Komorowski śmieje się Polakom w twarz! - zdjęcie
10.04.15, 08:42fot. YouTube

Komorowski śmieje się Polakom w twarz!

19

Bronisław Komorowski przy okazji 5 rocznicy katastrofy smoleńskiej po prostu śmieje się wszystkim Polakom w twarz. W rozmowie z "Polskim Radiem" uznał powołanie międzynarodowej komisji za "niestosowne" i twierdził też, że wrak niekoniecznie jest Polsce w ogóle potrzebny...

"To znaczy, że się nic nie zmienia od wielu lat, Rosjanie rozważają zwrot wraku to znaczy nie oddają wraku. My chyba z tego powodu na wojnę nie wyślemy dywizji. Zawsze jest pytanie, czy wrak jest absolutnie niezbędny do tego, aby dokonać ostatecznego podsumowania śledztwa" - mówił prezydent (nie) wszystkich Polaków.

"Jeżeli ktoś chce udowadniać całemu światu, że Polacy sami nie potrafią załatwiać swoich spraw i że muszą mieć doradców, rozjemców i ekspertów zewnętrznych, to ja się mogę tylko temu dziwić. Pomysł, żeby suwerenne państwo sięgało po czynnik zewnętrzny za nim jeszcze polska prokuratura zakończy śledztwo - wydaję mi się być czymś zdecydowanie niestosownym" - przekonywał, co może budzić tylko uśmiech politowania. Bowiem to nie kto inny jak właśnie Bronisław Komorowski już dawno udowodnił całemu światu, że polski rząd nie potrafi załatwić swoich spraw!

bjad

Komentarze (19):

