Minister Szumowski doceniany na świecie i w Polsce - zdjęcie
15.03.20, 09:30Łukasz Szumowski, minister zdrowia/KPRM/gov.pl

Minister Szumowski doceniany na świecie i w Polsce

108

Polska wybrała inny scenariusz niż Włochy, Hiszpania czy Wielka Brytania w sprawie środków zapobiegawczych przez epidemią koronawirusa. Sytuacja szczególnie tragiczna jest we Włoszech, gdzie tylko w ciągu poprzedniej doby zmarło 175 osób i brakuje miejsc w szpitalach.

Zarówno Polacy, jak też światowe media coraz częściej zaczynają chwalić działania naszego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Jak pokazują badania sondażowe przeprowadzone przez IBRIS dla Onetu 41.3% Polaków ufa działaniom ministra zdrowia. Nie ufa mu 16.9%, 26.4% jest obojętnych.

Ale też na świecie, jak pisze jeden z zagranicznych portali outono.net, działania polskiego rządu i polskiego ministra zdrowia są bez zarzutu podczas szerzącej się na świecie pandemii koronawirusa.

Polski rząd dziś w nocy zamknął granice dla przyjeżdżających. Każdy, kto chce wrócić do kraju musi się poddać dwutygodniowej kwarantannie. Na 10 dni ograniczono funkcjonowanie restauracji, kasyn, galerii handlowych oraz barów. Czynne w tym czasie będą jedynie sklepy spożywcze, apteki oraz drogerie. Restauracje i bary będą mogły świadczyć usługi tylko „na wynos”.

 

mp/pap/onet/outono.net/twitter

Komentarze (108):

citizen2020.03.22 8:27
Minister Szumowski , zwykły skromny a jednak prawdziwy fachowiec z drugiego szeregu , okazał się bezcennym darem i siłą przewodnią w ratowaniu polaków i Polski . Wielki Szacunek Jemu za to
Czesc2020.03.15 22:28
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.xlove.com.pl -- Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
gogol2020.03.22 22:09
Jeszcze więcej uroczych demonków z radością zagości w waszych seksownych ciałkach oj będzie się działo a potem wspaniałe płomienne wieczne orgazmy w piekiełku Dołączysz do nich????
Nina2020.03.15 20:53
Radziwill usmiercilby pol kraju z przytupem
Grazia2020.03.18 17:27
To prawda a gdzie teraz lekarze Kopacz,Arłukowicz czy Grodzki do pacjentów a nie ciągłe komentarze i narzekanie
Jan2020.03.15 16:55
Dzięki Bogu ministrem zdrowia nie jest analfabetka Kopacz. W przeciwnym razie mielibyśmy w Polsce katastrofę.
jan2020.03.15 16:07
Wielkie dzięki Panie Ministrze, wielkie dzięki całemu Rządowi. Dużo sił życzę i wytrwałości. Dobrze że to wy jesteście u władzy. POprzednicy by nas sprzedali razem z LOTem i szpitalami. A gł...i Sketino mówi że nie może patrzeć na zmęczonego ministra zdrowia. Można to zrozumieć. oni nigdy się nie przemęczali dla Polaków.
jeden z wielu 2020.03.15 15:42
Szacunek i podziękowania Panie ministrze. Ludzi wielkich poznaje się w sytuacjach kryzysowych. Niech Panu Bóg błogosławi i Matka Boża pomaga w dalszej służbie dla Ojczyzny i pokonaniu tego świństwa. Dziękujemy !!!
