Kopacz obraża Macierewicza: Jest groźnym fanatykiem - zdjęcie
07.10.15, 13:12

Kopacz obraża Macierewicza: Jest groźnym fanatykiem

10

Premier Ewa Kopacz odniosła się na briefingu prasowym do wystąpienia Antoniego Macierewicza w Chicago, gdzie mówił m.in. o publikacji aneksu do raportu o likwidacji WSI. – Antoni Macierewicz jest groźnym fanatykiem. 25 października Polacy staną przed wyborem pomiędzy zdrowym rozsądkiem a fanatyzmem – grzmiała szefowa rządu.

Na konferencji poświęconej in vitro premier komentowała także słowa Macierewicz, które uznała za nie tylko niepokojące ale i groźne.

– Jestem przekonana, że Macierewicz jest groźnym fanatykiem i odwołam się do słów, o których mówiłam przy metodzie i n vitro. 25 października staniemy przed wyborem: albo wybierzemy zdrowy rozsądek, albo fanatyzm – mówiła. – Polacy będą o tym decydować – dodała.

Premier stwierdziła, że w kraju, w którym są różne partie polityczne, to odpowiedzialne partie groźnych fanatyków nie desygnują na ważne stanowiska państwowe. Kopacz straszyła, że Macierewicz może być szefem MON, a co za tym idzie będzie dowodził 18. armią świata albo będzie koordynatorem służb specjalnych.

– Zastanawiam się, ile złego jeszcze może się wydarzyć, kiedy ludzie nieodpowiedzialni dzisiaj, determinowani tylko jednym: rewanżem, zemstą idą po władzę dla władzy, a nie po to, by poprawić los Polaków i życie w naszym kraju – mówiła

www.300polityka.pl


Komentarze (10):

anonim2015.10.7 13:18
Ciekawe, dlaczego o "fanatyzmie" mówi zaraz po zapowiedzi, że po zmianie "prezesa rady ministrów" będzie można ogłosić "appendix" :) I o sprawie pewnej fundacji też będzie można szerzej mówić, jak się dowiadujemy. Straszny "fanatyzm" :)
anonim2015.10.7 13:24
8 lat poprawiacie towarzyszko nasz los i jakoś wam to obywatelko nie wychodzi, czas do pierdelka się zbliża :D 300 milionów na coś co nie istnieje dawała peowska mafia by prezio zarabiał 100tyś miesięcznie, mowa o elektrowni atomowej tylko idiota by głosował na tę opcję która przez następne lata jak by była u władzy to z Polski już nic nie zostanie...
anonim2015.10.7 13:25
A co pani Kopacz powie o tych, co torturowali syna na oczach ojca, a potem ich ukrzyżowali? Czy nie czuje się odpowiedzialną za chrześcijan w Polsce? Czy po wyprawach pociągami ma czas na myślenie o bezpieczeństwie polskich rodzin?
anonim2015.10.7 13:26
Pani doktor Kopacz, zna to pani? : Medice, cura te ipsum
anonim2015.10.7 13:33
Pani Kopacz jest nieporównywalnie groźniejsza dla Polski to zdrajczyni Polski.
anonim2015.10.7 17:14
przyganiał kocioł garnkowi tak i w tym przypadku, Co Premier Kopacz nie jest także fanatykiem? + A kto GENDER wprowadza jak nie fanatyk, bo normalny człowiek tego nie robi.
anonim2015.10.7 17:17
@Zaneta155 trza było lecieć wtedy do Smoleńska toby jednej zakręconej przez PO nie było.
anonim2015.10.7 17:39
KLAMACZ KLAMACZ KLAMACZ na metr glebokosci zakopuje klamstwa
anonim2015.10.8 6:40
POpatrzeć tak z boku , to - p o - mocno broni Pana Macierowicza przed kompromitacją ! Można odnieść takie wrażenie , że ON opowiada bzdury a im zależy by ich nie ujawniał ! POdobnie p.premier działa w tym samym stylu : zebrano kilka milionów podpisów na temat - wieku rozpoczęcia edukacji dzieci , oraz wieku emerytalnego itp. POrzucili te podpisy w kosz . Obecnie rząd jeździ PO kraju w chodząc w role błazna przed społeczeństwem , wykazując kpinę z Narodu !
anonim2015.10.8 6:44
@Tren Jak zwykle głupio myślisz, gdyby Zaneta lu b nawet ty polecielibyście wtedy tym lotem do Smoleńska to wygralibyście tzn zbawilibyście się!!! a tak to jak dalej podobnie będziecie myśleć jak teraz sądzicie - to nie jest powiedziane, że otrzymacie Łaskę Nawrócenia się i Zbawienia się! Bo piekło do którego dążą politycy PO ustanawiając bezbożne Prawo zapewni im zbawienie się! Obyście się z nimi nie spotkali w piekle.