A to ciekawe!! Julia Pitera mocno o... Platformie! ,,Co się dzieje z językiem PO?!'' - zdjęcie
31.05.19, 10:17(fot. screen)

A to ciekawe!! Julia Pitera mocno o... Platformie! ,,Co się dzieje z językiem PO?!''

7

– Nie wygramy wyborów obrażając wyborców, to się nie uda – mówiła w "Fakt Opinie" Julia Pitera z PO.

– Co się dzieje z językiem PO? Warto o tym porozmawiać. Nie wygramy wyborów obrażając wyborców, to się nie uda – mówiła polityk.

– Ja pytam: czemu Cimoszewicz był jedynką w Warszawie? Gdyby to była Kopacz wynik byłby lepszy, a to odbija się na wyniku całej KE. Nikt z PO chyba nie pytał o to Schetyny, ja nie pytałam. Pojawiło się nazwisko, skąd, jak, jakie jest uzasadnienie? Nikt tego nie wie. Cimoszewicz miał prestiżowe miejsce, a zrobił piąty wynik. To jest marny sukces – oceniła Julia Pitera.

– Co było dobre w tej kampanii? Nie wiem, ja miałam ogląd wyłącznie Warszawy i Mazowsza. Mam jednak wątpliwości, co do układania list i terminu zamknięcia list. Moi koledzy nie wiedzieli do miesiąca przed wyborami czy będą na listach wyborczych, ja jakich miejscach będą. Nie mogli przygotować plakatów, ulotek, ruszyć w teren – mówiła Pitera.

- Dlaczego Cimoszewicz był 1. w Warszawie? E.Kopacz miałaby 2x lepszy wynik. Jeżeli słyszę koleżankę z PO która mówi, że PiS dał ludziom łapówkę, to tę łapówkę przyjęli także członkowie jej rodziny! Pytam, co się dzieje z językiem PO? Nie wygramy wyborów obrażając wyborców - podkreślała

Komentarze (7):

Olin2019.05.31 15:14
po ile dorsz?????
polak2019.05.31 13:15
boli ją bo Polacy ją olali --nawet ludzie którzy Polskę mają w d.....ie powiedzieli jej dość
Kazek 2019.05.31 11:08
Boże zniszcz wszystkie Demoniczne partie Polityczne !!!!! posiej w nich ziarno niezgody i podziału !!!! Boże miej miłosierdzie nad nami
Mirek2019.05.31 10:56
Jak to kiedyś powiedział Bredzisław Komoruski : WAL GO DECHĄ !!! . No i totalniacy DECHĄ KOMORUSKIEGO dostali . Ale w najgłupszej sytuacji jest Grzesiek który wylansował 5 komuchów którzy już dawno powinni być na śmietniku historii ........a Grzesiek się uparł i na salony europejskie ich wprowadził . Teraz totalniacy leżą niczym zbity pies i liżą rany . Paliwo propagandowe skończyło się , programu jak nie było tak dalej nie ma . Jednym słowem czarna rozpacz . A do jesiennych wyborów już nie daleko i szykuje się następne manto !! . Tym razem będzie to bój lewactwa ostatni .
Katolik2019.05.31 10:42
Prorocze słowa,NIGDY już nic nie wygracie cokolwiek byście robili,bo w swej szatańskiej pysze podnieśliście rękę na BOGA.
tomasz2019.05.31 14:56
Popieram słowa nie tylko nie wygrają ale jeszcze bardziej pójdą na dno. PO to ściek i pomyje. Partia która nienawidzi Polaków a gloryfikuje Merkel . Dla niej zrobi wszystko Polskę obróci w gospodarcze gruzy. Poza tym popiera politykę rosyjską wobec Polski a ta prowadzi do zagłady państwa polskiego . Dlatego PO powinno zniknąć z mapy politycznej. Mam nadzieję że przeczytasz to co napisałem i dojdziesz do tego samego wniosku.
man.of.Stagira2019.05.31 10:37
WYGRACIE bo jeszcze KONFEDERACJĘ macie! Ewa NIE martw s i ę! . . . cyt. „PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS, PiS etc. etc. …” kon. cytatu Grzegorz Schetyna, Gazeta Wyborcza Grzegorz Braun, Adam Michnik Stanisław Michalkiewicz Katarzyna Lubnauer Janusz Korwin-Mikke Joanna Scheuring-Wielgus Włodzimierz Cimoszewicz et confederates consortes . . PS Wow… KONFEDERACJA ideowa i patriotyczna, Wash & Go!…