Komik zmarł na scenie, widzowie myśleli, że to część skeczu - zdjęcie
14.04.19, 11:24zdj. screen Youtube/Dave Dinsdale

Komik zmarł na scenie, widzowie myśleli, że to część skeczu

12

Nie żyje Ian Cognito, jeden z najpopularniejszych komików w Wielkiej Brytanii. Stand-uper zmarł podczas czwartkowego występu w barze Atic w Bicester- poinformowała telewizja BBC. 

Komik zasłabł w trakcie występu. Upadł na scenę. Co ciekawe, według prowadzącego występ, 60-letni artysta miał chwilę wcześniej zażartować na temat swojego stanu zdrowia. 

"Wyobraźcie sobie, co by było, gdybym tu przed wami umarł"-miał powiedzieć stand-uper. Gdy Cognito źle się poczuł, według relacji prowadzącego, publiczność miała pomyśleć, że jest to część skeczu. 

Na miejsce wezwano pogotowie, dokonano ewakuacji widowni. 60-latka nie odratowano pomimo reanimacji. Według doniesień medialnych, przyczyną zgonu mężczyzny był zawał serca.

yenn/BBC, Fronda.pl

Komentarze (12):

Azazel2019.04.15 9:54
Słowiczek poznański, działając incognito pokazuje, jak poważne są obrażenia głowy odniesione po uderzeniu latarenką. Nawet jeżeli w tej głowie mózgu się nie ma.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.14 15:34
Eeeej Dummmy ty się jebniij temu chłopakowi potrzebny jest teraz spokój, dach nad głową, wyżywienie, warunki sanitarne i ubranie, ogarnięcie się po utracie rodziców zwyroli, a dopiero w dalszej kolejności praca. Piramida Maslova się kłania...
violencja2019.04.14 21:18
weż go do siebie utrzymuj , kupuj czego potrzebuje....karm , opłacaj , pierz , gotuj , zmywaj i sprzątaj:)Historyjka z palca wyssana , jesteś trolem.Pomyliłeś forum, nie to środowisko.
anonim2019.04.14 14:27
I żeby nie było. W Warszawie latarnik latarenką będzie uczył przedszkolne dzieci masturbacji. To ma zagwarantować rozkwit pedofilii na niespotykana dotąd skalę .
spederalizowana europa2019.04.14 14:26
Marksistowska wojna ideologiczna trwa . Marksiści bezwględnie wykorzystują tych biednych ludzi mających problemy z identyfikacją płciową. Widzę tu szansę dla PIS . Należy wyciągnąć rękę do tych środowisk i szybko opracować program LGBT+++ . 1.Opracować programy terapeutyczne na wzór AA lub terapii grupowej . 2.Rozpowszechniać na szeroką skalę możliwość terapii dla osób z problemami identyfikacji płciowej 3.Tworzenie grup samowspierających się osób podejmujących terapię. Kilku Specjalistów lekarzy seksuologów i psychologów opracowałoby taki program , który stałby się odpowiedzią na marksistowske :róbta co chceta , niszczie sobie życie ale na nas głosujta Wyciągnięcie ręki z realnym programem pomocy do tych ludzi to ograomna korzyść, a wytrąciłoby wiele argumentów marksistowskim propagatorom LGBT działającym wbrew interesom samych dotkniętych problemami osób z tej grupy.
anonim2019.04.14 14:28
krowa+świnia+lgbt+
eeej Dummy geeej2019.04.14 14:23
Młody zdrowy pełnoletni, do pracy! Niech poznaje co to samodzielne życie. A co to on jedyny? mało to młodych ludzi uczy się i pracuje a nie żebrze?
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.14 12:03
Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matką katolkę i jej konkubenta jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katolickiej ideologii! Zbiórka dla Mikołaja już ponad 9000zł! https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."
tylda2019.04.14 14:21
glupi troll
anonim2019.04.14 14:32
A to zwyrodniali zboczeńcy ! Żeby na stare lata orientację seksualną zmieniać!!! I jeszcze biedne dziecko z domu wyrzucać!!! Ohyda !!!!!!! To nie byli żadni chrześcijanie !!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.14 15:35
Jak nie jak tak. Katole pełną gębą, ojczym oprawca pewnie na mszy usłyszał, żeby bić pedała
Moher2019.04.15 7:53
jeśli miała konkubenta to żadna z niej katolka , podszywała się jedynie