Ks. prof. Paweł Bortkiewicz: Zacietrzewione ataki genderterrorystów - zdjęcie
21.01.20, 11:00(fot. screen)

Ks. prof. Paweł Bortkiewicz: Zacietrzewione ataki genderterrorystów

105

W dobie dyskusji wokół ustawy o ochronie życia poczętego w latach 90. ubiegłego wieku pojawiło się celne sformułowanie „nienarodzony miarą demokracji”. Odmówienie człowiekowi człowieczeństwa ze względu na jakiekolwiek arbitralnie ustalone kryteria rozwoju jest ewidentnym znakiem totalitaryzmu, zaprzeczeniem demokracji, ponieważ jeżeli człowiekowi poczętemu odmawia się jego człowieczeństwa ze względu na to, że na przykład nie ma świadomości, to proszę mi dowieść tego, że nie można innemu człowiekowi odmówić człowieczeństwa, bo nie ma na przykład naszego koloru skóry  - powiedział  na antenie Telewizji Trwam ks. prof. Paweł Bortkiewicz

Ks. prof. Bortkiewicz wyminił kilka znanych profesorów, którzy stali się ofiarami genderterrorystów. Jednym z nich jest prof. Taduesz Smyczyński, polski prawnik, który "stał się jakiś czas temu obiektem zacietrzewionych ataków genderterrorystów."

- Stało się to wtedy, kiedy w swoim podręczniku do prawa rodzinnego zawarł stwierdzenie, że „fundamentem rodziny jest para składająca się z mężczyzny i kobiety”. Jednocześnie stwierdził, że próby zrównania małżeństwa z konkubinatem osób tej samej płci to przejaw nadużywania idei ochrony praw człowieka - przypomina ks. Bortkiewicz

 

Kolejny przykład ataków lewicy to prof. Aleksander Nalaskowski, pedagog, który "za krytykę marszów osób LGBT i gorszących profanacji, które dokonywały się podczas nich, został zawieszony na swoim macierzystym UMK."

- Po fali protestów rektor przywrócił prof. Nalaskowskiego do pracy, postępowanie dyscyplinarne umorzono, ale zauważmy, że Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich wydało kuriozalne oświadczenia zakazujące jakiejkolwiek krytyki ideologii LGBT na polskich uczelniach. Została narzucona cenzura - stwierdza ks. prof. Paweł Bortkiewicz

W tym gronie znalazła się również prof. Ewa Budzyńska z Uniwersytetu Śląskiego, która została oskarżona przez dwunastu studentów II roku socjologii, którzy zarzucili jej narzucanie studentom „ideologii anti-choice, poglądów homofobicznych, antysemityzmu, dyskryminacji wyznaniowej, informacji niezgodnych ze współczesną wiedzą naukową oraz promowanie poglądów redykalno-katolickich”.

- Co się za tym kryło? Nazwanie człowieka w prenatalnej fazie rozwoju dzieckiem, a także pokazywanie modeli różnych faz rozwojowych dziecka, by ukazać pewne kontinuum, które pojawia się w rozwoju człowieka nienarodzonego aż po jego moment narodzin - zaznacza ks. Bortkiewicz

Według niego, "odmówienie człowiekowi człowieczeństwa ze względu na jakiekolwiek arbitralnie ustalone kryteria rozwoju jest ewidentnym znakiem totalitaryzmu, zaprzeczeniem demokracji, ponieważ jeżeli człowiekowi poczętemu odmawia się jego człowieczeństwa ze względu na to, że na przykład nie ma świadomości, to proszę mi dowieść tego, że nie można innemu człowiekowi odmówić człowieczeństwa, bo nie ma na przykład naszego koloru skóry albo nie przynależy do naszej wspólnoty etnicznej. To jest totalitaryzm."

