Kolejne dziecko wybudzone ze śpiączki w Klinice "Budzik" - zdjęcie
08.10.14, 18:33fot. Flickr

Kolejne dziecko wybudzone ze śpiączki w Klinice "Budzik"

6

Na stronie internetowej kliniki możemy przeczytać, że ze śpiączki został wybudzony 14-letni Mariusz. "Chłopak w połowie lipca topił się w zbiorniku wodnym. Był kilkanaście minut pod wodą i pomimo natychmiastowej reanimacji zapadł w głęboką śpiączkę. Do Budzika trafił w połowie września, gdzie zaczął robić niewiarygodnie szybkie postępy. Teraz – ku radości najbliższych i personelu Kliniki – jest już w pełni wybudzony!".

Do tej pory w tej prężnie rozwijającej się klinice ze śpiączki udało się wybudzić już 12 osób.

Klinikia i praca jaka jest tam wykonywana pokazuje jasno, że ludzie w śpiączce, którzy bardzo często uznani są za zmarłych, po intensywnej terapi wracają do pełni życia. Otwierają oczy, zaczynają chodzić, po prostu żyć. Cud? Możliwe, ale również ciężka praca takich ludzi jak prof. Talar!

mod/Telewizja Republika

Komentarze (6):

anonim2014.10.8 18:50
Fantastyczna informacja. Chwała Panu i Wspaniałym Ludziom z Budzika.
anonim2014.10.8 18:55
Bo wielu ludzi... : ( Dzis popiera eutanazje, bo latwiej jest zabic niz pomoc. To samo tyczy sie aborcji, latwiej zabic dziecko, niz podjac trud wychowania. Zyjemy w czasach w ktorych liczy sie byc pienym zdrowym i bogatym.. ale dla ludzi slabych chorych nie ma miejsca. Moze dla tego tak bardzo chrzescijanstwo jest atakowane, bo tak bardzo przeszkadza wspolczenym pogladom... wszak Jezus uczy nas bysmy pochylali sie nad biednymi i chorymi i niesli innym pomoc. Dobrze ze sa na tym swiecie ludzie, ktorzy tak postepuja, dla ktorych los drugiego czlowieka nie jest obojetny. Z Bogiem : )
anonim2014.10.8 19:47
świetna jest ta placówka i niesamowite że budzą się czasem po tak długim czasie snu
anonim2014.10.8 20:16
Bogu niech będą dzięki że dziecko nie trafiło do ośrodka gdzie ateistyczne zbiry bez sumienia zaraz by zabiły zamiast podjąć trudną i czasochłonną procedurę wybudzenia. Klinka Budzik nie otrzymuje żądnych dotacji od ekipy rządzącej bo środki finansowe kierowane są na ateistyczne okrutne metody in vitro.
anonim2014.10.8 20:38
Jak dobrze przeczytać takie pozytywne informacje. A przy okazji, czy "Budzik", to państwowa instytucja, czy inicjatywa prywatna (ze zbiórek darczyńców)? Może tak powinna działać cała "służba zdrowia"?
anonim2014.10.9 8:18
Śpiączka, a uznany za zmarłego to co innego. Wrzucacie wszystko do jednego worka.