Kasa za akceptację LGBT...? To UE powie nam jak rozumie praworządność! - zdjęcie
13.06.20, 10:45Angela Merkel/pixabay.com

Kasa za akceptację LGBT...? To UE powie nam jak rozumie praworządność!

42

Portal Deutsche Welle przeprowadził wywiad z Maxem Weberem, który jest przewodniczącym frakcji Europejskiej Partii Ludowej (EPL), która jest największym klubem Parlamentu Europejskiego. W jej skład wchodzą niemieccy chadecy, PO oraz PSL.

Jak podaje portal Deutsche Welle „Komisja Europejska szykuje się do ogłoszenia nowego projektu polityki migracyjnej i azylowej, co w Polsce znów odświeża debaty o obowiązkowym rozdzielniku uchodźców”.

Weber odpowiedział:

- Taki pomysł jest już martwy. Obowiązkowa relokacja to już przeszłość, bo po pięciu latach dyskusji wiemy, że to nie zadziała i nie tędy droga. Dlatego taki nowy rozdzielnik nie ujrzy światła.

Pytany natomiast o podział Funduszu Spójności stwierdził:

- Nowy siedmioletni budżet UE wraz z Funduszem Odbudowy będą też potrzebować zatwierdzenia przez Parlament Europejski, a my jesteśmy bardzo przywiązani do powiązania pieniędzy z państwem prawa.

Dodał także:

- Ale Unia ma też dodatkową opcję, do której wcale nie trzeba jednomyślności krajów UE. W ramach postulowanego przez nas monitoringu w całej UE, praworządność oceniałoby grono niezależnych ekspertów, w tym spośród byłych sędziów TSUE oraz krajowych Sądów Najwyższych. Wystarczy, że Komisja Europejska zobowiąże się do niemal automatycznego przekładania zastrzeżeń tych ekspertów na skargi na poszczególne kraje kierowane przez KE do TSUE, który pozostaje naszym najsilniejszym narzędziem.

 

mp/dw.com

Komentarze (42):

