Włodzimierz Czarzasty, były członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, chce oddawać w Polsce dzieci z domów dziecka w ręce homoseksualistów. "Przygotujemy do tego społeczeństwo" - zapowiada dawny zwolennik totalitarnej ideologii komunistycznej.

Czarzasty mówił o planach Sojuszu Lewicy Demokratycznej w rozmowie z niemiecko-szwajcarskim dziennikiem "Fakt". Jak powiadał, w Europie jest prawdziwa "międzynarodówka" lewacka.

"Wiosna, Razem, SLD i wszystkie partie lewicowe w Europie mają takie samo stanowisko" - przekonywał.

"Najpierw przyzwyczajmy ludzi, że związki partnerskie to nie jest samo zło, że nie niszczą tkanki społecznej i polskiej rodziny. Potem łatwiej będzie o kolejne kroki, o równość małżeńską z adopcją" - dodał polityk.

"Jeśli chodzi o adopcję przez pary jednopłciowe, to trzeba najpierw społeczeństwo do tego problemu i zagadnienia przygotować. Jak społeczeństwo będzie przygotowane, jak ludzie będą wiedzieli, jak to wszystko wygląda, będziemy ten temat podnosili. Na razie walczymy o to, aby były związki partnerskie i małżeństwa dla wszystkich, i tyle" - stwierdził dalej.

Czarzasty może i zmienił sztandar z komunistycznego na socjaldemokratyczny, ale po prawdzie to tylko sztafaż. Bo jak chciał w PZPR narzucać Polakom ateistyczne i zwyrodniałe ideologie, tak samo chce robić to dziś. Tyle, że zamiast o proletariacie mówi o homoseksualistach. 

bsw/fakt