mendy, mendy2020.03.15 15:36
https://www.swinoujskie.info/2020/03/15/fatalne-warunki-na-granicy-nie-ma-biezacej-wody-za-malo-maseczek/
nie tak dumny z siebie stary pedał 2020.03.15 14:14
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale wiosna idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Jestem tu zawsze choć nie pod swoim nazwiskiem. Lubię takie pseudonimy jak "PolishPatriot" (choć nie jestem ani jednym ani drugim), "Polak" albo "Słowianin", "Sarmata"(a to dobre!) a ostatnio jestem "𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤" - zaczyna mi brakować pomysłów na nowe nicki. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami" jak 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, 𝐎𝐭𝐭𝐨 itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Antek z Czerniakowa2020.03.18 12:38
Z tego co piszesz, to jesteś raczej ten inteligentny Żyd i tragedia, że robisz wiwisekcję własnej duszy w tak podłym miejscu, a może to jeszcze i masochizm ? Twoje orientacje i narodowość nie dyskwalifikują Cię jako człowieka chociaż masz z tego powodu mega kompleks. Ale tam gdzieś w kącie Twojej nędznej duszy, bo masz też duszę, siedzi malutki, samotny, przestraszony człowieczek wyjący o normalność. Polecam lekturę Twojego współziomka Romana Brandstaettera. Powodzenia.
anonim2020.03.15 14:01
Pan Minister znakomicie sobie radzi!
abys2020.03.15 13:55
Szanuję pana ministra i tym bardziej mi przykro. Bo, jeżeli wyrósł ponad towarzystwo, to długo ministrem nie będzie.
anonim2020.03.15 13:48
Dziś oglądałem na TVN24 w Loży prasowej największych ciuli RP z Bogiem
Urszula2020.03.15 14:52
Ciule z Bogiem byli? Łżesz. Boga nikt zobaczyć nie może.
A dlaczego nie masz dzieci?2020.03.15 13:45
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze:-"Klechy nie mogą sobie oficjalnie ruchać.." A ty umiesz? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: '...czemu katolicy są takimi głupimi c h u j a m i?' A ty go masz, ch u j a? To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się "biedroński",że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
Mirek..2020.03.15 13:18
Już niedługo będziecie PIS chwalić, albo rżeć jak końska doopa do bata ! Otóż , po wyborach PIS zakupi dla was jedną z wysp greckich i przetransportuje was, uwaga: bezpłatnie, na tą wyspę. Będziecie mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, waszą wolność i demokrację, waszą wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. W razie odmowy będziecie wydelegowani do Afganistanu do walki z talibami, a w razie sprzeciwu zostaniecie wykastrowani. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
Urszula2020.03.15 14:51
A ty skąd masz takie informacje, ciemny ludku? Usłyszałam niedawno, że Polacy są okropni, to świnie. Czytając twój post w pełni się z tym zgadzam. P.S Nigdy PiSu chwalić nie będę bo to złodziejska mafia, nawet za komuny tak bezczelnie nie kradli.
The Merchant of Venice2020.03.15 15:38
A ty Mirku kiedy zamierzasz wrócić do z ojrolandu do Polski?
Kwarantanna na Żoliborzu2020.03.15 13:18
Zaproponowano pani i najbliższym badanie? - Na infolinii nie usłyszałam żadnej rady. W końcu zadzwoniła do mnie pani z gdańskiego sanepidu, która pokierowała mnie do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy. Pojechaliśmy do szpitala. Co zrozumiałe, był zamknięty. Po kilku minutach przyszła do nas pani. Powiedziałam jej, że jestem tu z polecenia sanepidu, że miałam kontakt z osobą, która ma zdiagnozowane zakażenie koronawirusem, i że sama też mam infekcję. Pani zapytała, czy mam gorączkę, odpowiedziałam, że nie wiem, na to pani stwierdzała: to pewnie