10.11.19, 21:06(fot. screen)

Jarosław Kaczyński: Idziemy drogą, której się przeciwstawiają i w Polsce i na zewnątrz. Będziemy realizować polską politykę niepodległościową!

- To już 101 lat od chwili kiedy Polska rozpoczęła drogę do niepodległości. Rozpoczęła drogę, która w istocie trwała już od 200 lat. Nie mieliśmy swojego państwa przez 123 lata  - mówił Jarosław Kaczyński w przedzień Święta Niepodległości i w kolejną miesięcznicę katastrofy smoleńskiej

- Za nami pierwszy rok drugiego stulecia po odzyskaniu niepodległości. Przyniósł nam dobre wieści, dobrą decyzję od społeczeństwa. Zmiana może być kontynuowana. Mogą być kontynuowane wszystkie przedsięwzięcia, które służą społeczeństwu. Stąd szczególne znaczenie jutrzejszego święta. Żeby zwyciężać, trzeba być gotowym do czynu, ale różne sprawy przemyśleć. Trzeba umieć reagować na zmianę sytuacji. To wszystko potrafił zrobić Józef Piłsudski, czy Roman Dmowski - podkreślał prezes PiS

- Idziemy ku tej drodze. To jest droga trudna, droga, której się przeciwstawiają i w Polsce i na zewnątrz. Ta droga musi być przeprowadzona w sposób rozumny i z odwagą - dodawał

- Będziemy realizować polską politykę niepodległościową. Będziemy dążyć do tego, by Polska wypełniała swoją historyczną misję. Nasz naród taką misję ma. Będziemy szli tą drogą i ta droga, jeśli będzie dobrze przemyślana, to doprowadzi nas do zwycięstwa - podsumował

 

 

 