anonim2020.06.14 12:40
dumny pederasto z czego ty jestes dumny z tylca
Olo2020.06.14 10:27
Trzeba zwijać manatki z tego euro- kołchozowego syfu , przestaje nam się to po prostu opłacać ! Budować międzymorze i olać szwabów!!!
katolicka kretynizacja polski2020.06.14 9:17
pedałów fanów kału i odbytu zamykać leczyć i pozbawić wszelkich praw,,zero praw dla jednokomórkowych ameb padalców ja ateista dumny gej
mt2020.06.13 22:31
polaczek niech pokaze, ze nie chce kasy. zebraczyna polska.
Szybka Randka sex2020.06.13 15:59
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, -- -- -- -- -- --- --- -- -- -- Moje kontakt do mnie telefon tu - www.lexlale.eu Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
rebeliant2020.06.13 14:57
No... drodzy Polacy chyba nie żyjemy już w ciemnocie marksistowskiej (ufundowanej przez korporacje światowe *) i zdajemy sobie sprawę z tego, że jeżeli ktoś za coś płaci, to znaczy, że w coś inwestuje, a w naszym przypadku, aby ten ktoś wyszedł z zyskiem, to jest to inwestycja w kajdany. Zastanówcie się jeszcze co to za kajdany i komu je będą zakładać.
abcd2020.06.13 12:33
"Wystarczy, że Komisja Europejska zobowiąże się do niemal automatycznego przekładania zastrzeżeń tych ekspertów na skargi na poszczególne kraje kierowane przez KE do TSUE, który pozostaje naszym najsilniejszym narzędziem." Sąd Najwyższy (nie tylko polski) oraz sądy ponadnarodowe stały się narzędziami lewactwa, które pozwalają im zmieniać prawo z pominięciem demokratycznie wybranych organów (czyli nie pytając Ciebie o zdanie). Czytaj więcej: "Demokracja czy dyktatura Sądu Najwyższego?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Demokracja_czy_dyktatura_S%C4%85du_Najwy%C5%BCszego%3F
leszczyna2020.06.13 11:59
Gdzie mowa o LGBT w tym, co mówił p. Max Weber? P. Patynowska mało precyzyjna , jak zwykle chyba.
HASSAN2020.06.13 11:47
rozum sie uzywa nie tylko nosi ateisto durny geju lepiej pasuje lgbt to ideologia to taka wasza wiara ateisto takich jak ty i tobie podobi
katolicka kretynizacja polski2020.06.13 11:41
w Polsce katolicki model rodziny można podać na przykładzie Kałczyńskich! stary kawaler z kotem i jego bratanica potrójna rozwódka a każde dziecko z innym gachem!
taro2020.06.13 12:09
popatrz na siebie, w ciagu miesiaca 20 roznych penisow w jednym odbycie.
MT(*)2020.06.13 11:39
do nawiedzonego przygłupa o nicku "Polak ateista dumny gej" ---------------------------------------------------------------------------------- Polemizujemy, panie nawiedzony przygłupie, używając terminów, których odwieczne znaczenie odwróciliście w swoim - również językowym - szaleństwie. My, normalni ludzie, mamy gdzieś co te wszystkie wasze nowo-terminy oznaczają i co wy chcecie by one oznaczały. Dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia, że jakiś człowiek wywodzi się ze społeczności czy jakiejś tam wspólnoty LBGT. Mnie interesuje człowiek, jako taki, a nie jego przynależność do populacji, choćby o odmiennej orientacji seksualnej. Normalni ludzie - jak ja - nawet nie są zainteresowani tym, by kogokolwiek gdziekolwiek klasyfikować pod względem preferencji. To wy sami klasyfikujecie się jako jakieś tam LTBG i deklarujecie swoją przynależność do tej przedziwnie zdefiniowanej wspólnoty, populacji, globalnego stowarzyszenia, kółka osobliwych zainteresowań (?) Mnie to zupełnie nie interesuje, mnie interesuje tylko relacja z takim jak ja człowiekiem, z którym mijam się na ulicy, jadę wraz z nim tramwajem, u którego coś kupuję, który mieszka na tej samej ulicy, lub który u mnie się leczy. O tym, że - przygłupawy osobniku ludzki - jesteś agresywny wobec każdego wyrażającego inny pogląd niż twój, świadczy zakwalifikowanie mnie - bez