Jan Bodakowski: Chroń dzieci przed lewicową homo propagandą obecną w szkołach! - zdjęcie
18.07.19, 09:35(fot. pixabay/kevinsnyman)

Jan Bodakowski: Chroń dzieci przed lewicową homo propagandą obecną w szkołach!

49

Na łamach najnowszego numeru czasopisma „Rzeczy Wspólne” czytelnicy mają okazje zapoznać się z bardzo ciekawym artykułem, autorstwa Anny Borkowskiej-Kniołek, o zagrożeniu ze strony lewicowej homo propagandy, na którą są narażone dzieci w polskich szkołach.

Rodzice absolutnie zdają się nie być świadomymi zagrożeń, jakie na ich dzieci czyhają w szkołach ze strony lewicowej homo propagandy — obecnej w programach nauczania, podręcznikach i treściach przekazywanych uczniom.

Jak informuje autorka artykułu, w Warszawie lekcje ''walki z nienawiścią'' oparte są na podręcznikach Fundacji Batorego i Centrum Wielokulturowego, a w podręcznikach tych nic nie ma o realiach szkoły — jest za to wiele o rzekomych cierpieniach gejów, imigrantów, Żydów i muzułmanów. Uczniów nie uczy się szacunku do wszystkich, tylko do tych wybranych grup.

Zdaniem Anny Borkowskiej-Kniołek w Warszawie prezydent Trzaskowski zobowiązał się do przyznania gejom przywilejów, homo indoktrynacji w szkołach, wyznaczenia nauczyciela w każdej szkole, który miałby pełnić funkcje homo agitatora. Te chore pomysły odwołują się do standardów WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), które postulują zachęcanie dzieci do praktyk erotycznych, w tym i tych patologicznych, odrzucania norm kulturowych i religijnych. Takie zresztą zachęcanie w myśl przepisów kodeksu karnego jest przestępstwem.

Seksualizacja dzieci niszczy fundamenty rodziny i społeczeństwa. Demoralizacja przemycana jest do szkół pod „płaszczykiem promocji zdrowia czy profilaktyki uzależnień”. Jak przypomina Anna Borkowska-Kniołek w 2014 roku, za rządów PSL i PO, wprowadzono w 100 przedszkolach program „Równościowe przedszkole”. W jego ramach zmuszano chłopców do przebierania się w sukienki, czym odbierano im godność – przebieranki są atrakcyjne dla dziewczynek, a dla chłopców uwłaczające.

Rzekoma ''edukacja'' seksualna ma przedstawić perwersje seksualne jako coś normalnego. Seks ''edukacja'' jest fragmentem rewolucyjnej zmiany społecznej lewicy. W ramach tej zmiany lewica chce najpierw wyrzucić konserwatystów pozna nawias społeczny, a potem karać więzieniem. Tej rewolucyjnej zmianie towarzyszy eliminowanie tradycyjnych instytucji społecznych (takich jak rodzina) z przekazu kulturowego.

Anna Borkowska-Kniołek w swoim artykule o szerzenie homo propagandy oskarża Grupę Edukatorów Seksualnych Ponton, Fundacje Nowoczesnej Edukacji Spunk, i Związek Nauczycielstwa Polskiego, który prowadzi wspólne szkolenia razem z Kampanią Przeciwko Homofobii.

Problemem jest to, że rodzice pokornie zgadzają się na demoralizowanie swoich dzieci, rezygnują z ich wychowania, składają broń wobec destruktywnego wpływu treści z internetu i wpływu grupy rówieśniczej. Ponad połowa rodziców wykazuje apatie i niemoc wychowawczą, czuje się niezdolna do wypełniania zadań wychowawczych. Rodzice są przeświadczeni, że „ich zabiegi wychowawcze będą nieskuteczne, i nawet nie próbują nawiązać bliższej więzi ze swoimi dziećmi”, oddając wychowanie swoich dzieci w ręce szkoły. Systematycznie „następuje destrukcja rodziny jako miejsca rozwoju osobowości” i przejęcie roli wychowawczej przez placówki edukacyjne.

