Morderca Kristiny i promocja pedofilów. Co inspirowało zbrodniarza? - zdjęcie
23.06.19, 17:45

Morderca Kristiny i promocja pedofilów. Co inspirowało zbrodniarza?

146

W czwartek zeszłego tygodnia (13.VI), we wsi Mrowiny w województwie dolnośląskim zamordowano Kristinę D. - córkę Czecha i Polki – mieszkanki właśnie Mrowin. Przyjrzyjmy się faktom, by odpowiedzieć na pytanie, co mogło zainspirować mordercę.

 

Zabójstwo

Kristina w feralny czwartek wracała do domu ze szkoły znajdującej się w centrum Mrowin. Po raz ostatni była widziana po godzinie trzynastej, w momencie, gdy była już mniej więcej dwieście metrów od domu –małego bloku na skraju wsi, gdzie mieszkała z mamą, babcią i dwojgiem rodzeństwa. Gdy nie pojawiła się na czas, strażacy, mieszkańcy i policja zaczęli jej szukać. Utworzono nawet sztab kryzysowy. Około osiemnastej tego samego dnia, policjanci poprosili sąsiadów Kristiny o zatrzymanie poszukiwań. Wkrótce potem (po kilkudziesięciu minutach), wszyscy dowiedzieli się o ostatecznym zakończeniu akcji. Policja, która wysłała zawiadomienie, nie udzieliła jednak informacji o tym, czy znaleziono dziewczynkę, a jeśli tak, to czy ona żyje, czy nie. Dopiero po dwudziestej pierwszej w piątek, szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Marek Rusin oficjalnie stwierdził, że znaleziono zwłoki Kristiny, których sekcja trwała dwanaście godzin. Kierując się jej wynikami, prokurator stwierdził także: „Mogę powiedzieć, że przyczyną zgonu były rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Ran było wiele. Niezależnie od tego, ujawniono ślady, że zbrodnia miała podłoże seksualne”. I właśnie ze względu na te ślady, Rusin oznajmił jeszcze: „Wszczęliśmy śledztwo w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem na podłożu seksualnym”. Policyjni śledczy szukali więc na początku kogoś, kto zabił, gdyż sprawiało mu to przyjemność seksualną. Jak się miało okazać, trop ten był (najprawdopodobniej) niesłuszny!

 

Podejrzany

Policja zaapelowała o zgłaszanie się wszystkich, którzy mają wiedzę na temat potencjalnych winnych zabójstwa Kristiny. Jeden z takich informatorów, wskazał na dwudziestodwuletniego studenta psychologii z Wrocławia Jakuba A., jako na tego, który miał planować zbrodnię na dziewczynce. Śledczy podjęli trop! Zrobiono rewizję w mieszkaniu studenta i zabezpieczono urządzenia elektroniczne. Na podstawie przeglądu ich pamięci stwierdzono, że już od kilku tygodni podejrzany wynajdywał materiały dotyczące morderstw dzieci popełnionych na tle seksualnym. Chodziło mu zarówno o prace naukowe, jak i o informacje z mediów. To (a także, na przykład: bliska znajomość z matką zabitej i z nią samą) obciążało go. Dlatego też, choć początkowo nie przyznawał się do winy, po jakimś czasie zmienił zeznania i stwierdził, że był tylko świadkiem zabicia dziewczynki przez przypadkowo poznanego człowieka. Wreszcie jednak przyznał się do winy. Ostatecznie postawiono mu zarzut „zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem z motywacji zasługującej na szczególne potępienie, ze znieważeniem zwłok, a także zarzut podżegania innej osoby do udziału w zabójstwie”.

I dodajmy, że motywem przestępstwa był prawdopodobnie gniew na matkę Kristiny, która odrzuciła zaloty młodego człowieka. Obrażony, postanowił ją ukarać, zabijając córkę (być może uznał ją też za przeszkodę w finalizacji swojego związku). Jak widać, nie było tu zakładanego na początku śledztwa, „tła seksualnego”. Skąd ono więc się wzięło?

 

Pozory

Zwłoki Kristiny znaleziono częściowo obnażone. Były też inne znaki wskazujące na motywację pedofilską (w zarzucie jest przecież mowa o „znieważeniu zwłok”). Motywację, której nie było! Był natomiast jej pozór, który miał oddalić od Jakuba A. aktywność śledczych.

Zaznaczmy tu, że zastanawiając się już w maju nad popełnieniem zbrodni, podejrzany szukał przede wszystkim sposobu zabezpieczenia się przed schwytaniem przez policję. Najpierw więc, chciał znaleźć kogoś, kto go wyręczy, i zamiast niego zabije Kristinę. Gdy to się nie udało, postanowił sprawę załatwić inaczej: zamordować ją samemu, ale tak, by wydawało się, że zrobił to ktoś inny. I przypomnijmy tu, że prawdopodobny zabójca jest studentem psychologii. Kimś więc, kto zna siłę sugestii. Co jednak zasugerować policji, aby nie narazić się na spotkanie z nią? Odpowiedź na to pytanie wskazały wydarzenia poprzedzające atak na dziewczynkę. Snucie planów morderstwa, a jednocześnie szukanie tak zwanego „alibi” odbywało się przecież już w maju. Wtedy, gdy najgłośniej mówiono w mediach o księżach pedofilach atakujących nie tylko chłopców, lecz także (choć w wyraźnie mniejszym stopniu) dziewczynki. To mogło zainspirować!