jakichkolwiek racjonalnych przesłanek - do kłamców i jeszcze na dodatek uznanie, że szewc to grupa zawodowa zajmująca się głównie kłamstwami. Paranoja? Czy model preferowanej i wymaganej od rozmówcy "poprawności"? Bardziej wyrazistych dowodów na wyraźnie już ideologiczny obłęd i paranoję nie trzeba szukać. Wczoraj Kolenda-Zaleska w studio TVN-24 udowodniła na oczach całej Polski, że ona i jej telewizja reprezentują również interesy ideologiczne środowiska gotowego już do skazania na zagładę każdego, kto tylko czegoś z ich ideologii niezbyt rozumie, nie wspominając o tym, że zupełnie z tą ideologią się nie zgadza. A wydawałoby się, że w wolnym świecie i wolnym kraju każdy ma prawo nie zgadzać się z każdą ideologią. Cóż, coraz więcej faktów, podkreślam z naciskiem - faktów, świadczy o tym, że właśnie trwa próba zdominowania i zastąpienia wolnego świata tylko "jedyną, słuszną i obowiązkową" ideologią.
M.a2020.06.13 11:36
Są siły, które przez lata starają się osłabić polską rodzinę, kościół , Polaków silnych patriotyzmem i dumą narodową. Póki stanowimy jedność jesteśmy bardzo silni.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:41
kościół to nie Polska sekciaro w y p i e r d a la j do Watykanu
Piotr Nowak2020.06.13 11:16
Są tacy co lubią zapach gówna a są i tacy, dla których szambo pachnie.
mp2020.06.13 11:39
są tacy co żopy nie myją, a o smród oskarżają tych, którzy dbają o higienę
taro2020.06.13 11:13
wybrane grono bolszewikow,urodzonych kanalii,ideologicznych dewiantow ,bedzie oceniac praworzadnosc w Polsce, bo tylko o to tu chodzi.
Jasiek z Cz-wy2020.06.13 11:06
To nie Żalek powiedział , a kolenda-Zaleska ze LGBT to nie ludzie . Przeczytajcie sobie ten wywiad.To ona sie wydała jakie ma poglady na LGBT.
Darek2020.06.14 2:30
Wywiad można obejrzeć i on na prawdę tak właśnie powiedział, tylko jeszcze przekręcił skrót, bo 4 litery to dla pisdzielca za dużo do zapamiętania.
Jakub2020.06.13 11:06
głos na Dudę to głos za faszyzmem to już wszystko w historii było, zaczynało się od dehumanizowania, a skończyło pogromami STOP PIS-FASZYSTOM
MT(*)2020.06.13 11:02
do nawiedzonego przygłupa o nicku "Polak ateista dumny gej" z godziny 10.46 --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jesteś oczywistym obłudnikiem i idiotą, panie "Polak ateista dumny gej", Żalek zupełnie nie znał istoty definicji tego waszego LGBT, a Kolenda_Zaleska - jak każdy w TVN-24 - jest w tym niemal ekspertem. Sprytnie więc wykorzystała niedomówienia interpretacyjne rozmówcy i ogłosiła światu, że on nie traktuje homo i etc jako ludzi. Z niezbornych wypowiedzi Żalka jednoznacznie bowiem wynikało, że dla niego liczą się ludzie - niezależnie od orientacji seksualnej - a nie ideologia, z którą każdy wolnym kraju ma prawo publicznie się nie zgadzać. Tylko ktoś z bardzo zła wolą mógł tego nie dostrzec. Tak jak ta nawiedzona Kolenda i ty.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:08
Kłamiesz jak szewc PiSdzielcu. Kolenda wyraźnie wytłumaczyła, że LGBT to skrót wskazujący na społeczność L - lesbijek, G - gejów itd, a faszysta Żalek na to, że to nie ludzie tylko ideologia.
Jakub2020.06.13 11:10
2020 -mówiąc „ideologia LGBT” nie mamy na myśli ludzi 1968 -mówiąc Syjoniści nie mamy na myśli Żydów
Ramirez2020.06.13 22:18
Mówiąc Syjoniści mamy na myśli Żydów, tylko nacjonalistów. Tylko rasowy półgłówek może mylić te pojęcia. Aż dziw, że nie myli mu się Pisss z tzw Opozycją, choć cholera tam wie. A mówiąc o ideologii LGBT nie mamy na myśli tzw gejów, tylko oczadziałą rewolucyjna tłuszczę, w większości "heteronormatywną".
Piotr Nowak2020.06.13 10:59
