Jak nie idzie to nie idzie. W przypadku wakacyjnej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej nie idzie szczególnie - jednym z hasztagów wyborczych po miał być #TwójSztab jednak w wyniku całej komedii pomyłek trendy Twittera zdominował hasztag #TwójSzwab.

Sprawę skomentował w rozmowie z Michałem Rachoniem Marek Suski.

"Komputery się uczą, a to by oznaczało, że nawet komputery w Platformie myślą po niemiecku. A być może to jest jakieś podprogowe zapowiedzenie powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Trudno znaleźć uzasadnienie. Rzeczywiście PO przejęła Nowoczesną, chyba razem z klątwą Petru, bo on też miał wpadkę za wpadką"-skomentował sprawę Marek Suski. Rozmowa dotyczyła także zachowania polityków opozycji wobec Pana Andrzeja z Węgrowa.

"Cieszę się, że poszli [politycy PO - red.] po rozum do głowy, posłuchali pani premier Szydło i przeprosili tego człowieka. Choć nie zmienia to faktu, że tak naprawdę to myślenie o Polakach, zresztą nie pierwszy raz, jest z taką pogardą. Że tylko wariat, że to frajerzy... znamy te wypowiedzi. To pokazuje, że ci ludzie myślą o Polakach jak o jakimś mięsie armatnim, które można traktować z pogardą, bo liczą się tylko oni, elity, krótko mówiąc: rasa panów"-podsumował polityk.

 

Tysol.pl