grypa. Nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak zdenerwowałam. Mój partner powiedział, że mają obowiązek, żeby nas przebadać. Na to pani zamknęła drzwi. Wyszła inna i zaprosiła nas do środka. Zmierzono nam kilka razy temperaturę, termometr pokazywał, że jest w normie. W sumie nic dziwnego, nieźle przemarzliśmy pod tymi drzwiami. Kolejny pomiar pokazał lekko powyżej 37 stopni. Wtedy dostałam informację od córki koleżanki mamy, która w tym samym szpitalu czekała na badania już 3 godziny, że na pytanie, kiedy zostanie ono wykonane, usłyszała tylko: "Trzeba uzbroić się w cierpliwość". A ja czułam się coraz gorzej - miałam kaszel, katar, do tego mój partner ma problemy z sercem i nadal nie wiedzieliśmy, czy i kiedy ktoś pobierze od nas wymaz. Żadnej informacji, żadnego zainteresowania. W międzyczasie zadzwoniła do mnie pani z sanepidu, poprosiłam ją o pomoc. Po 20 minach przyszła do nas lekarka, która nas przebadała i pobrała wymaz. Na koniec poinformowała, żeby leczyć się tak, jak przy przeziębieniu, i czekać w domu na wynik. Jako jedyna w tym wszystkim była profesjonalna. Jak długo byliście w szpitalu? - Około dwóch godzin. I nie licząc samego badania, to była zwykła przepychanka słowna. Tak naprawdę mama i jej koleżanka same musiały walczyć o swoje zdrowie. Gdyby nie ich wytrwałość, pewnie do tej pory zaraziłyby kolejne osoby. Mnie i mojego partnera potraktowano z kolei w szpitalu jak zwykłych intruzów. Gdy słyszę, że Polska jest przygotowana na epidemię koronawirusa, to wiem, że to bzdura. https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25789962,koronawirus-corka-pacjentki-jestesmy-przygotowani-na-epidemie.html
Stefa2020.03.15 13:17
Nie wiem kiedy te przygłupy lewackie zejdą z tego Forum i zajmą się wyrzucaniem gnoju z chlewa. Kiedyś taki kacap byłby parobkiem i nigdy by go pisać nie nauczono. A dzisiaj ? No umie przygłup pisać, a pod deklem siano.
Polak2020.03.15 13:07
Nic dziwnego, na świecie zawsze ceniono generatory absurdalnego lolcontentu. Zwłaszcza należące do partii komunistycznych takich jak PiS.
tygrys2020.03.15 13:26
jak to rusek może podpisywać się jako Polak, nu, Lenin się w terrarium przewraca
Amalia2020.03.15 13:02
Ja ufam naszemu Panu Ministrowi. Można oczywiście pójść drogą brytyjską (wirus wyeliminuje błyskawicznie słabszych i starszych, ochronią gospodarkę, reszta szybko może nabędzie odporności choć nie wiadome są skutki zdrowotne po latach , tzn. czy nie będzie jakiegoś powolnego pustoszenia organizmów) , ale wolę osobiście trakt chiński. W końcu wirus tam się namnożył, oni mają większą wiedzę, 5000 lat własnej tradycji i nie poszli jak w Wlk Brytanii na żywioł, lecz zastosowali drakońskie środki dla izolacji milionów w populacji Chińczyków. Lepiej zachować rozwagę i nasz rząd to czyni. Nie mamy wyboru bo przecież jako ciągle biedny kraj nie mamy wystarczających sil i środków - zasobów materialnych i ludzkich. Daj Panie Boże byśmy przetrwali. jestem wystraszona , ale i pogodzona.
bogdanus2020.03.15 12:43
Wyobraźmy sobie że to UE decyduje a nie państwa narodowe, kiedy trzeba wprowadzić stan zagrożenia epidemicznego. To dzisiaj mielibyśmy podobnie jak w Hiszpanii, Francji, Niemiec.
Urszula2020.03.15 12:37
Obiektywnie trzeba stwierdzić, że rząd, a szczególnie minister zdrowia robią co mogą. Polska służba zdrowia nie jest przygotowana na epidemię pod względem sprzętu, ale jest nadzieja, że pomoc z unii pozwoli na zaopatrzenie szpitali we wszystko co niezbędne. Teraz wszystko zależy od tej pomocy i od dyscypliny Polaków. Wielu, niestety, ma w nosie zagrożenie. Mam w bloku małżeństwo emerytów. Codziennie wsiadają w samochód i jadą w Polskę. Turyści, psiakość.
