12.06.14, 17:47fot. media

Jutro wiec poparcia dla prof. Chazana!

Zgromadzą się tam między innymi pacjentki prof. Chazana, które chcą w ten sposób zamanifestować poparcie dla jego słusznej decyzji. Spod szpitala zostanie ponadto nadana rozmowa z profesorem, którą przeprowadzi Grzegorz Górny.

Fronda.pl zaprasza do udziału wszystkich, którzy mają jutro o 17:00 chwilę czasu, do obecności przed Szpitalem Świętej Rodziny. Trzeba jasno pokazać społeczeństwu, jak silnym poparciem cieszy się prof. Chazan, a zatem i nauczanie Kościoła świętego!

Fronda.pl

Komentarze

anonim2014.06.12 18:02
W całej nagonce na p. Profesora brak jednego: stale zapomina się, że kiedy pacientka w ciązy przychodzi do lekarza, tolekarz nie ma prawa litować się tylko nad nią. Jest ich bowiem dwoje. Ona i dziecko. Lekarz nie moze nie widzieć dziecka! A tymczasem stale szermuje sie argumentem, że lekarz ma pomagać, że ma się litować, że ma leczyć także zmartwonego ducha... Oczywiście tylko - kobiecie! A to drugie? Taki własnie brak (przegapienie ważnego argumentu) występował nawet w niektórych wypowiedziach obrońców życia przed chwilą w dyskusji radiowej jedynki.
anonim2014.06.12 18:04
Manifestacja, byle z kulturą - bardzo potrzebna!
anonim2014.06.12 19:28
Rozmowa z prof. Chazanem poniżej: Panie profesorze, to trwało tak długo, jak piszą media, że ona nie mogła usunąć tej ciąży, że pan specjalnie to odwlekał? Jak długo to trwało? PROF.CHAZAN : trzy dni . http://www.youtube.com/watch?v=9OQLvwI4tjY&feature=youtu.be
anonim2014.06.12 20:32
2GenesisX; daj spokój z tą "logiką"! Nie wolno mordować bezbronnych! Lekarz ma nieść ulgę, a nie mordować.
anonim2014.06.13 18:21
@ PawelBronowski "(...) przez jego decyzję ona prawdopodobnie nie będzie nigdy więcej mogła zajść w ciążę, nei będzie moga urodzić i wychowywać dziecka, którego pragnęła." Sorry, nie śledzę sprawy na bieżąco, ale na jakiej podstawie uważasz, że kobieta nie będzie mogła już więcej mieć dzieci?