,,Kidawa-Błońska jest wściekła na Schetynę''. Chodzi o Jaśkowiaka - zdjęcie
02.12.19, 11:45Screenshot Twitter - Magazyn Śledczy Anity Gargas / Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

,,Kidawa-Błońska jest wściekła na Schetynę''. Chodzi o Jaśkowiaka

8

Tarć na opozycji ciąg dalszy. Już nie tylko nie ma mowy o zjednoczeniu całej opozycji, poważny konflikt pojawił się w samej Platformie Obywatelskiej. Jak informuje tygodnik „Wprost”, Małgorzata Kidawa-Błońska jest wściekła na lidera PO.

O sprawie pisze na łamach tygodnika Joanna Miziołek. Kidawa-Błońska miała się wściec za Grzegorza Schetynę za to, że ten namówił Jacka Jaśkowiaka do startu w prawyborach. Wicemarszałek Sejmu miała również w gronie zaufanych osób powiedzieć, że Schetyna nie powinien być dalej liderem PO.

Co więcej, Schetyna ma też wspierać prezydenta Poznania w wewnętrznej kampanii. Jak twierdzi informator tygodnika:

Ludzie Schetyny robią Jaśkowiakowi kampanię w regionach”.

dam/"Wprost",Fronda.pl

Komentarze (8):

aldek2019.12.2 19:40
Czy to ważne dla Polaków, że "garbate nosy" się nawalają?.
Zosia2019.12.2 13:35
Sami się określili i sami przyznali, że są „h a ń b ą” polskiego parlamentu iX kadencji i wyborców, którzy na nich głosowali. Jachira namalowała litery, do pomocy doskoczyła Krzywonos i trzech innych PO-je-bów i stanęli w rzędzie, aby nam jasno pokazać kim są !!! To lewa strona w ławach poselskich. To humus polskiej włoszczyzny określił się jako „H A Ń B A”. Wszystko jasne ! Brawo jachira – jak dotąd najlepsza posełka PO-je-bów ! A zatem jeszcze raz: Cała lewa strona sejmu to H A Ń B A !!!
Topek2019.12.2 13:34
Ten PO-je-b Schetyna jest największym przegranym, za Rysiem Pietru, w 2020 roku. Polacy, tak kończą ci, którzy zamiast programu i jego promocji skoncentrowali się na antyPIS-ie, na kłamstwach, nienawiści i wyzwiskach typu "strząśniemy tą szyrańczę ze zdrowych drzew". Widzisz Grzesiu, wykrakałeś sobie, bo jednym z tych szarańczy jesteś ty - i teraz będziesz spadał ze zdrowego PIS-owskiego drzewa. Upadek będzie groźny dla ciebie, więc uważaj żebyś nie połamał gnatów ! Dziękujemy ci Grzesiu i wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Dziękujemy ci Grzesiu i wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
JONASIK2019.12.2 13:34
Tyle złego, ile zrobili Tusk i Schetyna dla polskiej polityki i polskiego parlamentaryzmu, nie zrobił dotąd nikt ! Zamiast budować konkretne programy wyborcze i polityczne i walczyć o ich akceptacje wśród wyborców, wybrali inną drogę – drogę nienawiści do innej partii politycznej – do PIS. Oboje reprezentują poziom intelektualny Afrykańczyków z Rwandy, gdzie w końcu z nienawiści doszło do rzezi pomiędzy dwoma zwaśnionymi plemionami Tutsi i Hutu. Ci dwaj PO-je-by planowali to samo w Polsce. I podobnie jak Afrykańczycy z Rwandy nazywali siebie robactwrm, tak ci dwaj pseudopolitycy nazywali swych przeciwnikłw politycznych od watach, szkodników czy szarańczy ! To, odsunieęcie ich od władzy i od koryta korupcji w 2015 roku wywołało u tych osobników takie zachowania, taką nienawiśś, taką zajadłość, mściwość i zacietrzewienie ! Posługując się kłamstwami i zdradą opluwali rządzących z PIS dążąc permanentnie do konfrontacji i siłowego przejęcia władzy. Jeden z nich Tusk ostatecznie stchórzył i zrezygnował z polskiej polityki, drugi zaś Schetyna, stoi na krawędzi bankróctwa politycznego. Trybunał Stanu oceni ich działalność polityczną, a historia oceni ich obu jako zdrajców narodu polskiego ! Oby Polska zapomniała o nich jak najszybciej !
Piotr Nowak2019.12.2 13:33
Jakże my Polacy cieszyliśmy się, kiedy do kraju wracali Sobieski spod Wiednia, Kościuszko, czy Piłsudski, Paderewski ..... i jakże my Polacy cieszymy się, gdy po 2 kadencjach król Europy Tusk stchórzył , zdradził wiernych PO kumpli i durnowatych jego zwolenników - wręcz miłośników, postanawiając nie wrócić do kraju ! Jakie szczęście ! Jeszcze nigdy nie przeżyliśmy takiej ulgi i radości z tego, że rudy polski niemiec, który zrobił dla Polski tyle złego, tyle nienawiści, który ma smoleńską krew na rękach, dla którego Polskość jest nienormalnością, okazał się tchórzem i zdezerterował ! My Polacy wierzymy, że w niedalekiej przyszłości CBA zapuka do jego drzwi z „zaproszeniem” na przesłuchanie przed Trybunałem Stanu ! Jesteśmy szczęśliwi i czekamy aż reszta PO-je-bów pójdzie w jego ślady – w ślady jedynego ich idola !!! Granice są otwarte !!!
MirekT2019.12.2 13:32
Na tego łoma Sketynę wszyscy są wściekli !
Adam S2019.12.2 12:39
Nie wiem czy na Schetynę, ale chyba jest wściekła.
jula2019.12.2 12:16
Te historie z PO KO są jak farsa;publicznie wymieniają między sobą błyski licówek,gdy gawiedź nie patrzy,wrogo szczerzą te same zestawy licówek.Proponuję obstalować zestaw licówek z wilczymi kłami i okularki z wilczymi oczkami Tuska na wypadek drugiego rodzaju spotkań,byłby ubaw.