
Myślę ze migracje ludności bardziej się przyczyniły do tego że mieszamy geny i nie ma efektu który opisujesz. Może homoseksualizm i ma jakies pozytywne znaczenie biologiczne w niewielkim procencie ale to tylko podkreśla mój argument ze nie powinnismy tego promować ponad to co natura dopuszcza i czynić wysiłki żeby przez zamieszanie seksualne w społeczeństwie bardziej uwydatniły się negatywne skutki depopulacji, szczególnie teraz jak wskaźnik urodzeń jest niski.
Darek2020.09.28 12:27
Migracja ma wpływ na mieszanie się genów, ale chowowi wsobnemu nie przeciwdziała, bo człowiek wykształcił kulturę plemienną - nawet jak migruje to najczęściej tworzy zamknięte getta - większość ludzi na świecie nigdy w życiu nie opuściła swojego miejsca zamieszkania zresztą, a masowe migracje w ramach jednego pokolenia to twór bardzo współczesny. Nie da się promować homoseksualizmu - na razie - bo nie potrafimy go aktywować - można zmodyfikować geny w zarodku i wszczepić kobiecie, ale nie potrafimy na razie ich aktywować - znamy na razie tylko zależność statystyczną i geny które są aktywowane, mechanizmu hormonalnego w łonie matki na razie nie potrafimy nawet badać dokładnie, a co dopiero modyfikować. Niestety znając te geny możemy homoseksualizm zablokować, eliminując zarodki z tymi mutacjami, a taka zabawa w Boga może się dla nas bardzo tragicznie skończyć.
Anonim2020.09.28 12:35
Czyli przyznajesz, że homoseksualizm to mutacja (choroba) a homoseksualiści to mutanci? Dobrze wiedzieć, że i wśród osób zaczadzonych postępem są wyjątki rozumiejące, że zboczenia seksualne to nie żadna tam norma, ale choroba.
Darek2020.09.28 12:47
Tak homoseksualizm, to mutacja, podobnie jak płeć, kolor oczu czy włosów - tak wszyscy jesteśmy mutantami - na tym polega rozmnażanie a szczególnie to płciowe. Mutacje sprawiają że nie jesteśmy wszyscy identyczni - jeżeli to że nie jesteś klonem jest dla ciebie chorobą to faktycznie powinieneś się leczyć, ale nie genetycznie tylko psychiatrycznie.
Anonim2020.09.28 14:21
Biologicznie niczym się nie róznisz od zoofilów
Anonim2020.09.28 14:19
A przed czym chroni warunkowana gentycznie schizofrenia? Faktrycznie, gdyby nie ruchajacy dzieci na zakrystiach geje to ludzkosc by zginęła
Anonim2020.09.28 9:12
Ja jestem za tym żeby benefity nie były przyznawane za sam fakt bycia w związku tylko za posiadanie dzieci bo jakkolwiek związek to dobra rzecz to z punktu widzenia państwa to co się liczy faktycznie to dzieci a więc nowe pokolenie które jest jedynym gwarantem kontynuacji państwa.
Anonim2020.09.28 12:07
Dlaczego osoby nieposiadające kwalifikacji moralnych do wychowywania dzieci miałyby mieć "prawo" do adopcji? Nikt nie ma "prawa" do adopcji dziecka, to dziecko ma prawo do zostania adoptowanym. Poza tym, powtórzę pytanie - do czego adoptowane dzieci są potrzebne zboczeńcom seksualnym?
Anonim2020.09.28 7:48
ambasadorowie tzw zaprzyjaznionych panstw na dywan i ostro z nimi nie beda wszaze pluc nam w twarz PIS pokaz jaja za wasza odwaga stoi nasza sila i chonor.
Gość2020.09.28 7:50
Widzę, że CHonor nie pozwalał ci zajrzeć do słownika i sprawdzić jak się pisze słowo, którym sobie gębę wycierasz.
Po 11 ...2020.09.28 7:56
Ale się ubawiłem. "Nasza siła i chonor".Co to jest ten chonor? Brzmi jak "honor", a pisze się inaczej? No i to branie na dywan. Boże, to że "będą nam się kłaniać narody świata" zryło wam berety. Ale ubaw:))
Darek2020.09.28 8:11
Zapewne chodziło o latający dywan - PiSiaki wierzą w różne bajki - tym latającym dywanem zapewne ambasadorzy mieliby zwiedzać nasz kraj po prostu i z szerszej perspektywy zobaczyć co tu się odpitala.
Polak2020.09.28 8:25
Piszą ci przecież że ambasadorowie wezwali pisowską mafię na dywanik, a pisowska mafia niezgrabnie bełkocze że przeprasza i chętnie będzie dalej spełniać wszystkie polecenia zza granicy.
Klejnot Nilu2020.09.28 7:47
Jeszcze kilka taki ustaw antyszczepionkowych, anty-LGBT, anty-WiFi, czy anty-5G jak w Kraśniku, to rzeczywiście ludzie z zagranicy będą myśleli że w Polsce ubieramy się w skóry z psów i rzucamy kamieniami w samoloty.
Darek2020.09.28 7:57
Stąd ustawa futerkowa, żeby chociaż nie myśleli że ubieramy się w te skóry psów, reszty niestety nie da się tak łatwo przykryć.
Po 11...2020.09.28 7:42
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność, tak mi każe... Tyle dusz unika w Polsce piekła.
Po 11....2020.09.28 7:39
Kto uwierzy, że 50-ciu Ambasadorów, żyjących w Polsce to banda niedoinformowanych, ogłupionych lewactwem wrogów Polski? Już wiem kto. Katofrendzle.
Michał Jan2020.09.28 9:29
Ja też.
Gość2020.09.28 7:37
Jak zwykle wiocha na cały świat.
Po 11...2020.09.28 7:37
„prawa człowieka są uniwersalne a godność ludzka niezbywalna, dlatego należy je chronić w przypadku każdego człowieka od poczęcia do jego naturalnej śmierci." - co ma piernik do wiatraka? To odpowiedź idioty.
Klejnot Nilu2020.09.28 7:38
Typowe pisowskie odwracanie kota ogonem, lub bardziej uniwersalne "u was murzynów biją".
Michał Jan2020.09.28 7:35
I tak dobrze, że nie przypominają o konieczności mycia zębów rano i wieczorem.
Darek2020.09.28 8:12
Jak spytają "prezydenta" to powie że osobiście nigdy nie mył zębów bo uważa że nie i wtedy może i o myciu zębów zaczną nam przypominać.