Matka Kurka: Sekta LGBT to potęga, która jest w stanie zniszczyć każdego, kto stanie jej na drodze - zdjęcie
19.07.19, 20:45(fot. twitter/GPtygodnik)

Matka Kurka: Sekta LGBT to potęga, która jest w stanie zniszczyć każdego, kto stanie jej na drodze

110

Niezła się zrobiła afera, nieprawdaż? Taka międzynarodowa, bo sama pani ambasador USA zabrała głos w sprawie. No, ale nie wszyscy muszą wiedzieć o co chodzi, to najpierw krótka charakterystyka czasu, miejsca i akcji. W tych dniach powstała inicjatywa Gazety Polskiej, gdzie od czasu do czasu zamieszczam swoje błyskotliwe felietony, rzecz nazywa się i wygląda jednoznacznie, żadnej finezji, żadnych subtelności, ale to mi się właśnie podoba najbardziej. Po prostu przekreślona tęcza LGBT, nie mylić z tą naturalną i biblijną, w formie znaku drogowego, jakżeby inaczej, i z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Nikt nie może mieć wątpliwości o co i o kogo chodzi.

Czy na pewno? Chyba nie muszę udzielać wielu wskazówek i podpowiedzi, aby ustrzelić pierwszą skojarzeniową histerię postępowych środowisk. Tak, oczywiście chodzi o nazizm, faszyzm, rasizm, wykluczenie i komory Auschwitz. Innych skojarzeń być nie mogło, w końcu mówimy o środowiskach, które w imię tolerancji chętnie przeprowadziliby eksterminację „prawdziwych Polaków”, zresztą coś podobnego proponował syn jednego z dziennikarzy Gazety Wyborczej. Wielu wyjaśnień nie wymaga też klasyczny mechanizm relatywizmu. Gdyby powstała „Strefa wolna o PiS” skojarzenia poszłyby w zupełnie inną stronę i ani przez moment nie zahaczyłby o obozy koncentracyjne. Był czas przywyknąć, jak mawiał klasyk! Wiadomym jest, że świat dzieli się na tęczowych i ciemnogród średniowieczny, w pierwszym świecie wolno wszystko, w drugim obcęgami i rozgrzanym żelazem wprowadza się edukację, w tym edukację seksualną.

Nie to jest jednak najciekawsze, z całym szacunkiem dla Gazety Polskiej trzeba powiedzieć, że tygodnikiem wielkonakładowym o międzynarodowym zasięgu nigdy nie była. Biorąc ten fakt pod uwagę i rozwagę łatwo dojść do wniosku, że akcja ma nikłe szanse na większy rozgłos. Tymczasem wydarzyło się coś dokładnie przeciwnego i zrobiła się międzynarodowa afera! Głos w sprawia zabrała nie tylko wspomniana ambasador USA Georgette Mosbacher, ale i „zagraniczna prasa”, w jednej chwili zareagowali niczym byk dźgnięty przez pikadora. Jeden znaczek, w niskonakładowej gazecie wywołał taką łańcuchową reakcję atomową i to doskonały moment, aby zadać kluczowe pytanie i od razu na nie odpowiedzieć, ale wcześniej jeszcze jeden istotny fakt do omówienia.

 

Uciśniona mniejszość, jak się przedstawia LGBT, według wszelkich definicji powinna chodzić kanałami, spotykać się w podziemiu i pisać do siebie grypsy. Czy taka właśnie wygląda ta „wykluczona” grupa? Nic podobnego, oni są wszędzie, na pierwszych stronach gazet, na ekranach telewizji, na głównych ulicach miast, w polityce, biznesie, sporcie i wśród artystów. Członkowie i wyznawcy seksty LGBT nie mają najmniejszych oporów z ekspozycją własnych przekonań, wręcz gwałcą pozostałych „heteryków” dewiacyjną „wizją świata”.

