Marek Suski o hashtagu 'TwójSzwab': Czyżby klątwa Petru? - zdjęcie
08.07.19, 10:59zdj. screen TVP Info

Marek Suski o hashtagu 'TwójSzwab': Czyżby klątwa Petru?

10

Jak nie idzie to nie idzie. W przypadku wakacyjnej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej nie idzie szczególnie - jednym z hasztagów wyborczych po miał być #TwójSztab jednak w wyniku całej komedii pomyłek trendy Twittera zdominował hasztag #TwójSzwab.

Sprawę skomentował w rozmowie z Michałem Rachoniem Marek Suski.

"Komputery się uczą, a to by oznaczało, że nawet komputery w Platformie myślą po niemiecku. A być może to jest jakieś podprogowe zapowiedzenie powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Trudno znaleźć uzasadnienie. Rzeczywiście PO przejęła Nowoczesną, chyba razem z klątwą Petru, bo on też miał wpadkę za wpadką"-skomentował sprawę Marek Suski. Rozmowa dotyczyła także zachowania polityków opozycji wobec Pana Andrzeja z Węgrowa.

"Cieszę się, że poszli [politycy PO - red.] po rozum do głowy, posłuchali pani premier Szydło i przeprosili tego człowieka. Choć nie zmienia to faktu, że tak naprawdę to myślenie o Polakach, zresztą nie pierwszy raz, jest z taką pogardą. Że tylko wariat, że to frajerzy... znamy te wypowiedzi. To pokazuje, że ci ludzie myślą o Polakach jak o jakimś mięsie armatnim, które można traktować z pogardą, bo liczą się tylko oni, elity, krótko mówiąc: rasa panów"-podsumował polityk.

 

Tysol.pl

Komentarze (10):

Urszula2019.07.8 16:41
Śmiszny człowiek, taki prosty i niedouczony. Jak to perukarz. :D
Toni2019.07.8 15:22
Oni z POkomuny Schetyny napisali rylko prawdę,dla nich Polska i Poak nigdy się nie liczyli ich idolem były Niemcy ze szwabami. Dlatego przez 8 lat swoich rzadów niszczyli Polskę by nasze państwo oddac za land szwabii. Twój szwab to jest ich szwab.
lon2019.07.8 11:59
Nie mają co robić te ....brak słów. A ten Pan Minister Suski powinien w takiej sprawie milczec jak grób. Perukarz jeden.
Ziutek2019.07.8 11:54
Poko kompromituje się na calego🤗😛😊i nawet lewacka obrona nic nie zrobi, tylko widzimy jak na dłoni że robactwo samo się zje😋love krowę w trupa do renty tyle będą mieć ze swej tempoty. Uwielbiam robaki są taki tempie 😜😁🐞🐞🐞🐞🐞
edi2019.07.8 11:35
Bo oPOzycja jest Niemiecka, którą wspiera TVNiemiecka a dziadek Tuska chyba Polakiem nie był - i wszystko jasne dlatego serwery SIĘ NIE POmyliły bo PO to TWÓJ SZWAB - wybieraj wyborco !!
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.07.8 11:30
PlatformaChceŚwiętować1Września!NazistowskieSkurw2019.07.8 11:29
…...syny!!!!
edi2019.07.8 11:25
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO te i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
robaczek 2019.07.8 11:21
oh oh Mareczku!! no boki zrywać!!! ;] przy suskim to nawet Fotyga wychodzi na inteligenta!! ;] jak takich idiotów dajecie na czoło to mi już słów brak! ;] to pokazuje na jakim poziomie intelektualnym macie swoje elityy ;] i jeszcze z tego dumni!!! ;] pocieszni idioci! tak was właśnie potraktowano w EU;] boli co? ;] prawda boli malutcy wybrali malutkich. tylko Polski szkoda. brawo wy......
stahu2019.07.8 11:59
co? zapiekły ,,kukle,, hy hy