Kownacki: Komorowskiego powinno się wywieźć przed 6 sierpnia - zdjęcie
02.07.15, 14:21Bartosz Kownacki (fot. YouTube)

Kownacki: Komorowskiego powinno się wywieźć przed 6 sierpnia

6

- Po tym co robi Bronisław Komorowski w ostatnim czasie, to przyzwoici ludzie powinni go wywieźć z Pałacu Prezydenckiego przed 6 sierpnia, bo nie wiadomo jeszcze jakie szkody wyrządzi - powiedział Superstacji poseł Bartosz Kownacki z Prawa i Sprawiedliwości.

Parlamentarzysta komentował plany odchodzącej głowy państwa na ostatnie dni prezydentury. Komorowski ogłosił, że w tym roku uroczystość wręczenia awansów generalskich odbędzie się nie 15 sierpnia, jak niemal zawsze, ale 1 sierpnia (6 sierpnia zostanie zaprzysiężony na prezydenta Andrzej Duda). Zdaniem Kownackiego odchodzący prezydent nie powinien mianować nowych generałów. - To co się dzieje w ostatnim czasie w wojsku to kompromitacja Bronisława Komorowskiego. Tak jak było referendum rozpisanym z dnia na dzień w nocy po przebudzeniu, czy może nie mógł spać, dlatego rozpisał. Teraz po prostu próbuje rozdać fuchy swoim znajomym i osobom, które są z nim związane - stwierdził w rozmowie z Superstacją Kownacki.

Jak parlamentarzysta wyobraża sobie wywiezienie Komorowskiego? - Już go wyborczo obywatele wywieźli, ale widać, że mimo iż mu podziękowali, powiedzieli że temu Panu już dziękujemy, nie chcemy mieć z nim nic wspólnego, to nadal jeszcze próbuje trzymać się pióra i biurka. Być może po prostu ktoś powinien go wziąć z tym fotelem i biurkiem, wyprowadzić z Pałacu Prezydenckiego. Łazienki są, bardzo ładna pogoda niech zwiedza Łazienki - powiedział Superstacji Kownacki.

kad/Superstacja

Komentarze (6):

anonim2015.07.2 14:28
Trzeba szykować taczki, druga dla kopaczki
anonim2015.07.2 15:08
Dokładnie !! Człowiek który nie ma poparcia większości traci prawo podejmowania decyzji. To samo rząd ma bardzo niskie notowania . Traci mandat podejmowania nowych decyzji. Won na taczki z nimi!!
anonim2015.07.2 15:44
"Wywiez to powinni ciebie do Tworek a Prezydent ma prawo tam mieszkac .Buta i buractwo na frondzie to NORMA" Bótę to widać w Twiom POparciu dla strarznika rzyrandola
anonim2015.07.2 17:18
Komorowski może się też zapoznać z apartamentami we Wronkach.
anonim2015.07.3 11:31
Antyszaman i Irys Klasyczni trole z POparancow rodem! Już nie da się zaczarowac rzeczywistości pseudo dobrobytem brukselskiego Babilonu Ludzie już wiedzą, że obiecanki to miraże... Dla Polaków jest tylko miejsce w trzecim szeregu... Ale my to zmienimy: MY NARÓD!
anonim2015.07.4 9:45
Kownacki, wywieźć to możesz siebie do Tworek, a Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego to możesz co najwyżej - Ty wiesz co.