Skąd się to bierze? – tak brzmi zapowiedziane pytanie. Z siły, a nawet potęgi tej grupy reprezentowanej nie przez uciśnioną mniejszość, ale przez gigantów tego świata. Przypomnę, że Georgette Mosbacher jest ambasadorem delegowanym przez Trumpa, polityka uznawanego przez amerykańskie elity za wyjątkowego konserwatywnego „wieśniaka”. Mimo wszystko lewacka poprawność polityczna ma taką moc, że największy amerykański ciemnogród powtarza idiotyzmy o wykluczeniu tych, którzy udają ofiary, choć w rzeczywistości są bezwzględnymi agresorami.

Cały ten pseudo religijny ruch postępowy może na całym świecie zgnoić każdego krytyka i tym się głównie zajmuje. U nas jest jeszcze w miarę normalnie, ale na „Zachodzie” ktoś taki, jak Zofia Klepacka byłby ukamienowany przez znanego reżysera, hollywoodzką aktorkę, pastora, senatora, piosenkarza, bankiera, pisarza i kto wie, czy nie samego Trumpa. Wszystko w tej tęczowej paranoi jest jednym wielkim kłamstwem, ale największe kłamstwo odnosi się do wykluczenia i prześladowania. Sekta LGBT to potęga umocowana na szczytach władzy, finansów, show biznesu, nie wykluczając religii. I ta potęga jest w stanie zniszczyć dosłownie każdego, kto stanie na ich drodze.

Matka Kurka/kontrowersje.net

Komentarze (110):

Andrzej Budzinski2019.08.15 0:25
Chiałbym dołączyć mój głos dotyczący idei LGBT i GENDER. Otóż w ostatnim czasie napisałem książkę, która rozpatruje ten problem: LESBIAN GAY BISEXUAL TRANS. BŁAZNY KRÓLA „Lesbian, gay, bisexual, Trans … błazny króla”, to próba odpowiedzi na definicję naukową homoseksualizmu, według której jest on naturalnym wariantem ludzkich zachowań, polegającym na sentymentalnym i/lub seksualnym przyciąganiu osób tej samej płci”. „Naturalny wariant”. Według tak sformułowanej definicji homoseksualizmu stawiam pytanie: Naturalny wariant, ale według jakiej matury? Tej przed grzechem pierworodnym zgodnej z wolą Bożą? Czy tej po grzechu pierworodnym skażonej przez grzech i manipulację szatana? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w Piśmie Świętym, a w szczególności w Księdze Rodzaju w opisie stworzenia, który ukazuje w sposób jasny i niepodważalny prawdę o naturze człowieka, jako mężczyzny i kobiety, i ich seksualność stworzonych na obraz i podobieństwo Boga. Książkę można nabyć https://www.andrzejbudzinski.com/
Luzifer2019.08.4 10:33
MatkaKurva znowu farmazoni, zero jedne.
Marian2019.07.21 11:38
Sekte katolicka obnarza postepowanie wiernych
marek2019.07.20 19:06
Od razu kupię jak tylko zobaczę w kiochu.
Kamil2019.07.21 19:18
Najlepiej kup cały nakład.
mao2019.07.20 19:06
LGBT temat zastępczy-mniejszości s. były i będą .A tak naprawdę kogo to obchodzi? Będziemy zarabiać przez to więcej ?
Foster2019.07.20 16:28
Wszystko można zrozumieć, ale żeby od muzułmanów brać przykład ?
Luzifer2019.07.20 15:02
Matka Kur*a - za wiele madrego jak zawsze nie pisze.
Wojciech2019.07.20 14:53
Strefa wolna od LGBT. Bardzo dobra akcja. Trzeba uwolnić sferę publiczną od propagandy homoseksualnej.
Foster2019.07.20 13:32
Akcja naklejkowa zostanie odwołana a Gazeta Polska dofinansowana, żeby nie musiała szukać niegodziwych sposobów na zwiększenie nakładu. Czyja to decyzja ?.