 

bz/Radio Maryja

Komentarze (105):

BOSMAN2020.01.22 4:55
Hej ,Ho kolejkę nalej, Hej ho znöw bzdurne treści Brak sensu i logiki W księżej opowieści No to siup !
Radek2020.01.21 21:39
Japrdl... jaki rak kontent xDDD To juz nawet nie jest zalozne, tylko beka
Krakus2020.01.21 19:21
Bortkiewicz - wymień nazwiska choć trzech genderterrorystów, proszę :D :D :D Uwielbiam jak taki cymbał albo ten pajac Jędraszewski kreują wroga, którego nie ma. To nie gender, to nie 'Ekologizm" (BTW - co to jest?), ale coraz większe wyształcenie, informaacje, wiedza, świadomość większości społeczeństwa a PRZEDE WSZYSTKIM zacofane, średnioweczne, prymitywne działania Kościoła Katolickiego sprawiają, że ludzie mają już dość tak "dusznego" i przestarzałego KK. Sami strzelają sobie w kolano, ośmierzają się i tych, którzy im wierzą. A kościoły coraz bardziej puste... Religii nie chce coraz więcej młodzieży. Dziwicie się? Ja nie. Póki tacy jak Bortkiewicz, Jędraszewski i inni protagoniści KK się kompromituja publicznie, będzie coraz gorzej. Smutne to.
ZERR02020.01.21 20:23
Trudno, aby młodzież, gwałcona bez litości przez goszystowskich zwyrodnialców, nie popadała w patologię. Dokładnie tak samo sutenerzy "obrabiają" porwane dziewczyny, aby były potulne, posłuszne i wycofane. Takie jak dzisiejsza, zniszczona i zindoktrynowana przez goszystów młodzież. Nie zostawimy dzieci i młodzieży zwyrodnialcom.
Yoshka2020.01.21 23:57
Bez przesady, aż tyle młodzieży do seminariów nie trafia, aby być bez litości gwałcona masowo, więc się nie martw.
ZERR02020.01.22 23:58
Jedyne masowe gwałty są dokonywane w sekcie LGBT.
Misiek2020.01.21 18:36
Hej,mistrzuniu nie opowiadaj dyrdymałów chodź do nas mamy wóweczkę🍸🍸🍸🍸🍸
RHQQ22020.01.21 17:05
Jedną z pierwszych decyzji Hitlera był zakaz aborcji, którą III Rzesza uznała za zbrodnię przeciwko ciału i państwu, w wyniku czego nastąpił spadek liczby zabiegów aborcyjnych z 34 698 w 1932 do mniej niż 2 000 (średnia z lat 1935-1940). 27 czerwca 1936 roku w ślad za Hitlerem zakaz aborcji na terenie ZSRR wprowadził również Stalin.
andrzejhahn32020.01.21 16:41
bortkiewicz ty parszywa kreaturo koscielna,nierobie i pasozycie spoleczny .....SRAM TOBIE DO RYJA PASTUCHU koscielny
anonim2020.01.21 13:58
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - od 2015 r. POLSKA RATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM IDEOLOGII GENDER, LGBT itp. TAK TRZYMAĆ !! BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Szmaja2020.01.21 15:34
komunizm > nazizm > katolicyzm zło trzeba zwalczać we wszystkich przejawach, a nie tylko wybiórczo Każda z tych ideologii chce w teorii naszego dobra, zwykle kosztem naszego życia, chrońmy swoje dobra przed tymi zbrodniczymi ideologiami, póki my żyjemy!
alcapone2020.01.21 12:30
Jasne jest że trzeba zrobić wreszcie porządek z tą hołotą która opanowała uczelnie. Poziom coraz niższy, za to wykłada się coraz więcej zwykłych paranaukowych bredni. Przecież ta cała gender to zwykły zbiór idiotyzmów. Jakby to ode mnie zależało to natychmiast rozwiązałbym każdą uczelnie gdzie to gender przedstawiają jak naukę, a nie jako stek paranaukowych bredni, guseł i zabobonów. Jakby nawet poleciały na twarz takie uczelnie jak UJ czy UW, bardzo dobrze. Założy się nową, prawdziwą uczelnię z 20-30% obecnych kadr i po temacie. Reszta do uczciwej pracy, na budowy cegły kłaść, do kas w marketach, bo i tak tumany do niczego innego się nie nadajecie. Dlaczego Polacy mają płacić ze swoich podatków za produkcję zwykłego umysłowego gnoju??? A przede wszystkim zero tzw. autonomii uczelni, zero. Sobie te cwaniaki wymyśliły, jak chodzi o kasę to do nas podatników po kasę, a później dowiadujemy się żebyśmy się od nich odwalili, bo autonomia. Ta autonomia to kolejny idiotyzm i paranaukowa bujda. Zawsze i wszędzie musi być system nadzoru i kontroli, i zawsze … nie bardzo on się podoba kontrolowanym co jasne. Więc jak im się jakoś kiedyś na krzywy ryj udało wyłudzić tą autonomię, to wpadli w zachwyt. I trzymają się tego jak pijany płotu.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:40
