Magazyn Śledczy: Ciąg dalszy samorządowych patologii w Łodzi - zdjęcie
12.11.20, 09:00Screenshot Youtube - magazyn śledczy

Magazyn Śledczy: Ciąg dalszy samorządowych patologii w Łodzi

2

Trzy spółki, trzech prezesów, trzy rady nadzorcze - jedna sieć wodno- kanalizacyjna. W „Magazynie śledczym Anity Gargas” ciąg dalszy samorządowych patologii w Łodzi.

Jakie konsekwencje dla kieszeni mieszkańców miasta administrowanego przez Hannę Zdanowską ma sposób zarządzania miejskimi spółkami? W jaki sposób bliski współpracownik prezydent został prezesem Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej i pobiera gigantyczne wynagrodzenie? Dlaczego kierowane przez niego przedsiębiorstwo pobiera milionowy czynsz dzierżawny od miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji powiększony ostatnio aż o 25 mln zł? Co stało się z 10 tysiącami podpisów pod inicjatywą referendalną w sprawie odwołania prezydent Hanny Zdanowskiej? Łódź – miasto prywatne – w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

materiały prasowe

Komentarze (2):

kasikas2020.11.13 12:23
w Łodzi w szpitalach,,,na położnictwie przyjmują do rodzenia kobiety często z cowidem jak się okazuje i położne nie dostają dodatku covidowego!! dlaczego??
prawy2020.11.12 9:55
bezmyśli ich wybierają!!!! wytresowali umysly POLSKO-języcznych swoimi tubami propagandowymi i trybuna ludu bezmyślnego ,noi mamy rządzacych w aglomeracjach z za kratek,za ktore nie trafiaja, bo sady zgodnie z prawdą lewacką innaczej sa niewinni,demoralizatorzy to tacy zabawni ,przymykamy oko na najgorsze lajdactwo przez 30 lat i mamy co mamy sodome i gomore!!!!!!NAWROCCIE SIE BO WSZYSCY ZGINIECIE NIE MA INNEJ OPCJI