Atheisten sind dumm - A . Einstein2020.03.15 11:44
Ten człowiek to zwykły magister. Nie drobił nawet doktoratu.
Sonia2020.03.16 11:58
Jeżeli chodzi o ministra zdrowia to jest profesorem.
stan2020.03.15 11:11
Inne kraje biorą przykład z Polski, na wskutek działań naszego rządu. Jest skuteczny i kompetentny, jak żaden dotychczas. Jako pierwszy rozpoznał zagrożenia ze strony "uchodźców" (już teraz nawet media tak ich nie nazywają) i pomimo szykan i skowytu wewnętrznych zdrajców nie ugiął się, ale realizuje zobowiązania wobec własnego narodu,. Brawo PiS!!! A inni? Tylko krytykują, a sami nie mając nic do zaoferowania społeczeństwu, pchają się do "koryta" (inaczej tego nazwać nie można). Jeśli ktoś uważa inaczej, niech napisze, co inne partie zrobiły dobrego dla Polski.
Zenek2020.03.15 11:02
A ja nie ufam temu oszustowi szczepionkowemu, współczesnemu dr. Mengele
anonim2020.03.15 13:54
... a o ostatniej wizycie u psychiatry przypadkiem nie zapomniałeś?
Piotrek2020.03.15 10:53
Generalnie musze pochawlic rzad, w tym ministra Szumowskiego za podjete dzialania - rzeczywiscie mamy szanse unikniecia masowych zachorowan. Jedynym istotnym problemem jest brak dostepu do testow i dlugie oczekiwanie na wyniki. Chcialbym tez podziekowac wszystkim katolikom, ktorzy pozostaja w domach - to jest prawdziwa troska o dobro blizniego - w szczegolnosci o osoby starsze w waszych rodzinach - dla wielu z nich zachorowanie to wyrok smierci.
Grazia2020.03.18 17:25
Minister Szumowski to odpowiedni człowiek na stanowisku Ministra Zdrowia
Ciemnota to kupi?2020.03.15 10:50
To Szumowski zamknął szkoły? BZDETY INNI TO SAMO ROBIA
stan2020.03.15 11:32
Łukasz Szumowski jest ministrem zdrowia, nie szkolnictwa. Tu piszemy o zdrowiu. Ministrem szkolnictwa, który "zamknął szkoły" jest Dariusz Piątkowski, a wszystkim zarządza premier Mateusz Morawiecki. Czy "ciemnota to kupi?" już rozumie?
zxzx2020.03.16 9:04
Nieważne kto zamknął,ważne ,że zamknięte.
LUKA2020.03.16 12:21
gładkie półkule mózgowe masz i nigdy tego nie pojmiesz
GabaGaba2020.03.15 10:46
Czesc i chwala takim funkcjonariuszom naszego panstwa! Min Szumowski i Kaminski to wzory profesjonalizmu!
KKK2020.03.15 10:41
Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W ostatnich dniach komentator portalu Fronda niejaki "Marcin.." zamieszcza rasistowskie i wulgarne wpisy ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm i wulgaryzacja jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego najnowszy rasistowski wpis Marcin.. 15.3.20 9:41 Gdzie jest ten tchórz kulawy karzeł z Żoliborza, bożyszcze powiatowej Polski, mieszkańców wsi i małych miasteczek. Polski zacofanej, zakompleksionej, płaszczącej się przed Proboszczem i miejscowym kacykiem pis, gotowej zatłuc sztachetami wszystkich, którzy wątpią w ich nieomylność.Tylko zasiłek i 500+ to ich życie. Prezesik nie pojawia się w Sejmie, ale kasę na konto pobiera. Może by wygłosił Orędzie do pisowskich obłąkańców? Nie on boi się wyjść ze swojej strzeżonej Żoliborskiej nory!!! https://www.fronda.pl/a/minister-szumowski-doceniany-na-swiecie-i-w-polsce,141479.html
anonim2020.03.15 10:37
A ja po pierwszym wystąpieniu Ministra Szumowskiego napisałam we Frondzie " jest rozsądny i logiczny " , gdyż jest Słowianinem . Słowianie MYŚLĄ , a więc mają wyobraźnię , przewidywalność , rozsądek , logikę a z tego między innymi wynika ludzki altruizm . To się nazywa MĄDROŚĆ .
