„Jakiej ideologii?!” – grzmiał Biedroń - zdjęcie
26.02.20, 07:45Robert Biedroń/YT/ Rzeczpospolita TV

„Jakiej ideologii?!” – grzmiał Biedroń

106

Sytuacja miała miejsce na antenie Polsat News, gdzie w programie „Gość Wydarzeń” dziennikarka Polsatu zareagowała na żale Biedronia na temat naklejek „Strefa wolna od LGBT”, które zostały dołączone do jednego z wydań „Gazety Polskiej”. Najwidoczniej chciał się podpiąć pod już obalonego fake newsa z przyczepianymi tabliczkami przy tablicach z nazwami miejscowości, które prowokacyjnie umieszczał działacz LGBT.

Biedroń się zaczął więc żalić i powiedział:

- Dzisiaj są miejsca, na których widnieją naklejki „strefa wolne od...”.

Co dziennikarka bardzo celnie spuentowała mówiąc:

- Ale nie od Pana

Wtedy się zaczęło. Dziennikarka stwierdziła, że są to strefo wolne od ideologii LGBT a nie od osób. Na co Biedroń wykrzyczał wręcz:

- Jakiej ideologii?! O czym pani mówi?

LGBT to ideologia promująca pewne zachowania, które są dla wielu osób niezgodne z ich systemami wartości.

Odpowiedź Biedronia, jako typowego przedstawiciela skrajnej lewicy, próbowała zakłamać obecny stan wiedzy i rzeczywistą sytuację, że którą dzisiaj mamy do czynienia.

Powiedział:

- Pani redaktor. Nie ma czegoś takiego jak ideologia. Są ludzie.

Najwidoczniej Robertowi Biedroniowi puściły nerwy. Ideologom i propagatorom skrajnej lewicy nie odpowiada widać, że ludzie się kształcą, zdobywają wiedzę. Najchętniej zakazaliby korzystania z internetu, czytania książek. Ciemną i niewykształconą masą najlepiej się zarządza i manipuluje.

Ale żeby wymagać od dziennikarki, żeby była nie wykształcona?

Panie Biedroń, no dajże Pan spokój!

Polacy to inteligentni ludzie. A stare ludowe porzekadło mówi: „Bujaj pan las, a nie nas!”

 

mp/polstat news

Komentarze (106):