anonim2015.04.10 8:49
NIE na mojej wachcie! Żaden szmaciarz i podlec spośród wszystkich szmaciarzy i podleców którzy od 10.kwietnia 2010 wspierają hucpę, a jest ich około 50% polskiego społeczeństwa łykającego jak kit rosyjską narrację antypolskiej operacji o nazwie „katastrofa smoleńska”, powiadam, żaden szmaciarz nie może czuć się bezpieczny póki żyję. Będę ścigał szmaciarzy do końca mojego życia a nawet dzień dłużej. Nie pozwolę aby pomiatano dobrym imieniem Rzeczpospolitej ani nie podam ręki zdrajcom Narodu i interesu Polski!. Wszyscy, którzy to łyknęli, mają u mnie, do końca swojego lub mojego (w zależności które krótsze) przesrane. Tego podziału już nie zasypie NIKT na mojej wachcie. . Życie pokolenia nieudaczników sprzedajnych gówniarzy i prostytuujących się w mediach imbecyli spełznie na obronie tego, czego nie można nazwać inaczej niż hańbą narodową. Naród który nie potrafi się upomnieć o swoich 96 obywateli ale kładzie uszy po sobie i mówi, że pada deszcz kiedy plują mu w twarz zasługuje jedynie na genetyczną maszynkę IN VITRO. Trzymajcie się swoich diet bo idziemy po Was! PS dziękuję Panu Bogu, że dowiedzieliśmy się 10.kwietnia 2010 po piętnastu minutach od katastrofy kim są Polacy
anonim2015.04.10 8:54
Pastuch komoruski to przecież największy wielbiciel Putina i jego mafii, która wsadziła go na fotel prezydenta Polski, więc może też go z tego fotela wysadzić! Co do POLSKIEJ prokuratury i sądów to takowe NIE ISTNIEJĄ !!!!
anonim2015.04.10 9:03
Ten głupek nie wiedział, nie rozumiał nawet, co mu kazano powiedzieć. Pogłaskali go po wszystkim po głowie i tyle jego radochy. Zwykły pajac. Kto nim kręci - ten jest niebezpieczny.
anonim2015.04.10 9:35
W tym wszystkim mam wrazenie, ze ludzie uczciwi czuje sie bezsilni. A to juz jest stadium bardzo niebezpiecznie w ogolnej swiadomosci narodu. Dziwie sie, ze Polacy daje sie tak manipulowac.Pozwolili sobie wmowic, ze gdy ktos mysli inaczej niz ekipa agenturalno-rzedzaca jest oszolomem i przyglupem. A wiec jestem codziennie obrazany przez ekipe propagandowo-medialna. A teraz pytanie : kto za tym wszystkim stoi?Myslalem, ze jak amerykanie kupia TVN to beda informacje bardziej inteligentne a tu jest to samo! Nic sie nie zmienia! Zweryfikowano tylko WSI a nie zweryfikowano kadry oficerskiej, sedziow /nawet pilkarskich/ kadr profesorskich.
anonim2015.04.10 10:30
dojdzie do władzy dzielny i bezkompromisowy PIS i zażąda wraku od Rosji bo jak nie to... wyśle parę dywizji na Smoleńsk i potem zabierze wrak siłą.
anonim2015.04.10 10:42
@odkrywam- stanowisko wypowiadającego się w imieniu wszystkich POlaków, obsadził już dawno gajowy ps. "BUL", zwany też szogunem. bjad wypowiada się w imieniu swoim, ale nie tylko. Ja również się pod tym podpisuję. A p.rezydent śmieje się wszystkim Polakom w twarz. Zwłaszcza tym, którzy zginęli i ich rodzinom. Nie dotyczy to oczywiście POlaków.
anonim2015.04.10 11:08
a co ma zrobić utytłany po pachy?
anonim2015.04.10 11:08
Wybrano Bredzisława Honorkowskiego bo kaczka dziwaczka nie stanęła na wysokości tronu. Jak by na to nie patrzeć to kupa śmiechu. Przedszkole lepiej działa.
anonim2015.04.10 11:32
Niestety muszę zapytać Czy prezydent nie jest największym hipokrytą w 1500 letniej historii Polski. "Jeżeli ktoś chce udowadniać całemu światu, że Polacy sami nie potrafią załatwiać swoich spraw i że muszą mieć doradców, rozjemców i ekspertów zewnętrznych, to ja się mogę tylko temu dziwić. Pomysł, żeby suwerenne państwo sięgało po czynnik zewnętrzny za nim jeszcze polska prokuratura zakończy śledztwo - wydaję mi się być czymś zdecydowanie niestosownym" Czy można by się pokosić o wnioski jakie się nasuwają, szkoda że pięć lat temu udowodnił to co co cytuję wyżej oddając śledztwo w ręce Rosjan. Nie dziwi to pana panie Prezydencie ?? Przecież wtedy Polska prokuratura nawet nie zaczęła działać. A Rosjanie już zbierali materiały.
anonim2015.04.10 12:11
Każdy kto maczał w tym palce, nie będzie raczej dążył do międzynarodowego śledztwa. To jasne jak słońce. http://www.ivrp.pl/viewtopic.php?t=15391
anonim2015.04.10 16:50
Cesarz Bredzisław I i jego wierny szogun też nie są nikomu do niczego potrzebni.
anonim2015.04.10 18:01
Buc
anonim2015.04.10 18:33
Po zmianie władzy należy odsunąć Polskie Służby aby nie mataczyli i pozwolić międzynarodowej komisji na dochodzenie w sprawie katastrofy Smoleńskiej. Prezydent Komorowski zawsze był cynikiem. https://www.youtube.com/watch?v=n3TTVhhofoQ
anonim2015.04.10 18:40
Winny jest ten co powiedział "Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" to jest człowiek opisany w książce Jurgena Rutha o zdrajcy z POlski.
anonim2015.04.10 18:46
Jak to dobrze że już za niedługo przestanie być plesydętęm. Zastąpi go wykształcony, uczciwy i inteligentny prezydent Duda.
anonim2015.04.10 18:48
Holendrzy zakończą śledztwo w tym roku a u nas po pięciu latach nadal wiele niewiadomych
anonim2015.04.10 21:16
@Franciszek - w pierwszym przypadku był to nieszczęśliwy wypadek, błąd. W drugim zbrodnia polityczna na wysokim szczeblu.
anonim2015.04.11 5:20
"Podpisuje się po wszystkim, co powiedział prezydent Komorowski. Ma mój głos w wyborach." Dodaj jeszcze fotkę z artykułu: "Ta fotografia nie potrzebuje komentarza: Komorowski i odwrócony znicz!" ........ jaki intelektualista taki komentator......
anonim2015.04.15 20:54
Jak zwykle Bronisław Iljewicz Komoruski mówi jak maskwa prikazła.