Koniec marzeń. Polska-Szwecja: 2-3 - zdjęcie
23.06.21, 20:01Fot. screenshot - TVP Sport

Koniec marzeń. Polska-Szwecja: 2-3

53

Niestety, nie zobaczymy już polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Europy 2020. Mimo ogromnej determinacji biało-czerwonych i dwóch fantastycznych bramek Roberta Lewandowskiego, w doliczonym czasie gry Szwedzi odebrali nam marzenia strzelając trzeciego gola.

Ze Szwedami graliśmy o wszystko i przegraliśmy. Już w drugiej minucie spotkania bramkę dla naszych rywali zdobył Emil Forsberg. Mimo fatalnego rozpoczęcia Polacy nie tracili nadziei. Blisko wyrównania byliśmy w 17. minucie, kiedy kapitan biało-czerwonych dwa razy w jednej akcji trafił w porzeczkę. Pierwszą połowę meczu zakończyliśmy z wynikiem 1:0 dla naszych przeciwników.

W 59. minucie drugiego gola dla Szwedów zdobył Emil Forsberg. Natychmiast odpowiedzieli Polacy. W 61. minucie bramkarza Szwedów pokonał Robert Lewandowski, na nowo dając wiarę Polakom. W 65 minucie Jakub Świerczok trafił do bramki, ale był spalony. W 84. minucie wyrównał Robert Lewandowski.

Walczyliśmy do końca o zwycięstwo, ale niestety… W 93. minucie Szwedzi strzelili trzeciego gola.

kak/wPolityce.pl

Komentarze (53):