N2020.03.15 12:08
A co do tego ma Słowiańskość? Przecież to Niemcy nauczyli nas pisać w X wieku XD
Masada2020.04.17 18:25
Mądrość i szczepienie każdego Polaka ...to żydzisko jest ..macie oczy
Karolina Karolajn2020.03.15 10:22
teraz dopiero widać jak chroni nas Opatrzność... Emanacją tego co zrobiła by poprzednia ekipa cwaniaczków i złodziejaszków jest niejaki Grodzki,który pojechał na narty do Włoch a następnie prosto z lotniska udał się na posiedzenie Senatu,narażając życie kolegów .Przy okazji zmarnował kilka testów na wykrycie koronawirusa,a przecież dramat braku testów to główny tvn-owski przekaz. Drugi "bohater" to niejaki Trzaskowski,który szybciutko myknął na zwolnienie a jego zastępca-sodomita Rabiej-od początku kłamał we wszystkich sprawach-lekkie przeziębienie "Czaskoskiego"które pewnego dnia zamieniło się w ciężką pięciodniową gorączkę.. oczywiście testów ,leków i masek tudzież żeli antybakteryjnych na pewno nie oszczędził i użył dla siebie ten "lekko-ciężko" chory prezydent Warszawy zabierając leki Polakom,bo tamta podła ekipa kierowała się urbanowską zasadą iż rząd się wyżywi. przy tych cynicznych,bezbożnych draniach mielibyśmy już Włochy albo jeszcze gorzej-chaos,przerażenie i wybór kogo ratować a komu pozwolić umrzeć Dziękujmy Bogu za ten rząd.
stan2020.03.15 11:26
To u nich normalne. Tusk tuz po katastrofie smoleńskiej poszusował w Alpy, Kopacz mówiła, jako premier Polski, że w przypadku zagrożenia zamknęłaby się w domu z rodziną. UE też nie jest lepsza, dopiero na żądanie dziennikarzy zaczęła się zastanawiać, jak pomóc Włochom. I światem chce rządzić to lewactwo, strach pomyśleć, co by nas czekało, gdyby do tego doszło.
Karolina Karolajn2020.03.15 14:39
dokładnie. jeszcze rysiu petru jadący z kochanką na Maderę gdy jego koledzy "bohatersko" paraliżowali sejm śpiewając wyzwoleńcze pieśni(patrz Mucha i jej żenujące zawodzenia) ech ,długo by wymieniać,ale na szczęście mamy mądrą władzę pozdrawiam i życzę zdrowia
Urszula2020.03.15 12:27
W sercu masz nienawiść, a na ustach Boga. Zastanów się nad sobą.
Karolina Karolajn2020.03.15 14:30
ciekawa teza a jeszcze bardziej ciekawe czy jest choć jedno słowo kłamstwa w tym co napisałam... nie wiem kim jesteś,nie kojarzę twoich wpisów ale strzeż się kochana pustej fałszywej demagogii i pouczania ludzi którzy Bogu dziękują że uchronił ich od krwiożerczych wilków
Barbar2020.03.15 17:45
czy nienawiścią jest ocena na podstawie faktów?
jan2020.03.15 16:12
Świetnie to ująłeś.Bogu dzięki za ten Rząd. Bo tamci to nieudacznicy i krętacze.
AREK2020.03.15 22:30
Racja Arłukowicz i ta banda pokazała wszystko co złe
Czesc2020.03.15 10:17
Cześć kotku, Szukasz seks przygody online? A moze w realu? Nie czekaj tylko dolącz do nas! www.xlove.com.pl ================ Miliony kobiet czekają aż wreszcie ktoś napisze do nich! Pokazy online chat skype i seks tel!
