Komedia! Posłanka PO: Mamy świetne pomysły. Nie powiem jakie, bo PiS je ukradnie - zdjęcie
07.03.19, 10:25screenshot Youtube

Komedia! Posłanka PO: Mamy świetne pomysły. Nie powiem jakie, bo PiS je ukradnie

6

Posłanka Platformy Obywatelskiej, była wiceminister finansów Izabela Leszczyna, postanowiła dziś najwidoczniej rozbawić Polaków, na czele z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i rządem Zjednoczonej Prawicy. Stwierdziła bowiem, że nie opowie o pomysłach PO na wyższą płacę i niższe podatki, bo… PiS ukradnie te pomysły.

To przecież oczywiste. Zjednoczona Prawica, dzięki której funkcjonują programy takie jak choćby Rodzina 500+, dodatek na wyprawkę szkolną czy 13tka dla emerytów, nie poradziłaby sobie bez pomysłów Platformy Obywatelskiej. Tej samej, której minister finansów podkreślał, że na 500+ pieniędzy „nie ma i nie będzie”. Posłanka tejże partii w rozmowie na antenie TOK FM powiedziała dziś:

Proszę mi wierzyć, Platforma Obywatelska ma świetny pomysł na wyższą płacę i niższe podatki, ale nie namówi mnie pani, żebym go teraz powiedziała, bo PiS nam ukradnie i we wrześniu wprowadzi takie ustawy”.

Polityk zapytana z kolei o to, czy opozycja poprze „piątkę Kaczyńskiego”, odpowiedziała między innymi:

Analiza polityczna jest taka, że żeby przykryć aferę Kaczyńskiego, nagle wybiegli i bez żadnego rozsądnego pomysłu rzucili pomysły Platformy Obywatelskiej, które nam skradli. Ale oczywiście poprzekręcali je”.

Przez 8 lat rządów PO oczywiście żadnego z owych „świetnych pomysłów” nie udało się wprowadzić przez brak czasu, prawda?

dam/TOK FM,Fronda.pl

Komentarze (6):

nn2019.03.28 17:15
PO uczyniła z nas NIEWOLNIKÓW we własnym państwie!!!!!!!!!! Przez osiem lat jej rządów nie było pieniędzy na podwyżki dla budżetówki (nawet na wyrównanie o wskaźnik inflacji), wszyscy mieliśmy pracować do 67 roku życia (czyli prawie dożywotnio) za miseczkę ryżu. Cała kasa szla na ich przekręty. Gdy tylko zmienił się rząd sa pieniądze na dzieci, na podwyżki dla budżetówki, dla emerytów, itp. Jeżeli ta nieszczęsna kobiecina twierdzi, że PIS kradnie PO pomysły, niech wskaże: który polityk tej partii, kiedy i gdzie przedstawiał program,który obecnie realizuje PIS. Wydaje mi się jednak, że ta kobieta ma skłonności do konfabulacji .
anna2019.03.7 15:46
no powiedz , nie bądź taka ....
Marian2019.03.7 14:02
Oni swego "programu" nie zdradza zeby nie ulatwiac pracy CBA
Jozin z Bazin2019.03.7 11:14
PO-wcy to ściemniacze im tylko chodzi o koryto i oto "by było jak, było" a Polskę chętnie oddadzą niemcom żydom i Bóg jeden wie komu jeszcze, tylko nie Polakom.
ron2019.03.7 12:24
i ruskim
Grizzly2019.03.7 10:33
To są tak cenne pomysły, że najlepiej je trzymać w kieszeni .... Timmermansa albo pod kiecką Adolfiny! Potem będą jak znalazł! Tylko nigdy nie będzie nigdy wiadomo czy były tam od zawsze czy PO je tam zdeponowała!