 

LGBT+ a pedofilia

Potem były: Piąty Trójmiejski Marsz Równości (25 maja) i warszawska dziewiętnasta Parada Równości (8 czerwca). Prezentowały się w nich, manifestując swą odmienność, polskie środowiska LGBT+. A przecież, ich warszawska Karta (mająca być wprowadzoną już we wrześniu tego roku) oswaja dzieci z seksem. Jest więc świadectwem tego, że według członków paradujących społeczności dzieci i seks to coś normalnego. O tym, że tak jest, świadczą zresztą wyroki sądowe za czynną pedofilię lub rozprowadzanie pornografii z udziałem dzieci, które zostały orzeczone wobec takich liderów zachodnich organizacji LGBT+, jak: Terrence Patrick Bean, Stefan Johansson, James Rennie, Larry Brinkin (kim oni są, można bez problemu sprawdzić w Internecie). Zresztą, na początku aktywności grup zboczeńców (ewentualnie dewiantów, jak ich nazywają normalni katolicy!), organizacje zrzeszające pedofili, oficjalnie mieściły się w szeroko ujętym LGBT. Obecnie, określający się tą nazwą dziwacy wypierają się związków z pedofilią. Mimo tego (i wbrew deklarowanej głośno walki z pedofilią), w krajach, gdzie lobby zboczeńców ma dużo do powiedzenia, stale jest obniżany prawnie dopuszczalny wiek współżycia seksualnego. Zresztą, jeżeli uznalibyśmy pedofili za mieszczących się w znaku „+” (ma on przecież oznaczać każde niekonwencjonalne zachowanie seksualne), to moglibyśmy nawet wprost powiedzieć, że wszyscy pedofile należą do LGBT+, które stara się im ułatwić życie seksualne. A co się dzieje, gdy pedofilowi te ułatwienia nie wystarczają?

Cóż, jak miał okazję wyczytać Jakub A., popełniający morderstwa dzieci na tle seksualnym doznają zaspokojenia seksualnego, głównie zadając śmierć ofierze. I to tak, aby jak najbardziej cierpiała!

 

Zabójca Kristiny D. naśladowcą pedofili

I właśnie, aby zasugerować mord popełniony przez pedofila, Jakub A. (prawdopodobny winny) zadał dziesięcioletniej Kristinie trzydzieści dwa ciosy nożem. Upozorował też gwałt, ustawiając odpowiednio zwłoki. Był to przekaz skierowany do śledczych: zabójca „lubi” dziewczynki. Początkowo to działało! Jednak aktywność podejrzanego była za duża, i ktoś nakierował na niego uwagę śledczych. Pomogła też matka zamordowanej (spokrewniona zresztą z Jakubem). Studentowi nic więc nie dały inspiracje z prac naukowych i newsów z mediów. Mediów, które podpowiadały, że teraz „na fali” są dwa tematy: księży pedofili i środowisk LGBT+, w których można łatwo znaleźć pedofili. A skoro tak, to Jakub A. spodziewał się zapewne, że bez problemu zmanipuluje policję i skieruje ją tam, gdzie jego nie ma, czyli właśnie do: księży pedofili i środowisk LGBT+.

Chociaż mordu na 10-letniej Kristinie nie dokonał pedofil rozzuchwalony paradami i marszami, w których mógł iść, manifestując swą odmienność, to jednak był to człowiek, który chciał go naśladować. Można więc powiedzieć, że ogólny klimat promocji rozpasania seksualnego zaowocował zabójstwem dziesięciolatki nie wprost, lecz pośrednio: zwracając uwagę Jakuba A. na ludzi, którzy swoimi niezdrowymi zamiłowaniami seksualnymi daliby mu swoiste „alibi” i umożliwili uniknięcie kary za spowodowanie śmierci dziecka. 

Eryk Łażewski

Komentarze (146):

