Joachim Brudziński: Czas Tuska, który uważa Polaków za stado baranów się kończy - zdjęcie
18.06.14, 10:30Joachim Brudziński (fot. Facebook)

Joachim Brudziński: Czas Tuska, który uważa Polaków za stado baranów się kończy

12

Joachim Brudziński mówi wprost: "Strategia Tuska: kłamać w 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013 czyli kłamać, kłamać, kłamać, a strategia na czerwiec 2014 palić głupa - się wyczerpała. Dosyć polityki w wydaniu sitwy i tych popaprańców".

Afera pdsłuchowa to największa afera w 7-letnich rządach PO. Brudziński mówi: "Rzeczywiście podziękuję tym dziennikarzom i tym mediom, które nie ulegają tutaj temu bardzo prostackiemu szantażowi, który wyraził Donald Tusk na swojej konferencji prasowej w poniedziałek. Ci którzy będą się tą aferą zajmować, czy to opozycja, czy dziennikarze, to źli ludzie, którzy stają ramię w ramię z równie złymi ludźmi, którzy próbowali w Polsce dokonać zamachu stanu. Dzisiaj są przesłanki, że być może - ja tego nie przesądzam - ten zamach stanu próbował dokonać kelner, czy jak to określa Jarosław Gowin, jakiś inny frajer".

Co zrobi PiS z aferą taśmową? Brudziński zapewnia, że jego partia wykorzysta wszelkie dostępne środki konstytucyjne: "Jesteśmy gotowi zaakceptować też na stanowisku premiera rządu tymczasowego kandydata innych ugrupowań, ale nie powinien to być przedstawiciel żadnej z partii . Mam nadzieje, że wczorajsza rozmowa Tusk-Piechociński nie sprowadza się do tego, ile stanowisk otrzyma PSL za nieodwoływanie rządu. Dziś partie mają okazję dać świadectwo, czy są częścią sitwy".

Na koniec Brudziński zwrócił się do słuchaczy "Kontrwywiadu RMF": "Szanowni państwo, zwracam się do radiosłuchaczy - ducha nie gaście. Wszystkie działania zgodne z Konstytucją i obowiązującym prawem - Prawo i Sprawiedliwość wykorzysta. Czas Tuska, Tuska który uważa Polaków za stado baranów, które każde kłamstwo łykną - się kończy. Strategia Tuska: kłamać w 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013 czyli kłamać, kłamać, kłamać, a strategia na czerwiec 2014 palić głupa - się wyczerpała. Dosyć polityki w wydaniu sitwy i tych popaprańców".

mod/RMF FM

Komentarze (12):

