Jerzy Bukowski: Jeżeli Gowin i Ziobro chcą nadal pozostać w grze, powinni kurczowo trzymać się Kaczyńskiego - zdjęcie
09.05.20, 08:55

Jerzy Bukowski: Jeżeli Gowin i Ziobro chcą nadal pozostać w grze, powinni kurczowo trzymać się Kaczyńskiego

9

Mało znaczący Gowin i Ziobro

Według przeprowadzonego dla Radia ZET sondażu Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych w przypadku rozłamu w Zjednoczonej Prawicy Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na poparcie 40,5 procenta wyborców, podczas gdy na Porozumienie Jarosława Gowina zagłosowałoby ich zaledwie 0,8 procent, a na Solidarną Polskę Zbigniewa Ziobry tylko 0,6 proc.

Czyż może być lepszy komentarz do zabawnego prężenia muskułów przez Gowina, któremu wydaje się, że cokolwiek znaczy na polskiej scenie politycznej? Gdyby nierozważnie zechciał porzucić Jarosława Kaczyńskiego, szybko pogrążyłby się w niebyt, co dawno już zrozumiał całkowicie posłuszny swojemu mentorowi Ziobro.

Wybierając samodzielną drogę obie satelickie partie PiS są skazane na spektakularną porażkę. Nie mogą też liczyć na dołączenie do obozu opozycji, który słusznie jest nieufny wobec zdradliwych neofitów.

Jeżeli Gowin i Ziobro chcą nadal pozostać w politycznej grze, powinni kurczowo trzymać się Kaczyńskiego, nawet gdy jest im to niewygodne. Inaczej szybko i w niesławie zakończą swoją publiczną aktywność.

Jerzy Bukowski

Komentarze (9):

Jan Radziszewski 2020.05.9 21:47
odpowiedz nam Bukowski + a co będzie jak prezes Jarosław Kaczyńskie zdechnie tzn zostanie zamordowany ? NMP 2.05 2020 Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
anonim2020.05.9 15:16
Jerzy Bukowski: Jeżeli Gowin i Ziobro chcą nadal pozostać w grze, powinni kurczowo trzymać się Kaczyńskiego, a kaczyński tych dwóch. Hahahahahahahaha
M.a zwolennik PiS przeciwnik PO, TVN i lewicy 2020.05.9 12:30
This is the story of Ma Baker, the meanest cat from ol' Chicago town
M.a zwolennik PiS przeciwnik PO, TVN i lewicy 2020.05.9 12:23
18 szabel Gowina PiS przy władzy trzyma.
anonim2020.05.9 9:42
Uprawianie polityki wymaga wielkiej dojrzałości i wielkiej pokory. Świadomości własnych atutów, ale również własnych niedoskonałości, bo tylko taka postawa otwiera nas na współpracę z innymi, do której jesteśmy powołani.Społeczeństwo najlepiej funkcjonuje, kiedy każdy odnajduje miejsce odpowiadające jego kompetencji i talentowi. Bzdurne są mniemania, że we wszystkim jesteśmy równi, prawdziwe jest twierdzenie, iż jesteśmy różni i całe szczęście, możemy się uzupełniać i swe braki wyrównywać. To gwarancja sensu istnienia i przetrwania wspólnoty.
bobek2020.05.9 9:39
Gowin może zerwać w każdej chwili koalicje i rząd upada ..i tyle prezes wymyślił..
Alekx72020.05.9 9:34
W gronie Zjednoczonej Prawicy lub innych prawdziwych posłów-Polaków warto pójść na wszelkie ustępstwa, układy aby zapobiec zniszczeniu Polski i polskiej demokracji, powrocie mafii vatowskich, zubożeniu polskiego społeczeństwa i rozkradzeniu gospodarki... przez bolszewicką i proniemiecką Antydemokratyczną Totalną Opozycję.... chyba teraz wszyscy normalni Polacy dobitnie zrozumieli jaki chaos i anarchię i wyssanie "odszkodowań" ze skarbu państwa dziesiątek miliardów dla zagranicznych koncernów, chcieli zrealizować ci zaprzańcy...
jle_ffm2020.05.9 9:26
Trzymać się nogawki Kaczyńskiego. Jakież to piękne, Prezes jako skała ocalenia. A cóż to będzie jak go kiedyś zabraknie, tylko płacz i zgrzytanie zębów...
katolicka kretynizacja polski2020.05.9 9:04
Ale to właśnie przed Gowinem, kałczyński musiał uklęknąć i zgodzić się na jego warunki bo inaczej straciłby rząd większościowy! Bez Gowina i zero-dyktafona, kałczyński jest nikim i goowno może panie zBukowski