Macierewicz ostro o Niesiołowskim: Wymazuję z pamięci nazwisko tego człowieka - zdjęcie
30.03.16, 08:07

Macierewicz ostro o Niesiołowskim: Wymazuję z pamięci nazwisko tego człowieka

7

Dziś w Sejmie obraduje Komisja Obrony Narodowej. Antoni Macierewicz wyjaśnił, z jakiego powodu Komisja ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej została powołana na nowo. - Obecna komisja różni się tym od komisji Millera, że nie podlega ona ministrowi obrony narodowej - powiedział szef MON. I dalej: - Powodem powołania komisji smoleńskiej było ujawnienie ukrywanych lub nieznanych informacji mających istotne znaczenie, które dotychczas nie były badane z różnych powodów - mówił szef MON Antonii Macierewicz na posiedzeniu sejmowej komisji obrony. Powodem powołania tej komisji, zgodnie z rozporządzeniem ministra obrony narodowej, było ujawnienie ukrywanych lub nieznanych informacji mających istotne znaczenie dla badania, które nie były badane z różnych powodów - złej woli, nieświadomości, błędów, niewiedzy - powiedział Macierewicz. 

- Fakt, że nie podjęto badania jednego z głównych systemów samolotu obarczonych wadą fabryczną, jest wystarczającym powodem do takiej decyzji. Ja nie wskazuję przyczyn tej tragedii. Ja wskazuję przyczyny powołania komisji, która ma to zbadać - dodał.

Podczas posiedzenia Antoni Macierewicz w mocnych słowach odniósł się do posła PO Stefana Niesiołowskiego: - Wymazuję z pamięci nazwisko tego człowieka, który oczerniał i szykanował gen. Błasika. Szkalowanie rosyjskimi słowami generała Błasika. Chcę przeprosić w imieniu posłów na Sejm  RP panią generałową Błasik oraz rodziny wszystkich ofiar.

mko/media

Komentarze (7):

anonim2016.03.30 8:59
bardzo przykro to mówić, ale słusznie - nigdy nie należałam do elektoratu PiS, do wielu ich propozycji mam uwagi, budzą nieufność, ale co to znaczy wobec tego co robili politycy z PO-PSL-SLD, no niestety do tej pory nie mieści mi się w głowie że jesteśmy z tego samego Państwa Narodu i mówimy tym samym językiem - jak ktoś dziś z nich może nazywać się Polakiem? po tym co zrobili Polsce? co zrobili nam we wszystkich sferach - gospodarczych, finansowych, a także czci dla Polski i Polaków. Wykorzystywali tak Konstytucję RP jak TK do niszczenia kraju i "psucia państwa"
anonim2016.03.30 9:14
Justine - masz racje smutne to że historia nic nas nie uczy.
anonim2016.03.30 12:02
Niesiołowski zhańbił nie tylko Sejm, swoich wyborców, ale przede wszystkim swoje własne nazwisko. Robi to nadal, a rodzina milczy.
anonim2016.03.30 13:44
@Lukasz83- Owszem kaftan by się przydał, ale dla pana profesora od much.
anonim2016.03.30 14:13
nadal aktualne jest żądanie przymusowego badania psychiatrycznego dla wszystkich dupków rządzących, sejmowych i urzędniczych. wariograf powinien być stosowany systematycznie np tygodniowo, żeby skończyli z łgarstwem i kłamstwem. wiem że to nie przejdzie, bo może 1 na 100 by przeszedł.
anonim2016.03.30 15:15
Pan Stefan Niesiołowski nie zhańbił ani jednego swojego wyborcy. Są to ludzie o identycznej moralności, którzy wybrali sobie odpowiedniego reprezentanta.
anonim2016.03.30 19:12
Zgadzam się absolutnie - ktoś kto w wyborach postawił krzyżyk przy nazwisku Niesioła musi być moralnym degeneratem.