Niestety2019.06.26 13:12
Media uczą imitacji miłości, jako żądzy sex. Ten zabójca nie miał w domu przykładu miłości albo wziął sobie do serca obraz skrzywiony. Media-filmy holywood (spotkanie i już sex),net (promo aspektu biol.), portale (ona znów pokazała za wiele),tv(parady zboków i ciągłe info o sexpatologiach). 22i40? Niedojrzałość!
Polak2019.06.26 7:22
Jak sam przyznaje, inspirował go katolicyzm.
Tom Bombadil2019.06.26 2:50
Słuszne spostrzeżenie.
Janek2019.06.25 22:47
Panie Eryku! Co Pan pali/bierze? Nie wiem ale to bardzo uszkadza mózg. A na serio to jak człowiek myśli że fronda osiągnęła dno to coś stuka od dołu....
Antoni2019.06.25 21:28
Ale pierdoły
oburzona2019.06.25 19:22
Eryk Łażewski jesteś zwykłą ludzką gnidą.
Jaroslaw2019.06.25 18:12
Jonasik! Piszesz, że gwałtu dokonał katolik!? Otóż NIE ! GWAŁTU DOKONAŁ ATEISTA! SŁOWO PRZECIW SŁOWU! TO ŻE W POLSCE JEST WIĘKSZOŚC KATOLIKÓW, NIE OZNACZA,ŻE ZABÓJCA NIM BYŁ! JA TWIERDZĘ ŻE BYŁ ATEISTĄ! UDOWODNIJ SWOJĄ TEZĘ DURNIU JEDEN! POKAŻ JEGO AKT CHRZTU! JAK NIE MASZ, TO ZAMKNIJ JADACZKĘ!
reyer2019.06.25 15:05
Goebbels byłby dumny z autora tekstu.
Bunek Defejko2019.06.24 22:20
Jakub A. nie jest katolikiem. Wywodzi się z rodziny protestanckiej. Tak pisali.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.06.24 21:18
Przepraszam, nie będę już obrażał ludzi ze względu na wiarę i ze względu na to , że są hetero czy katolikami , czy wierzącymi w Boga . Pokornie stwierdzam , że nie mam racji , przepraszam za te wiadra pomyj na Was wylane . Wiem , ze nie powinienem tutaj być , ale moja dusza pragnie nawrócenia , proszę o modlitwę za mnie
Jaroslaw2019.06.25 18:34
Mamy ci wierzyć? Na jak długo ? Odpisz! byłoby super! Ale coś mało przekonujesz. Już taki tekst wstawiałeś!
K.A.2019.06.24 14:32
Państwo ma obowiązek bronić obywateli przed przestępcami. W Polsce lewacy faszyści i tęczowi terroryści są bezkarni. Dosyć tego. Konstytucja gwarantuje mi moje prawa. Panie Premierze !. Proszę bronić moich praw i konstytucji.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.24 14:39
Psuedokatoliccy frondnaziolem i księża pedofile równiez
robaczek 2019.06.24 9:13
KSIADZ byl inspiracją!!!! tak mamy rozmawiać? powznie az tak nisko upadliscie? sciek ludzki i mentalny? i jeszcze z bogiem na ustach? wstyd i żygać sie chce!!! "chrzescijanie" ? Jezus by wam w twarz napluł frondziaki!!! PATOKATOLICY!!!!!!
ect2019.06.24 7:25
Większość komentarzy a tej stronie jest dowodem na to do jakiego bagna prowadzi odwrócenie się od Boga.
Mirek2019.06.24 5:28
A zboczone lewactwo znowu pluje jadem . Niestety ale Pan Eryk Łażewski ma rację . Wszystkie zboczenia i rozmaite dewiacje prowadzą do śmierci . Jest takie powiedzenie że jak ktoś nie pójdzie do kościoła to pójdzie do diabła . Dzisiaj internet dosłownie zalany jest erotyką i różnego rodzaju zboczeniami dlatego młodzi ludzie łykają ten zachodni szlam jak bocian żaby . Narkotyki , pedalstwo , wszelkiego rodzaju zboczenia , satanizm pcha często młodych ludzi w stronę zabójstwa lub samobójstwa . Z doświadczenia wiem że gdy pójdę na mszę do kościoła to gorszy stamtąd nie wyjdę ale gdybym się zadał z satanistami , pedałami lub narkomanami to śmierć murowana .
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.24 12:46
proponuje najpierw zadać sie z psychiatrą
sdgsd2019.06.25 15:08
W kościele satanistycznym nikt nie nawołuje do nienawiści. Oni po prostu lubią się zabawić, czego zabrania im KK... Tymczasem to KK i katolicy nawołują do nienawiści.
Jaroslaw2019.06.25 18:31
SDGSD!" O RETY! SKĄD WIESZ ,O ZASADACH W TYM DIABELSKIM ZBORZE, BO TO NIE KOŚCIÓŁ ! NIE POCHLEBIAJ SOBIE! Tak w Satanistycznym Kotle nikt nie nawołuje do nienawiści! Nie musi, bo tam jest tylko nienawiść sama w sobie! Więc nie ma potrzeby nawoływać do czegoś co wg diabelskich sztuczek robicie!
Marian2019.06.24 5:24
Moze to dziecko zaplacilo wlasnym zyciem za grzeszne zycie swojej matki.
anonim2019.06.24 5:56
trzeba być niezłym zeeebem zeby wysmarować coś takiego. Taki mściwy ten twój Bóg? Jesteś chorym człowiekem
Marian2019.06.24 6:15
Tego wykluczyc nie mozna,a jak troche poczytasz to dowiesz sie ze jest to mozliwe.
violencja2019.06.24 21:01
Może tak było, ale to nie wyrocznia , nam nie osądzać. Proszę jednak zważcie tę prawidłowość - konkubent , konkubina-tam najczęściej są tragedie , słyszymy to często w mediach z obu stron. Tylu tragedii nie ma w małżeństwach, nie ważne czy katolickie , czy cywilne itp.Ale to odbywa się sporadycznie...i nie parady gejów Frondo , nie!Chłopak-22 lata zamordował dziewczynkę z zazdrości nie z pedofilstwa! Matka dziecka więcej poświęcała czasu dziecku niż konkubentowi , zabił z zazdrości . Matka wzięła sobie za konkubenta chłopca niedojrzałego , młodszego dużo od siebie . Cóż takich panów sobie wybierała , bo i z ojcem dziewczynki nie była.SZKODA DZIECI ZA GŁUPOTY DOROSŁYCH Fronda mnie nie lubi , widać to w weryfikacji zdjęć
got that douchebag? 2019.06.24 0:39