CZY ON WIERZY W jEZUSA?2019.07.20 13:03
Prawicowa gazeta zapowiedziała, że do kolejnego numeru załączy wlepki z napisem "Strefa wolna od LGBT". Ks. Tomasz Brussy z archidiecezji poznańskiej poparł akcję. Na Twitterze zachęca do ich naklejania.
12342019.07.20 12:37
UWAGA BARDZO MOCNY MATERIAŁ!!!! Dyrektorka podstawówki z Torunia broni Banderowcy i oskarża rodziców Polskiego dziecka przed sądem.https://youtu.be/lqAWLqKIbkw
jelonek2019.07.20 12:08
Naklejki "Strefa Wolna od LGBT", które będą dodatkiem do "Gazety Polskiej", to pomysł ściągnięty od grupy radykalnych muzułmanów, która w 2011 rozklejała takie same nalepki w jednej z dzielnic Londynu. Ich działanie potępiło wiele muzułmańskim stowarzyszeń i sam Meczet Wschodniego Londynu, nazywając symbol i hasła „nienawistnymi".Zapowiedź „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza o dodaniu do wydania, które ukaże się 24 lipca 2019 wklejek „Strefa Wolna od LGBT” oburzyła opinię publiczną zarówno w Polsce jak i za granicą. O akcji napisały między innymi BBC i NBC News. „Gazeta Polska” oczywiście z zainteresowania się cieszy, pisze, że „lewacy dostali szału”. OKO.press ma jednak złą wiadomość dla Tomasza Sakiewicza i całej redakcji „GP”. To nie „lewacy dostali szału”, ale prawica. W dodatku szału fundamentalistycznego i nieoryginalnego. Bliźniaczy projekt naklejek zaczął się pojawiać na londyńskich ulicach w 2011 roku. Na wlepkach widać było przekreśloną tęczową flagę w czarnym kole oraz fragmenty Koranu: „Arise and Warn”, czyli „Powstań i Ostrzegaj”; „And fear Allah; Verily Allah is severe in punishment” – „I bójcie się Boga! Zaprawdę, Bóg surowo karze!”. Hasło „gay free zone” na samej tęczy oznacza oczywiście „strefę wolną od gejów”.
Torchwood2019.07.20 12:04
Różnica jest taka, że osoby LGBT były w obozach koncentracyjnych mordowane. Proszę pokazać mi choć 1 przypadek gdy zwolennik PiS-u zginął w obozie koncentracyjnym.
Foster2019.07.20 16:35
Jak to kto ?. Oni tego nie wiedzieli.
Foster2019.07.20 10:39
Dzisiaj poseł PIS powiedział w TVN, że jest oburzony pomysłem o propagowaniu naklejek Gazety Polskiej. Ja myślę, że ten głupi ruch jest spowodowany chęcią zwiększenia nakładu w związku z problemami finansowymi. Ludzie tego szmatławca nie chcą i nie będą kupować, bo to są rzeczywiście pomysły zmierzające do wykluczania innych.
n2019.07.20 10:55
Problemy finansowe ma gazetka bez napletka, GP ma stałych czytelników i jej sprzedaż utrzymuje sie na stałym poziomie. Robię w dystrybucji to wiem. GoWnianej zwozi sie na przemiał zaś tyle co zawozi do kiosków
Foster2019.07.20 13:36
A jaka to Gazeta bez napletka i dlaczego z rozprowadzenia tych naklejek się wycofali ?
Grzegorz2019.07.20 11:15
Sram na pedałów
There'sNoGodWhatsoever2019.07.20 10:26
Przecież to to samo co niemieckie "Juden Verboten"
anonim2019.07.20 8:02
W neomarksizmie pełnią rolę aktywu partyjnego, rewolucyjnego, marksistów!
