Jerzy Targalski: Ustawa 447 jest niebezpieczna dla Polski - zdjęcie
27.05.19, 12:15(fot. youtube)

Jerzy Targalski: Ustawa 447 jest niebezpieczna dla Polski

9

Uważałem i uważam, że ustawa 447 jest niebezpieczna dla Polski i należy zablokować możliwość realizacji roszczeń żydowskich do mienia bezspadkowego. Problem polega na tym, że hasło słusznej walki wyszło od ludzi, którzy chcą dzięki niemu zmobilizować patriotów do zmiany sojuszy i zbliżenia z Rosją.

Jedni uczestniczą w castingu na sojusznika Rosji, a inni naiwnie wierzą, że można balansować między USA i Rosją. Niestety, opcji prorosyjskiej udało się przekonać wielu młodych ludzi, że Rosja nam nie zagraża, a prawdziwe niebezpieczeństwo nadchodzi z Ameryki.

Walczący o słuszną sprawę zablokowania roszczeń nie dostrzegają, dokąd prowadzi ich przynajmniej część przywódców, dla których głównym celem jest likwidacja baz amerykańskich, a nawet wystąpienie z NATO i ogłoszenie neutralności. Dlatego starają się wytworzyć psychozę społeczną, korzystając z głęboko zakodowanego u Polaków strachu przed Żydami i malują obraz żydowskiej okupacji i żołnierzy amerykańskich strzelających do obrońców przed roszczeniami. Z drugiej strony ludzie, którzy widzą podstawowe zagrożenie w Rosji i szukają obrony przed sojuszem niemiecko-rosyjskim w amerykańskim parasolu oraz rozumieją, dokąd zmierza część przywódców Konfederacji, lekceważą zagrożenie realizacją żydowskich roszczeń i widzą cały ruch przez pryzmat liderów o orientacji prorosyjskiej. Taka postawa tylko ułatwia budowanie opcji rosyjskiej. Tymczasem w sprawie roszczeń trzeba wytrącić argumenty zwolennikom zbliżenia z Rosją i przejąć inicjatywę. Sojusznikowi trzeba powiedzieć: sojusz – tak, roszczenia – nie. Jeśli PiS nie odzyska inicjatywy – przegra wybory, tym bardziej że Konfederacja walczy już o twardy elektorat, korzystając z tego, jak jest traktowany.

Jerzy Targalski

źródło: www.jozefdarski.pl

Komentarze (9):

Jan Radziszewski2019.05.30 7:35
Pan pouczenia i orędzia (...) Zawsze mnie, Panie, zaskakujesz jak chcesz bym pytał to się tego nie spodziewam. Tyle już, Panie Jezu, powiedziałeś. - Pytaj jednak dziecko:) - Czy roszczenia żydowskie po wyborach będą zrealizowane? - Będą dziecko. - Niestety, Panie Jezu? - Czyż nie ma na was przyjść ucisk. - Ale im, Panie, Jezu, nie chodzi przede wszystkim o pieniądze ale o przejęcie własności w Polsce (?) - Tak, przede wszystkim dziecko. Dlatego kwota ta urosła tak aby Polska nie mogła jej dać waszym wrogom i wrogom Kościoła – synagodze szatana. Jak mówiłem synagoga szatana dotyczy przede wszystkim żydowskich elit i to tych, które mówią o sobie, że są żydami lecz nimi nie są lecz kłamią. - I nie wywoła to, Panie, protestów Polaków? - Wywoła dziecko lecz jeszcze nie w tym roku, to znaczy protestom przeciw którym wysyła się policję i wojsko. Jeśli robią to we Francji to myślicie, że nie zrobią tego u was? Gdyby to ugrupowanie (Konfederacja) oddało Polskę Chrystusowi i szło zawsze z moim sztandarem Chrystusa Króla byłoby inaczej. I musiałoby to być zapisane w ich statutach. Nie być tylko prywatną sprawę niektórych jej członków. Zresztą na jej czele stoją kryptożydzi a przecież to nie może przynieść nic dobrego.
Ja 2019.05.29 5:19
Na razie PiS o anty ustawie 447 milczy.
PiS=UWbis2019.05.27 14:02
Trzeba było dziadu mówić o tym zawczasu..G..o warty z ciebie "analityk", w dodatku pewnie prowadzony na krótkiej smyczy z zagranicy.
PIS nie jest przeciw 447, bo nie jest prorosyjski2019.05.27 13:58
tak ??? nie robi nic przeciw 447, dzieki temu nie ma pańskich oskarzen o prorosyjskosc i dzieki temu wygrywa wybory.. tak ??? to PIS jest pro- jaki ???
dziki2019.05.27 13:05
panie targalski (celowo z małej liter) gardzę panem. Tylko KONFEDERACJA mogła nas uratować, a pan robił wszystko żeby mieli jak najmniej głosów. Jest pan podłym hipokrytą. PIS nas sprzeda (a zapewne już sprzedał). Nie pozdrawiam
0002019.05.27 12:56
Co za logika Konfederacja "jest prorosyjska" ponieważ ujawniła żydowskie knowania, a poniewaz jest "prorosyjska" to źle że ujawniła Konfederacja jest czarna, bo jest czarna odlot rozumu
jola2019.05.27 12:52
jak na razie to Konfederacja z determinacja publicznie zaprotestowała przeciwko 447, jak to pogodzić z podejrzeniami o prorosyjskość?
jola2019.05.27 12:49
Panie Targalski ..ustawa 447? a nie ruchy patriotyczne, czyli Konfederacja?
szcze na PiS i rydzyka2019.05.27 12:39
PiS niech nie robi z Polaków głupków! dobrze wiedzieli że ustawa 447 jest niebezpieczna dla Polski i nic nie zrobili ,wazeliniarze żydowscy! Sprzedali żydom Polskę przebierańcy udający Polaków!!!