Marcin..2020.03.15 10:43
W realu ! Jaki masz rozmiar puszki na spermÄ ?!
mir2020.03.15 9:57
bo minister szumowski to prawdziwy katolik jest!
em. inż.2020.03.15 9:51
Przeogromne dzięki dla Tego Niezmordowanego Człowieka. Do wszystkich sceptyków: wyobraźcie sobie, że ministrem zdrowia jest teraz kopaczka, czy ten konował (SLD - PO) ze Szczecina!!!
gintaras2020.03.15 9:48
Uczcie się od Litwinów: te środki podjętu już przy 8 przypadkach zakażeń!!! Od poniedziałku na Litwie obowiązywać będzie kwarantanna Co to znaczy? Nie będą działać sklepy, z wyjątkiem spożywczych, nie będzie można skorzystać z usług fryzjerskich ani kosmetycznych, zamknięte zostaną restauracje. Rząd zaleca również organizacjom religijnym, aby nie organizowały wydarzeń, które wymagają zgromadzeń.
tygrys2020.03.15 10:48
albo ty nie doinformowany, bo nie tutejszy, albo ruska, śmierdzą onuca
stan2020.03.15 11:20
Od poniedziałku dopiero? Nasz rząd zrobił to kilka dni wcześniej. Litwini wprowadzili przy 8 przypadków? Porównaj to do liczby ludności na Litwie i zrób analogiczne obliczenia dla Polski. Życzę powodzenia w rachunkach matematycznych i wnioskowaniu. A swoją drogą, pozdrawiam Litwinów!
jan2020.03.15 16:10
obudź się, bo sprawiasz wrażenie nieprzytomnego albo nierozgarniętego, no albo jedno i drugie.
LUKA2020.03.16 12:19
Rosja byłaby lepszym nauczycielem dla ciebie kanalio
Marcin.. 2020.03.15 9:41
Gdzie jest ten tchórz kulawy karzeł z Żoliborza, bożyszcze powiatowej Polski, mieszkańców wsi i małych miasteczek. Polski zacofanej, zakompleksionej, płaszczącej się przed Proboszczem i miejscowym kacykiem pis, gotowej zatłuc sztachetami wszystkich, którzy wątpią w ich nieomylność.Tylko zasiłek i 500+ to ich życie. Prezesik nie pojawia się w Sejmie, ale kasę na konto pobiera. Może by wygłosił Orędzie do pisowskich obłąkańców? Nie on boi się wyjść ze swojej strzeżonej Żoliborskiej nory!!!
zdenek2020.03.15 9:48
idz na onet i interie tam na ciebie czekaja
Gość2020.03.15 10:03
Odezwała się patologia
Drahma2020.03.15 10:09
Idiota.Nawet w takich sytacjach brak kultury wypowiedzi.Moge nie zgadzac sie ale tak ublizac to chamstwo
Polak2020.03.15 10:24
Aleś ty prostak Marcin !!! Albo szpion !!!
Anna2020.03.15 11:05
Człowieku, Twoja nienawiść przechodzi w stadium śmiertelne. Uważaj, bo pękniesz z nienawiści. Myślę, że "ten karzeł" modli się teraz za świat krzywdzony przez takich jak Ty i błaga Boga o przebaczenie dla Was i ratunek dla świata.
KARZEŁ ROBI TERAZ PAŁKĘ2020.03.15 17:25
PANU Z WSI
Ks. Piotrowski2020.03.15 11:43
Nawet nie rozumiesz, ze prezentujesz poziom drastycznie niski. Współczuje.
Jenny2020.03.15 12:43
W kuwecie siedzi z kotem
Podziękuj Bogu za PIS2020.03.15 13:03
Cały czas jest w twoim umyśle. Masz go cały czas w sobie. Piszesz o nim, myślisz o nim żyjesz nim
Michnik ze Szwecji2020.03.15 13:27
Po co tobie taka wiedza sam widzisz,że w twoim środowisku lewackich idiotów go nie ma jest sterylne dla takich ludzi jak Premier Jarosław.
