Ks. abp Stanisław Gądecki z koronawirusem. Rzecznik Episkopatu prosi o modlitwę - zdjęcie
17.10.20, 18:34fot. yt/episkopat

Ks. abp Stanisław Gądecki z koronawirusem. Rzecznik Episkopatu prosi o modlitwę

27

Jak napisał w mediach społecznościowych rzecznik Episkopatu ks. Leszek Gęsiak, u ks. abp Stanisław Gądecki, przewodniczącego KEP stwierdzono dodatni wynik testu na obecność koronawirusa.

Na Twitterze ks. Leszek Gęsiak napisał:

Proszę wszystkich o modlitwę o zdrowie dla przewodniczącego Episkopatu Abp. Stanisława Gądeckiego. Badania potwierdziły dziś u niego zakażenie koronawirusem.

Księże Arcybiskupie, życzymy zdrowia, sił i szybkiego powrotu do pełnej formy!

mp/twitter

Komentarze (27):

kasia2020.11.1 12:18
Ksieze abp..życzę szybkiego powrotu do zdrowia ależyczę tez opamiętania i nie głoszenia herezji.
Jan Radziszewski2020.11.1 8:02
sobota, 28 marca 2020 23, 24, 25 III cz. I Na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails/ Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha/ Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Poniedziałek, 23 marca - Tak, na północne Włochy zrzucono coronawirusa w chemtrails. ++ Dlatego tak dużo go jest. Biskupie Gądecki, opamiętaj się wreszcie. I Bogu świeczkę i diabłu ogarek w konsekwencji oznacza wszystko dla złego ducha. Bóg zaś nie przyjmuje ochłapów bo Jest godzien wszelkiej chwały i tylko On Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
Jan Radziszewski2020.11.1 7:47
piątek, 13 marca 2020 13 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, Słowa do hierarchów i kapłanów, 2.45 Zapisz dziecko - Cóż zapisać najdoskonalszy Panie Jezu? - Dzieci moje boją się. Dlaczego sądzicie, że Polska może być ochroniona bez Mojej szczególnej interwencji? Nie chcecie by Polska była miejscem gdzie jestem Królem i gdzie ważne są Moje Prawa. Równocześnie uważacie, że Polsce „jakoś się upiecze” jak mówicie?… Jaka jest śmiertelność we Włoszech. Potraficie przecież liczyć. Więc policzcie jaka mogłaby być śmiertelność w Polsce gdyby wirusa w sobie miało 70, 80 procent Polaków jak to prognozują na przykład Niemcy gdy idzie o ich kraj. Niech sto tysięcy więc was nie przeraża, bo jak powiedziałem, gdyby nie Moja interwencja to byłoby to trzy miliony. Bóg chce aby ludzie używali także rozumu i szukali prawdy. Bo Ja Jestem Prawdą. Nikt kto przyjmuje Mnie z rąk kapłana do ust nie zarazi się przy tym lecz ten, który przyjmuje Mnie na rękę już zarazić się może. +++ Jeszcze bardziej zarazić się może gdy przyjmuje Mnie z ręki szafarza. Słyszeliście o stanie szafarza po ekshumacji, który miał spaloną rękę, tą którą Mnie podawał wiernym. Zatem uważajcie. A wy szafarze zrezygnujcie z posługi. Możecie jedynie czynić to gdy to będzie absolutnie konieczne i nie w kościele. Nawet gdyby msza miała trwać długo, o wiele dłużej niż to zaplanowane, a tak nigdy nie jest, to Komunię ma dawać tylko ksiądz. Nie bierzcie Mnie na rękę. Nikt nie jest godny tego czynić. W rękach mogą Mnie trzymać tylko konsekrowane ręce kapłańskie. Jestem nieskończonym Bogiem, który uniżył się tak, że zamknął się w małym kawałku białego chleba. O tym było więcej w tych Orędziach, także w zbieżności z niebocentryzmem. Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę. Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża. A wy będziecie mieć mniej kapłanów. Mówiłem w tych Orędziach o spowiedzi generalnej. Śpieszcie się teraz. Wy zaś kapłani nie traktujcie jej jako zło konieczne, którego wierny od was chce, tylko z sercem i rzetelnie aż penitent będzie czuł uwolnienie i radość. I pięć godzin nieraz nie jest za dużo. Czasami wystarczy godzina, ale to rzadko do dobrej spowiedzi generalnej. Jeśli nie będziecie chcieli słuchać spowiedzi generalnej dotknie was głuchota. Wy zaś hierarchowie praktykujecie i Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Jeśli będziecie tak dalej czynić nie pomoże, że nie chcecie się spotykać ze sobą. Nie należy wpadać w panikę. .
Jan Radziszewski2020.11.1 7:30
żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco
Jan Radziszewski2020.11.1 7:27
Klątwa ciążąca na Przewodniczącym KEP abp Gądeckim się wypełnia ++++ 3 III 2020 Słowa Pana o Komunii na rękę w dobie zarazy, +++ Słowa do hierarchów i kapłanów, prezydenta Dudy, masonów w Polsce ++ Nie bierzcie Mnie na rękę. +++Nikt nie jest godny tego czynić. / W rękach mogą Mnie trzymać tylko konsekrowane ręce kapłańskie. + Jestem nieskończonym Bogiem, który uniżył się tak, że zamknął się w małym kawałku białego chleba. O tym było więcej w tych Orędziach, także w zbieżności z niebocentryzmem. ++++ Zatem Ja, Jezus Chrystus nie pozwalam wam przyjmować Mnie na rękę. ++++ Jeśli do tego dojdzie w całym kraju, do takiego przymusu, wtedy zacznę gubić i kapłanów i biskupów. +++ Śmiertelność wśród nich będzie wtedy duża. +++ A wy będziecie mieć mniej kapłanów. + Mówiłem w tych Orędziach o spowiedzi generalnej. Śpieszcie się teraz. Wy zaś kapłani nie traktujcie jej jako zło konieczne, którego wierny od was chce, tylko z sercem i rzetelnie aż penitent będzie czuł uwolnienie i radość I pięć godzin nieraz nie jest za dużo. Czasami wystarczy godzina, ale to rzadko do dobrej spowiedzi generalnej. +++ Jeśli nie będziecie chcieli słuchać spowiedzi generalnej dotknie was głuchota. Takich biskupów nie potrzebuje Polska, teraz królestwo Chrystusa. +++ Macie wielki znak gdy idzie o chemtrails lecz nie chcecie go widzieć. Na to was nie stać w waszej mizerii w szukaniu prawdy. +++ Nawróćcie się, jeszcze nie jest za późno. +++ Plan był wobec Polski trzy miliony ofiar coronawirusa. +++ Nie mogą tego zrobić bo zatrzymuję chemtrails, wszystkie chemtrails z tym wirusem. + Ale wy nie lubicie cudów. Nie lubili moich cudów faryzeusze i zaciskały im się pięści a twarz wykrzywiała nienawiść. + Polska jest miejscem dla Polaków i kochających Polskę, to mówiłem w tych Orędziach. + Ci, którzy służą dwóm panom nie mogą kochać Polski bo ktoś kto służy dwóm panom jednego zdradzi. Wiecie o tym, prawda? ++++++ Kościoły muszą zostać otwarte. Na mszach może być mniej ludzi.. Chrystus nigdy nie zalecał aby podawać sobie ręce na mszy, tym bardziej, że niektórzy robią to przesadnie i skupiają się na człowieku zamiast Bogu. +