By mieć wpływ na wychowanie swoich dzieci, należy „aktywnie monitorować programy edukacyjne, podręczniki i treści przekazywane dzieciom”. Prawa dziecka, gwarantowane przez międzynarodowe i polskie przepisy, gwarantują dziecku prawo do identyfikacji z rodziną, kulturą, religią i moralnością. Za złamanie tych praw rodzice mogą domagać się odszkodowania od szkoły i pociągnięcia osób odpowiedzialnych za łamanie prawa do odpowiedzialności karnej – np. w wypadku gdy seks ''edukatorzy'' prezentują dziecku treści o charakterze seksualnym. „Rodzina i jej dobro – tożsamość, autonomia moralna, środowisko wartości – podlegają ochronie Konstytucji”.

Ustawa o oświacie jednoznacznie wskazuje, że „szkoła ma pełnić funkcje wspomagające wychowawczą rolę rodziny”, a nie ją zastępować. Rodzice muszą też wykorzystywać możliwości, jakie daje im działalność w trójkach klasowych czy radach rodziców oraz tego, że każdy rodzic ma prawo podjęcia dialogu z dyrekcją i nauczycielami.

Rodzice mogą też […] składać oświadczenia woli dotyczące uczestnictwa ich dzieci w zajęciach niezgodnych z ich systemem wartości”. Dzięki temu rodzice mogą zakazać uczestnictwa swoich dzieci np. w zajęciach organizowanych przez ''edukatorów'' seksualnych. Rodzice mogą szkołę zobowiązać do informowania z wyprzedzeniem o wszystkich zajęciach. Wzory oświadczeń są w internecie.

Gdyby przeprowadzono w szkole lub przedszkolu zajęcia wbrew woli rodziców, rodzice mogą pozwać dyrekcje szkoły o narażenie dziecka na wstrząs psychiczny. Nawet gdy rodzice dadzą zgodę na udział dziecka w takich zajęciach, nauczyciel w żadnym przypadku nie może pozostawić uczniów sam na sam z ''edukatorem''. Nauczyciel ma ustawowy obowiązek ''zapewnienia bezpieczeństw (również psychicznego) dzieciom. Narażenie dziecka na zagrożenie bezpieczeństwa w trakcie zajęć szkolnych jest już karalne”. Prawo rodziców do wychowania dzieci jest niepodważalne, każdy, kto podważa to prawo, łamie przepisy, dotyczy to też dyrekcji szkół i nauczycieli.

Rozmowy dorosłych seks ''edukatorów'' z dzieckiem o seksie podpadają pod kodeks karny. „Wszelkie zachowania seksualne w stosunku do małoletniego w wielu poniżej 15 lat są karalne”. Też, gdy polegają na prezentowaniu nieletnim seksu i namawianie ich od relacji seksualnych z rówieśnikami”.

Jan Bodakowski

Komentarze (49):