constipating educationalist, Sebastian Lorenc Yo ... asswipe! I have a Dixie and MAGA t-shirts and baseball caps, I'm a member of NRA, I'm a hunter and Semper Fi vet and ... I do seriously dislike assholes like you or that dickhead Sebastian fucking Lorenc passing a judgment based on a t-shirt, haircut or religion. Yo... Lorenc, if you reading this, I've got a word for you: F*ck you! Got that douchebag?
M.2019.06.23 22:09
Prawdziwym powodem morderstwa byl polski KK- morderca (fanatyczne kato-frondo-scierwo typu Edi, Zerr0 lub ten nieuk od JAMA) pomyslal "jesli KK krzywdzi dzieci i jest bezkarny lub wrecz chroniony przez JP2, to ja tez tak moge". Tyle. Frondziu, napiszesz o tym?
Majestic2019.06.23 22:23
po filmie sekielskiego zaswitalo mu ze zrobi cos strasznego i przy okazji bedzie w okolo niego i sprawy glosno, osignal co chcial i sekielski oraz jego film bedzie jeszcze nie jednemu zaburzonemu inspiracja.
aspiring educationalist2019.06.23 22:33
Sekielski zrealizował film o Kościele katolickim nie o protestantach.
vivi2019.06.23 20:52
"Można więc powiedzieć, że ogólny klimat promocji rozpasania seksualnego zaowocował zabójstwem dziesięciolatki..." Nie nie można. To sformułowanie bezzasadne. Jeśli już szukamy "pośrednich" przyczyn, to jest nią - chory związek, jaki zachodził między matką ofiary a sprawcą.
Stop agresji na Frondzie!2019.06.23 20:35
Podłe, niskie, idiotyczne, debilne, krótkowzroczne, antyintelektualne, uprzedzone, goowniane, żenujące, żałosne wypociny incela, którego mamusia za mało przytulała albo ojciec tłukł za dużo (albo to i to).
lon2019.06.23 20:34
Od morderstwa tej dziewczynki minął zaledwie tydzień , w tym czasie już pare innych dzieci zostało zamordowanych i dotkliwie pobitych. A chyba ze 100 osób już sie utopiło chociaz jeszcze nie rozpoczął się sezon .Co się dzieje z tym naszym narodem , to nie pojete.
Zerr02019.06.23 21:58
Nie pitol. Dzieci w Polsce ginie na szczęście dosyć mało. Jedno albo dwoje na miesiąc. Tak mała liczba to zasługa katolicyzmu.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.24 12:45
zerro, było wiadomo, ze miasz nierówno pod sufitem, ale teraz to już przesadzasz
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 20:28
Najwyższa pora na refleksję nad tym co propaguje biblia, w jaki sposób prawacka ideologia inspiruje takich jak morderca Kuba, dumny prawak religiofil, który zamordował dziecko tak jak jego idole wyklęci mordowali dzieci...
anonim2019.06.24 8:13
witaj ujadający parszywy kundlu.
anonim2019.06.23 20:24
Do ujadających lewackich kundelków. Zanim następny kundelek szczeknie że morderca jest katolikiem, odpowiem, morderca jest PROTESTANTEM, studentem psychologii.
aspiring educationalist2019.06.23 22:32
No bo jest. Protestant to jednak nadal chrześcijanin. Na ogół bardziej zaangażowany w przeżywanie swojej wiary od przeciętnego katolika.
anonim2019.06.24 4:41
I patriota.
anonim2019.06.24 5:55
Tępoto, ale katolik to katolik, a protestant to protestant. W lgbt też się jakoś dzielicie i lesba to lesba, a pedał to pedał, czy też ci wszystko jedno.
lon2019.06.23 20:23
Autor tego obrzydlistwa jest idiotą .
matis892019.06.23 20:01
Katolicyzm w swojej nauce potępia pedofilie i sodomię. Więc kto ochrzczony dopuszcza się tych obrzydliwości zrywa z nauką katolicką i KK. Natomiast lewaoateizm i ruch sodomski wszędzie propagują seks, ich standardy edukacji to pedofile lepiej by tego nie napisali, zaniżają wiek wpółżycia, propagują seks bez zobowiązań i róbta co chceta, a lewackoateistyczna popkultura i massmedia wszędzie aż kipią seksem i rozwodami. Wystarczy popatrzeć na gejowskich oszustów w sutannach, mają oni nie katolickie tylko zlewaczałe poglądy i tak jest zazwyczaj wszędzie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 20:14
Chyba zapomniałeś synku, że katolicyzm promuje książkę pt. "biblia", a w niej zawarte są największe zwyrodnialstwa, nawoływanie do zabijania ludzi za nic za piierdoły. To wszystko tworzy propagandę przyzwolenia do prześladowania i atakowania innych. Tak postąpił morderca Kristiny, chrześcijanin, dumny prawak, fanatyk żołnierzy wykletych. Jego czyn to świadectwo zezwierzęcenia waszej parszywej ideologii.
KATON STARSZY2019.06.23 19:55
Jeszcze bardziej niż pedały zboczeni są psycholodzy.Na psychologi studenci i profesorowie to sami dewianci.
Marcin2019.06.23 21:19
Znam kilku psychologów... sami psychiczni ;P
ytfghjfgh2019.06.23 19:48
ale sie uaktywnili zboczency ze swoja obrona zboczencow, takie wlasnie sa koleje rzeczy zboczenie prowadzi do wynaturzonego dzialania i myslenia, pedofilia wsrod pedalow siega 80 % i 70% wsrod lesb, taka prawda zboki i nic na to nie poradzicie was trzeba izolowac i leczyc pod przymusem bo inaczej dalej sie takie rzeczy beda dzialy jak w artykule
Sebastian Lorenc2019.06.23 19:55
W tym wypadku zabił heteroseksualny patriota-narodowiec. Izolować i leczyć narodowców? jestem za!
anonim2019.06.23 20:05
A co powiesz na to żeby-izolować i leczyć heteroseksualnych mężczyzn?