Nie no, wiadomo że tylko PiS wie co to jest praworządność. Nauczyliśmy ich jeść widelcem, to teraz nauczymy ciemną Europę czym jest praworządność.:D Chwała Malemu Jarosławowi Mściwemu Tchórzliwemu Pierwszemu.
Czytelnik2020.06.13 10:59
Oooo, nasz dyżurny troll Żigolak Onanista Dumny Gej vel Agnieszka Dzy vel Kretynizacja vel Stachu nie może się doczekać kiedy znów zostanie wydymany.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 10:46
No tak ludzi LGBT nie należy akceptować bo wg. zwyrodnialca Żalka "LGBT to nie ludzie" dlatego tak ciężko frondzielcom i innym PiSdzielcom zrozumieć działania UE
...2020.06.13 11:14
Wywlekasz swoją formę uprawiania seksu na forum i chcesz by Cię szanowano. Tolerancja polega na tym, że Ty się nie chwalisz a ja nie zaglądam Ci do łóżka.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:18
To ty wywlekasz, ja nic o swoim seksie nie pisze. Zdrowi psychicznie ludzie nie mają potrzeby fantazjowania o niepreferowanym dla nich seksie i płciach. To tak jakbym ja cię zobaczył z partnerką na ulicy i zarzucił, że wywlekasz łóżku i obnosisz się ze swoim heteroseksualizmem.
taro2020.06.13 11:16
czlowieku, tolerujesz paliwo,czy zbiornik na paliwo? LGBT to jest kupa gnoju ideologicznego, Homoseksualizm to jest choroba, LGBT to zwyrodnienie polityczne, po 100 latach nastepcy pedalow z SA.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:20
a jakieś konkrety poza stekiem kłamstw, czy tak będziesz tylko sobie bredził?
taro2020.06.13 11:47
ich demonstracje i hasla jakimi sie afiszuja mowia wszystko, teroryzm politykow, roznych partii daje ci nastepna odpowiedz,atak na kosciol, rodziny, itd. Jeszcze kiedys przed wielu laty sie ukrywali,teraz onazyli swe wredne ,zboczone mordy.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:57
Ukrywaliśmy się przez twój ubóstwiany kościółek - organizację numer 1 najbardziej odpowiedzialną za propagandę homofobicznych kłamstw i nienawiści przeciwko społeczności LGBT. Masz tupet robić ofiarę z oprawcy jakim jest tutaj kościół, który od wieków łże nt. homo i nie tylko, uprawiając tak jak Żelek propagandę dehumanizowania, dyskryminacji, prześladowań. Normalność to jest dla was zagrożenie, dlatego coraz śmielej ostatnio japy otwieracie krzewiąc jak Żelek faszyzm w Polsce.
taro2020.06.13 12:07
ukrywaliscie sie? jak sobie przypominam to mieliscie wystarczajaco duzo miejsca na dworcach kolejowych, a po znalezieniu frajerow to w alkowach sedziow,adwokatow, prokuratorow.
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 14:30
nie przejmuj się my wam damy nieco więcej miejsca - w kościołach i tylko tam, ze wszystkich innych miejsc was W Y P I E R D O LI M Y dokłądnie taki los jaki was spotkał w Irlandii
taro2020.06.13 16:43
cmoknij sie w swoj odbyt,tam jest wasza ,,madrosc,,.
STANISLAW2020.06.13 11:31
No, faktycznie. Wszyscy, jak ta sześciokolorowa tęcza LGBT, wybrakowani prawnie czy etycznie ludzie, to ludzie
Polak Ateista Dumny Gej2020.06.13 11:33
widzisz stasiu nawet ty homofob to też człowiek, ale to katoprawactwo chce powrotu faszyzmu w Polsce
taro2020.06.13 12:14
baranie, faszyzm to socjalizm, socjalizm.
Andrzej 2020.06.13 16:16
rozumiemy to bardzo dobrze niech sobie żyją jak chcą i nikt im do łóżka nie będzie zaglądał tylko niech nie obnoszą się tego publicznie a dzieci zostawcie w spokoju jak nie potraficie sobie zrobić
Anka2020.06.13 17:41
"...Ateisto..Żydzie- nie Polaku! Nie-dumny geju....! LECHU KELLER-KRAWCZYK! Nie dziwię się, że tak piszesz! Jak może inaczej napisać taki zwyrodnialec, jak ty! Nie trzeba przypominać co robiłeś dzieciom, ile ich "napedałowałeś"...! Ile razy byłeś w areszcie...? Nie ty będziesz decydował ! Ani Czaskowski, ani Merkel...!
tata2020.06.14 11:53
Kiedy czlowieku skonczysz belkotac. Zajmij sie czms pozytecznym.