Mamy kolejny medal! Polskie kajakarki wywalczyły srebro - zdjęcie
03.08.21, 05:20Screenshot TVP Sport

Mamy kolejny medal! Polskie kajakarki wywalczyły srebro

7

Kolejny sukces Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio! Karolina Naja i Anna Puławska wywalczyły srebrny medal w konkurencji KS 500 m kajakarskich regat olimpijskich.

Wygrana w zawodach przypadła w udziale Nowozelandkom. Po złoto sięgnęły Lisa Carrington i Caitlin Regal. Za Polkami uplasowały się reprezentantki Węgier – Danuta Kozak i Dora Bodonyi.

O ile Anna Puławska na igrzyskach olimpijskich właśnie zadebiutowała, nie jest to pierwszy medal dla jej koleżanki. Karolina Naja wcześniej już dwukrotnie zdobyła brąz z Beatą Mikołajczyk w konkurencji dwójek na 500 m.

dam/PAP,Fronda.pl

 

 

Komentarze (7):

Albion2021.08.3 9:02
Dobra zmiana w sporcie! Dzięki rządom Zjednoczonej Prawicy udało nam się wyprzedzić w punktacji medalowej San Marino! Dziękujemy!
10/102021.08.3 9:28
jw.
gosc2021.08.3 11:44
Jacy wy żałośni jesteście tych komentarzach poziom ameby
Anonim2021.08.3 13:12
Odreagowują. Tak samo jaja sobie ludzie robili z pierwszej komuny (tej z PRL).Tamci mieli identyczną propagande jak obecna komuna. Jakis sukces - dzięki partii! Porażka, kryzys - cisza w mediach. Jesli nie idzie przemilczeć - to wina zachodu! wrogów partii i Polski zewnętrznych i wewnętrznych. Pamiętasz co Du*a opowiadał kiedy władzę sprawowała szajka PO-PSL? Ano zapodał że "Stan polskiego sportu jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa". Teraz oczywiście tego nie powie, siedzi w norze, albo pływa skuterem wodnym. Teraz stan polskiego sportu już nie jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa? :) Po prostu jesteście tępymi propagandystami, kierującymi swoją głupią gadkę do ciemnoty, to i społeczeństwo ma trochę tzw. beki z tych wszystkich Du*ów Morawickich Kaczorów Sasinów i reszty tych rzezimieszków.
piotr2021.08.3 7:11
A jest jakiś święty od wioślarek..? Bo od piłkarzy jest jakiś Hieronim co zawiódł na całej linii.
Anonim2021.08.3 9:10
Hubert. Ale fakt że sprzyjał Słowakom co napadli na nas w 1939 i Szwedom, co napadli na nas w XVII w. Chyba czas zmienić patrona piłkarzy. Pomógł za to trochę z Hiszpanią, którą z kolei Polacy napadli wraz z Francuzami:) Jak widać Hubert wspiera agresorów.
Anonim2021.08.3 7:04
Brawo dziewuszki! Dodajmy że jest szansa na jeszcze jeden medal wyciągnięty z wody. Agnieszka Skrzypulec wraz z Jolantą Ogar (4 lesbijką w naszej kadrze na tegoroczne Igrzyska) szans na złoto raczej już nie mają ale podium jest bardzo realne!