Kukiz stawia na Stocha - zdjęcie
25.02.14, 14:08fot. Wikimedia Commons

Kukiz stawia na Stocha

6

Paweł Kukiz zagrzewa podwójnego złotego medalistę do pracy na rzecz Ojczyzny. Na przekór modzie na gratulowanie sukcesów olimpijczykom za pomocą Twittera Paweł Kukiz wybrał inny, bardziej tradycyjny sposób by to uczynić. Napisał list. Jego treść opublikował w tygodniku do „Do rzeczy”.

„Dreszcz mnie przechodził kiedy widziałem foty w Internecie „na tle nieba Biało - Czerwona!” - pisał do Stocha muzyk.

„I trzeba Kamilu pójść o krok dalej. Dla Biało -Czerwonej właśnie. Oczywiście nic nie musisz! Twoje sumienie, cokolwiek zrobisz, Twoja decyzja, ale proszę -pomóż” - zaapelował do skoczka.

W sumie nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby... Właśnie gdyby Kukiz podobne apele kierował do kolegów ze swojej branży. A on chwaląc sportowca z gór przy okazji podsumował „swoje środowisko”.

„Na ogromną większość moich „kolegów” z Piedestału z Polskiej Muzyki Rozrywkowej nie mam co liczyć. Oni pilnują kasy z ZAIKS, a nawet jeśli stwarzają pozory walki z psią polityką w Polsce, to gdy przychodzi do wyboru, zajęcia jakiejś postawy mówią: „Nie wchodzę w politykę”.

Niby niepostrzeżenie, na marginesie laurki dla Stocha, ostro zaangażowany w życie publiczne artysta wywiesił, nad patriotyzmem tych co umilają wolny czas milionom Polaków, flagę rozpaczy czarnym kirem przyozdobioną. A może już tylko sam kir...

Ab/Do rzeczy

 

Komentarze (6):

anonim2014.02.25 14:39
Pytanie do naczelnego? dlaczego na domenie fronda.pl promuje się szatańskie objawienia? Czy to jeszcze katolicki portal? http://www.fronda.pl/blogi/oredzia-ostrzezenie-wspolczesnej-mistyczki-marii-bozego-milosierdzia,2428.html http://ostrzezenieprzedmbm.wordpress.com/2014/02/22/marysia-dobrze-sluzy-tyle-osob-dalo-sie-nabrac/
anonim2014.02.25 15:23
Kukiz ma rację. Ten cały estabilishment muzyczno-celebrycko-aktorsko-polityczny ma w d...ie zwykłych Polaków! Trzeba zrobic w Polsce drugi Majdan, żeby się coś zmieniło dla zwykłego Kowalskiego. Tacy ludzie jak Stoch mogą pomóc zrozumieć milionom Polakom, że wybór między tuskomatołami, palikotami a SLD-upowcami to wybór między dżumą a cholerą.
anonim2014.02.25 16:45
Stoch to facet z klasą. Pochodzi z Zębu, gdzie zawsze jest zdroworozsądkowe, konserwatywne nastawienie. Ma poukładane w głowie, unika celebrytyzmu jak ognia, ma porządne rodzinne życie, jest głęboko wierzącym katolikiem. Po prostu, powiew normalności i przyzwoitości, tak bardzo dzisiaj potrzebny.
anonim2014.02.25 17:27
Kukiz jesteś dobry!!Brawo za postawę i niezłomność w walce!!
anonim2014.02.25 18:54
Stoch to mądry chłopak
anonim2014.02.25 21:48
Ojejejej !! to pan Kukuz juz nie bedzie rzucał 'ku-wami' w swoich tekstach piosenek i komentzarzach? To on już jest katolik i patriota?? Trochę chyba taki jak agent Tomek, co to czytał kazanie w kosciele dla picu a potem chciał komus krzeslem przypi-rdolić. Ja mam wrażenie że Kukuz jest podobnym typem człowieka i dziwię się że go Fronda tak promuje. A co z referendum 'zmieleni;? cos sprawa ucichła. Tak się głupio składa że nie pasuje to ani PO ani PiSowi. No i ch.. bombki strzelił uzywając języka Kukuza.