Hanna2020.02.29 20:20
Są strefy wolne od katolicyzmu - np lewackie Kluby Krytyki ,kluby gejowskie, zbory protestanckie, kościoł prawosławne ,meczety,synagogi itd. Kto ma rozum i rozeznanie to wie.
Piotr2020.02.29 17:02
Ideologia stanowi całokształt mniej lub bardziej powiązanych ze sobą poglądów na życie społeczne oraz wartości i celów charakterystycznych dla danej wspólnoty, organizacji lub partii politycznej. Ideologia odwołuje się do określonego systemu podstawowych idei takich jak wolność, równość i sprawiedliwość i odpowiednio je interpretuje. Zadaniem ideologii jest mobilizowanie do walki o władzę, lub uzasadnienie utrzymania posiadanej władzy przez daną wspólnotę, organizację lub partię polityczną. Kiedyś na historii uczyliśmy się definicji na pamięć...
Piotr2020.02.29 17:05
Mała korekta (jeśli admin mógłby to proszę zamienić komentarz): Ideologia stanowi całokształt mniej lub bardziej powiązanych ze sobą poglądów na życie społeczne oraz wartości i celów charakterystycznych dla danej grupy społecznej, organizacji lub partii politycznej. Ideologia odwołuje się do określonego systemu podstawowych idei takich jak wolność, równość i sprawiedliwość i odpowiednio je interpretuje. Zadaniem ideologii jest mobilizowanie do walki o władzę, lub uzasadnienie utrzymania posiadanej władzy przez daną grupę, organizację lub partię polityczną. Kiedyś na historii uczyliśmy się definicji na pamięć...
Realista2020.02.27 7:12
Taka, tak, jest ideologia LBGT, w ciemnych zaułkach czają sie potwory gender, Elvis zyje, w Smolensku byl zamach, a papież jest nieomylny:) Uwielbiam baśnie ciemnego ludu.
Mirek2020.02.27 7:11
Ja się na tym nie znam ale gdy np dwie dziewczyny się miziają to jest to może niezbyt właściwe ale machnąłbym na to ręką . Ot pobawią się i na tym się skończy . Ale gdy dwóch facetów bierze się do roboty to jest to po prostu obrzydliwe .......obrzydliwe !! . Dymanie się w odbyt jest obrzydlistwem !! . To mogą robić tylko ludzie chorzy umysłowo .
Sis2020.02.27 8:41
Jesteś mężczyzną, to być może inaczej to odbierasz. Dla kobiety, dwie miziające się kobiety to też obrzydliwość, tak samo jak dwóch facetów.
***2020.02.27 13:01
OK. Przyjmujemy do wiadomości :)
anonim2020.02.27 6:18
Biedroń ma problem z rozumieniem pojęć. Panie Biedroń, definiowanie człowieka jako bytu seksualnego, raport WHO, i wyprowadzanie z tej definicji koncepcji świata,to ideologia. Czyli opieranie się na fałszywych przesłankach i próba dostosowania rzeczywistości do fałszu, na którym się oparliśmy!
gumowa kaczka2020.02.27 4:49
temat zastępczy
Moly2020.02.27 2:26
" Dzinnikarka" wykazala kompletny brak dobrych manier i oglady. " Ale nie od Pana" : celnie wskazal dziennikarka. Na to nie ma slow.
katolik2020.02.27 6:11
pyt po co ogłada i maniery dziennikarki, czy któregokolwiek normalnego Polaka -czy dno mówiąc o eutanazji aborcji lgbt gender jako uśmiercaniu fiz i psych -fiz człowieka wykazuje w tym względzie db maniery? zło jest dobra maniera? poza tym mówiąc o lgbt , mówi się własnie o ideologii
katolik2020.02.26 23:14
wyraźnie widać u B -zmiana wyrazu twarzy-z oczu bije cos dzikiego -wzrok szatanski
ja2020.02.26 22:52
jestem anty LGBT, niestety z osobistych powodów. Mój mąż jest kryptogejem. Dlaczego nie mówi się o problemie gejów oszustów, którzy żenią się nabierając żony, poźniej nie wytrzymują, zwierzają się, odchodzą raniąc dzieci, oszukując żony! Poczytajcie jaka to jest skala, ile gejów się żeni! To jest ogromy problem, dlaczego nikt nie porusza tego tematu? Dlaczego LGBT z reguły się stawia jako ofiara??? Osobiście mam zniszczone życie przez zakłamanego geja! I nie ma tłumaczenia, że on coś wypierał, że coś chciał dobrze.. Spotkałam się z taką nienawiścią, manipulacją, szykowaniem sobie drogi "wyjścia" w formie kłamania na mnie, że taki poszkodowany itp że głowa boli. Z premedytacją się żenił i rozszedł, oby mieć status że jest hetero.. Czyimś kosztem.
RHQQ22020.02.27 17:03