Wirus2020.10.18 17:46
Nosil wilk razy kilka ,poniesli i wilka. Dziwne, ze Prymas i Ks Gadecki podlapali wirusa w tym samym czasie. To pewnie wirus na nch czekal za progiem jak podejmowali decyzje w zwiazku z obostrzeniem pod dyktando "ministra choroby".
ja2020.10.17 21:15
a jeszcze wczoraj ogłosił, że nie trzeba się modlić i chodzić na mszę św w myśl zaleceń masona Bergolio który diablicę pachamamnę i lucyfra.
kaka2020.10.17 21:38
pacha mama to ochyda ktora przeplacilo zyciem 24000 ludzi.w czasie Bozego Ciala modlili sie do tego q..restw i lawina blota zabrala cale miasto w Boliwi -gdzies tam-zdrada w Kosciele jest faktem i trzeba tych ludzi wywalic z Kosciola ktory zawlaszczyli.
UparłSięNosićMaseczkęZeZłotaŻebyBłyszczećLuksusowo2020.10.17 21:09
Klero-wielmoża nosił maseczkę ze złota, aż się udusił z przepychu.
goo2020.10.17 20:40
o Boże, szkoda chłopa...ale przynajmniej jest ważną osobą to dostąpi respiratora...bo ja to nie wiem czy dorwę jakiegoś obślinionego po kimś...albo umrę w domu
Katecheta2020.10.17 20:22
To maseczka nieee pomogła? Biskupi ogłaszają dyspensę od OBOWIĄZKOWEJ Mszy Świętej, a to przecież najskuteczniejsza modlitwa, wiec co tu zrobić? "Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle" Mt 10, 28-30
tadeusz2020.10.17 20:02
ale wczoraj pan biskup prosił wiernych aby nie chodzili do kościoła
kaka2020.10.17 19:45
poco za niego sie modlic-niszczy bez milossierdzia KOSCIOL-walczy z Bogiem wedlug intrukcji szatanistow z watykanu
Anonim2020.10.17 19:38
Głowa do góry. Statystycznie z koronawirusem mężczyźni żyją dłużej o 0,1 roku niż bez koronawirusa.
Tylko nie ogłaszajcie "szturmu modlitewnego"2020.10.17 19:26
bo wiecie doskonale, jak one się wam kończą.
Torchwood2020.10.17 19:24
Widać bóg tak chciał.
JPIII2020.10.17 19:11
Niech te pedophilskie bydle zdycha, długo zdycha.
Anonim2020.10.17 19:11
To kara za grzechy. Fronda o tym pisała, że Bóg karze za grzechy.
Ewa2020.10.17 19:06
Niewiarygodny test i choroba niewiarygodna, tyle w temacie, niech nie robi sobie kpin z Boga tą chorobą bezobjawową.
Najpierw „co łaska” ale nie mniej niż 2002020.10.17 18:50
Jak zapłaci to się pomodlę. Oni nic nie robią za darmo, wiec czemu teraz ludzie maja się za darmo modlić za tego pasożyta?
Anonim2020.10.17 18:49
Symulant i tyle. Przecież wszyscy wiedzą, że nie ma żadnej pandemii. Nawet takie tuzy intelektu i pióra jak Bodakowski: https://m.fronda.pl/a/amerykanscy-miliarderzy-bogaca-sie-na-pandemii,144724.html
A - K2020.10.17 18:48
Został poczęstowany wirusem? A przez kogo? No kto - jest stworzycielem wszystkich rzeczy - widzialnych i niewidzialnych??? No ktoooooo???? A gdzie nieograniczona moc różańca???
RURZANIEC2020.10.17 19:37
TO ON MA W DU,PIE. ANALNY.
Obudzony2020.10.17 18:47
Reinkarnacja to prawda! Niech kościół katolicki przestanie oszukiwać ludzi wciskając im kit o jednym życiu.
Anonim2020.10.17 22:45
Obudzony?Chyba nie do końca,wyśpij się dobrze.
Lennon2020.10.17 18:45
Ma jak cos rzadowy szpital.
Anonim2020.10.17 18:43
Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.