20.01.14, 10:14Donald Tusk (fot. Wikimedia)

Kompromitacja ideologów gender. Petycja do premiera Tuska znika

Kilka dni temu pisaliśmy na Fronda.pl o petycji naukowców do premiera Donalda Tuska, w której domagają się oni wyjaśnień, jakie jest stanowisko rządu w sprawie kampanii przeciw ideologii gender. W dość aroganckim stylu zdesperowani naukowcy pisali, że krytycy gender posługują się „językiem nienawiści”. List podpisali m.in. Kinga Dunin, Kazimiera Szczuka, Maria Janion, Tomasz Polak, Magdalena Środa oraz instytucje: Kongres Kobiet oraz Fundacja Gender Center.

Petycja została zamieszczona w internecie, gdzie można było wyrazić dla niej swoje poparcie. Jak się jednak szybko okazało, więcej internautów krytycznie oceniło list naukowców do premiera Tuska i wcale nie zamierzało go popierać. W związku z totalną porażką sygnatariuszy listu, szybciuteńko zniknął on z serwisu petycje.pl. W momencie skasowania petycji poparcie wyraziło dla niej 682 internautów, „przeciw” było zaś 1690 osób.

To kolejny dowód na to, że polskie społeczeństwie nie potrzebuje genderowej rewolucji. Polakom snu z powiek nie spędzają czyjeś fanaberie na temat tożsamości płciowej i jej uzgadniania. Polakom, a zwłaszcza Polkom (!) bardziej niż gender mainstreaming potrzebne są żłobki, przedszkola i poczucie bezpieczeństwa, że po urodzeniu dziecka i urlopie macierzyńskim będą mogły wrócić do pracy...