Jan Radziszewski 2019.07.20 8:01
oj przemądrzały żydzie czas GENDER ograniczony do czasu działania waszego New Mesjasza tj Antychrysta tj do 3, 5 roku tj 1260 a potem czeka was i jego piekło ogniste tj jezioro ognia i siarki /Ap 20,15) - bo tylko jedynie żydzi którzy się Prawdziwie nawrócą przeżyją czas Oczyszczenia świata w POTOPIE OGNIA i SIARKI w którym wam żydom i innym grzesznikom żywcem diabły wydrą dusze.i zabiorą do piekła na zawsze !! " W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Jan Radziszewski 2019.07.20 7:48
Prawaczka - abp Petrz nie jest GENDER tj nie jest LBGT tzn nie wyznaje tzw Buddyzmu Buddy Majtreja Buddy raju sex- został niesłusznie oskarżony po wypowiedzi na spotkaniu Radia Maryja gdzie skrytykował słynnego polskiego GENDERowca miłośnika Buddy Raju Majtreja Jerzego Owsiaka . To właśnie LBGT stoi za szkalowaniem Abp Petz Dlatego obawiam się, że do piekła wpadniesz wraz z twymi GENDERowcami Buddy raju sexy Majtreja tzn usłyszysz stając na Sądzie Boga i Pana Jezusa Chrystusa jak pewna Katarzyna szkalująca X KK. który jej powiedział "Katarzyno NIEBO nie dla ciebie!!!" Co zapomniałaś co mówi Pismo św. o końcu czasów Ap 13:4-8 4. i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę? 5. A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. 6. Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. 7. Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. 8. Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. (BT)
Czesław2019.07.20 7:08
A czy nie należy zaprotestować przeciwko wyborze w europarlamencie R.Biedronia do komisji do spraw kobiet, lub przynajmniej wyrazić oburzenie. R.Biedroń bił i maltretował własną mamę aż złamał Jej szczękę. Mama Biedronia podała tą sprawe do prokuratury lecz jak to matka zlitowała się nad synem i wycofała skargę. Ten protest powinien też być skierowany i do feministek.
Cool2019.07.20 7:46
Biedroń jest więc idealnym kandydatem. Ma naturalny wstręt do kobiet/macierzyństwa i praktykę w w fizycznej eliminacji ZBĘDNEGO ELEMENTU!
rabe2019.07.20 5:30
Ale będzie zdziwienie komunistów jak w środę nie dostaną swoich naklejek.:))) to cieszy.
Thomas2019.07.20 0:57
Precz z komuną !!!
Młot na katolicyzm2019.07.20 0:30
Wielgucki to szmata.
oficer LWP2019.07.19 23:24
LGBT jest w natarciu bo zażydzona Partia Interesu Syjonu (PIS) opanowana przez żydowską lożę masońską chabad lubawicza z jej namiestnikiem na Polskę Danielsem opiekunem Kaczyńskiego i całego PIS w tej kwestii nie zrobiła NIC, powtarzam NIC bo jest cała zajęta knowaniami z żydami i judejsejami jak wdrożyć ustawę 447 , podczas prac nad ustawą 447 do USA nie udał się nikt z rządu, prezydent, posłowie aby powstrzymać pracę nad nią, jak się wypowiadali amerykańscy senatorowie biliśmy zdziwieni, że w tej kwestii PIS nie ma odwagi się przeciwstawić a jak się należy przeciwstawiać to pokazali PIS-owi żydzi w Auschwitz nakazują zmienić polską ustawę o IPN co PIS wykonał w ciągu 9 godzin
Foster2019.07.20 16:32
Ty jesteś takim oficerem jak ja reżyserem.
Ostatni z wyklętych2019.07.22 14:16
Co powstałeś z krypty jak ten z tej nowej koalicji?
JONASIK2019.07.19 23:24
Są inne potęgi... Rydzyk: What is a million years like to you? God: Like one second. Rydzyk: What is a million dollars like to you? God: Like one penny. Rydzyk: Can I have a penny? God: Just a second. :)
Realny Feminista2019.07.20 4:45
Rydzyk to najbardziej hejtowana osoba w Polsce! Diabeł się go bardzo boi!!!!!
anonim2019.07.20 8:57
Hitler też był hejtowany
K.K.2019.07.22 8:47
Argumentum ad Hitlerum dyskfalikikuje Cię z dalszej dyskusji!