dz2019.08.20 9:19
Tekst o homo propagandzie a komentarze o czym ?
bezlitosny internauta2019.07.18 12:44
Frondle et consortes! Wbijcie sobie poniższe do waszych pustych głów! Kodeks Karny art. 200 § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom 𝐚𝐥𝐛𝐨 𝐝𝐨 𝐢𝐜𝐡 𝐰𝐲𝐤𝐨𝐧𝐚𝐧𝐢𝐚, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Nie publikujcie więcej pie**ół (przepraszam!) o "uczeniu w polskich szkołach masturbacji".
Zerr02019.07.18 13:42
Pouczanie o "prawie do masturbacji" jest jej nauczaniem. Prezentowanie dzieciom i młodzieży treści wg Zaleceń WHO wypełnia znamiona czynu pedofilskiego.
anonim2019.07.18 13:58
Zalecenia WHO nie są źródłem prawa w tymkraju. Ustawy, takie jak KK - owszem.
Zerr02019.07.18 14:10
Zalecenia sa traktowane -wbrew prawu - jako obowiązujące, przez Sekte LGBT i skrajnie lewicowych polityków. Niestety równiez przez Piss, który po prostu wyborców oszukuje.
bezlitosny internauta2019.07.18 14:48
Nie są. Nie zmyślaj.
Zerr02019.07.18 17:15
Powiedz to waaadzpm Warszawy i Gdańska wydającym szkolne broszury pełne propagandy Sekty LGBT. Poza tym mylisz się. Umowy Międzynarodowe mają charakter prawa w randze ustawy, a pisss podpisał Konwencje Stambulska, gdzie zobowiązał sie do zwalczania tzw Tradycyjnych Ról męskich i kobiecych.
man woman albo gender2019.07.19 17:50
"Zalecenia WHO" nie są "umowami międzynarodowymi". Nie lewituj. W urzędzie skarbowym muszą mieć niezły polew z twoich pism.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.18 12:37
Chrońmy polskie dzieci przed katopropagandą. Przede wszystkim nie zapisywać na tzw. "lekcje religii".
Zerr02019.07.18 13:35
'Chronić' możesz sobie swoje 'dzieci', durnygeju. Jak zaczniesz oferować 'ochronę' dzieci normalnych ludzi, spotkają cie same nieszczęścia.
michu2019.07.18 12:17
Takie sprawy rozwiązuje się bardzo prosto. Powinna być wolność. WOLNOŚĆ. Kto chce niech posyła swoje dzieci do szkoły katolickiej, kto chce do innej na zasadzie bonu edukacyjnego. Wtedy sprawa będzie jasna.
anonim2019.07.18 12:22
Ale w zasadzie tak jest. Nie musisz zapisywać dziecka na religię, nie musisz wyrażać zgody na żadne zajęcia dodatkowe, w tym na edukację seksualną.
marianl2019.07.18 12:13
Dzieci będziemy bronić przed homopropagandą ogniem i mieczem!Litości nie będzie.
michu2019.07.18 12:11
A po co utrzymujemy Ministerstwo Edukacji w czasach dobrej zmiany?? ;)
martacz2019.07.18 12:10
katolicy codziennie dostarczają dowodów na to, jakimi są palantami xdf
Klapaucjusz2019.07.18 12:08
Mam wrażenie, że pan Bodakowski jeszcze nie zaznał edukacji seksualnej i trochę się jej boi i trochę zazdrości jej odbiorcom, a szczególnie “absolwentom” homopropagandy LGBT, o której myśli dzień i noc. Zwłaszcza noc... Wtedy machodzą go różne myśli o obrzydliwościach LGBT, aż budzi się rano oblany zimnym… potem i biegnie do komputera by opisać swoje obserwacje.
rabe2019.07.18 11:54
Chrońcie dzieci przed sektą katolicką.
edi2019.07.18 11:53
SZKOŁY WOLNE OD LGBT - GENDER - LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
robaczek 2019.07.18 13:29