Marcin2019.06.23 21:14
Seba... ktos ci zrobił wielką krzywdę, że ciebie na swiat wydał, wiesz? Sa rózni ludzie... znalazł sie wyjątek który człowiekowi zgotował parszywy los, zabił, a ciało zniewazył ...mordercą był przyszły psycholog... może tak, zabijmy wszystkich psycho... e nie, mi na mysl to nie przyjdze, ja nie jestem seba, ehh
Klapaucjusz2019.06.23 19:38
Niedawno Fronda nalegała, by zbrodnie nazistów nazywać zbrodniami niemieckimi. Wedle tej logiki morderstwo w Mrowinach należy nazwać zbrodnią Polskich heteroseksualnych katolików.
aspiring educationalist2019.06.23 19:26
Oskarżony o zamordowanie "Kristiny" to Polak, chrześcijanin, patriota, heteroseksualista. Dlaczego boicie się zamieścić jego zdjęcia w "koszulce patriotycznej" ? https://imgur.com/ATqeev8
Zerr02019.06.23 19:52
Dzięki katolicyzmowi i kulturze polskiej takich morderców nie ma wielu.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 20:10
"Dzięki" katolstwu Kristina nie żyje
Zerr02019.06.23 22:00
Absolutnie nie. dzięki katolictwu dramatów takich Krystynek jest bardzo mało.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 22:18
"Dzięki" katolstwu jest o tyle za dużo
aspiring educationalist2019.06.23 22:31
Oskarżony nie jest katolikiem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 22:38
jedna i ta sama denominacja
Zerr02019.06.24 19:14
lepiej sprawdź w słowniczu wyrazów obcych co znaczy trudne słowo: Denominacja
aspiring educationalist2019.06.23 22:30
Oskarżony nie jest katolikiem, tylko protestantem.
reyer2019.06.25 15:06
Więzienia są pełne katolików.
matis892019.06.23 19:26
Polityka Trzaskowskiego, lewactwa i sodomitów będzie wzmacniała takie i nie tylko przypadki.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 19:14
Oto do czego doprowadza katolstwo, kult wyklętych oraz heteryckie zboczenie. Niebezpieczna mieszanka.
anonim2019.06.23 20:19
Tylko że on jest protestantem, nie katolikiem. A co do koszulki, każdy może nosić co chce. Zamknij więc pysk i nie sącz mowy nienawiści, ścierko.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 20:22
Możesz prawacki parchu ujadać wniebogłosy faktów nie zaczarujesz. Jest chrześcijaninem zaczerpał inspirację z waszej przeklętej prawackiej ideologii. To wasz wychowanek. Koszulka świadczy o "wartościach" jakie reprezentuje. Wyklęci mordowali niewinne dzieci, więc on też zamordował.
anonim2019.06.24 5:52
DEBIL, DEBIL, DEBIL ZE ZŻARTYM PARCHEM MÓZGIEM DURNY OSRANY GEJ
anonim2019.06.24 8:11
no co, zwieracze puściły, to się osrał.
Mateusz2019.06.23 21:02
Masz jakieś źródło, czy tylko tak pieerdolisz jak typowe katolskie ścierwo?, współczuję normalnym katolikom, że są stawiani w jednym szeregu z takim ściekiem jak ty.
ect2019.06.23 21:12
Mateusz, no nie! Pokaż wreszcie swoją klasę, którą masz dzięki odrzuceniu wiary katolickiej. Nie zniżaj się do "ścierwa", więcej kultury. Pokaż, że warto było dokonać lepszego wyboru.
anonim2019.06.24 5:59
PIERDOOLISZ TO TY, KOLEGÓW POD BUDKĄ Z PIWEM WIEŚNIAKU.
Maria Blaszczyk2019.06.23 19:09
Niezbadane są meandry prawicowych umysłów.
Zerr02019.06.23 19:55
Sprawa jest banalnie prosta - morderca szukając alibi inspirował się modnym tematem. Jakby temat nie był taki modny i ciągle wałkowany w TV to może by uznał, że się nie ukryje.
Agnieszka2019.06.23 20:00
Zerro, jest wieczór, ale rano trzeba spojrzeć w lustro. Pamiętaj, zastanów się, czy dasz radę po tym co tu wypisujesz.
anonim2019.06.23 20:17
A jak spojrzą w lustro ci, którzy plują jadem, że morderca jest katolikiem?
anonim2019.06.23 20:32
Zwyrodnialec zabił dziewczynkę, bo jest psychopatą. Nie ma znaczenia ani jego religijność, ani patriotyzm. Ale jednocześnie nie ma to absolutnie żadnego związku z Marszami Równości, ani środowiskiem LGBT. Fronda przesadziła, grubo przesadziła, a te komentarze są tylko wynikiem tego.
Majestic2019.06.23 22:11
W przypadku dzgniecia adamowicza mialas zgola inne odczucie. Nie potrafisz przyznac ze lgbt i marsze rownosci sa siedliskiem patologii ktora to patologia jest zagrozeniem dla dzieci. A Ksiądz który został przez jednego z wyznawcow lgbt zaatakowany nozem to juz twoim zdaniem zasłużył bo w filmie Sekielskiego wszyscy Księza sa tak samo ukazani.
Ada2019.06.23 22:46
Ciężko przyznać że siedliskiem patologii jest coś co w rzeczywistości tym ne jest. Tu masz siedlisko patologii na przyklad: https://www.facebook.com/137358556439286/posts/993582237483576/
anonim2019.06.24 6:43
No to odnieś się jeszcze do przyszłego zawodu sprawcy, co w temacie kierunku studiów?
anonim2019.06.24 8:21
Ale którego kierunku? Bo ta psychologia w jakiejś prywatnej szkółce to chyba już 3 jego wybór. Pijesz do mojego wykształcenia? Tak jestem, miedzy innymi, psychologiem i nie zabijam nikogo.
anonim2019.06.24 11:30
A ja katolikiem i patriotą, i też nikogo nie zabijam, a lewacy już robią nagonkę na katolików i patriotów.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.24 12:40
A Wy robiliście nagonkę na lgbt z tego powodu, już Ci się zapomniało?
