Minister Maląg: PO mobilizuje szyki. Chcą chaosu i zamieszania w kraju - zdjęcie
15.07.20, 07:55Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

Minister Maląg: PO mobilizuje szyki. Chcą chaosu i zamieszania w kraju

10

Platforma Obywatelska będzie chciała podważyć wynik wyborów prezydenckich? Jak stwierdziła minister Marlena Maląg – PO mobilizuje szyki, aby wprowadzać „[…] kolejny chaos i zamieszanie w kraju”.

W rozmowie na antenie Telewizji Republika stwierdziła też:

Na pewno będą kłótnie, wprowadzanie niepokoju, co nie będzie służyło dobrym nastrojom”.

Dodała, że mimo iż Schetyna wczoraj podkreślał, że różnica wyniku jest na tyle duża, że wynik trzeba przyjąć, widać że narracja PO jest inna.

dam/PAP, Telewizja Republika

Komentarze (10):

wzywam KODy, lemingi i lewacki faszyzm2020.07.15 9:30
ścisnać półdupki i do pracy fizycznej
Anonim2020.07.15 8:50
Przeciwstawmy im ład, porządek i spokojną, owocną pracę!
ToJA2020.07.15 8:48
I jeśli nie będziemy bluźnić wobec Ojca Świętego Franciszka.
edi2020.07.15 8:21
JEZUS DO św. FAUSTYNY - "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dz. 1732)" Wybór Andrzeja Dudy pokazał ŻE POLACY SĄ WIERNI JEZUSOWI - A TO OZNACZA ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM DLA ŚWIATA - I TEGO DOKONA SAM BÓG ORAZ MATKA BOGA KRÓLOWA POLSKI MARYJA - i żadne złe duchy i opętani ludzie NIE WYGRAJĄ !!
Anonim2020.07.15 8:27
Jedna bitwa wygrana, ale nie wojna. Dużo pracy przed nami. Wrogowie nie będą spać.
AAAtomek2020.07.15 18:53
Więcej masz takich sms-ów od Jezusa? A może ma fejsa labo tłituje?
jeden z wielu2020.07.17 18:05
Pan Bóg wciąż śle SMS-y do wiernych o treści: miłujcie się, albo-tych którzy mnie nie wyrzekli się będę wspomagał, albo-przyjdzie czas, że oddzielę chwasty od pszenicy i chwast strawi ogień piekielny, a My odpisujemy: Jezu Ufam, Jezu wierzę.
ciężko być KODem2020.07.15 8:14
smuta, POgarda, zgolaszenie i spouszczona głowa - jak żyć. Help Zoroz
zzz2020.07.15 8:07
Bardzo przykro mi to powiedzieć, ale za 3 lata PiS prawdopodobnie przegra wybory do parlamentu: 1. Młodzież, która teraz ma 18 lat i pierwszy raz poszła głosować - w chwili dojścia PO-PSL do władzy miała 5 lat, a po zakończeniu przez nich rządów 13 lat. A dzisiejszy 15-latkowie za 3 lata pójdą głosować. Oni nic nie wiedzą o tym, jak się wtedy (2007-2015) ciężko żyło i jak ich rodzice musieli harować na 2 etatach żeby zapewnić rodzinom życie na granicy egzystencji. Nie są uświadomieni kompletnie, ze rodzice się zadłużali w parabankach, żeby im np. kupić komputer lub Xboxa. 2. Młodzież czerpie informacje (w tym polityczne) wyłącznie z Internetu siedząc w smartfonach całymi dniami. Ich domena, to głównie sieci społecznościowe, w tym lewicowo-komunistyczny Facebook. Wiadomo, że właśnie tam jest największa nagonka i kłamliwa propaganda szkalująca PiS i inne prawicowe ugrupowania. 3. Wszelkie media w naszym kraju (gazety, stacje radiowe, portale internetowe, stacje TV itp.) należą do zagranicznych koncernów, w tym w 95% do Niemiec. Rząd miał tyle lat na dekoncentrację wrogich nam mediów i wszystko to zostało zaprzepaszczone. 4. Rząd PiS nie kompletnie żadnej niezależnej platformy cyfrowej, a co się z tym wiąże żadnej oferty muzycznej i telewizyjnej skierowanej do młodzieży. Dlatego siedzą tylko w Netflixie i łykają lewicową narrację przyjmując ją jako jedyną właściwą. 5. Jak powiedział bulterier Tuska niejaki cham Jażdżewski, za 3 lata umrzeć może około milion starszych ludzi w Polsce (główny elektorat PiS) oraz zaczną głosować ci, którzy właśnie ukończyli 18 lat (młodzież otumaniona przez lewacką propagandę z Facebooka, Netflixa, TVN-u niemieckich gazet itp.). Można by tu wymieniać dziesiątki czynników determinujących możliwą przegraną prawicy za 3 lata. Wyjście jest jedno, wziąć się za solidną edukację młodzieży oraz stworzyć ofertę rozrywki skierowaną do nich. Zrobić porządek z wrogimi mediami, sądownictwem itp.
Anonim2020.07.15 8:26
Trzy lata to i długo i krótko. Wiele zależy od tego jak PiS poprowadzi gospodarkę. Na pewno mamy potężnych wrogów w postaci Niemiec, Rosji i tęczowej międzynarodówki. No cóż, jeśli pozostaniemy wierni Bogu, nie damy sobie odebrać wiary, nie pójdziemy za bergogliańskimi czułościami to będziemy mieli najpotężniejszego Sojusznika, Pana Nieba i ziemi, Stwórcę wszystkiego.