edi ;] przeciez juz ustalilismy ze nie masz ŻADNYCH SWOICH DZIECI!!! ;] dziadzius no;] daj spokój! ;] jezeli jakies miales to pewnie juz pod 50-tke są;] chyba ze to o nie sie tak boisz. jezeli w wieku 50 nie są jeszcze pewni orientacji, edi - masze dzieci homo ;] tylko sie boją ci po tym powiedziec ;] spokojnie, nie denerwuj sie, probosz mówił że można z tego wyleczyc ;] łon ma juz cały plan leczenia ułożony penwie ;] z zajeciami praktycznymi ;]
JPIII2019.07.18 11:19
Ale takie fakty stare katopedophile uważają za godne szacunku. 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole.
abcd2019.07.18 11:14
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
TrollPutina2019.07.18 10:38
mlodzież męska będzie systemowo spedalana przez siły zewnętrzne. Dziewczętom raczej nic nie zrobią krzywdy bo ich seksualnosc budzi się dopiero w relacji i jesli znajdą zdrowego niemca szweda czy włocha (bo polacy spedaleni nie będą zdolni) będzie prawdopodobnie dobrą spełnioną kobietą żoną.
Młot na katolicyzm2019.07.18 10:34
Najwięcej takiej propagandy jest na lekcjach rzymskokatolickiej religii, ale ten śmieć Bodakowski o tym nie napisze.
michu2019.07.18 12:15
Dlatego najlepiej żeby była wolność. Kto chce nie posyła swoje dzieci do szkoły katolickiej a kto chce do socjalistycznej. Wtedy będzie normalnie.
XXL2019.07.18 16:18
Ciekawe skąd to wiesz?! powiedział ci to twój żonomąż? najwięcej pedalskiej propagandy jest w tvn, gw i na tych paradach pederastów, zboczeńców wszelkiej maści, wszelkiego rodzaju "fundacjach" batorego, spunka, pontona i innych pedalskich organizacjach! Jak do ciebie nie dociera, to trudno, twój problem!
moher2019.07.19 10:54
ale ciebie to nie dotyczy, bo nie wierzysz, nie należysz d wspólnoty KK, więc co cię boli co jest na lekcjach religii?
Kamil2019.07.18 10:22
Chroń dzieci przed księżmi pedofilami również w szkołach.
MOCNE !2019.07.18 10:16
Chroń dzieci przed religijną indoktrynacją. Straszenie dzieci piekłem jest niemoralnością.
Jezus2019.07.18 10:24
Moralność nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. https://youtu.be/8IZAYvq8qh0
michu2019.07.18 12:14
Dlatego powinna być wolność. Niech jedni posyłają swoje dzieci do szkoły katolickiej a inni socjalistycznej. Wtedy będzie spokój.
anonim2019.07.18 10:00
"Homopropaganda" piszemy łącznie. W której szkole uczy się dzieci masturbacji? Konkretnie, Bodakowski. Takie działanie byłoby przestępstwem. Więc nie powtarzajcie bzdur na zasadzie kopiuj-wklej, tylko sprawdzajcie fakty przed publikacją. W pośredniaku byliście?
Iza2019.07.18 11:26
Nie istnieje takie słowo jak "homopropaganda". Homoseksualizm jest taką samą orientacją jest orientacja heteroseksualna, jest wrodzony, nie można się wychować na geja lub lesbijkę.
michu2019.07.18 12:13
Zdaje się poglądy na ten temat są RÓŻNE ;).
bezlitosny internauta2019.07.18 12:40
"Uczenie masturbacji" uczniów w szkołach w Polsce również nie istnieje. Fronda w osobie Bodakowskiego publikuje fake newsy. Artykuł 200 Kodeksu Karnego penalizuje takie działania już dzisiaj: § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
robaczek 2019.07.18 13:27
ZOSTAW JUZ PROBOSZCZA W SPOKOJU !!! sie uczepiłes!!! ;] łon sie tylko tak wygłupiał!!
DoIza2019.07.18 13:39
