Kardynał prześladowany za krytykę Homo-Gender! - zdjęcie
13.06.16, 15:51

Kardynał prześladowany za krytykę Homo-Gender!

Prokurtura zajęła się kardynałem po interwencji Hiszpańskiej Sieci Pomocy dla Uchodźców, która złożyła skargę na kardynała za to, że - według lewaków - szerzy "mowę nienawiści". 

Co takiego powiedział kardynał, co spowodowało prawdzwią burzę wśród hiszpańskich lewaków? Tylko to: - Rodzina jest dzisiaj nękana wieloma poważnymi zagrożeniami (..) Mamy ustawodawstwo uderzające w rodzinę i działania podejmowane przez siły polityczne oraz społeczne z udziałem ruchów imperium gejowskiego. Szerzą się koncepcje radykalnego feminizmu i najbardziej podstępna ze wszystkich teoria gender – mówił były prefekt watykańskiej Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów podczas homilii wygłoszonej w rocznicę objawień fatimskich 13 maja br.

Po tych słowach koalicja 55 organizacji pro-homoseksualnych, w tym grupa pomagająca uchodźcom (sic!), oskarżyła hierarchę o „homofobię”. Słowa duchownego według nich „wykraczają poza wolność wypowiedzi i mogą być uznane za mowę nienawiści”. 

W poniedziałek, sieć udzielająca pomocy imigrantom pozwała duchownego do sądu za słowa przeciwko teorii gender, które – zdaniem organizacji - stanowią „zbrodnię z nienawiści,” podobnie jak inne wypowiedzi kardynała przeciwko polityce imigracyjnej z października ubiegłego roku. Hierarcha pytał wówczas, czy wszyscy imigranci przybywający do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki są „czyści jak mąka,” sugerując, że niektórzy przybysze w rzeczywistości mogą okazać się "końmi trojańskimi.” 

Na dodatek, lewacy zarzucają kardynałowi, że chce obalić porządek konstytucyjny” w Hiszpanii i, że tęskni za „czasami, kiedy imigranci, geje, lesbijki, biseksualiści, transseksualiści i kobiety były poddane dyktatowi w społeczeństwie rządzonym przez władze Kościoła katolickiego”. Tak, tak, takie obawy mają współcześni lewacy.

Oczywiście przemilcza się jeden fakt (bardzo zasadny): Diecezja kardynała Cañizaresa pomogła około 40 tys. imigrantów w 2015 roku. Ale to przecież mało istotne, najważniejsze by zniszczyć kardynała za jego naukę o obiektywnej rzeczywistości. Sam kardynał zaapelował do "obiektywnych" prawników, by zapoznali się z jego homilią i wskazali te fragmenty, w których rzekomo złamał prawo. Hierarcha wezwał również chrześcijan z Walencji, by zdecydowanie przeciwstawili się projektowi ustawy, która pozwoliłby nieletnim przejść finansowaną ze środków publicznych „operacje zmiany płci”, bez zgody rodziców. Zgoda taka jest wymagana w sytuacji, gdy nieletni chce się wytatuować.

Módlmy się za kardynała Antonio Cañizares o siłę w toczącej się walce duchowej z siłami zła.

kol/cruxnow.com