Alina2020.03.15 13:42
Najlepiej obrażać mieszkańców wsi i małych miast,ogarnij się człowieku
igorry2020.03.15 18:07
idyjokracja pochwała głupoty Głupi nie wie że jest głupi
Gosciowa2020.03.16 0:25
Żal mi Ciebie
obywatel2020.03.16 0:47
Widac wirus dziala na calego, zmow modlitwe czleku zanim bedzie za pozno
zxzx2020.03.16 9:02
Po kiego licha ci orędzie od J.K. Od tego jest prezydent ,premier i minister zdrowia.Twoja nienawiść jest tak wielka ,że sam się spalasz od tych epitetów.Ludzie widzą co robi rząd i mamy daleko w nosie co ty wypisujesz.Co robi opozycja ,bierze kasę co miesiąc i tylko szczuje ,zero pomysłów.
Sławek2020.03.16 12:12
ZaKODowany , pełen zawiści i nienawiści człowieczku nie możesz przeboleć, że twoje miernoty z PO do pięt nie dorastają najlepszemu rządowi w dziejach Polski, istnemu darowi opaczności na trudne czasy - rządowi patriotów z PiS? Boli cię, że rząd broni Polskę przed epidemią, twoi idole nie są w stanie obronić się przed swoimi gafami? Boli, że teraz nie ma Polski "A"- Warszawy i Polski "C" - reszty Polski, że plujesz jadem pisząc "bożyszcze powiatowej Polski"!
gogol2020.03.22 21:45
Mam nadzieję że prawdę mówił pewien Arcybiskup że to kara Boża wiec nie dziwię się niektórym ze ich trafia szlak bo niewiele już im czasu zostało.
Katolicka Kretynizacja Polski2020.03.15 9:41
Kiedy do rządu dotrze fakt, że zarażamy się od siebie nawzajem, a nie od ludzi zza granicy? Mamy już zakażenie wewnętrzne, bo rząd spóźnił się z działaniami siejąc kłamliwą propagandę, że "Polacy są bezpieczni" i nie zapewnił ani środków ochrony osobistej szpitalom - ani testów.
tygrys2020.03.15 10:43
uważaj sobako na tyły swojego dekla
moderator2020.03.15 10:45
Opppps ! Uwaga debil na Portalu ! Proszę nie komentować ! Tego „komentarza” nie likwiduję celowo, ku przestrodze, co ludzie bez rozumu mogą tworzyć mając do dyspozycji internet i umiejętność ograniczonego pisania.
stan2020.03.15 11:14
A skąd był zarażony tzw. zero? Nie zza granicy? I czy to nie ci, którzy wyjeżdżali do innych krajów przywlekli wirusa do Polski? Nie wiesz o tym? Transmitujesz bezrozumne postulaty Kidawy, głupota jest zaraźliwa?
Ewa2020.03.15 13:21
Rząd nie wie tak anonimowiec, tchórz bez nazwiska uważa? A dlaczego wzywa do siedzenia w domu? Pracuje w szpitalu i bez względu na opcje polityczne, personel medyczny ocenia działa rzadu dobrze i uważa je za właściwe. Nie jestem fanka PiS ale nie pozwolę aby w obliczu zagrożenia bytu narodu siać panikę i tak niesprawiedliwie oceniać prace prof.Sxumowskiego, to naukowiec nie polityk, człowiek który zaraz po studiach wraz żona pojechał do Indii i jako wolontariusz, za darmo pracował niosąc pomoc chorym ubogim w domu Matki Teresy Z Kalkuty. Ile ten anonimowy komentator zrobił za darmo do ludzi, no ile i politycy tej szemranej opozycji.jestem zwolennikiem Konfederacji nie PiS, ale chylę czoła przed.Ministrem Szumowskim, oby miał siły i zdrowie do walki, również z takimi pozbawionymi rozumu jak ten/ta z ksywka katolicka kretynizacja Polski.
antymarksista2020.03.15 13:48
Najbardziej przykre jest to, że ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteś głupi.