bezlitosny internauto przeczytaj zalecenia WHO co do edukacji seksualnej, a potem się wypowiadaj. Nowa "edukacja seksualna" której domagają się aktywiście LGBT+ (+ oznacza wszystkie "inne" dewiacje w tym pedofilie i zoofilie) rozpisuje dokładne zalecenia co do wieku i treści edukacyjncych i tak: 0-4 lata nauka masturbacji, wyrażanie własnych pragnień poprzez zabawę w lekarza, poznawanie ciała itp. 4-6 nauka wyrażania zgody na seks, zakładania prezerwatyw, dalsza nauka masturbacji... po co takiemu dzieciaczkowi wiedza jak założyć prezerwatywę? A dziecięca masturbacja jest czymś zupełnie normalnym, ale jest sprawą intymną i prywatną i nikt chyba nie musiał Ci pokazywać jak się to robi?
anonim2019.07.18 13:57
Zalecenia WHO nie są żródłem prawa w tymkraju.
Zerr02019.07.18 14:12
Liczy sie praktyka a nie teoria.
bezlitosny internauta2019.07.18 14:47
Praktyka jest taka, że "uczenie masturbacji" dzieci jest przestępstwem, penalizowanym w art.200 Kodeksu Karnego. Wszelkie artykuły na temat rzekomych "lekcji masturbacji w szkołach" są fake newsem.
Iza2019.07.18 9:43
Zakazać propagandy religijnej w szkołach , wywalić religię i rekolekcje ze szkół. Tolerancja, wiedza o seksualności TAK, fanatyzm, drastyczne sceny przemocy religijnej NIE
Matka Polka2019.07.18 10:40
Pani Izo, czy nie pomyliła Pani portalu? Nawołuje Pani do przemocy i to na wielu płaszczyznach. Udział w religii jest DOBROWOLNY, tak tylko przypominam...
Iza2019.07.18 11:24
Dobrowolny w teorii. W wielu środowiskach rodzice obawiają się wykluczenia dzieci ze społeczności klasowej i wbrew swoim przekonaniom zapisują dzieci na te skandaliczne, pełne nienawiści i zabobonu zajęcia.
DoIza2019.07.18 13:24
To w takim razie są wyrodnymi rodzicami, jak można wychowywać dziecko niezgodnie ze swoimi przekonanami? Jeśli twierdza, że zajęcia takie są pełne nienawiści to czemu puszczają na nie swoje dziecko? Boją się wykluczenia, a nie boją się "pełnych nienawiści i zabobonu" zajęć?
Waarnemer2019.07.18 12:17
Drastyczne sceny przemocy religijnej to są na tych paradach sprośności. O to do czego Pani nawołuje walczyli też czerwoni towarzysze z ZSRR. I też pod pozorem walki z zacofaniem. Znamy to towarzyszko, znamy. Gratuluję wzorców.
moher2019.07.19 10:53
hehehe, pisanie nadaremne, bo religia nie jest obowiązkowa, jeśli pani dzieci "musiały" w niej uczestniczyć, to szkoda mi pani, że taka niedouczona i niedoinformowana :)
robaczek 2019.07.18 9:43
i przed KATOPROPAGANDĄ!!! też są obecni w szkołach i do tego naciągają Pańsgtewo na kasę. To jest dopiero interes. i jeszcze pedofilów ukrywają! BA! Chodza po miescie i obnoszą się ze swoja wiarą, przekonaniami, ideologią! noszą te swoje symbole, budują ołtarze, drą sie, spiewają dziwne piosenki, iiii.......................obrażają tych co mysla inaczej, nie tolerują innosci, TYLKO POSLUSZENSTWO!!!! i marnośc. wszechobecna marnosc. czlowiek dal nich jest marnoscią. nikim, podnóżkiem boga ; ]
jozef2019.07.18 9:43
A jak kontrolować to co mówi katecheta jak oni nikomu nie podlegają? Czy z nimi też powinien być nauczyciel w sali?
Ala2019.07.18 12:05
Bardzo głupie pytanie
moher2019.07.19 10:51
ale cię boli to, że KK wciąż stoi na straży moralności, choć próbowaliście już niejednokrotnie zburzyć jego wiarygodność. Dzięki Bogu ludzie rozróżniają zboczenia, od wiary i wspólnoty, dlatego nie uda się takim dewiantom jak LGBT zniszczyć jego podwalin i sensu istnienia. Ponad 40% pedofilów to homoseksualiści...no cóż...tyle w temacie :)