Beb

Komentarze

anonim2014.01.20 10:54
Jakie "naukofce" taka petycja. Nawet na Frondzie rozlega się skowyt skopanego lewactwa, wyjącego z powodu zdarcia maski z marksistowskiej popłuczyny zwanej "gender".
anonim2014.01.20 10:58
Fascynacja, arbiter i inne lewusiaki niech sobie dżęderową petycją dupkę podetrą
anonim2014.01.20 10:58
Buchacha!
anonim2014.01.20 11:21
@tzw. arbiter, nie pękaj :), jesteś lewakiem czyli odmińcem, więc musisz liczyć się z niechęcią. Są tematy o których ne ma co dyskutować. Tak jak np. kradzież, zabójstwo.., - wiadomo że to zło. Jedynie można tu dyskutować o wymiarze kary. Podobnie ideologia dżęder - wiadomo że jest złem
anonim2014.01.20 11:27
Arbiter daj se siana chłopie!!! I zajmij sie choćby dojeniem krów w swoim gospodarstwie. Odnośnie listu to muszę podziękować tym wszystkim Polakom, którzy jeszcze do końca nie zdurnieli i zrozumieli, że dżender to jest największy antylogiczny, antyrodzinny i antyludzki syf XXI wieku.
anonim2014.01.20 11:28
Za mało ludzi na poważnie interesuje się tym tematem, aby móc zabierać głos w dyskusji i myśleć o jakichkolwiek petycjach. Kościół i prawicowe media zrobiły tyle hałasu wobec gender, że właściwie bez jakiejkolwiek dyskusji i argumentów zniechęciły do terminu gender sporą masę społeczeństwa jednocześnie bezpodstawnie i kłamliwie zastraszając ją tym terminem. Strategia typu: wrzućmy wszystko co złe do worka z napisem "gender", a następnie straszmy tym społeczeństwo przynosi owoce. Niestety sposób w jaki się to robi jest odstręczający. Jeżeli także w innych tematach Kościół i prawicowe media chcą w ten sposób prowadzić kampanie informacyjne i dyskusje to może to tylko przerażać. Wstyd.
anonim2014.01.20 11:30
A w treści listu było wiele celnych uwag i wskazanych problemów, które już się pojawiają w związku z nagonką na gender i ludzi zajmujących się tym tematem.
anonim2014.01.20 11:45
Z tzw.: gender jest tak jak ze stadem piranii. Piranie atakują bez żadnej wspólnej strategii.Stadem ale każdy osobnik realizuje własny cel,bez koordynacji z innymi.To niezwykle skuteczna , trudna do obrony taktyka.Bardzo to przypomina propagowanie się genderowych idei w kulturze. Osoby związane z gender (podobnie jak we wszystkich lewicowych utopiach) dzielą się na dwie kategorie.Cynicznych macherów socjotechniki i tzw.: pożytecznych idiotów.Ci pierwsi kolportują uparcie mem o tym ,że to biskupi wymyślili ideologię gender co jest korzystne bo uniemożliwia w zasadzie skuteczną polemikę z tezami genderowymi( nie można boksować się z mgłą) a każdą próbę pozwala zinterpretować jako personalny atak na osobę prezentującą stanowisko gender.Druga kategoria w zasadzie tylko powtarza to co w merdiach (tak się dziwnie składa ,że w 99% prorządowych) usłyszy.
anonim2014.01.20 12:02
@Fascination To raczej w nie wiecie czym jest gender. @arbiter Niczego nie będę z Tobą ustalał. To nie prawica wymyśliła brednie o "płci kulturowej". @Franko7 Poprawka: To genderyści chaotycznie atakują sensowną argumentację przeciwników.
anonim2014.01.20 12:16
wszechpolska W gronie prawdziwych męszczyzn możecie sobie takie bajki opowiadać. "To nie prawica wymyśliła brednie o "płci kulturowej"." Tylko że to nie brednie. Samo określenie "płeć kulturowa" może nie jest wyjątkowo szczęścicie dobrane, ale to co za nim się kryje to jak najbardziej sensowne spostrzeżenia. "To genderyści chaotycznie atakują sensowną argumentację przeciwników. " Pokaż mi chaotyczny atak genderysty na sensowną argumentacje przeciwników. A gdyby było trudno to pokaż jakikolwiek atak genderysty na sensowną argumentacje przeciwników. Gdyby z tym też był problem to pokaz chociaż ową sensowną argumentacje przeciwników. Powodzenia.
anonim2014.01.20 13:34
@Fascination Ale argumentację wobec czego?Przecież nie ma "ideologi gender"?
anonim2014.01.20 14:52
Prawda jest taka, jak wyżej napisane. Nikogo nie obchodzi gender w życiu codziennym. Brak tolerancji dla tych grup, jest taki sam jak w przypadku innych chorób. Dlaczego zatem zaburzenia tożsamości płciowej miałyby być wyróżniane?
anonim2014.01.20 14:54
Nagłówek: "Petycja dotycząca niekorzystnych zmian K..." - dobre ;)))))))))))
anonim2014.01.20 16:06
Ja czegoś nie rozumiem to czemu petycja jest zamknięta. Mogła być nagłośniona w resortowej prasie tv ?? Kolejna porażka gender komunistów przegraliście z kościołem narodem. Dlatego ta ustawa o bratniej pomocy ( Sejm przegłosował ustawę o udziale zagranicznych funkcjonariuszy w operacjach na terenie Polski) By bronić ideologii sprowadzicie nawet obce wojska .Komunista ustępuje tylko przed siłą .Dlaczego przegraliście- atak na kościół odbył się według schematu na zachodzie .Parę afer z szuflady zwłaszcza pedofilskich ( które były i będą przy takiej ilości duchownych)puszczonych w jednym czasie .Potem tuba propagandy i parę ustaw anty demokratycznych o homofobii czy wolności kobiety w jakąś nazwę szczytną opakowane a tak naprawdę zamykające wolność słowa. Tow Szmaciak z szkoły frankfurckiej nie wziął pod uwagę że tu był totalitaryzm 40 lat( PZPR) . Ludzie już nauczyli się co to propaganda i jak ona działa czyli zapomniał że to nie zachód ale środkowa europa która zna post sowiecki totalitaryzm. Robiąc to schematycznie na zachodzie u nas KRK dobrze był przygotowany, czekał tylko co macie czego nie wie . Pokornie poczekał aż się wystrzelacie z amunicji i przeszedł do kontr ofensywy. Wiedząc że każde ujadanie prześladowanie