Racja! Święta prawda!
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:29
Z prawdą jest jak z doopą każdy ma swoją :)
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:42
To szkoda, że sobie do niej nie sięgasz :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:50
Szkoda, że jesteś taki ciekawy mojej doopy, a zaraz napiszesz, że to ja ci kazałem :D
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:33
Ty, tłuścioch, przestań już chrząkać odbytnicą, żebyś nie zessrał się z bezsilności. :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 15:55
...a nie mówiłem :D
ZERR02020.01.21 12:06
Już od dekady obserwowałem sprytna taktykę - na uczelniach, za pomocą Grantów, wciskano zwolenników ideologii "gedner mainstreaming" na najróżniejsze stanowiska. Robiło to zaskakujące wrażenie, gdy słyszało się w prywatnych rozmowach, że warunkiem uzyskania stanowiska lub dofinansowania, było zapewnienie pomniejszego stanowiska jakiejś dziwnej starej pannie od Dżendera. Dzisiaj, po latach, te wszystkie osoby są już mocno osadzone w feudalnym ze swojej istoty światku uniwersyteckim. Wypromowano je na stanowiska decyzyjne - i teraz następuje wrogie przejęcie szkół wyższych przez antyludzką marksistowska sektę genderystów. Po oczyszczeniu profesury z najaktywniejszej części osób normalnie myślących i po zastraszeniu pozostałych, genderyści "wychowają" sobie tysiące studentów, którzy zostaną nauczycielami i będą niszczyć i indoktrynować kolejne pokolenia małych dzieci. Trzeba przyznać, sprytna taktyka sprytnych lewaków. Albo zostaną powstrzymani, albo nas wszystkich wbiją w glebę i wymordują.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 12:09
Napisał ten, który na uczelniach najchętniej widziałby plagę kato-mainstreamingu
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:46
Dopiero wtedy mogłyby się nazywać uczelniami, bo teraz to punkty hodowlane ogłupianego pokolenia, prowadzone przez równie durnych zboczeńców umysłowych, a często i fizycznych. Czego może nauczyć młodych ludzi wykładowca, który będąc mężczyzną przychodzi na wykłady w sukience i w makijażu. Wariatów trzeba leczyć, a nie pozwalać im nauczać, bo potem piszą na frondzie takie zboczone umysłowo debile jak powyżej.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:20
"Uczelnie" usrane kato-mainstreamingiem to nie uczelni, tylko miejsca propagandy bajek opartych na nienawiści do drugiego człowieka. Z nauką nie ma to nic wspólnego. Czarną zarazę należy pogonić już na etapie szkół podstawowych.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:35
A ten twój wyrzyg to jest właśnie język miłości? No to sam się zaorałeś, ćwierćinteligencie :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:37
Nikt ci katomatołku nie obiecywał tutaj żadnego "języka miłości", bo raz, że nie zasłużyłeś, a dwa nie przejawiasz skruchy, żalu ani postanowienia poprawy.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:23
No i właśnie dlatego nie możesz liczyć na pobłażliwość. Jak każdy pederasta, jesteś agresywnym frustratem, który myśli tylko o dymaniu innym idiotów. Tęczową zarazę należy wytępić jak karaluchy.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 15:54
Nie mierz katomatole innych swoją miarką. Nie każdy jest sfrustrowanym samotnym erotomanem. Schudnij, a może kogoś znajdziesz póki co nie widzę szans.