Fronda.pl

Komentarze

PiS=UWbis=POLENRATY2019.11.12 18:36
Wczoraj we Wrocławiu pokazaliście waszą politykę "niepodległościową" pacyfikując Marsz Polaków. Odbyło się to jak za rządów PO - prowokatorzy, policja przebrana za nazioli, wozy opancerzone, antypolska administracja, pałowanie...
Andrzej2019.11.11 13:48
Są dwa rodzaje czerwonych bydlaków: ci których nie lubię i ci którymi gardzę !!! Wyście (lewactwo powyżej) oszaleli z nienawiści. Wy otumanieni lewaccy pomyleńcy cuchniecie kłamstwami i złodziejstwem, debilostwem i innymi uszczerbkami na zdrowiu psychicznym ! Wy jesteście wrzodem na du-pie Narodu Polskiego !!! Skąd wy, plugawi i wredni ateistyczni degeneraci się bierzecie? Kto i po co daje wam jeść? To marnowanie żywności. Weźmiemy się za was , za to, że feszerujecie Polaków strachem i nienawiścią, zdradą, smrodem i nienormalnością !
Agnieszka2019.11.11 13:06
Ooo Aż trudno uwierzyć. To duże zmiany władza szykuje jak po 4 latach prowadzenia w Polsce żydowskiej polityki niepodległościowej nagle wyskakuje z polską... A pamięta jeszcze, co to takiego jest polska polityka niepodległościowa czy pomieszania pojęć jak PO doznali?
Reytan2019.11.11 18:39
Agnieszka to prowokator komunistyczny.
KATOLIK2019.11.11 12:16
A co z odrzuconą przez polityków PIS ustawą anty-447? Ta ustawa najbardziej zagraża niepodległości Polski i poddaje nasz kraj pod zwierzchnictwo obcych państw. Czy prezes Kaczyński o tym zapomniał?
Agnieszka2019.11.11 13:38
Może jak prezydent uważa, że Polska to Polin czyli ojczyzna Żydów a nie gojów polskiego pochodzenia. W końcu już przed wiekami zaczęli swoje tu pobywanie od handlowania nami jako niewolnikami.
antek.b2019.11.11 10:27
Doceńcie ,niewdzięcznicy ,że prezes polski musiał wstać przed południem,ktoś inny nie mógł spać bo musiał go ubrać,podetrzeć ,wytrzepać łupież z głowy,potem uczesać,zawiązać sznurówki,kierowanie całym państwem to wielki brzemię,to nie je bajka jak się komuś wydaje.
Agnieszka2019.11.11 13:40
No i coś ty tu takiego mądrego, istotnego i dowcipnego niby wymyślił?
Urszula2019.11.11 8:29
"Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko" "Kościół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. NARÓD POWINIEN BYĆ PANEM WŁASNEGO LOSU i JEGO PRAWA POWINNY BYĆ NADRZĘDNE WOBEC PRAW KOŚCIOŁA. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród" "Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań" Tadeusz Kościuszko - listy do Adama Czartoryskiego.
antek.b2019.11.11 10:32
Nie znałem tego,jakże bardzo na czasie.,trzeba to powielać.
Reytan2019.11.11 18:36
Urszula smierdzi szambem.
MirekT2019.11.11 6:08
Kulawy z Żoliborza znowu porwał tłumy swoim płomiennym, patriotycznym wystąpieniem To tytan pracy, znajduję czas dla ludzi między dochodzeniem do prawdy, a opieką nad kotem Brawo!!!
MirekT2019.11.11 6:01
Kulawy z Żoliborza, znowu porwał tłumy swoim płomiennym patriotycznym wystąpieniem!! To Heros, znajduje czas dla swoich zwolenników między dochodzeniem do prawdy, a opieką nad kotem. Brawo Jarosław.
ZabierzcieBreżniewaPrzedŚmierciąDoBurdeluBanasia2019.11.11 0:36
Breżniew z Żoliborza sterczał na trójnogu, czy reszta kucała, żeby się uwydatnił w mrocznej przestrzeni?
POlityk2019.11.10 23:44
To skandal ! POskarżymy się w samym Berlinie !
Andrzej2019.11.10 22:59
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
lady chapel2019.11.10 22:23
Idziemy drogom, której sie przeciwstawiajom i w Polsce i na zewnontrz. Beńdziemy realizować polskom polityke niepodległościowom - powiedział syn pomonistki paradyktator Polski...
Daniel K2019.11.10 22:58
Ty chapel, pochodzisz z dużego miasta ? Pytam, bo tylko tam żyją debile o poglądach tego typu !
Jasiek2019.11.10 22:17
„Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce" - Kard. Wyszyński na Święto Niepodległości tysol.pl/a39374-„Kocham-Ojczyzne-wiecej-niz-wlasne-serce-Kard-Wyszynski-na-Swieto-Niepodleglosci
Jasiek2019.11.10 22:03
