Jerzy Bukowski: Wrogowie Dudy wzywają do poparcia go - zdjęcie
06.05.20, 08:45fot. Adrian Grycuk, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia

Jerzy Bukowski: Wrogowie Dudy wzywają do poparcia go

19

Wrogowie Dudy wzywają do poparcia go

Wczoraj pisałem o deklaracji wszystkich żyjących byłych Prezydentów III RP oraz większości jej premierów, że nie wezmą udziału w głosowaniu korespondencyjnym na najwyższy urząd w państwie i wyrazili zarazem nadzieję, iż podobnie uczynią opozycyjni kandydaci do najwyższego urzędu w państwie oraz przeciwni obecnemu obozowi władzy wyborcy.

Nie wiem, czy ci doświadczeni politycy zdają sobie sprawę z absurdalności swojego stanowiska. Ich głównym celem jest przecież niedopuszczenie do wyboru na drugą kadencję Andrzeja Dudy. Żeby do tego doprowadzić potrzebne są zaś jak najbardziej liczne głosy wszystkich Polaków, którzy mają podobne jak oni zdanie.

Zniechęcanie rodaków do udziału w wyborach jest de facto poparciem obecnego Prezydenta RP. Jeżeli masowo nie zagłosują jego przeciwnicy, reelekcja kandydata Zjednoczonej Prawicy głosami zwolenników Andrzeja Dudy będzie pewna, czyli sygnatariusze deklaracji poniosą widowiskową klęskę.

Głupota nie boli, ale ma przykre konsekwencje dla tych, którzy się nią odznaczają.

Jerzy Bukowski

Komentarze (19):

Cze\\\2aw2020.05.9 18:50
A niby co mogą wydalić szare komórki przeżarte wódą?...
Andy Semicki Rabin2020.05.7 9:57
Ich problem, Panie Bukowski, a zarazem problem tej sytuacji, całej tej tzw. opozycji, polega na tym, że "oni" nie wierzą w siebie, nie wierzą w to co robią i sami nie wierzą w swój sukces. Oni wiedzą, że są nieudacznikami, że są zakałą tej ziemi i że żaden Polak już się na ich mimikrę nie nabierze. Zostali sam na sam ze swoją głupotą, miernotą i nienawiścią do Polski oraz tą świadomością, że pozostaną w wiecznej pogardzie i infamii u Polaków. Na pohybel tym świniom.
Kaziuk_Konopielka2020.05.6 19:33
wypasł nam się komuch Aleksander Kwaśniewski na ludzkiej biedzie
Roman2020.05.6 19:29
Geniusz w stanie upojenia znowu coś napurkał na papier.Brawo mistrzu !Wyduś w końcu z siebie coś mądrego.
Jan2020.05.6 15:40
Kwachu stary komuch i pijaczyna..co to za autorytet,żeby nawoływać do bojkotu wyborów, A swoją drogą to już jakiś skowyt bezsilności...Dlaczego te stare komuchy uważają,że to ono i tylko oni powinni rządzić...zupełnie niepojęte... taka swołocz ...
stm.2020.05.6 12:40
A kto słucha tą czerwoną zarazę...
Jarosław Niekaczyński2020.05.6 12:32
WYBORY to Adrian musiałby przegrać, natomiast w pocztowym latającym cyrku Monty Pythona będzie tak czy owak ogłoszony zwycięzcą.
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.6 12:11
wołanie :ALKOHOLIKA męża ZŁODZIEJKI joly, PSYCHOPATY BOLKA, czerwonej świn Millera któremy synus sie powiesił -takiego miał świetnego tatusia, i DEBILA NARODOWEGO który okradał nawet Pałac Prezydencki lata...nam koło dup...!!! czerwone knury juz niewile bydlaki sowieckie przed wami-Bogu niech beda dzieki!!
Serota2020.05.6 19:31
Prawdziwy,miły katolik.Takich nam trzeba.
Urszula2020.05.6 10:54
Panie Bukowski, pan też jest na bakier z j. polskim i nie rozumie pan znaczenia prostych słów. Nikt nie jest wrogiem Dudy, natomiast ci, którzy nie chcą jego reelekcji to jego polityczni przeciwnicy. Czuje pan różnicę?
bogdanus2020.05.6 9:58
Ludzie siedzą w domach i bardziej obserwują politykę, porównują co ma opozycja do zaoferowania i rząd. Jest szansa na poparcie niezdecydowanych wyborców mający obojętne podejście do polityki . Kaprys Gowina może okazać się błogosławieństwem i Zjed. Praw. może osiągnąć o wiele wyższe poparcie niż 40% i zmienić konstytucję.
AAAtomek2020.05.6 9:51
Znowu Bukowski napisał durny komentarz. Ale z tego słynie, a fronda płaci. A teraz merytorycznie, do tego idioty jeszcze nie dotarło, że tu nie chodzi o Dudę, który notabene jest kiepskim prezydentem, a o tryb wyborów prezydenta w czasach epidemii! Bukowski, daj se spokój z "artykułami", jesteś kiepski.
darmor2020.05.6 9:26
Dlaczego Olek torturował Talibów? Bo nie chcieli z nim sie napić!
Borys Budka Suflera z Piwem2020.05.6 9:19
Wyciągnęli z lamusa komucha-pijaczynę Kwaśniewskiego! To ci dopiero autorytet! Naprawdę nie mają już nikogo? Następny będzie pewnie menel spod budki z piwem? Do licha, zróbcie wreszcie te wybory! Polacy mają prawo do tego. Niech już się skończy ten kretyński lewacki jazgot. PS. A dywersanta-łapówkarza Grodzkiego usuńcie na trwałe z polityki!
Leon zawodowiec2020.05.6 9:19
Kto słucha tych poparańców komunistycznych kogo obchodzi czy oni wezma udział w wyborach czy nie?najlepiej niech znikna na zawsze z polskiej polityki. niech nie zatruwaja jej
Michał Franciszek Kalinowski2020.05.6 9:46
Panie Leonie, po co mają znikać, to dla nich za trudne. Lepiej niech wyjadą na wczasy tam gdzie kiedyś wysyłali polskich patriotów. Tzn. za Koło Podbiegunowe, Np. do Workuty itp. Co prawda Boria Jelcyn polikwidował sanatoria, ale Wołodia Putin, kiedy już zamieszkał na Kremlu powtórnie nakazał uruchomić te kurorty dla wszystkich chętnych. Oni tam idealnie pasują!
Artur2020.05.6 9:14
Wreszcie dotarło do nich że tylko PiS i Duda są gwarancją stabilności gospodarczej i społecznej. PO z Grodzkim, Biedroniem i Tuskiem na czele dążą do wywołania zamieszek w Polsce, do upadku gospodarki i zwiększenia zakresu epidemii żeby oni mogli na gruzach zacząć odbudowywać latyfundia swoich mocodawców.
M.a2020.05.6 8:57
Ich celem jest rozwalić Polską i tylko o to chodzi opozycji. Hańba.
Marian2020.05.6 8:51
To drugie pokolenie stalinowców.Ich nienawiść do wszystkiego co Polskie, odbiera im rozum.