propaganda anty katolicka da mu sympatii jako opozycja wobec władzy a kościoły zaczną się na nowo zapełniać. Tak było po aresztowaniu Kardynała Wyszyńskiego i po ujadaniu Gomułki po słynnym liście do Biskupów niemieckich z 1965. Teraz z spokojem tylko informuje co dzieje się na zachodzie np. http://gosc.pl/doc/1852258.Niemieccy-rodzice-sprzeciwiaja-sie-gender Duchowo wygrał rozegrał to bardzo łatwo jak,, chłopa w sądzie" To on jest tak naprawdę w ofensywie i wie o tym dobrze udając że się broni. Fizycznie może wygracie wprowadzając ustawy genderowskie na siłę przez Brukselę za pomocą kul gumowych gazów i pałek anty demokratycznie. Ale wygrana walka duchowa zawsze po czasie (czasem długim) pokonuje tyranie i przemoc. Tym razem Polscy Biskupi odrobili lekcję z zachodu na 5 .Były głosy katolików czemu jeszcze nie zabrali głosu w sprawie gender sprzedali nas czemu milczą .Wiedzieli co robią i kiedy. A wam tow zostało wyzywanie od ciemnoty głupich polaczków . Ta ciemnota i polaczki jak nas nazywacie zabory przetrzymała okupacje komunizm i was przetrzyma . Trzeba się zapytać czemu??? Może istnieje coś takiego ja Bóg Wiara Nadzieja i Miłość. Dlatego życzę wam wiary i miłości i wszystkiego najlepszego waszym rodzinom. Wszyscy jesteśmy braćmi od Adama i Ewy nie od małpy.
anonim2014.01.20 16:19
@Fastination A czym zajmuje się gender ? Tylko nie bajdurz ogólnie, tylko szczegółowo.
anonim2014.01.20 16:21
@Fastination A czym zajmuje się gender ? Tylko nie bajdurz ogólnie, tylko wymień szczegółowo.
anonim2014.01.20 17:02
Do Fascination,Arbiter itp! Wyslijcie mi swoje dzieci(jesli jestescie rodzicami,uff!!!)MALOPRAWDOPODOBNE! *zostana przyuczone *wyszkolone na pierwsza klase "genderystow"! *zaufajcie mi!
anonim2014.01.20 17:03
Do Fascination,Arbiter itp! Wyslijcie mi swoje dzieci(jesli jestescie rodzicami,uff!!!)MALOPRAWDOPODOBNE! *zostana przyuczone *wyszkolone na pierwsza klase "genderystow"! *zaufajcie mi!
anonim2014.01.20 20:39
mową nienawiści to się posługują te paskudne feministki=lesby
anonim2014.01.21 2:40
@Mniemanologia... "Gender mainstreaming w Polsce działa od dawna. Nie wszędzie, nie we wszystkim, ale działa. Sorry, ale wywalić tego już nie dacie rady. Możecie pluć się i krzyczeć, ale czasu nie cofniecie." No i tutaj pokazuje się prawdziwe oblicze "gender mainstreaming", które jest określane jako "marsz przez instytucje". Wiadomo, że jeśli by ktoś chciał wprowadzić wrogą ideologię za pomocą czołgów, to ludzie od razu by się obudzili, obruszyli i obrócili przeciwko niej. Skoro wprowadza się ją "metodą salami", czy "gotowania żaby" - za pomocą małych kroków, to nie wiadomo kiedy i za chwilę będzie tej ideologii wszędzie pełno - od przedszkola po zakrystię. Tylko że - jeśli genderyzm jest taki świetny, taki upiększający świat i wprowadzający wolność, równość i "samowyzwolenie", to: 1. Dlaczego wprowadza się go niejawnie lecz pod "przykrywkami"? 2. Dlaczego jest on narzucany społeczeństwom? 3. Dlaczego ma on wyraźne znamiona totalitaryzmu w sposobie wdrażania?
anonim2014.01.21 6:57
Kropelka- Ale oczywiście gender będzie i dalej wprowadzany .Co z tego 40 lat komunizmu też były - komórki zakładowe PZPR wykłady indoktrynacje itp . Ojciec jak był w wojsku opowiadał w piątek dawali dobre obiady mięsne i w dni postne a tak był syf przepraszam za słowo Pogadanki polityczne miał raz w tygodniu . Ja byłem w latach 90 bardzo wyzwolony aż poznałem kobietę która nie przespała się ze mną po imprezie i miała zasady z powrotem zaprowadziła mnie do kościoła .Jest teraz moją żoną .Mówią ze to babcia wymodliła bardzo martwiła się o mój stan duchowy w wieku mojej ogłupiałej młodości .Duch Święty działa na różne sposoby. Więcej wary i do przodu. człowiek
anonim2014.01.21 15:15
@Mniemanologia... Dzięki za linki. Przejrzę w wolnym czasie. Będzie to podstawą do dalszych dyskusji o gender. W tej chwili odniosę się tylko do jednego Twojego stwierdzenia: To tak, jakby powiedzieć, że edukacja szkolna ma znamiona totalitaryzmu, a przez to, że jest narzucana w sposób powszechny i ma obejmować wszystkich równo, to jest podobna do komunizmu i z niego czerpie. " Tak właśnie jest. Zauważ, że w krajach najbardziej "równościowych" takich jak np., Niemcy, nie do pomyślenia jest, aby rodzice mogli prowadzić edukację domową swych dzieci. Ba! NIE WOLNO im się sprzeciwić w udziale ich dzieci na pewnych lekcjach, jeżeli godzą w wyznawany przez nich światopogląd, pod groźba kary i uwięzienia oraz oddania dzieci do rodzinnych zastępczych czy domów dziecka. Pod tym względem to jest totalitaryzm taki sam jak ten, który panuje w Korei Pónocnej.
anonim2014.01.22 23:47
@Mniemanologia... "Dobrze, będę pamiętać, że edukacja szkolna jest podobna do totalitaryzmu i czerpie z komunizmu." PRZYMUSOWA edukacja szkolna według programu NARZUCONEGO przez jakieś gremia, bez możliwości uchylenia się od niej oraz bez możliwości kształtowania tego programu przez rodziców, zawsze była i będzie totalitaryzmem. " Oczywiście w jej przypadku jest to ok, a w przypadku gender jest to straszny zarzut." Jeszcze raz - przymusowa "edukacja" nie jest OK. Wprowadzanie elementów gender do programu nauczania, bez możliwości uwzględnienie opinii rodziców pod tym względem oraz wprowadzenie przymusu jej uwzględniania w programach jest tak samo "nie OK".
anonim2014.01.26 23:27
Sonda zadecydowała o decyzji polityków. Rodzice w walce o dzieci, politycy wywołaliby zamęt a narodzie.