Krystyna K.2019.06.25 18:49
WĘŻU ! NIE WIESZ DLACZEGO? BO TAK UPOZOROWAŁ DOKŁADNIE! aLE ON NIE MIAŁ NA PLECACH, ŻE KATOLIK! A WYZWALIŚCIE! A PISANO, ŻE PROTESTANT!
Marcin2019.06.23 20:19
Wszyscy dajecie radę... a Bóg patrzy :D
Zerr02019.06.23 22:06
Przeciez to oczywista oczywistość, że mordercy 'lubią' się wzorować na figurach medialnych. Takie stwierdzenie nikogo nie obraża ani nie jest niczym 'szokującym', bo niby dlaczego? Obrażają się ci, którzy by chcieli opluwać katolików. Policja amerykańska ma nawet analityków, którzy poszukują sprawców porównując okoliczności przetępstw do filmów czy literatury.
Maria Błaszczyk2019.06.24 22:00
Zastanówmy się... Mamy do czynienia z zabójstwem dziecka z najklasyczniejszego powodu w tej kategorii. Do tego stopnia klasyczny, że opisywany wśród tysięcy gatunków zwierząt. Faktyczny lub aspirujący partner/ka rodzica pozbywa sie dziecka z wcześniejszego związku. uwierz, jak lew zabija małe lewki wszystkich samic w stadzie - to w nosie ma film braci Sekielskich. Nawet wróble, stworzenia o mózgach wielkości baterii do zegarka, mordują pisklęta z wcześniejszych związków u nowych partnerek. Wsórd bliższych nam gibonów, , gdy tylko przy samicy pojawia się nowy partner, szanse przeżycia małych gibonów spadają. Więc choć oczywiście szukając sprawcy bada się, dlaczego zbrodnia popełniona została w ten czy inny sposób - to jednak nie sposób uznać, by ten czy inny sposób był przyczyną zbrodni. Mylisz skutek z przyczyną.
Majestic2019.06.23 22:07
prawda w oczy kole.
Polak2019.06.26 7:26
Owszem, dlatego tak was boli żarliwa religijność i katoidiotyzm tego mordercy.
anonim2019.06.24 6:14
Umysły psychologów to dopiero goowno.
Cogito ergo sum2019.06.23 19:07
DLACZEGO AUTOR NIE WSPOMINA ŻE CHŁOPAK BARDZO MOCNO OBNOSIŁ SIĘ Z KATOLICYZMEM I NACJONALIZMEM?
Zerr02019.06.23 19:57
Pewnie wiedział, że ma diabła za skórą, i instynktownie szukał ratunku? Jakby nie katolicyzm to takich przypadków byłoby więcej.
M.2019.06.23 22:08
Jestes debilem, juz ci to mowilem kilkanascie godzin temu. Prawdziwym powodem byl KK- morderca pomyslal "jesli KK krzywdzi dzieci i jest bezkarny lub wrecz chroniony przez PiS i JP2, to ja tez tak moge".
Viking2019.06.24 17:06
Nieprawda, jest Protestanem-Ewangelikiem-Luteraninem
Mateusz2019.06.23 18:57
Jesteście żałośni, poziom tej strony sięgnął poniżej dna.
ect2019.06.23 21:06
Jednak lubisz wchodzić na te strony, pomimo że rodzą one w Twoim sercu niepokój.
Mateusz2019.06.23 22:34
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem jest u ciebie na niezbyt wysokim poziomie, więc powtórzę po raz ostatni, i albo to do ciebie dotrze, lub nie. To jest jedynie twoja teoria spiskowa, w którą wierzysz z uporem maniaka, pomimo zdementowania jej. To jedynie udowadnia, że masz rozumek na poziomie 5 latka, do którego nie dociera prosty przekaz. Dobrej nocy życzę.
ect2019.06.24 12:44
Bardzo możliwe, że wypowiadasz się nielogicznie. Jena teoria zaprzecza za chwilę innej w drugim komentarzu. Ludzi wypowiadających się logicznie rozumiem bardzo dobrze.
Mateusz2019.06.24 15:03
I wszystko przez to, że twoja zdolność rozumowania logicznych wypowiedzi przestała działać w momencie przeczytania przez ciebie fragmentu, w którym stwierdziłem, że, cytuje: ''Przede wszystkim przez świadomość, że mijam podobnych tobie na ulicy.'' Ten fragment odnosi się do twojego pytania: ''Myślisz czasami skąd w Tobie tyle złości?'' Pozwól, że wytłumaczę ci najlepiej jak potrafię ten fragment, mimo, że moja zdolność do składania logicznych zdań według ciebie jest ''Bardzo możliwe'' na dosyć niskim poziomie. Pisząc to miałem na myśli, że szlag mnie trafia gdy pomyślę sobie, że mijam ludzi o bardzo podobnych poglądach prezentowanych przez niektórych użytkowników udzielających się na tejże stronie (Nie zrozum mnie źle) . Jeśli nie wiesz, co mam dokładnie na myśli, to polecam przejrzeć sekcję komentarzy, w artykułach poświęconych między innymi LGBT. Starałem się jak mogłem, teraz wszystko zależy od twojej unikatowej zdolności. ''Ludzi wypowiadających się logicznie rozumiem bardzo dobrze. '' Albo po prostu przyjąłeś zasadę: Kto wypowiada się negatywnie na temat wyznawanych przez katolików wartości itp, jest totalnym imbecylem, który nie ukończył nawet szkoły podstawowej. Nie wiem, i raczej się nie dowiem czy tak twierdzisz, jedynie odnoszę takie wrażenie. A, i taka mała rada ode mnie, zanim następnym razem odpowiesz komukolwiek na tej stronie, to polecam zapoznać się z definicją ''Trolla''. A tak nawiasem mówiąc, to czemu w ogóle prowadzisz ze mną dyskusje?
J.P2019.06.23 18:25
Eryku Łyżewski - jesteś Pan idiotą.
anonim2019.06.23 18:12
Nie sztuka stawać w obronie kogoś, o kogo upominają się tłumy, sztuka bronić kogoś, kogo te tłumy nienawidzą.
Majestic2019.06.23 18:44
slowa bys nie powiedzial gdyby tobie gej h.. w d... wpakowal nastepnie zamkna by ci twarz abys sie nie wygadal ze kontakt mial miejsce bez twojej zgody. Jestes obrzydliwy i ta obrzydliwosc z twojej twarzy wycieka za kazdym razem gdy jadaczke otwierasz.
