Minister MEN twardo: Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół! - zdjęcie
02.12.15, 10:26

Minister MEN twardo: Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół!

12

Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska mówi wprost: "Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół. Zewnętrzne zespoły są zagrożeniem dla dzieci, bo ich nie znają. Mogą im tylko zaszkodzić. Trzeba szanować intymność młodych ludzi. Poza tym wychowanie jest po stronie rodziców. To rodzic jest najważniejszy". 

Szefowa MEN po raz kolejny zadeklarowała podjęcie kroków zmierzających do tego, by to rodzice decydowali, czy ich sześciolatek ma pójść do szkoły, czy zostać z zerówce. W opinii minister Anny Zalewskiej konieczne jest rozprawienie się  z absurdalnymi zalecaniami jakie znalazły się z rozporządzeniu o zdrowym żywieniu. - Nie może być tak, że dzieci nie chcą jeść szkolnych obiadów, bo są niesmaczne. Nie chcę jednak, żeby do szkoły wróciło jedzenie śmieciowe. Kluczowa jest też edukacja dzieci i rodziców. Chcemy z ministrem zdrowia uszczknąć coś z pieniędzy, zapisanych w ustawie o zdrowiu publicznym, przeznaczonych na promocję zdrowego życia, tak, by można było przekierować część tych środków na edukację w szkołach. Mam też pomysł, by znaleźć medialnych kucharzy, jak Jamie Oliver i przygotować lekcje, które on prowadził w Wielkiej Brytanii, czyli np. jak przygotować zdrowego hot-doga, itp.

Minister MEN opisuje również co zastała w ministerstwie po poprzednikach: "Zastałam tu straszne „Bizancjum. Po co mi 16 samochodów? Mam największy gabinet ze wszystkich ministrów, tu jest kilka pokoi, w tym coś na kształt sali kinowej, wielka łazienka. Myślę jak to sensownie zagospodarować. Na pewno będę miała gdzie przeprowadzać szerokie konsultacje społeczne i przyjmować pikietujących. Chcemy wrócić do koncepcji rozmów stolikowych Lecha Kaczyńskiego. Nie da się dyskutować o każdym elemencie edukacji osobno, bo młodego człowieka trzeba widzieć w całości - od przedszkola do matury i stworzyć spójny system”.

Walka z wszelkimi edukatorami seksualnymi w rodzaju Pontonu powinna być twarda. Zero ulgi dla deprawacji najmłodszych. Tym samym może doczekamy się wreszcie, że owi lewicowi edukatorzy pójdą w zapomnienie.

mm/w Sieci

Komentarze (12):

anonim2015.12.2 12:32
"Poza tym wychowanie jest po stronie rodziców. To rodzic jest najważniejszy". Szczególnie w rodzinach patologicznych
anonim2015.12.2 13:02
Normalna kobieta!
anonim2015.12.2 13:11
...............Szczególnie w rodzinach patologicznych................. Rodziny patologiczne są w zaniku o czym świadczy nie dostanie się do sejmu lewactwa z SLD i Razem oraz słabego wyniku lewactwa z PO
anonim2015.12.2 13:20
..............Po co mi 16 samochodów?................... Jak to po co??? Tyle czynności miała Kluzikowa dziennie do wykonania, kto to widział żeby wszędzie jeździła tym samym autem
anonim2015.12.2 13:21
Ponton już zatopiony, pora na platformę
anonim2015.12.2 14:39
Brawo Pani Minister. Najwyższa pora, aby zadbać o nasze dzieci i wnuki. Proszę liczyć na moje wsparcie. Emerytowany nauczyciel dyplomowany.
anonim2015.12.2 15:02
Haha :D ja nie mogę jaki plebs, jaki ciemnogród xD, naprawdę niesamowite. A wiecie jak się kiedyś dzieci dowiadywały od rodziców co to sex? Oglądały go z dwa razy dziennie. Tata i Mama kiedyś mieszkali z dziećmi w jednej izbie :), myślicie że wyłazili w ziemię do lasu? -20 i jeszcze ci się szyszki w tyłek wrzynają.
anonim2015.12.2 18:08
"Nie wpuszczę seksedukatorów do szkół. Zewnętrzne zespoły są zagrożeniem dla dzieci, bo ich nie znają. Mogą im tylko zaszkodzić. Trzeba szanować intymność młodych ludzi. Poza tym wychowanie jest po stronie rodziców. To rodzic jest najważniejszy". POPIERAM W PEŁNI. Mam dwójkę dzieci w szkole i nie życzę sobie, aby jakieś "pontony" wciskały moim dzieciom genderowe głupoty. To moje dzieci i to ja ich wychowuje. Szkoła jak już jest obowiązkowa, to powinna skupić się na NAUCE (matematyki, polskiego, historii, itd.) a nie na wciskaniu chorych ideologii.
anonim2015.12.2 21:01
Brawo!!!
anonim2015.12.2 22:17
Dziękuję Pani Minister! Lewackim łapom mówimy stanowcze precz od naszych dzieci.
anonim2015.12.2 22:26
Dzięki ci Boże. Jezu, trzymaj rękę na pulsie i nie odstąp. Królowo Polski módl się za nami. Duchu Święty bądź.
anonim2015.12.4 0:44
Cudnie. Ryk lewackiego ciemnogrodu trzeba przemilczec a w odpowiednim momencie kazdego lewicowca wysylac na kursy reedukacyjne,zeby ratowac tych biednych ludzi.