www2020.01.21 12:09
A teraz weź leki to strach minie
ZERR02020.01.21 12:15
Obrzydzenie to nie strach, coś ci się poplątało, ale takim jak ty wszystko zawsze się plącze.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:22
Obrzydzenie to sprawa indywidualna, której człowiek myślący nie przenosi na innych. Dla przykładu mnie brzydzi seks analny między kobietą i mężczyzną, lecz nie mam potrzeby rozpowiadać o tym rozpowiadać dookoła i narzucać.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:45
Ale o tym, że cię męski anal podnieca, to już rozpowiadasz wszędzie, nie? O B R Z Y D L I W O Ś Ć !
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:49
To tylko znowu twoje fantazje-urojenia. Najwięcej do powiedzenia o seksie gejów mają jak zwykle homofoby i robią to z pasją oraz nieskrywaną przyjemnością :)
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:02
Nie boję się karalucha :) Rozdeptuję go, bo jest obrzydliwy :) Kiedy w końcu do was dotrze, że wy nie wzbudzacie w nikim lęku, lecz tylko i wyłącznie obrzydzenie?
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:29
Najpierw do ciebie powinno dotrzeć, że swoje analne fantazje hetero próbujesz maskować atakiem na analne igraszki wśród gejów. To stara śpiewka homofobów, dawno obnażony schemat waszych psychicznych frustracji.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:41
Świadomość, że nauka uznaje cię za zboczeńca, powoduje straszne frustracje. Agresja wobec normalnej części społeczeństwa, jest tylko jednym z jej elementów. Do tego jeszcze ta straszliwa samotność, nie? :)))
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:48
Żadna nauka, co najwyżej wasza zdegenerowana ideologia. To zaszczyt i dowód na normalność. Nauka ma jasne stanowisko w sprawie LGBT i jest ono sprzeczne z waszym katomatołkowym p i e r d o l o l o. Nauka nigdy nie uznała za normalne katolicką kretynizację Polski. PornHb jak co roku niedawno opublikował statystki. Kto siedzi na porno najwięcej? Tradycyjnie prawacki polaczek katomatołek. Ten sam, który wali gruchę do video na którym facet posuwa w doopę kobietę, a potem wesoło na forach rozpowiada jacy to geje są beee i feee bo robią to samo :D
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:30
Ble ble ble :) Nie rozpłacz się grubciu :) Jesteście anomalią taką samą jak białaczka. Nikt normalny nie będzie się jej poddawał, tylko ją zwalcza. To samo z tęczową zarazą :) Normalne, zdrowe społeczeństwo zwalczy zarazę w trosce o zdrowie społeczne :) A ty możesz się tylko bawić ptaszkiem w piwnicy:) Tfu!
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 16:01
Skoro to taka "anomalia" to czemu pasztecik marszczy swoją 5cm glistkę do pornola z heteryckim analem? Nie tylko katolicka, ale i zakłamana kretynizacja Polski😂
Klejnot Nilu2020.01.21 12:13
Widocznie te mityczne lewaki są mądrzejsze, przebieglejsze i bardziej zaradne od prawackiego katobetonu. Kto stoi w miejscu ten się cofa, a wy byście chcieli aby zawsze wszystko zostawało po staremu. To teraz możecie sobie co najwyżej popłakać.
ZERR02020.01.21 12:16
Wysługiwanie się bankierom i za ich pieniążki nie jest dowodem mądrości, tylko zbydlęcenia.
Pracownik2020.01.21 12:18
ZERR0, ty serio masz coś z łbem xD Jak nie marksiści, Nadzwyczajna Kasta, genderowcy, tak teraz bankierzy xD Że wy macie odwagę w ogóle z domu wychodzić z takimi urojeniami.
ZERR02020.01.21 12:20
Na całe szczęście na ulicy trudno spotkać prawdziwego lewaka, jak Czerwony Danny aka Cohn Bendit, a nawet jeśli taki łazi, to skrzętnie się kryje z tym swoim prawdziwym lewactwem. Jeszcze by go Policja Państwowa zaaresztowała, pedofilia jest nadal karalna. Właśnie z tego powodu nie ma się czego bać. Brawo dzielni Policjanci!