Gosc2019.06.23 18:10
Panie Eryku, za tak ekwilibrystyczne zrobienie k***wy z logiki należy się Panu medal. Absolutnie odrażające.
bennyblanco2019.06.23 18:10
ale się musiał eryk nagimnastykować aby tłuszczy wyjaśnić, że to przypadkiem nie wina katoli, księży, Polaków itp. Naród z partią eryku, partia z narodem. Ramen
kapiszon Kaczynskiego2019.06.23 18:05
Katolik zbrodniarz. Nie ma innej opcji. Tak KK wychowuje swoich wiernych.
Zerr02019.06.23 18:21
Jest dokładnie przeciwnie Dzięki katolicyzmowi takich morderców jest bardzo mało. jednym słowem - kłamca i hejter z ciebie
Majestic2019.06.23 18:46
To w gazecie wyborczej wyczytales podobnie inne bzdury tam sie znajduja ze homoseksulizm to norma, taka norma ze zboczeniec dziecko skrzywdzil a Bodnar z PO jeszcze go oslania wlasna piersią.
Maria Blaszczyk2019.06.23 19:08
No ale co ma homoseksualizm do rzeczy, jeśli człowiek zabił to dziecko z powodu miłości do jego matki. CZYLI KOBIETY. A pan rzecznik Bodnar go nie osłania, tylko żada, by przestrzegać prawa (i przyzwoitości - i nie poniżać człowieka przed całym światem, puszczając w telewizji film z jego aresztowania). Pan Bodnar jest zwolennikiem aresztowania tego człowieka - ale z zachowaniem cywilizowanych norm.
Zerr02019.06.23 19:52
żąda tylko w tym wypadku, olewając wszystkie inne gdzie policja nie bawi się w ceregiele tylko robi gumowanie aresztantom.
anonim2019.06.24 6:40
A co ma do rzeczy wyznanie tego mordercy? A co z bezpieczeństwem policjantów przy zatrzymaniu sprawcy, a gdyby zaatakował nożem, albo strzelał? Wiesz policjanci mają procedury, to taki trochę niebezpieczny zawód. Pan Bodnar w swoim wygodnym biurze, nie zabiera głosu jak jest nagonka na katolików i kościół np film Sekielskiego.
Maria Błaszczyk2019.06.25 11:05
Nie wiem, co ma wyznanie do rzeczy. A gdzie ja piszę o wyznaniu? Piszę o motywach - sprawcy i pana rzecznika Bodnara. Ja się na policyjnej pracy nie znam, nie wiem, czy było to konieczne. Oni maja swoich specjalistów, trzeba by wiedzieć, co oni myśleli na temat tego człowieka. Ale z pewnością nie było konieczne pokazywanie tego w telewizji.
anonim2019.06.23 20:14
kapiszon, nie katolik, tylko protestant, czy to coś zmienia? Możesz teraz odszczekać swoje brednie.
Sariel2019.06.23 18:02
Chciałem zauważyć, że Jakub A. był katolikiem obnoszącym się z koszulkami "POLSCY PATRIOCI" Chyba jeszcze nigdy Fronda nie zaorała sama siebie tak mocno
Agnieszka2019.06.23 18:02
Jeszcze nie przeprosiliście za tytuł „Oto owoce Parad Zboczeńców: znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki”, a już brniecie dalej. Jak można? Wy naprawdę wstydu nie macie.
Majestic2019.06.23 18:38
Pedofilia jest zboczeniem a może już i takie zboczone zachowanie twoim zdaniem nie podlega karze gdy sprawca znany rezyser sie okaże. Wstyd ma za to Bodnar który wytyka Policji ze zatrzymali sprawce szybko i sprawnie i nie dali mu czasu na założenie wierzchniej odzieży, Dla Bodnara i dla ciebie sprawca jest przez PiS dręczony, a zamordowana i ohydnie skrzywdzona ma marginalne znacznie.
Sebastian Lorenc2019.06.23 19:16
Ty kretynie a gdzie ona napisała chociaż słowo o pedofilii czy braku kary. Sprawca to katolik-narodowiec a ty jesteś zwykłym internetowy prześladowcą kobiet,
Zerr02019.06.23 20:00
Równie dobrze możesz pisać "sprawca to mańkut" albo "sprawca to jarosz". Tyle samo sensu. Wyszydzacie katolicyzm na każdym kroku to takie sa efekty.
anonim2019.06.23 20:10
Tyle tylko, że sprawca nie był katolikiem. Pochodzi z bardzo zaangażowanej religijnie rodziny protestanckiej.
anonim2019.06.23 20:08
sebek poniosło cię, sprawca to protestant, student psychologii, czy też proponujesz izolować i leczyć?
Sebastian Lorenc2019.06.23 20:12
Mnie poniosło? Pisz na [email protected] wyjasnię Ci.
ja2019.06.23 18:02
Fronda stała się takim ściekiem, że to przestaje być zabawne...
Majestic2019.06.23 18:32
odpowiedz na pytanie dlaczego tak się stało, te ścieki z ulicy czerskiej tu spływają.
Ada2019.06.23 22:42
Autor tego gowna, Eryk Łażewski, splynal z ulicy Czerski3j?
Arthur von Kinsky2019.06.24 1:00
masz rację... niemieckie polskojęzyczne portale pozamykały fora... to cały syf z tamtych forów spłynął tutaj... i paskudzi. Skoro nie podzielają poglądów Frondy to po co tu wchodzą? ... :O prowokatorzy...
jozef2019.06.23 17:55
Widzę autorowi upały zaszkodziły. A tak na poważnie może się wzorował na filmie Sekielskiego, tam też było kilku pedofilii którym wystawiono pomniki.
polak2019.06.25 15:52
oglądał TVN-24 i czytał gw i niusłika -to było jego inspiracją
JONASIK2019.06.23 17:53
Mordu na 10-letniej Kristinie dokonał katolik. I wszystko w temacie komentarza do tych powyższych wypocin.
Vlad2019.06.23 18:00
Jaki ty głupi jesteś.
JONASIK2019.06.23 18:09
