Kaja Godek i Marek Jurek w koalicji! - zdjęcie
13.08.19, 15:41

Kaja Godek i Marek Jurek w koalicji!

29

Marek Jurek i Kaja Godek wspólnie utworzą listy w nadchodzących wyborach do parlamentu. Tak zaskakujące informacje podali dziennikarze portalu DoRzeczy.pl.

Jak twierdzą autorzy, prawica wczesniej skupiona wokół Konfederacji teraz podzieli się na dwa obozy. Prawicy Rzeczpospolitej Marka Jurka z Kają Godek oraz rozbitą już Konfederację.

Przypomnijmy, Kaja Godek opuściła środowisko Konfederacji, bo jak twierdziła nurt proliferski i konserwatywny miał tam być niewystarczająco eksponowany. Decyzja o osobnym starcie Prawicy ogłoszona ma zostać jeszcze dziś.

mor/DoRzeczy.pl/Fronda.pl

Komentarze (29):

Słowik z Sosnowca2019.08.14 11:45
Ruszyła jak rakieta w posła Matusiaka z Jastrzębia Zdr. kogo ona właściwie reprezentuje
cyborg 212019.08.13 21:46
odpady phaja sie stajni augiasza genialne
Katolik2019.08.13 19:25
Ja na nich głosuję
cyborg 212019.08.13 21:51
na to g chcecz glosowac poczytaj o tym szajbucie w necie jak rozwalil rydzykowa partie do koryta europejskiego .
Pisowiec2019.08.14 17:08
Nie daj się nabrać. Godek to pachołek Putina. Przejrzyj archiwalne numery Frondy, tam jasno jest pokazane z kim się zadawała przy ostatnich eurowyborach. Jurka głosu z kolei dawno temu zabrakło i zbrodniarz Jaruzelski został prezydentem! Won za Don z takimi kandydatami. To ruska piąta kolumna jest, to przecież jasne. Czuć onucami.
ochrona przed pedofilami w sutannach2019.08.13 19:01
to już nie śmierdzi rosyjską onucą jak pisała fronda?
Regina2019.08.13 17:31
Durny gej ateista nie wierzy w Boga. Dlaczego się obawia cytatu z Biblii, w któym Bóg grozi śmiercią sodomitom?
Urszula2019.08.13 17:36
Nie znasz Biblii i nie rozumiesz jej przesłania. Jak będzie wg ciebie wyglądać to uśmiercenie sodomity? Porazi go piorun z nieba? Najpierw Bóg stwarza sodomitę, a potem go karze? No sorki, to ja mam gdzieś takiego Boga.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 18:01
Nikt się nie obawia waszych bajek, ani nie traktuje ich poważnie, natomiast nie ma i nie będzie tolerancji dla obrażania ludzi w miejscu pracy, czy innych publicznie. Wiara w boga/bogów nie ma z tym nic wspólnego. Nie jestem religijny, ale są inni religijni, którzy wierzą w normalnego boga, a nie kretyna psychopatę, w którego wierzą katole.
cyborg 212019.08.13 23:13
no ale zaden czerwony nie chcial isc do piekla jak spotkac BOGA po krotkim sadzie bedziec w piekle o ile nie odszczekac tych słow biedny glupcze
Richard Dawkins2019.08.14 11:04
Bóg Starego Testamentu to chyba jeden z najmniej sympatycznych bohaterów literackich: zawistny (i dumny z tego), małostkowy i niesprawiedliwy typ, z manią na punkcie kontrolowania innych i niezdolny do wybaczania, mściwy i żądny krwi zwolennik czystek etnicznych, mizogin, homofob i rasista, dzieciobójca o skłonnościach ludobójczych (oraz morderca własnych dzieci przy okazji), nieznośny megaloman, kapryśny i złośliwy tyran. Ci z nas, którzy od najwcześniejszego dzieciństwa się z nim stykają, nie dostrzegają tego horroru. Dopiero błogosławiona niewiedza stwarza odpowiednią perspektywę.
emeryt2019.08.13 16:35
Panie, panowie z PIS-u, Frondy, wybory są tuż tuż a wy dajecie nabierać na te "dyskusje" n.t. miejsca homoseksualistów pośród normalnych. To jest odwracanie waszej uwagi. Piszcie, mówcie jaki jest program, kiedy rozpocznie się kopanie kanału żeglugowego, jak daleko są zaawansowane prace nad CPK, via Carpatia, PKP i ich plany, rozbudowa portów i terminalu LPG, Baltic Pipe i setki większych albo mniejszych planów gospodarczych. Tzw. nauczyciele, oczywiście rozpoczna swój szantaż, pytanie jest: Ilu z nic zasługuje na podwyżki, a ilu na zwykłego kopa? Homoseksualisci nie wnoszą nic, dosłownie nic, nie tworzą miejsc pracy, nie pomnażają bogactwa narodowego i nie mnożą się, na szczęście, jedynie obciążają służbę zdrowia. To jest margines społeczny, ludzie których nie można brać serio. Najlepszym przykładem jest ten ich naczelny homoseksualista Biedroń z "żona, mężem" (?!). Nie wie czego chce, tzn. wie, chce być w mediach jak najdłużej. Lata mu lecą, ptak mu więdnie, rectum ma wycieki. Nie dajcie się prowokować. Problemem dla PIS-u nie są perwerci seksualni, ale "samoloty i wille". Nie ma znaczenia, że PO, SLD wzorem sekretarzy KC, ci spod "okrągłego stoliczka" z butelkami Stolicznej przysłanej im z sowieckiej ambasady, robili podobnie. PIS wygrał wybory bo zaproponował wyborcom "prawo i sprawiedliwośc". To ze coś jest legalne nie oznacza, że jest etyczne i moralne. Zmienić to prawo.