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:20
Cha cha cha! Marzyciel :) Jak dotąd, to wy ciągle popłakujecie w GW i w tvnie i tyle waszego, płaczliwe cioty :D
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:38
To prawda. Nie tylko na uczelniach. W empiku najchętniej zatrudniają pederastów i lesbijki. Można to sprawdzić.
Szmaja2020.01.21 15:41
Plotka głosi że w Empiku maja zacząć sprzedawać książki. No fakt że lesbijki chętniej czytają, ale twoja metoda na sprawdzenie która jest lesbijką jest błędna, to że się tobą żadna nie zainteresowała nie znaczy że wszystkie są lesbijkami, po prostu kobiety maja niezły gej-radar. A faceci w empiku to też nie koniecznie geje - oni się po prostu zastanawiają widząc cię, cy to szpetna baba czy tak zniewieściały chłop - ot cała tajemnica.
lady chapel2020.01.21 11:55
Nie tylko ich. Atakujo was tyz: ekoterrorysci, cykloterrorysci, masonerioterrorysci, i generalnie wszyscy w okol
Pracownik2020.01.21 12:00
Trudne musi być życie takiego prawicowca, atakowany z każdej strony, wiecznie zagrożony. Tzw. syndrom oblężonej twierdzy.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 12:05
Przecież Bortkiewicz właśnie z tego pasożytuje. To zwykły prawacki troll.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:57
Współczesny świat nie zna większych pasożytów niż terroryści lgbt. pasożytują na zdrowym, chrześcijańskim społeczeństwie. na szczęście nadchodzi już gorączka, która zawsze zwalcza zarazę :).
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:36
Bortkiewicz, który nie przepracował w swoim usranym życiu ani jednego dnia to ten społecznie potrzebny, a LGBT, którzy płacą podatki, pracują, przykładają się do wzrostku PKB, rozwoju gospodarki, nauki, technologii to "pasożyci i terroryści"... tak w skrócie wygląda katroprawacka "logika"😂😂
Szmaja2020.01.21 15:32
Oblałem się przez ciebie kawą, jak przeczytałem o tym "zdrowym, chrześcijańskim społeczeństwie". Dobry żart.
ZERR02020.01.21 15:38
mam nadzieję, że była bardzo gorąca
Szmaja2020.01.21 15:43
Jak to mówią, nadzieja matka głupich, widać stara zasada a nadal działa. Nie, nie bardzo, tylko koszulka do prania.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:53
Nie to co życie lewaka i zboczeńca, wszyscy go kochają :D Buchachacha :D
ZERR02020.01.21 12:12
Nie wszyscy, tylko bolszewicka hołota. Bolszewik to bolszewik Obojętne, czy będzie szczuł dzieci przeciw rodzicom pod pozorem walki o prawa gejów, czy walki o cczerwone harcerstwo... czy będzie wdrażał gospodarkę centralnie sterowaną pod pozorem dbałości o środowisko, tak jak kiedyś wdrażał ją pod pozorem dbałości o prawa robotników. Pies ci mordę lizał.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:36
No widzisz ile tej hołoty się porobiło? A ty w której jesteś grupie?
Janek2020.01.21 11:55
Przypadek tego pana i p Jędraszewskiego to dowód na niski poziom opieki psychiatrycznej w Polsce
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:35
Tobą dobrze się opiekują?
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:18
Jak widać tobą nie, gdyż potrafisz jedynie małpować pomysły innych na dodatek z marnym skutkiem
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:31
No pewnie, że nie :). Z opieki psychiatrycznej korzysta Janek, dlatego pytam :). No i ty, grubasku :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 14:11
Chciałeś paszteciku napisać, że to nie ty zmałpowałeś nika Katolicka Kretynizacja Polski, tylko on ciebie? Nie żartuj wyłysiały bezzębny serdelku.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:19
Małpujesz, tłusty pedziu :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 15:58
...a serdelek dalej próbuje zaklinać rzeczywistość
