Macierewicz: PO pokazuje działaczy KOD jako wzór - zdjęcie
17.02.20, 08:55Antoni Macierewicz/Polskie Radio 24/zrzut ekranu

Macierewicz: PO pokazuje działaczy KOD jako wzór

12

Antoni Macierewicz, były szef MON w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 komentując zajścia w Pucku powiedział:

– Osoby szykanujące Andrzeja Dudę w Pucku to nie byli hejterzy, ale przyjaciele kandydatki na prezydenta, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej – przekonywał Antoni Maciereiwcz, dodając, że to właśnie ona "ich później pochwaliła i pokazała jako wzór". – Ci ludzie używali skrajnie wulgarnych słów pod adresem głowy państwa i pod adresem naszej tradycji niepodległościowej. To nieprawdopodobnie wstrząsające 

Jak ocenił Macierewicz, nienawiść jest czymś, czym Platforma Obywatelska chce wygrać wybory prezydenckie.

Podał też przykład Aleksandra Kwaśniewskiego, który w 2003 roku pokazał polskim dziennikarzom środkowy palec.

Macierewicz uważa, że wzbudzanie agresji i antagonizmów to sposób działania PO i szeroko pojętej opozycji. Podkreślił, że nie należy się poddawać temu oraz że trzeba się przed tym bronić.

 

mp/polskieradio24.pl

Komentarze (12):

ridado2020.02.27 22:31
Macierewicz dal spokoj sprawie Smolenska bo dostal w cztery litery dobrze ale dalej piszczy w kierunku zero.
Loki Slave2020.02.18 20:09
A jak się miewa Misiewicz?
Nie pajacuj Żydzie obrzezany "urszula-anonimowy"2020.02.17 14:02
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. Zaraz w 'odwecie" pojawi się: "oficer LWP - andrzejhahn - Urszula" może nawet sam "PolishPatriot". On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM!
XYZ2020.02.17 10:35
Koniec porcelany z Chodzieży. Pracę straci prawie 140 osób
anonim2020.02.17 10:15
o tym media rządowe nie mówią, Zatajone przed Polakami bogactwa Polski, czyli największe oszustwo PRL-bis (tzw. III RP) https://eprudnik.pl/zatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp/
anonim2020.02.17 9:52
A może sprawy nie wyglądają tak, jak to malują to media głównego ścieku. Wiadomym jest, że Eurokołchzem zarządzają Niemcy. To Niemcy atakują PiS. To Niemcy dążą do zmiany władzy w Polsce. PiS razem z amerykańskimi Żydami realizuje na obecnych polskich ziemiach projekt POLIN. Nie jest to w interesie Niemiec, aby zachodnie ziemie Polski przeszły w żydowskie ręce. Niemcy nigdy nie wyrzekły się praw do tych ziem, uważają je za Niemieckie. Stąd ten zajadły atak na PiS pod pozorem naruszania zasad „praworządności”. W odwecie na atak Niemiec na PiS i próbę odsunięcia go od władzy, PiS podjęło szacowanie szkód wojennych i podnosi sprawę reparacji. Na tym polu PiS widzi płaszczyznę porozumienia z Niemcami. Jak na razie Niemcy nie wykonują nerwowych ruchów. W dalszym ciągu nękają PiS w Eurokołchozie. Czy PiS przełamie atak Niemiec na jego rządy w Polsce? Wydaje się, że nie. Sądy, praworządność, TSUE, awanturnicy, donosiciele, grillowanie Polski w PE, to tylko narzędzia, to tymi narzędziami Niemcy walczą o niemieckie kondominium w Polsce, walczą o ziemie zachodnie pod zarządem niemieckim a nie żydowskim. Sprawa nie wygląda dobrze. Naród jest w potrzasku. Z jednej strony PO i sodomici a z drugiej strony PiS nawalają się nawzajem między sobą bez opamiętania. Stronnictwo niemieckie i żydowsko-amerykańskie. Pomiędzy interesem Niemiec interesem Izraela, USA toczy się gra o Polskę? Polska pod wpływami Niemiec, czy w obecnych granicach Polski projekt POLIN? Kondominium niemieckie, czy kondominium żydowsko-amerykańskie? Oddajemy złoża naturalna na ziemiach zachodnich pod zarząd żydowsko amerykański firm (koncesje na wydobycie), poprzez ostatnio głosowane zmiany do ustawy prawo geologiczne, i pomimo protestu strony społecznej, jak bardzo duże złoże rudy miedzi i srebra Nowa Sól. Więcej na YT. Nie słuchacie niezależnych opinii specjalistów publikujących na YT, to wasza sprawa. Ale dociekajcie? PS. POLIN to Palestyna v.2 w Europie Środkowej.
Saki Faki2020.02.17 9:25
O, Antoni od pokazywania.............. parówki :-D
jula2020.02.17 9:17
PO/KO stosuje matryce w formach działań politycznych. Swoje wiece jeden schemat, wiec anty-PiS; -zagłuszyć -zwulgaryzować - maksymalny zamęt i chaos -uniemożliwić pracę dziennikarzy (innych niż swoi) -zanarchizować -dzięki skrajnym feministkom rozhisteryzować przekaz. Dlaczego mają poczucie bezkarności ? Pytanie nie do mnie.
JS2020.02.17 9:16
Przed wyborami warcholstwo POKO posuwa się do wściekłości i robienia jazgotu, żeby przypodobać się wyborcom. Każdy kij ma dwa końce. Jednym się przypodobają a innych do siebie zniechęcają, bo głupich ludzi w Polsce jest coraz mniej, ludzi ceniących wyższą kulturę jest coraz więcej. POKO pokazem chamstwa w polityce zapada się. Niemcy wkrótce zrezygnują z ich usług. POKO skończą się pieniądze i odechce się im awanturnictwa, zajmą się w końcu inną robotą. Pozdr.
anonim2020.02.17 9:10
No oczywiście, najpierw finansowanie i dopieszczanie wulgarności i chamstwa, a potem świecenie tytułami von, przodkami, po to tylko, aby te tytuły i przodków kompromitować!
Bogo2020.02.17 8:57
Jak widzę zdrajcę Polski to sam palec mi się wysuwa w tym milczącym międzynarodowym geście, od dziś tym gestem będę pozdrawiał zdrajców. Brawo Pani Lichocka.
anonim2020.02.17 9:04
Też uważam że ten klamca smoleński zasługuje nie tylko na faka, ale tez na proces. Macierewicz to cyniczny oszust.