OZ2019.08.13 16:31
O jes, jes, jes. Będą razem "działać" zwłaszcza w momentach, gdy w Sejmie będą nocą przepychane niekorzystne ustawy dla Polski - TO WÓWCZAS WYPŁYWAĆ BĘDZIE JAK ZWYKLE TEMAT STOP ABORCJI. !!!
LEKARZ2019.08.13 16:25
UWAGA!!!!! Większość gejów jest nosicielami wielu chorób.HIV,syfilis,kiła,rzeżączka.Ludzie,uważajcie na kontakt z nimi.
JONASIK2019.08.13 16:08
Dziwne to zdjęcie.... hmm, myślałem, że już nie robi się zdjęć "post mortem"...
Bizon2019.08.13 16:01
Rozbitą już Konfederację? Chyba jedynie w głowach ukrainofili i filosemitow. Przypomnę, że gdy Godek startowała w maju do PE, portal Fronda przepuszczał na nią kloaczny atak w publikowanych tu artykułach szkalujących Konfederację. Czyżby hipokryci będą teraz chcieli zrobić z Godek męczennicę? Swoją drogą niesamowicie zawiodłem się na pani Kai, bo gdy odchodziła z Konfederacji było mi jej żal, ale po zbrataniu się z Markiem Jurkiem ufam, że wina za odejście leżała jednak po jej stronie.
Kukiz15 zbliża się2019.08.13 15:58
Piosenka wyborcza dla Kosiniaka-Kamysza będąca tylko małą i nieudolną modyfikacja znanego utworu zespołu Piersi pod tytułem: ZChN zbliża się, melodia ta sama Paweł Kukiz się zbliża Już puka do mych drzwi Pobiegnę go przywitać W mym ręku wino drży O szczęście niepojęte Kukiz odwiedza mnie Wyborco wspomóż głosem Bym mógł siedzieć w Sejmie. W spiżarni trzymam koniak W lodówce wódki dwie Pobiegnę po kieliszki Kukiz napije się O szczęście niepojęte On wypił flaszki dwie Sprowadzę go po schodach Bo sam wywróci sie Kukiz apolityczny odwiedził peesel Nasi wierni wyborcy znowu ucieszą się. Otwieram drzwi Toyoty Pawełek chwali mnie, W swej Nysce policjanci życzliwie śmieją się Kukiz odjechał z piskiem Nie zdążył uciec kot Zahaczył światłem słupek I wyrżnął bokiem w płot. Wku.rwi.eni znów wyborcy Co widzieli krakse Toyota drogie auto Znów trzeba wybrać go
Pisowiec2019.08.13 15:53
0,7% głosów wróżę. Powiązana ze środowiskami prorosyjskimi Godek i sympatyk PZPR dawno temu swoim niegłosowaniem umożliwiający objęcie prezydentury przez komunistę Jaruzelskiego Jurek mają tylko jeden postulat, zakaz aborcji. To strasznie mało, elektorat tego nie chwyci, elektorat oczekuje pomocy finansowej rządu, tak jak świetnie czyni to PiS wspomagając rodziny, emerytów, Polaków! PiS miażdży konkurencję i samotnie przejmie władzę na jesieni. Podejrzane typki od Putina jak Godek i Jurek mogą tylko ukąsić się w zadki ze złości. Won za Don!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 16:14
0,7% to wielce optymistyczny scenariusz :)
Pablo Kraków2019.08.13 16:28
PIS panicznie boi się prawdziwie Propolskiej i Antyaborcyjnej Alternatywy - a to jest wybór i na pewno na niego zagłosuję!!!! Wbrew waszym "rosyjskim" insynuacjom - otwórzcie oczy durnie Prezesa.....
Pisowiec2019.08.13 16:33
Won za Don ruska onuco!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 16:34
Większość Polaków nie jest ani PiSowska, ani Antyaborcyjna. Większość jest za obecnym kompromisem, ewentualnie nawet za liberalizacją.
bea2019.08.13 15:49
Brawo dziekuje ta koalicja podoba mi sie Katolicka broniaca wartosci katolickich
Pisowiec2019.08.13 15:58
Nie daj się nabrać. Godek to pachołek Putina. Przejrzyj archiwalne numery Frondy, tam jasno jest pokazane z kim się zadawała przy ostatnich eurowyborach. Jurka głosu z kolei dawno temu zabrakło i zbrodniarz Jaruzelski został prezydentem! Won za Don z takimi kandydatami. To ruska piąta kolumna jest, to przecież jasne. Czuć onucami.
Beno2019.08.13 18:13
Nie bądź szowinistą. Konkurencja o poglądach chrześcijańskich i narodowych się przyda, aby PiS był bardziej wyrazisty, bo oprócz 500 plus, za te ponad trzy lata niewiele zrobił, a obiecywał bardzo dużo. Pani godek na pewno nie jest na usługach Putina. Jest wierna swoim chrześcijańskim wartościom. Szacunek. Tak samo pan Jurek.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 15:45
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
bea2019.08.13 15:51
ta smierc z Bibli to jest smierc w ogniach pielielnych na wieki
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 16:05
No i właśnie za tego typu mowę nienawiści homofob został wyrzucony z pracy. Zero tolerancji dla grożenia ludziom!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 15:54
Mam syfilis