Cogito ergo sum2019.07.19 23:21
Wykupię cały nakład vlepek Gapola i spalę pod ich redakcją.
Alojzy Cedzidło2019.07.20 12:27
Pewno.,, Sorosz" Ci da na ten zakup kasę .
K.K.2019.07.22 7:53
Najlepiej w ramach protestu spal się razem z tymi naklejkami. Oczywiście spal się ze wstydu!!!
JANOSIK2019.07.19 23:11
Boże zachowaj nasze dzieci od złych wpływów ideologi lgbt.
Jez2019.07.20 4:00
Jeśli będziemy potulni i tylko wystawiać swoje opinie na forach to sodomici będą rządzili i to bezwzględnie. Trzeba z nimi walczyć.
Dumny Lewak Mangozjeb2019.07.19 23:07
LGBT to najgorsza zaraza jaką znam!
Dumny Lewak Mangozjeb2019.07.20 12:16
Kolego , nie ładnie jest się tak podszywać pod kogoś , widać że dupka cię zabolała po tym co napisałem na temat twojej śmiesznej religii :)
Andrzej2019.07.19 23:05
Historia ludzkości na niebieskiej kulce przejętej przez lucyfera dobiega końca. Dał swoim wybranym władzę i bogactwo, a odebrał rozum i wolną wolę.Są jego zdobyczą. Dwie wojny to dla niego za mało. Trzeba zniszczyć " winnicę" Powoli kończy się czas próby, bo ucisk coraz większy i upadek moralny na maksa. Czas żniw w drzwiach. Musi się wypełnić. Błogosławieni co nie upadną na duchu.
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.07.19 23:01
Ruch LGBT nalezy zakazac w trybie natychmiastowym. Pierwiastki tego ruchu sa czlonkami naszego spoleczenstwa, naszymi matkami, ojcami i dziecmi. Dookreslenie ruchu w formie wyzwolenia spolecznego splonie kominem. Tak stanie sie w kraju, ktorego ostoja jest i pozostanie katolicyzm. Spostrzezenia panow Michalkiewicza, Gadowskiego i Gowina nie odgrywaja zadnego znaczenia. Oczekuje przesilenia.
GB 2019.07.19 23:01
Ludzi zakładają sobie na język autocenzure, jak masz swoje zdanie, a ono się różni o tego co gadają 'eksperci' w TVN, to nawet jak myślisz inaczej, dwa razy ugryziesz się w ów język żebyś czasem nie został skazany na ostracyzm w środowisku, stwierdzając że pedalstwo to zboczenie. Każdy prawie zaś prywatnie tak właśnie myśli. Tolerancja represywna, poprawność polityczna i stawianie się wiecznie w roli ofiary, to jest prosta recepta wykorzystywana przez neomarksistów powielających tezy Marcusego, Habermasa i innych czerwono-różowych zboczeńców i degeneratów nazywanych "filozofami"
anonim2019.07.19 22:35
TYLKO WOLNA POLSKA OD LGBT
abc2019.07.19 22:32
Pogląd, że są w stanie zniszczyć każdego jest kapitulancki. Czyli uznać już , że zwyciężyli i się z tym pogodzić. Wszystko zależy od nas, od każdego z nas. Jak się będziemy zachowywali na co dzień, czy podkulimy ogon, czy śmiało przeciwstawimy i zachowamy zdrowy rozsądek. Każdy nawet najmniejszy nasz gest jest ważny. Jeżeli będziemy silni i odważni to się nie damy. Jeżeli będziemy mieć tylko tzw. święty spokój to już przegraliśmy. Z naszego strachu ukręcą sznur, którym nas zaduszą. Ale naprawdę odważnych ludzi się boją. I jeśli tych odważnych będzie wielu , to zwyciężą. Naszą siłą powinna być nie nienawiść do ludzi lgbt ale przekonanie do swoich wartości i odwaga by ich bronić.