Wprost2021.06.25 9:55
Główna wina leży po stronie PZPN i dekada rządów prezesa Bońka .Przez dekadę naprawdę można wyszkolić całe pokolenie piłkarzy ale i wybrać porządnego selekcjonera.Szkolenie dzieci i młodzieży leży ani nie mają na to środków kluby ani PZPN tych wielkich środków nie znalazł bo politykował.Poziom trenerów rodzimych jest żałosny i liczba obcokrajowców w lidze nic nie wnoszących to nonsens.Tylko Lewandowski i Zieliński przewyższali umiejętnościami ogólnie Szwedów a cała 8 im wyraźnie ustępowała łącznie z wchodzącymi .jeżeli dodamy przeciętnego lub słabego Szczęsnego i obrona jak sito to tak się musiało skończyć
XYZ2021.06.24 15:07
Huberta pozbawić tytułu świętego,może weźmie się do roboty i Polska zostanie mistrzem świata.
Albert2021.06.24 11:39
Było modlić się do tego palanta Huberta? To macie.
mateuszjegliński2021.06.24 11:01
No cóż Boniek musi odejść, tak dużego szkodnika i co tu kryć, takiego nieudacznika to ze świecą szukać. Na Euro 2016 miał drożynę, klasą dorównującą klasą tej z 1974 roku, ale trenerem zrobił Nawałkę, czyli za sterami bolida formuły 1osadził traktorzystę, teraz przed Euro 2020 zmienił trenera. Do Portugalczyka nie mam żadnych pretensji, zrobił co mógł, ale niestety nie znalazł sposobu, żeby zmusić polskich piłkarzy do bardziej kontaktowej gry, do gry w zwarciu, szczerze mówiąc tego samego próbował i Brzęczek, też bez skutku i poszedł z piłkarzami na ugodę. Głupot prezydenta "miszcza" pustych gestów nie ma co słuchać, tylko zmienić szkolenie na bardziej agresywną grę na całym boisku, temu służy ilość zmian, co absolutnie uatrakcyjnia piłkarski mecz, zwyczajnie zawody są szybsze i pada więcej bramek. Klubowych sukcesów też brak. Boniek tego zupełnie nie łapie, więc musi odejść.
Polak2021.06.24 1:45
Trzeba nauczyć się używać odpowiednich słów. Po meczu z Hiszpania "mieliśmy matematyczne szanse" a w meczu ze Szwecją "mieliśmy taktyczna przewagę". A i tak najbystrzejsza okazała się panna Pawłowicz; jeszcze przed meczem przytomnie odwracała uwagę od wyniku, skupiając się na "sprawie polskiej"
Pierdolony żydek2021.06.24 2:34
to NIE jest Polak, żydku!
Adam2021.06.24 8:25
Jeżeli masz problemy z głową , lecz się a nie pisz kretynizmów na forum Frondy.
To schizofrenik2021.06.24 8:32
nie zwracaj na niego uwagi.
Tadek2021.06.23 23:37
Nic sie nie stalo po prosu odpadli troszke wczesniej.
Anonim2021.06.23 22:01
Przecież sousa dał na mszę!!!
Micek2021.06.23 23:17
A Hubert to w ogóle niezły jajcarz. Tak w ostatniej minucie władował nam bramkę
Po 11 ...2021.06.23 21:35
Czy ktoś z polskiego KK w końcu zadzwoni do św. Huberta???
Po 11 ...2021.06.23 21:33
Ten turniej nie był dla nas. To turniej dla zdegenerowanej Europy. Powtarzam: To nie nasz turniej. My powinniśmy grać z Rosją, Białorusią, Węgrami, KRLD. To nasza liga.
Wiktor2021.06.23 21:19
Prawie wygrali !!!*
­2021.06.23 21:12
­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­ ­
man.of.Stagira2021.06.23 20:59
Gary Lineker: "Lewandowski 2 - 3 Sweden". // Taka prawda.
matis892021.06.23 20:57
Wycieram dupska Polskim Panom , ale mam ambicje . . A najbardziej lubię te spacje pomiędzy półdupkami Polskich Panów .
Anonim2021.06.23 21:00
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892021.06.23 20:54
To znak że czas na POLEXIT. Nie pasujemy do tego rusko-niemieckiego komunistycznego kołchozu UE NWO.
Alojzy Cedzidło2021.06.23 20:53
Skrzypek na dachu2021.06.23 20:52
Brawo Polska . Brawo Lewy .
Anonim2021.06.23 20:50
Odpadły : Turcja , Rosja, Polska i za dwie godziny Węgry . Uważny czytelniku wskaż wspólny mianownik .
Polak2021.06.24 1:41
...drużyny, które od 2 dekad nie nie ugrały???? Zgadłem?
Nic się nie stało, tylko się zesrało2021.06.23 20:48
jakieś pachole do urny z Hertrich-Woleńskim.
Skrzypek na dachu2021.06.23 20:47
Brawo Polska . Trzeba bylo wygrac 4 do 2 .
Nic się nie stało, tylko się zesrało.2021.06.23 20:42
Może należałoby rozważyć opcję, że zamiast liczyć na świntych Hubertów, Maryję i inne interwencje nadprzyrodzone, czy też głupią Kryśkę z mieczem, to należałoby się lepiej przygotować? Czy to opcja niegodna wstaniętych z kolan potomków husarii?
Anonim2021.06.23 20:46
Twoje chłoptaki w tęczowych pelerynkach i rajtuzach zagrały by lepiej?
Jeśli tak rozumiesz przygotowanie, toś ani chybi prawiczkowy stulejarz.
Skrzypek na dachu2021.06.23 20:40
Chyba beznadziejny Pan Paulo Souza straci prace niedlugo .
Anonim2021.06.23 20:45
Chłop nie mógł sklecić drużyny w kilka dni ze zbieraniny z różnych europejskich klubów - gdyby pracowali razem, przez kilka lat, 6 dni w tygodniu, to może by coś z tego było (i zero grania w reklamach).
Skrzypek na dachu .2021.06.23 20:50
Chyba sie nie znasz na pilce , dziecko Anonimciu .
Anonim2021.06.23 20:38
Odnieśliśmy moralne zwycięstwo!😀😀😀
Suweren2021.06.23 20:37
Jak tam św. Huber? Pomógł?
Skrzypek na dachu2021.06.23 20:30
Brawo Polska . Trzeba bylo wygrac 4 do 3 .
Skrzypek na dachu2021.06.23 20:34
Asio ty bladz zydowska Hertrich-Woleński podszywaczu dupczony w pysk .
Skrzypek na dachu .2021.06.23 20:44
Asio oszuscie bo prawdziwy Skrzypek na dachu to strefa wolna od demoralizacji LKGBPQZ .
x2021.06.23 20:29
no szkoda, w sumie nie grali gorzej niż Szwedzi
Brawo Polska , tylko obrona trzy razy zasnela .
X2021.06.23 20:59
obrona szwedzka też 2x zasnęła a są najlepsi w grupie
Andrzej2021.06.23 20:27
"Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa." - Andrzej Duda. I dziękujemy św Hubercie.
xyz1232021.06.23 20:22
wynik mnie nie zaskoczył, zaskoczyła mnie natomiast gra polskiej reprezentacji. Widać, że chcieli wygrać, że walczyli i coś nawet pograli. Zwykle po trzech obowiązkowych meczach raczej nimi gardziłem, teraz walczyli i schodzą z tarczą, lekko połamaną ale jednak z tarczą, a nie na niej!
św.Hubert musi odejść2021.06.23 20:21
hehehehehehehehhehehehehehehehehehhehe
JanP2021.06.23 20:17
Nie spodziewałem się tego po św. Hubercie.
reprezentacja2021.06.23 20:14
ten sam poziom co znienawidzona przez PIS i Frondę drużyna Rosji
doradca2021.06.23 20:13
I dlatego wypierdo..ć z kadry zawodników pokroju Krychowiaka, Bereszyńskiego, Puchacza, Frankowskiego. Ci zawodnicy nie nadają się do kadry. Krychowiakowi i Bereszyńskiemu trzeba jeszcze podziękować za Słowację
trener2021.06.23 20:15