Pracownik2020.01.21 11:54
Dlaczego ksiądz używa tak hipsterskiego, lewackiego, wpierającego LGBT macBooka?
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 12:07
Celna uwaga laptop firmy, na której czele stoi wyoutowany gej (a i też poprzednik Steve Jobs mógłby Bortkiwiczowi wpoić co nie co nt. Praw Człowieka), aktywnie wspierającej równouprawnienie LGBT.
ZERR02020.01.21 12:22
Widzę, że wyznajesz teorie spissskowe. Apple spisssskuje mars atakuje
acotomadorzeczy2020.01.21 12:45
Szef Apple nie jest gejem?
ZERR02020.01.21 12:56
I jeszcze na wolności? Nie może to być!
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:42
Nie to tylko kolejny dowód na trwonienie grosza wiernych naiwnych owieczek na kaprysy i gadżety dla sukienkowych pasożytów. Mógł kupić porządnego laptopa asus, lenovo, acer za 3-4tys, ale oczywiście musiał kupić najdroższej laptopowej marki za 8-10tys, a co zabawne nie powstrzymała go nawet gejoza firmy Apple. Jednak własny interes, komfort i wygoda ważniejsze od ideologii :)
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:36
Bardzo dobrze! Dzięki temu masz sraaaczkę :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 15:51
masz ból doopy, bo jako dojony z kasy frajer ufundowałeś pasożytowi produkt gejowskiej marki :)
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:51
A ja nie wiem, czemu takie „oświecone” zboczki używają katolickiego portalu.
Pracownik2020.01.21 13:36
A żeby się z was pośmiać.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:48
Myślisz, że każdy jest głupi jak ty? Gołym okiem widać, że musicie wyładować frustrację, że jesteście uznani przez ogół za nienormalnych :) Popłacz sobie :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 11:54
Bortkiewicz to taki typowy katomatołek, który widzi tylko czubek własnego nochala.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:33
A ty tylko czubek własnego fiuta.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:17
Chciałbyś, lecz nie dla psa kiełbasa😂
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:24
To ty byś chciał, ale bez lustra nie dasz rady :DDD
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:27
Nie ja bym zdecydowanie nie chciał, żebyś mi possał. No chyba, że byłbyś pięknym zgrabnym chłopakiem z jędrnym tyłkiem i ładną twarzą. Jednak jestem realistą i w twoim przypadku takowych cech się nie spodziewam, prędzej zapyziałego podstrzałego brzuchatego wyłysiałego paszteta bez kompletu zębów😂
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:26
Pederasta wszędzie wzbudza niesmak, ale tłusty pederasta zawsze tylko obrzydzenie.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:33
Nie ja bym zdecydowanie nie chciał, żebyś mi possał. No chyba, że byłbyś pięknym zgrabnym chłopakiem z jędrnym tyłkiem i ładną twarzą. Jednak jestem realistą i w twoim przypadku takowych cech się nie spodziewam, prędzej zapyziałego podstrzałego brzuchatego wyłysiałego paszteta bez kompletu zębów 😂
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:37
Tak właśnie wyglądasz, stary parówo :) dlatego możesz tylko pomarzyć :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:39
Niestety smuteczek, ale nie marzę o pasztetach
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:49
Z takim wyglądem, możesz marzyć tylko o pasztetach :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:52
Tzn jakim? Znów urojenia ojej smuteczek rób z siebie dalej debila :)
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 15:17
Sam się opisałeś, grubciu :)
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 19:59
ciebie opisałem serdelkowy paszteciku, a ty się pięknie zagotowałeś, co oznacza, że opis jest trafny :)
Polak2020.01.21 11:54