Cogito ergo sum2019.07.19 22:29
Ostateczne zwycięstwo należy do Boga.
lech2019.07.19 22:15
Cała prawda o zboczeńcach zawiera się w tych kilku słowach "udają ofiary, choć w rzeczywistości są bezwzględnymi agresorami".
JONASIK2019.07.19 23:02
tak jak te dzieci w zakrystii, agresorki
T2019.07.19 22:15
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
JONASIK2019.07.19 23:00
popieram
Zły Duch2019.07.20 12:14
Nie, to ty wypieerdalaj
legionista2019.07.19 22:13
LGBT - Legia Gansterow Bez Tolerancji. albo Lobby Gestapowcow Bojownikow Toleracji Te nazwy nie sa tak dalekie od rzeczywistosci. Albo Loza Generalna Bractwa Terroru.
rebeliant2019.07.19 22:01
Jak to potęga znowuż ??? To zwykła bandyterka socjalistyczna zakryta tęczową dyktą i wyzwoleńczymi frazesami (takimi jak nietolerancja, różnorodność, itp.). Dyktę i frazesy można przypiąć do wszystkiego. Za tymi banalnymi elementami widać wyraźnie przemoc i domaganie się braku reakcji na nią. Apogeum tego można było zaobserwować na marszach 11 listopada przed 2015 rokiem.
XXX2019.07.19 21:37
Myślę że do puki jacyś dranie będą nazywać ludzi o innych skłonnościach dewiantami czy też dewiacyjną wizją świata jak w tym artykule, będą oni walczyć o swoje prawa i pokazywać swoją siłe
Jez2019.07.20 3:56
Sodomia jest dewiacją. Nic na to nie poradzisz
XXX2019.07.20 16:13
Kult Maryjny też jest dewiacją chrześcijaństwa
K.K.2019.07.22 11:27
Aleś się zakręcił jak słoik. Najpierw piętnujesz określanie innych dewiantami, a nastepnie katolików nazywasz dewiantami chrześcijaństwa. Tak to jest jesli nie chce się przyjąć pewnych podstawowych prawd wynikających z prawa naturalnego.
Thor2019.07.19 21:26
naklejajcie na koscioly!
soulfly2019.07.19 21:41
Na twe drzwi już nakleiłem
Thor2019.07.19 22:30
a gdzie bedziecie naklejac te naklejki jak nie na koscioly?
Sariel2019.07.19 21:22
Polski katolik: Człowiek, który drze mordę, że jest prześladowany, bo zabrania mu się prześladować innych
Foster2019.07.19 21:30
On to robi z miłości do nich. To taki talibo-katolicki przekaz miłości do bliźnich.. Sakiewicz - również jestem katolikiem i proszę cię - na miłość boską nie ośmieszaj Nas Polaków przed całym światem.
Cool2019.07.20 7:41
Przecież to wy, drzecie mordy o rzekomych represjach i prześladowaniach mając dokładnie te same prawa co reszta obywateli.
Foster2019.07.19 21:21
Trzeba się będzie z tego wycofać, bo PIS przegra wybory.
qwerty2019.07.19 21:57
Nie martw się o PIS!!!
grimm2019.07.19 21:21
"Sekta LGBT to potęga umocowana na szczytach władzy, finansów, show biznesu, nie wykluczając religii." Czyli żydo-masoneria
Cogito ergo sum2019.07.19 21:11
Co ta kur(w)ka pier…doli?
Realny Feminista2019.07.20 4:42
Najwyraźniej widać, że nie chodził Pan na religię!
Alojzy Cedzidło2019.07.20 12:24
A kogoś to ,kogo ,,Cogito ergo sum . pod latarnią spotkał ? Uważaj bo HIFA złapiesz .
zatroskany2019.07.19 21:10
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną, niech go Bóg pogromić raczy pokornie o to prosimy. Wodzu zastępów niebieskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świcie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Foster2019.07.19 21:22
Co ty bredzisz?
Jan A.2019.07.19 23:30
AMEN !