anonim2014.06.18 10:34
Taśmy to pikuś! Jakaś tajemnicza siła dąży w Polsce do zmiany władzy. Już niedługo do opini publicznej wycieknie bomba atomowa, czyli autentyczny film ukazujący moment wybuchu i rozpad na drobne kawałki TU154M z 10.04.2010. Taki film istnieje i jest to 100% pewne, dlatego Tusk będzie miał ze strachu gacie pełne bąków. Najpóźniej na drugi dzień czerwony pasek ,podający całą prawdę całą dobę, oznajmi o samobójczej śmierci Pana Premiera( patrz betonowe buty). Komorowskiego oszczędzą, bo to swój chłop i za dużo w niego zainwestowali. Zacznie się czas krwawego terroru i "czyszczenia" polskiej sceny politycznej.
anonim2014.06.18 10:39
Maryjo Królowo Polski, módl się za nami!
anonim2014.06.18 10:47
KEFAS1277 Maryjo Królowo Polski, módl się za nami! Aby PiS nie doszedł do władzy ;)
anonim2014.06.18 11:01
Dlatego gangsterzy bronią się zeby PIS nie doszedł do władzy.Bo trzeba całę tę hołotę pod sąd oddać. Belka precz z łapami od polskiej kasy!! PSL dajecie dupy i tez popłyniecie!! Komorowski też wiedział bo to ta sama osmiornica!! A co nas obchodzi kto was nagrał!! Jak Berger nagrała Kaczyńskiego pewnie nie darmo to rząd podał się do dymisji. A ten chłam , świat się smieje!! ludzie plują a oni bronią nie demokracji tylko mafii. Pisałam juz to nie raz jeszcze bez tasm!!!
anonim2014.06.18 12:24
I o to chodziło! Widać, że strach mrozi plecy komuszym gnidom na tym forum. PRECZ Z KOMUNĄ!!! 3 razy PiS!!!
anonim2014.06.18 12:25
Tusk jest chodzącym zerem zadufanym w sobie ale jego czas dobiega końca skończy w piachu
anonim2014.06.18 12:31
@Marek22 Mafijny bo zawsze punktujesz PIS . Nie jesteś obiektywny. To tak jak Niesioł ,Rozenek pluli na PIS jako pierwsi po aferze tasmowej . Ale oni też są nagrani na taśmach .Taśmy w całości puszczone dopiero pokazują jaka mafia jest bezczelna . A ty oczywiście prawdziwą krytykę uprawiasz he, he
anonim2014.06.18 12:32
"Ćwierć wieku temu upada w Polsce komunizm, a ponieważ ziemia pali się czerwonym chłopcom pod nogami, zorganizowany zostaje okrągły stół. Po tymże stole, ogłoszona zostaje zmiana ustroju, na ten lepszy, kapitalistyczny, Solidarność wygrywa, a czerwoni odchodzą na śmietnik historii. Nikt nie raczy, oficjalnie, zauważyć, że na śmietnik ten zabierają ze sobą ogromną część narodowego majątku (wyśmiewane uwłaszczenie nomenklatury!), oraz pełne szafy odpowiednich papierów. Zwycięzcy zwariowali ze szczęścia, byli wolni – nareszcie mogli dostać paszport i wyjechać, bez ograniczeń, na dowolne wczasy lub dowolną wycieczkę do każdego, nawet najbardziej kapitalistycznego, zakątku świata! A organiczna praca czerwonych już niedługo dała pierwsze rezultaty – zwycięzcy, którzy już nieco ochłonęli, bo okazało się, że na wyjazd trzeba najpierw zarobić, w powszechnych i wolnych wyborach ponownie wybrali swych niedawnych ciemiężców. Później sytuacja kilka razy się zmieniała, były różne nocne zmiany i takie tam odchylenia, aż rządy objęła Platforma. Nastała era zielonej wyspy – na świecie szalały sztormy, ale polska wieś spokojna. Było dobrze, a ciągle miało być jeszcze lepiej. Wszystkim się zdawało, że tak będzie wiecznie, bo czyż może być lepiej? W końcu wszyscy są zadowoleni. Ale w kolejnym tym amoku zapomniano o naczelnej zasadzie leninowskiej rewolucji – władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy! Możemy robić różne numery, w końcu nawet ZSRR niby padł, ale bez przesady, po co jest Putin – Lenin wiecznie żywy! A ponieważ Tusk urósł za mocno (uwierzył chłopak, że to on jest władcą?), a nawet Prezia nie umie obronić, więc trzeba mu przypomnieć, kto tu naprawdę rządzi. A ponieważ chłopcy z WSI i nie tylko, choć na emeryturze, wciąż sprawni są bardzo i wciąż wyznają zasadę – z takiej służby się nie odchodzi, grzechem byłoby ich nie wykorzystać. Scenariusz, wbrew pozorom, jest prosty. Taśmy puszczamy seryjkami, co jakiś czas, kolejne konferencje prasowe Tuska są coraz gorzej odbierane, po roku nie może być inaczej – wygrywa Kaczor. Dostaje do rządzenia kraj z miliardowym długiem, do tego debile z Unii Europejskiej, płacząc za Tuskiem, dodatkowo utrudniają mu życie, najdalej po czterech latach wybory wygrywa SLD. Co prawda, z Millerem to nie wyjdzie, bo zbyt „doświadczony” jest, ale przecież są młodsi, wciąż chętni, nawet ci, co niby po innych ruchach zbłądzili. A Niemcy i piękna Angela? Popłacze nieco za Donkiem, ale Putin ją utuli. A USA i piękny Obama? No cóż, ta Europa nie kończy się na Berlinie? Jest to oczywiście bajka, która nic z prawdą nie ma wspólnego, ale gdy się obudzimy?" !!!!!!?
anonim2014.06.18 12:44
@KEFAS1277 Nie az tak tajemnicza, wojowalismy ostro na sponsorowanym majdanie w kijowie to teraz ruscy pobawia sie troche w warszawie. Ale co to zmieni przyjdzie pis na rok moze dwa znowu znajda sie haki na nich i pozniej odnowione PO z nowym wodzem bedzie rzadzic z SLD, może znowu zaczna pokazywac korwina aby zabrał kilka punktów prawicy.
anonim2014.06.18 13:19
Cieszę się że podłość tego człowieka wyszła na zewnątrz. Wielu osobą zapatrzonym w Tuska opadły łuski z oczu. Dobra rada na przyszłość, patrzcie na serce a nie na powierzchowność. Ustrzeżecie się od wielu pomyłek i konsekwencji z nimi związanych.
anonim2014.06.21 17:24
Zaczyna sie cas brudzinskiego ktorego wyrzucono ze szkoly za rozboje i kradzieze ... do prawdy zmiana na lepsze :( co za kraj...
anonim2014.06.21 17:24
Zaczyna sie cas brudzinskiego ktorego wyrzucono ze szkoly za rozboje i kradzieze ... do prawdy zmiana na lepsze :( co za kraj...