Ale czy działacze LGBT właśnie nie dążą do eliminacji tego typu sytuacji? Przecież jedyną przyczyną dla której ci ludzie oszukują swoje żony/mężów jest lęk przed presją społeczną i ujawnieniem swojej orientacji. Ofiarą jest zarówno taki kryptogej, któremu wmówiono że to jakaś ideologia i że wystarczy się ozenić poudawać i wszystko przejdzie, jak i żona, która nie wiedziała że ma męża geja, czy mąż który nie wiedział że wybranka jest lesbijką. Oczywiście potępiam takie zachowania homoseksualistów kiedy cierpi kolejna osoba, ale przyczyną nie jest to że on Ci chciał zrobić na złość ale wiara w to że homoseksualizm nie jest wrodzony i można zmienić orientację. A ta wiara nie bierze się z powietrza tylko właśnie z presji różnych grup religijnych czy innych totalitaryzmów. Tak samo homoseksualiści musieli sie ukrywać w faszystowskich Włoszech, frankistowskiej Hiszpanii czy nazistowskiej III Rzeszy, niestety tylko trochę się ich sytuacja polepszyła od tego czasu i skutki są opłakane, takich przypadków jak Pani znam osobiście 3, wszystkie zakończone rozwodami i wielką tragedią dla obu stron. Takie problemy praktycznie nie występują tam gdzie osoby LGBT nie muszą ukrywać swojej orientacji i nie są wytykane palcami.
Iza2020.02.26 22:48
Nie ma ideologii LGBT, wymyślił to kościół, a pisowscy słudzy w samorządach to realizują. Nauka nie zna takiego określenia - nauka wolna od kościoła.
anonim2020.02.26 22:16
chodzenie po bagnie ma swoje minusy i plusy plus to jak wyciągniesz nogę z bagna ale niema nic za darmo druga noga grzęźnie było referendum za wstąpieniem do unii gospodarczej i ja skreśliłem tak teraz szukam i co się okazuje niema unii gospodarczej jest unia europejska Panie Biedroń czy ja dostanę odszkodowanie od lewactwa za wprowadzenie w błąd
Japa2020.02.26 18:06
A to się bractwo rozdyskutowało. nad wypowiedzią dostojnika Wiosny , który nie dostrzegł różnicy pomiędzy PRL- em a obecną Polską A on,w zaciszu domowym ., z partnerem Smieszkiem , kombinują jak sąsiadowi dziecko legalnie ,,zajumać". bo pan Smieszek , mimo starań partnera w ciążę nie zachodzi.
Agata2020.02.26 13:27
Takich bredni, to dawno nie czytałam. Ludzie zacznijcie się uczyć, a nie słuchać idiotów!! Albo jesteś gejem albo nie. Swoja drogą ci, którzy najgłośniej krzyczą przeciw LGBT sami maja problemu ze swoja orientacją
Michał Jan2020.02.26 15:23
Jestem w myślach ze wszystkimi, którzy słabo sobie radzą z nietypowymi upodobaniami, ale jeżeli ktoś z tego robi cyrk, pokazówę i domaga się afirmacji, jak to mają w zwyczaju robić tzw. "geje", to jest to jego wolny wybór, a nie wrodzone lub nabyte skłonności. A chcącemu nie dzieje się krzywda, jeżeli ktoś zwraca mu uwagę na niestosowność takich zachowań.
leszczyna2020.02.26 15:51
"ci, którzy najgłośniej krzyczą przeciw LGBT sami maja problemu ze swoja orientacją" - tak samo sekty twierdzą, że sprzeciw wobec ich doktryn dowodzi prawdziwości owych doktryn. Tak zabezpieczają swoich wyznawców przed argumentami niezgodnymi z ich przekazem. Skąd wiesz, kto i jakie ma problemy ze swoją orientacją? Badania socjologiczne prowadzisz?
Japa2020.02.27 10:28
Fajne , Panie /i ,,leszczyno " ." Tak , tak a nawet nie " Tu nie trzeba ,, badań . Zawsze się ma rację .
***2020.02.26 20:06
Najgłupszy argument, jakim można się posłużyć w swojej obronie.
leszczyna2020.02.26 12:11
Tabliczki z napisami "strefa wolna od LGBT", umieszczane na znakach drogowych, to gejowska prowokacja: "Przy wjeździe do takich miejscowości zaczęły pojawiać się charakterystyczne, żółte tabliczki, wzorowane na znaku JE001 HD BN: „Teren wojskowy wstęp wzbroniony”. Pojawiły się one tam z inicjatywy aktywisty Bartka Staszewskiego, który zamierza zawiesić je przy wjeździe do każdego miasta obwołującego się za wolne od „ideologii LGBT”. Więcej: https://www.antyradio.pl/News/Znaki-Strefa-wolna-od-LGBT-stanely-przy-wjazdach-do-polskich-miast-i-miejscowosci-38540" oraz Aktywiści LGBT rozwiesili fejkowe