Realny Feminista2019.07.20 4:40
Tę modlitwę trzeba odmawiać codziennie, jest bardzo mocna. Dobrze by było zlokalizować bazy LGBT, pójść tam w 100 albo więcej osób okrążać siedzibę 7 razy i stale na głos odmawiać tę modlitwę. Zło się nie ostoi. Bardzo polecam!
szcze na PiS i rydzyka2019.07.19 21:08
Jakoś matka kurfka nie wyje na Episekstopat który nic nie robi w sprawie kleszych pedofilów lub homoseksualistów! I czemu facet przyjmuje pseudonim Matka Kurka? typowo pedalski pseudonim! czyżby jakieś ciągotki...
zatroskany2019.07.19 21:17
A to że się szczy na kogoś to jakie zboczenie, dewiacja, czy zwyrodnialstwo ?. Jest na to jak mi się wydaje nazwa...
szcze na PiS i rydzyka2019.07.19 21:19
to tylko brak szacunku dla takich katolickich ciot jak ty!
soulfly2019.07.19 21:40
Nie szczekaj matherfuckerze
rebeliant2019.07.19 22:04
To jeśli dajesz śmieciu uznanie dla braku szacunku i agresji to czemu kurvvo płaczesz ?
lech2019.07.19 22:46
Szczyj póki masz czym, bo ci syf nie pozwoli dłużej szczać.
Trucker2019.07.20 1:39
A Ty biedaczku masz czym szczac?
Grzegorz2019.07.20 11:14
Sram na ciebie pedale
Alojzy Cedzidło2019.07.20 12:18
Jak mi ci ę żal ,,szcz na...."Co Ty z tym moczem robisz w nocy albo na imieninach u babci?Bo widzisz O, Rydzyk jest , jako duchowny , litościwy i modli si,ę za takich. o zdrowie. A PiS oleje waszą opinię dalej od pażdziernika ..Aaaa ....Tak se myślę ,że Ty już nie masz ratunku ,,tronkowcy" w ostatnim stadium nałogu , moczu utrzymać nie mogą.
West Compton2019.07.19 21:08
ALE WY WIECIE, ŻE BISKUPI I KATOLE MAJĄ DZIŚ W POLSCE TYLE SAMO DO POWIEDZENIA CO SZYDŁO W BRUKSELI? Odliczajcie dni do upadku PiSu, jak nie w te wybory, to w przyszłe, zobaczycie jak razem z jarkiem leci cały kościół.
Jan Radziszewski 2019.07.20 7:57
oj przemądrzały żydzie czas GENDER ograniczony do czasu działania waszego New Mesjasza tj Antychrysta tj do 3, 5 roku tj 1260 a potem czeka was i jego piekło ogniste tj jezioro ognia i siarki /Ap 20,15) - bo tylko jedynie żydzi którzy się Prawdziwie nawrócą przeżyją czas Oczyszczenia świata w POTOPIE OGNIA i SIARKI w którym wam żydom i innym grzesznikom żywcem diabły wydrą dusze.i zabiorą do piekła na zawsze !! " W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
AveLGBTxD2019.07.20 12:34
No to zgotujemy wam wszystkim piekło na ziemi <złowieszczy śmiech> Już za późno, jesteście skończeni, bo sam szatan już jest razem z nami na ziemi.
Milka2019.07.20 8:49
A co sw Brukseli powie Kopcaz: Smoleńska klamczucha, kiepski premier, nie wałdajaca zadnymi obcymi językami? A co nam po niemieckiej Róży Thun, która zawsze głosuje przeciw Polsce?
Prawaczka2019.07.19 21:06
Ksiądz Tomasz Brussy jeśli jest z Poznania i popiera akcję z naklejkami to niech przyklei taką naklejkę na czole abp. Peatza.