Prezes PiS Jarosław Kaczyński przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Warszawie mówił, że: "Nasz naród ma historyczną misję - podtrzymanie wszystkiego, co jest fundamentem chrześcijańskiej cywilizacji" - - zabijanie nienarodzonych dzieci jest fundamentem łacińskiej cywilizacji, a zatem Panie Prezesie, pogoń Pan do galopu Trybunał Konstytucyjny, niech się nie ociąga, tylko wyda orzeczenie. Te kalkulacje politycznie nie służą, i cierpliwość Pana Boga może się skończyć dla całego Narodu.
Daniel K2019.11.10 22:56
Ty Jasiek, a job twoju mać ! Czy twój tatuś był takim samym debilem jak ty ?! A może mamusia ?!
Jasiek2019.11.10 21:39
znalezione w sieci, OSTRO! USA, Izrael, Żydzi i Polska | E. Rzeuska i T. Matuszyk youtube.com/watch?v=_oh6AK04AeY Rosja i Chiny rzucają wyzwanie USA! Polska musi wybrać | E. Rzeuska youtube.com/watch?v=mDDNVWvzSrQ Hanna Kazahari: Najnowsze doniesienia z frontu walki Patriotów z syjonistycznymi Gadami youtu.be/JIGoZRnET6E?t=104 Stanisław Michalkiewicz i Krzysztof Baliński. Wstrząsająca prawda o polskiej polityce zagranicznej youtube.com/watch?v=GQALpMsnIBs
JONASIK2019.11.10 21:29
Ta pisia pogoń przypomina mi jeden z paradoksów Zenona z Elei. Paradoks prezesa i kota. Kot i prezes stają na linii startu wyścigu na dowolny, skończony dystans. Kot potrafi biegać 2 razy szybciej od prezesa i dlatego na starcie pozwala oddalić się prezesowi o 1/2 całego dystansu. Kot, jako biegnący 2 razy szybciej od prezesa, dobiegnie do 1/2 dystansu w momencie, gdy prezes dobiegnie do 3/4 dystansu. W momencie gdy Kot przebiegnie 3/4 dystansu, prezes znowu mu „ucieknie”, pokonując 7/8 dystansu. Gdy Kot dotrze w to miejsce, prezes znowu będzie od niego o 1/16 dystansu dalej, i tak w nieskończoność. Wniosek: Kot nigdy nie dogoni prezesa, mimo że biegnie od niego dwa razy szybciej, gdyż zawsze będzie dzieliła ich zmniejszająca się odległość. Ciekawe czy debile z frądly wiedzą, że nieskończone ciągi mogą mieć skończone granice? Hmmmm, wiedzą? Chodzili trochę do szkoły???
Reytan2019.11.11 18:32
Janosik znany morderca bolszewicki z rekami w polskiej krwi.
Daniel K2019.11.10 21:26
Tylko z Bogiem i Krzyżem, tylko pod Orła Znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem! Jeśli chcesz Polski wiernym synem być, musisz w Ojczyźnie matkę - ojca w Bogu czcić.
KKK2019.11.10 21:25
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
anonim2019.11.10 21:25
TVPIS odwołał wizytę w studiu Grzegorza Brauna, żeby pokazać socjalistę Kaczyńskiego. bezbożna banda Kurskiego nie odpuszcza a polskie dzieci będą mordowane następne 4 lata.
Reytan2019.11.11 18:29
Konfederacja Ruska Racja.
rebebambebe2019.11.10 21:18
aju faju uju fuju już my wam drogę pokażemy z balcerkiem juz wam pokazaliśmy gdzie wasze miejsce i na jak długiej smyczy berlina
violencja2019.11.10 21:17
To dlaczego plują na Konfederację?
Reytan2019.11.11 18:28
Bo Konfederacja smierdzi ZDRADA Ojczyzny.
Bat na PiSich debili2019.11.10 21:17
to ten gościu co dochodził prawdy na śmiesięcznicach smoleńskich i nigdy nie doszedł? buhahahahaha...
Z deszczu pod rynnę.2019.11.10 21:16
Będziemy realizować polską politykę niepodległościową wtf po pierwsze jesteśmy tak samo niepodlegli jak za prl wtedy pod butem moskwy a teraz rp jest pod butem przepraszam wieloma butami,zdeptana przez niemców żydów amerykanów od taka to droga niepodległości:(
Reytan2019.11.11 18:26
Ciemny debilek
Tomek2019.11.12 12:10
Ta polityka niepodległościowa Pana Jarosława przypomina trochę mężczyznę w "starczym wieku".
2019.11.10 21:14
Idziemy ku prawdzie. A ta prawda idzie przed nami. My ją gonimy,ale ci oni nas atakują. Ja wiem którzy to są ci oni. Ci źli. Ja ich znam ale nie powiem. Oni są już blisko, ale dzięki nam daleko. Ci źli. Ja pierrdolę jaki to jest psychol. :D :D A wy go frendzle wielbicie jak boga. :) Dziadzi już całkiem odbija. :) Znalazł się cesarz... "Emerytowany zbawca narodu" z duupy
Daniel K2019.11.10 22:52
Ty Nowak, ty jesteś całkowicie PO-je-ba-ny !!!
Obiektywny2019.11.10 21:12
wezta go bo patrzeć nie można na tych farbowanych czosnkowych.... czyli jaka politykę tu jest polin tak ? nie Polska tylko polin jakieś wymyślone przez chorego psychicznie pedofila
debile są na forum2019.11.11 1:14
debilek