Stały czytelnik2020.03.15 15:15
Siejesz wrzutkami dezinformacyjnymi na tym portalu - i to w masowej ilości. Kim wobec tego jesteś? Wniosek logiczny: jesteś obcą, zadaniowaną szczekaczką.
zxzx2020.03.16 8:48
To zależy od ludzi,muszą się pilnować nawzajem.Rząd nie postawi przy każdym policjanta.O środki to ty się nie martw to nie twoja bajka,robią co mogą.Przestawiają linie produkcyjne aby produkowały co potrzeba.Płyn do dezynfekcji kupisz na stacji benzynowej.
LUKA2020.03.16 12:18
sam jesteś opóźniony w rozwoju i dlatego nic nie rozumiesz . kretyn totalny
Józef2020.03.16 13:23
Kompletny debil i kłamca bo minister zapowiadał że wirus dotrze nieuchronnie do Polski zanim się pojawił.Zamiast włączyć się do wspólnej obrony to rozpowszechnia fałszywe informacje żeby szkodzić.Zamilcz w myśl zasady jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.Mam nadzieję że sprawdzi się na takich debilach"krakał,krakał i wykrakał" i może wtedy będziemy bardziej bezpieczni.
Gabriela 2020.03.15 9:37
Jak nie cenić i lubić tego człowieka?!
---się pytam.2020.03.15 9:32
Gdzie jest mini-naczelnik?
skuter2020.03.15 9:39
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
ada2020.03.15 9:42
A co? Teza o tym, że to Yaro rządzi, upadła? Spadaj, zarazo.
Dancer2020.03.15 9:43
Lepiej nie pytaj bo twój mini-móżdżek i tak tego nie ogarnie.
Karolina Karolajn2020.03.15 9:53
jak ci nie wstyd debilu? nie zamierzasz się ratować z twojej własnej duchowej zarazy,która ma daleko gorsze skutki rażenia niż koronawirus?
Drahma2020.03.15 10:06
Idiota
Natalia Siwiec 2020.03.15 11:56
Figluje z kotem😀
Wac\\\\305\\\\202aw2020.03.15 14:17
czy każda Natalia musi być głupia ?
Nati2020.03.15 14:38
Zajmij się swoją żoną jak ją masz. Wy jesteście glupi i smutni jsk wasz prezio.
Marek2020.03.15 13:03
Spadaj cepie.
Michnik ze Szwecji2020.03.15 13:25
Po co tobie taka wiedza,wydaje mi się bezsensowne takie pytanie.Odpowiem,że na pewno nie ma go wśród takich idiotów jak ty dlatego pytasz proste no nie.
Kordian2020.03.15 13:47
schował się przed osobami które zadają kretyńskie pytania.
Wac\\305\\202aw2020.03.15 14:15
młody, w czasie wolnym od nauki miałeś się uczyć, a nie ćpać !!!!!
jaga2020.03.15 15:24
A gdzie jest wszechwiedząca UE? Nie mają dobrych rad?
Antek z Czerniakowa2020.03.18 12:04
Najtęższe lewackie unijne umysły na czele z byłym już , tzw. Donaldem wnuczkiem dziadka z Wermachtu, po cichaczu przygotowują dyrektywy i ustawy karzące Polskę za łamanie konstytucji i wolności obywatelskiej w czasie walki rządu PIS-owskiego z koronawirusem...
Pagnus traditionis2020.03.15 22:27
Poza koronawirusem, szerzy się prymitywizm. Czego jesteś przykładem.
Małgorzata2020.03.16 0:29
Mini - naczelnika masz w swoich majtkach;
zxzx2020.03.16 8:43
Do czego ci jest potrzebny naczelnik ? To nie jest kampania wyborcza.
LUKA2020.03.16 12:18
spadaj do rudzielca . może Syberia cię czeka
tim2020.03.16 18:41
Dobry wódz jest zawsze na tyłach, tego chłopie nie wiedziałeś ?