Ja się tylko nabijam z chamskiej manipulacji... "Chociaż mordu na 10-letniej Kristinie nie dokonał pedofil rozzuchwalony paradami i marszami, w których mógł iść, manifestując swą odmienność, to jednak był to człowiek, który chciał go naśladować" Równie dobrze można napisać tak: "Mordu na 10-letniej Kristinie dokonał katolik rozzuchwalony mszami i procesjami, w których szedł, manifestując swą religijność, był to z pewnością człowiek wierzący" I co? Rozumiesz już czym jest chamskie sugerowanie związku przyczynowo/skutkowego? Ogarniasz?
ed2019.06.23 18:17
Moje zdanie jest inne. Mordu dokonał lewak bolszewicki. Prawdziwy katolik szanuje każde życie. Narodzone czy nienarodzone. Na fali lewackiej pogardy dla życia, zbrodnia powszednieje i łatwą ją rozgrzeszyć.
M.2019.06.23 22:05
Hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha. Prawdziwy frondo-kato-osiol szanuje tylko zycie swoje i podobnych sobie scierw. Do pozostalych kwiczy "pedaly do gazu".
Arthur von Kinsky2019.06.23 23:00
Sam jesteś osioł (albo raczej koń - wnioskuję po Twoim pierwszym zdaniu) ..."ed" ma rację... A kto teraz lituje się nad tą gnidą - że w gaciach i że bez obuwia go policjanci wywlekli? ...lewactwo... jeszcze jakieś inne czubki piszą petycje do UE o jego uwolnienie, pomimo, że zbrodniarz przyznał się do swojego czynu.
568562019.06.25 15:03
Aha, ale dlaczego ten "lewak bolszewicki" nosił koszulki takie jak narodowcy?
Krystyna K.2019.06.25 18:43
NIE WIESZ DLACZEGO NOSIŁ? PROSTE ! ZAPYTAJ GP ! KAZDY CHODZI W CZYM CHCE! PANIAŁ !
robaczek 2019.06.26 11:08
oj oj. fakty bola co misiu? ;] TAKI JEST WASZ OBRAZ!!!! niestety dla Polski plebs sie do wladzy dorwal i udaje ze wie o co chodzi w prowadzeniu panstwem.
Majestic2019.06.23 18:48
katolik nie mógł tego zrobić, zbyt dużo miałby do stracenie, natomiast osoba niewierząca którą kręci tęcza lgbt nie ma żadnych zachamowan i bierze z życia co tylko chce nie bacząc na prawo.
anonim2019.06.23 18:57
matuszewski kretynie to jest katolik patriota, w koszulce z wyklętymi. jego kolesie założyli petycję obywatelską. Może podpiszesz bo to twoi koledzy. A zahamowań tak się nie pisze głąbie z technikum leśnego. Oj dowiedzą się w Poddebicach co ty wypisujesz. https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/Unia_Europejska_Zadamy_uniewinnienia_Jakuba_Abraszewskiego/?fbclid=IwAR0XSogYawIs8wpyRiatm3kuqqfQlIXG1WvDkHQwyvmH5spmHM0z9iVEuNM
Majestic2019.06.23 19:05
Tobie podobni rozne stroje zakladaja, na pradach rownosci sobie piorka wtykacie, a koszulke taka czy inna to moze założyć karzdy, z che geuvarą miał akurat mokrą więc dla draki wziła i założył inną. Podpisz się bo Bodnar gdyby o petycji wiedzial to moze i sam wzialby udzial w ratowaniu dreczonego zwyrodnialca.
Max Fiend2019.06.23 19:39
"katolik nie mógł tego zrobić, zbyt dużo miałby do stracenie" - to co powiesz o księżach pederastach, pedofilach i wykorzystujących seksualnie zakonnice lub świeckie kobiety?
Majestic2019.06.23 21:58
zboczency sa w roznych profesjach nie tylko u Księzy, najwiecej zboczen i zarazem zagrożen dla dzieci jest w lgbt.
Arthur von Kinsky2019.06.23 23:06
Ci o których wspomniałeś gdyby mogli to dołączyliby do waszych parad... są to bowiem ateiści w habitach... których zadaniem jest niszczyć KK od środka.
aspiring educationalist2019.06.23 19:39
Z tym, że "karzdy" się inaczej pisze. Ad meritum, to ja również posiadam tego rodzaju koszulkę, otrzymaną za roczną prenumeratę "Sieci". Jednak co innego mieć w szafie a co innego się w niej pokazywać publicznie i z zadowoleniem w niej fotografować: https://imgur.com/a/YZXpuJM
Majestic2019.06.23 22:03
spostrzegawczy ale nie widzisz ze w lgbt tkwi zboczenie i jest to zagrozenie dla dzieci. Ty akurat trzymasz koszulke w szafie na specjalna okazje, on zalorzyl bo chcial osiagnoc co, Nie wiesz jaki cel przyswiecal sprawcy gdy powzial decyzje by przywdziac koszulke i zrobic tak ochydna rzecz za ktora kara go nie ominie bo wladzy nie sprawuje PO.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.23 19:13
Dodajmy heteroseksualnie zboczony katolik
JR2019.06.24 6:15
Każdy sądzie w/g siebie, idioto.
Arczibald2019.06.23 19:44
Pudło synku .Pochodził z rodziny protestanckiej jak już taki chcesz być dokładny.
JONASIK2019.06.23 22:12
A co to ten protestantyzm? Czy to czasem nie odłam chrześcijaństwa???
JR2019.06.24 6:13
Czy to ważne śmieszny człowieczku, że dokonał tego katolik? Skąd zresztą wiesz, że to był katolik? Piszesz już od dawna bzdury. Tyle w temacie bo co tu więcej może napisać zwykły złośliwy dureń?
Viking2019.06.24 17:05
Niestety kolego zabojca okazal sie Protestant, a dokladnie parafianin Kosciola Ewangelicko-Augsburskiego -Luteranskiego . Wczesniej chodzil do szkoly ewangelickiej
jerzy2019.06.25 1:01
protestant - czyli przygłup paradujący z durszlakiem na głowie i udający wierzącego
Krystyna K.2019.06.25 18:40
JONASIK ! KŁAMIESZ! PISANO W PRASIE, ŻE ZABÓJCA WYWODZI SIE Z RODZINY PROTESTANCKIEJ! Dla ciebie duraku nie ważne że dziecko nie żyje i że w mękach zginęła! Tylko aby niełusznie przywalić Katolikom! ZAPŁACĄ CI CHOCIAŻ ŁOBUZIE ZA TE BREDNIE???