tabliczki. Guy ... https://nczas.com/2020/01/24/aktywisci-lgbt-rozwiesili-fejkowe-tabliczki-guy... Bartosz Staszewski o tablicach "strefa wolna od LGBT" - TVN24 https://tvn24.pl/najnowsze/bartosz-staszewski-o-tablicach-strefa-wolna-od-lgbt-3868515 Kidawa-Błońska w Londynie. Mówi o tabliczkach „strefa ... https://www.tvp.info/46462079/fake-newsy-kidawyblonskiej-w-londynie-mowila-o-zakazach... Czy żółte tabliczki „strefa wolna od LGBT” są prawdziwe ... https://fakenews.pl/spoleczenstwo/czy-zolte-tabliczki-strefa-wolna-od-lgbt-sa-prawdziwe Bardzo groźne społecznie jest takie działanie, bo posługuje się fałszem własnej produkcji w celu dyskredytacji ideologicznego przeciwnika. Pan Biedroń powinien o tym wiedzieć i to odpowiednio skomentować, skoro ubiega się o urząd Prezydenta RP.
Alojzy Cedzidło2020.02.26 12:35
Oj powinie , powinien wiedzieć . Myślę że taką i większą wiedzę powinni mieć ci którzy go promują Tu jak widać oprócz wiedzy i honor potrzebny . Bo kim trzeba być aby postawić znak równania pomiędzy PRL z wszystkimi ,,przystawkami "( Ub , SB , WSI itp) a obecna Polską ?. Kim trzeba być aby popierać takie zestawienie..? Homoseksualistą czy zwykłym wrogiem Polski . Albo skończonym matołem. Odpowiedz na te i inne pytania , myślę ,że otrzymamy w maju .
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.26 12:46
Żadna prowokacja. Nikt nie ukrywał, że to wizualizacja tego co uchwalały samorządy. Natomiast naklejki to już nie wizualizacja, a smutna rzeczywistość. Jeszcze raz: LGBT to nie ideologia, LGBT to: Lesbian Gay Bisexual Transgender Skrót opisujący społeczność nieheteronormatywną w oparciu o CECHĘ TOŻSAMOŚCI psychoseksualnej, a nie żadnych poglądów. "Ideologia LGBT" jest pojęciem faszystowskim wymyślonym przez skrajnie fanatyckie katoprawactwo w celu propagandy nienawiści, wykluczania i dzielenia społeczeństwa wobec Polaków, którzy nie mają najmniejszej ochoty utożsamiać się z tzw. "wartościami katolickimi".
andy2020.02.26 12:00
Ideologią L G B T posługują się najmniej homoseksualiści , w większym stopniu posługują się nią środowiska lewackie.Traktują tę ideologię jako pałkę na kościół katolicki, który ze swoimi wartościami jest największym zagrożeniem dla ideologii bez żadnych ram moralnych , na jakiej oparta jest współczesna cywilizacja
Zojka2020.02.26 11:29
Co to znaczy "propagowanie LGBT"? Czy można hetero kobietę skłonić, żeby pociągały ją kobiety? Co za absurd. Tak jak hetero nigdy nie stanie się homo, tak samo odwrotnie. To tak jakby propagować bycie białym, albo czarnym. Można natomiast propagować bycie tolerancyjnym i szanowanie takich osób, tak samo jak można propagować równość białych i czarnych ludzi. Czy jest coś w tym złego? W naszym kraju zwłaszcza na prowincji większość homoseksualistów żyje w ukryciu, boją się, że ktoś z ich otoczenia dowie się o ich orientacji i np. wylecą z pracy albo będą wyśmiewani. Miałam kolegę geja dawno temu w szkole, ale o tym że jest gejem dowiedziałam się przypadkiem niedawno. On się bał potwornie, żeby nikt się nie dowiedział, nie zobaczył go np. z chłopakiem za rękę, dlatego wyprowadził się czym prędzej do dużego miasta. Jak idzie chłopak z dziewczyną przez park za rękę, to nikt nie wrzeszczy że się OBNOSZĄ, ale jak za rękę by szło dwóch gejów, to zaraz ktoś by na nich napluł. Masakra. Homoseksualizm to nie tylko stosunek płciowy, to również związek emocjonalny, uczuciowy i w ogóle na wielu płaszczyznach, z osobą tej samej płci. Homoseksualiści nie chcą żyć samotnie, bo człowiek potrzebuje więzi, miłości i po prostu bycia z kimś, kogo kochają, kogo są w stanie pokochać, a nie dla picu żenić się z osoba płci przeciwnej i oszukiwanie jej i siebie. Chciałby jeden z drugim ożenić się z lesbijką, wiedząc, że ją kręcą tylko kobiety? Ale żeby każdy mógł być z tym, kogo kocha, potrzeba też tolerancji ze strony społeczeństwa oraz właściwej edukacji. Na razie jest tylko ciemnota i zabobon.