Bortkiewicz wygodnie zapomina że to właśnie totalitaryzmy najzacieklej broniły ścisłego zakazu aborcji. Ale to chyba nikogo nie dziwi, w końcu chłop pracuje w zawodzie z definicji fałszującym historię i zwalczającym prawdę.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:33
Bzdura. To właśnie totalitaryzmy tę aborcję promowały. I hitlerowcy i komuniści w demoludach, więc albo łżesz, albo jesteś głupi.
2020.01.21 13:11
Głupiś jak Nicolae Ceaușescu :-P
ZERR02020.01.21 13:17
Powtarzasz śmieszne mity niemające oparcia w faktach. "W 1966 roku nowa ekipa rządząca, kierowana przez Nicolae Ceaușescu ograniczyła dopuszczalność aborcji /../ Ustawodawstwo to – wbrew częstym opiniom – nie było restrykcyjne, o czym świadczy fakt że liczba legalnych aborcji w stosunku do liczby urodzeń żywych[3] była większa niż np. w Polsce"
Yoshka2020.01.22 0:02
"Zakaz aborcji został wprowadzony w 1948 po wprowadzeniu systemu komunistycznego." /../ Niemniej po 1973 roku (legalizacja aborcji w NRD) było to najbardziej restrykcyjne ustawodawstwo w bloku sowieckim. W 1989 roku – zaraz po obaleniu Ceaușescu – nowe władze Rumunii zniosły restrykcje w dostępie do aborcji. Jak już cytujesz to dokładnie. Nie ładnie tak wyrywać z kontekstu.
ZERR02020.01.22 12:40
Liczysz na głupotę innych lewaków? Dlaczego komuna stalinowska zakazała (po części) aborcji? Ponieważ wcześniejsza komuna intensywnie promowała aborcję, związki LGBT, adopcje przez zboczeńców a nawet dochodziło do "parad równości". Szalała pedofilia i gwałty, a konsomołki były pouczane, że brak swobody seksualnej to kontrrewolucja. Tylko że po 20 latach tej syfilizady doprowadziło to do takiego załamania się społeczeństwa i gospodarki, że Stalin, chcąc nie chcąc, MUSIAŁ położyć temu kres, bo by mu niewolnicy powymierali.
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 13:23
I co? Zabrakło wiedzy, głupku? :)
RHQQ22020.01.21 17:04
Jednym z pierwszych decyzji Hitlera był zakaz aborcji, którą III Rzesza uznała za zbrodnię przeciwko ciału i państwu, w wyniku czego nastąpił spadek liczby zabiegów aborcyjnych z 34 698 w 1932 do mniej niż 2 000 (średnia z lat 1935-1940). 27 czerwca 1936 roku w ślad za Hitlerem zakaz aborcji na terenie ZSRR wprowadził również Stalin.
Moly2020.01.22 5:43
Ceaușescu nawet nakazal mandatoryjne badania kobiet. Podobnie Franco I nie zadne "dzikie ataki" tylko upominanie sie o niezbywalne prawa.
krzysztof2020.01.21 11:17
nie wolno dopuścić do lansowania fałszywych ideologii widzimy co dzieje się w społeczeństwach zachonich
Slazaczek 2020.01.21 12:06
Co sie dzieje w spoleczenstwach zachodnich? Nic sie nie dzieje, wszyscy zyja normalnie tak jak zyli zawsze. Od kiedy ktos ma wylacznosc na ideologie?
ZERR02020.01.21 12:25
Niestety nie żyją "jak zawsze". Chyba że dla ciebie życie ogranicza się do lewackiego popić, poxuchać i radia posłuchać. Przykro przyznać, ale lewacy nie żyją jak zawsze, tylko jak zwierzęta. Czasem wulgarne, czasem zastraszone przez dzikusów z głębi afryki, jak w Szwecji na lewo.
Polak Ateista Dumny Gej2020.01.21 13:24
To co opisałeś to przecież wypisz wymaluj prawactwo, które od zawsze było bardziej prostackie, chamowate, gorzej wykształcone, mniej zaradne itd.
Maria Blaszczyk2020.01.22 23:09
A byłeś Ty w tej Szwecji? Czy z Frondy to wiesz?
ZERR02020.01.22 23:55
A co ty wiesz o Szwecji? To, co lewackie merdia raczą nakłamać?
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:48
Od zawsze. To większość, czyli wasza demokracja :)
mir2020.01.21 11:05
A TEN ZNOWU ODURZA SIĘ SPOCONYMI MAJTKAMI
Ateistyczna Kretynizacja Polski2020.01.21 12:30
Nie obchodzi nas czym się odurzasz.
ZERR02020.01.21 12:58
Czego to się człowiek nie dowiaduje o katofobach... sam by nie wpadł, że tak można.