Jan Radziszewski2019.07.20 7:29
oj durna Babo abp Petrz nie jest GENDER tj nie jest LBGT tzn nie wyznaje tzw Buddyzmu Buddy Majtreja Buddy raju sex- został niesłusznie oskarżony po wypowiedzi na spotkaniu Radia Maraja gdzie skrytykował słynnego polskiego GENDERowca Buddy Raju Majtreja Jerzego Owsiaka . To właśnie LBGT stoi za szkalowaniem Abp Petz Dlatego obawiam się, że do piekła wpadniesz wraz z twymi GENDER Buddy raju sexy Majtreja tzn usłyszysz stając na Sądzie Boga i Pana Jezusa Chrystusa jak pewna Katarzyna szkalująca X KK. który jej powiedział "Katarzyno NIEBO nie dla ciebie!!!"
Prawaczka2019.07.20 9:06
Pederaści i pedofile w sutannach są gorsi od GENDER bo podstępnie i po kryjomu rozwalają Kościół od środka i okłamują ŚWIAT.
73bibi2019.07.19 21:05
czy dostępny jest jeszcze ten numer Gazety Polskiej z ta naklejką?
GB 2019.07.19 23:04
ta naklejka dopiero będzie w środowym numerze 24 lipca. Też czekam z utęsknieniem, nie wiem czy nie kupie 2 egzemplarzy, jedna wklejka w domu druga do samochodu
szcze na PiS i rydzyka2019.07.19 21:01
Czekam jak ktoś zainicjuje akcję "Strefa wolna od wiary katolickiej"! dopiero będzie PiSk i skowyt kato-prawactwa!
krzysztof2019.07.19 21:08
Nie czekaj, tylko działaj - wyjedź do Izraela, tam jest z pewnością "Strefa wolna od wiary katolickiej". Będziesz szczęśliwy wśród swoich.
zbycho2019.07.19 22:42
Czy ktoś cię zmusza do katolicyzmu półgłówku.
Dumny Lewak Mangozjeb2019.07.20 12:11
Już go kiedyś zmusili , przy tzw. chrzcie , na szczęście zdołał się wyrwać z tej indoktrynacji .
robaczek 2019.07.22 11:44
;] no dzieci w szkole wybierają same ! ;] misiek;] jestescie sektą, najwieksza w historii. i najbrutalniejsza!! chrzescijanstwo ma miliony ofiar na koncie!!! hitler to przy tym amator!! taka prawda!
Robert2019.07.19 23:26
Zrównujesz wiarę Katolicka z chorą zboczona ideologią? Pozdrów swojego "męża".
anonim2019.07.19 23:36
A twoji rodzice to nie czasem ci mili starsi panowie co niedziel spacerujący pod ręką po parku? Bo ostatnio słyszałem jaki to Robercik fajny facet, a chłopaka jeszcze nie ma.
Dariusz2019.07.20 10:25
Szanowny Panie.Jest wiele takich miejsc na świecie,gdzie za wiarę w Chrystusa płaci się głową.Może faktycznie to byłyby odpowiednie klimaty dla Szanownego Pana?
K.K.2019.07.22 7:41
Takie strefy są niemal wszędzie i nie potrzebne były do tego żadne naklejki. Niedawno przekonał sie o tym jeden z pracowników Ikei.
Polak2019.07.19 20:59
https://www.maszwplyw.pl/stop-nienawisci-wobec-chrzescijan-w-polsce-,95,k.html
denaturat artystyczny2019.07.19 20:58
Kim są komisarze tej homoseksualnej rewolucji?
stahu2019.07.20 0:56
Feler ...to drugi człon nazwiska za wszystkim zawsze stoi kasa , kasa , kasa!
anonim2019.07.19 20:57
skąd wiemy że mosbacher to nie transwestyta tak wygląda
ali2019.07.20 5:08
istotnie tak wyglada
anonim2019.07.20 8:54
Matka kurka to tranwa
Dariusz2019.07.20 10:22
Trafne spostrzeżenie.
pisie chamy2019.07.20 12:32
Czy jest czy nie jest pokazuje tylko prostactwo pisiego elektoratu i nienawiść do bliźnich nie mająca nic wspólnego z naukami jezusa