Michał Dworczyk: Falenta to desperat. Jego oskarżenia są kompletnie niewiarygodne - zdjęcie
11.06.19, 06:15screenshot Youtube - Polskie Radio

Michał Dworczyk: Falenta to desperat. Jego oskarżenia są kompletnie niewiarygodne

6

- Oskarżenia Marka Falenty są kompletnie niewiarygodne. To desperat skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. Z kolei opozycja wykorzystuje go, by po raz kolejny zaatakować Prawo i Sprawiedliwość oraz premiera. To nieeleganckie działania - powiedział na antenie Jedynki szef KPRM Michał Dworczyk.

- Marek Falenta jest skazany prawomocnym wyrokiem sądowym. W trakcie procesu był czas na ujawnianie wszystkich informacji, by wybronić się w tej sprawie. Moim zdaniem zachowuje się jak desperat. Wykonuje nerwowe ruchy i jest w tym kompletnie niewiarygodny. Te różne oskarżenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością - powiedział Michał Dworczyk.

Szef KPRM dodał, że "ciekawe jest zachowanie opozycji, dla której Falenta do niedawna był źródłem zła i symbolem wszytkiego co najgorsze, a teraz chcą, by stał się autorytetem i wyrocznią". - Dopóki nie ma dowodów, poruszamy się w sferze plotek i pomówień - dodał Michał Dworczyk.

- Trzeba potraktować zachowanie części mediów i polityków opozycji jako kolejną nietypową próbę ataku na Prawo i Sprawiedliwość oraz na premiera. Koledzy z opozycji są bezradni i chwytają się każdego sposobu, by zaatakować rząd. Są to bardzo niewiarygodne i nieeleganckie działania - podsumował szef KPRM.

Całej rozmowy wysłuchać można tutaj

Polskieradio24.pl

Komentarze (6):

Polak Ateista Dumny Gej2019.06.11 9:09
Funkcjonariuszka TVPKorea, PiSowska szmata Holecka dostała małpiego rozumu na wizji. Zobaczcie jakie miny stroiła w wywiadzie z przedstawicielką opozycji. Kpina z widzów, kpina z pieniędzy podatników https://www.pudelek.pl/artykul/147687/danuta_holecka_kloci_sie_na_wizji_z_katarzyna_lubnauer_nie_jest_pani_wstyd_ze_pani_klamie/ # poważny program publicystyczny😂😂 # telewizja publiczna😂😂😂😂
robaczek 2019.06.11 8:26
i wmawiamy SUWERENOWI wersje nam odpowiadajacą a kto uwaza inaczej ? Żyd, zdrajca, gej, rusek, niemiec i ekoterrorysta w jednym ;] buziaczki pisiusiaczki. ***
Yes2019.06.11 6:45
Oskarżyć dziada o szantaż i dopieprzyć podwojenie wyroku
Cogito tego sum2019.06.11 6:36
Tonący brzytwy się chwyta. Falenta pokazał społeczeństwu prawdziwą twarz Platformy w czasie sprawowania władzy. Oni teraz usiłują działać na zasadzie łapaj złodzieja. Do tego złodziejskiego fachu angażują część mediów, które mają ich osłaniać. Takie skorumpowane media są zagrożeniem dla demokracji.
krzysztof 54+2019.06.11 7:11
biedny jestes tylko jelen wierzy kc+ , jak zdejmiesz klapki z oczu ,to juz bedzie za pozno dla jelenia
Pracownik2019.06.11 6:36
Słowa Marka Falenty nie będą nic znaczyć, ale z innego powodu. Wyborcy PiS zostali już tak wytrenowani, że żadna afera nie zmieni ich fanatycznego uwielbienia dla tej partii. Są to ludzie całkowicie pozbawieni własnych przekonań i umiejętności krytycznego spojrzenia na otaczający ich świat. Dodajmy do tego tę siermiężną, godną najlepszych lat "Dziennika telewizyjnego" propagandę serwowaną nam przez TVPis, i w efekcie nawet gdyby Morawiecki po pijanemu rozjechał ciężarną zakonnicę na pasach, wśród swoich wyznawców dalej byłby najbardziej godnym zaufania mężem stanu.