leszczyna2020.02.26 16:00
Jak na razie to wyleciało się z IKEI za przeciwstawienie się przymusowi okazywania względów homoseksualistom w miejscu pracy. Albo z listy kandydatów do KE się wyleciało za powiedzenie, że homoseksualizm jest grzechem, chociaż UE nie jest inkwizycyjną organizacją wyznaniową. To jest ciemnota i zabobon.
Dam2020.02.27 8:56
Z Ikei to wyleciał za wpis z biblii usprawiedliwiający zabijanie homoseksualistów, a nie za nieokazywanie im względów. Spowiadasz się z tych kłamstw, które tutaj wypisujesz?
leszczyna2020.02.27 10:48
Wyrzucony człowiek nie robił nic złego homoseksualistom, nie utrudniał im pracy, nie donosił na nich ani nie ingerował w ich życie. Po prostu pracował obok nich jak należało w pracy. Firma przystępując do popierania "dnia dumy gejowskiej" rozesłała okólnik nakłaniający obowiązkowo do właśnie względów dla homoseksualistów przez np. życzliwe wypytywanie o ich partnerów. Co miało pokazać pełną akceptację dla ich związków. Temu przeciwstawił się rzeczony pracownik i rozesłał swoje stanowisko na wewnętrznym forum zakładu pracy. Nikomu nie stawiał zarzutów, nikogo nie piętnował ani nie nawoływał do mobbingu wobec homoseksualnych kolegów. Zacytował fragmenty Biblii pokazujące negatywną ocenę moralną praktyk homoseksualnych, w czasach przedchrześcijańskich kwalifikowanych nawet na karę śmierci, której zresztą ten pracownik nie wychwalał. Nie on zaczął. Zaczęła firma przymuszać ludzi do zachowań odgórnie narzucanych.
RHQQ22020.02.27 17:18
Śmiem twierdzić że publiczne głoszenie w pracy poglądu że kolegów z pracy czy kogokolwiek innego o innym kolorze skóry, orientacji poglądach czy czymkolwiek z czym się nie zgodzimy, należy zabić jest robieniem temu komuś czegoś złego i utrudnianiem mu nie tylko pracy ale i życia. Inną kwestią jest czy firmy powinny angażować się w święta i akcje antydyskryminacyjne, ale w jakimś sensie jako małe społeczności chyba powinny, bo wzajemnego szacunku nie da się zadekretować całościowo, należy to pielęgnować i wprowadzać oddolnie. Pamiętam jak się kiedyś oburzaliśmy jak kierownictwo firmy gdzie pracowałem zadekretowało firmową religię, to obrzydliwe dla Polaka, no bo niby czemu w pracy w podobno wolnym własnym kraju miałby obchodzić obce święto katolickiego okupanta, jak się okazało na takim zadekretowanym święcie na 80 osób zdecydowały się zostać panie z księgowości i szef z żoną. Kiedy w kolejnym roku zrobiliśmy zebranie w tej sprawie i wspólnie podejmowaliśmy decyzję prawie wszyscy wzięli udział w tej imprezie, chociaż prawie nikt z pracowników w domu świąt nie obchodzi a ni do kościoła nie chodzi (sami analitycy, matematycy kilku fizyków i programiści) - dlatego jestem przeciwny dekretowaniu takich akcji - choć rozumiem że Ikea jest sporą firmą i ciężko zrobić zebranie w kwestii każdej akcji czy imprezy
RHQQ22020.02.27 17:07
Jakby ten idiota z Ikei cytował Koran i namawiał do mordowania katolików to rozumiem pierwszy byś stanęła w obronie po jego zwolnieniu dyscyplinarnym z roboty?
boom2020.02.26 11:22
Trzeba go pochwalić, że tylko "grzmiał", bo mógł przecież szczękę Pani połamać.
poPO=kurw..i z\305\202odzieje2020.02.26 10:46
pederasta Biedroń niech sie gwałci w odbyt nawet z koniem ale w domu !!!
wujek dobra rada2020.02.26 10:29
Jesli lgbt jest ideologia, to katolicyzm jest nia w duzo wiekszym stopniu, i to taka, ktorej rece splamione sa krwia tysiecy niewinnych ofiar.
Michał Jan2020.02.26 11:14
Twoja ulubiona ideologia jest forpocztą dla spadkobierców tych, którzy zamordowali miliony dla stworzenia nowego człowieka, więc daruj sobie.
bogdanus2020.02.26 11:46
Twoi lewicowi spadkobiercy w historii wymordowali dziesiątki milionów ludzi. Śmiesz porównywać do jednostkowych mordów dokonanych przez zdegenerowanych chrześcijan. Wojny krzyżowe były obroną Ziemi Świętej przed ekspansją islamską.
leszczyna2020.02.26 15:55
Lepiej trzymać się faktów odnośnie wojen krzyżowych. Taka na przykład IV krucjata nie ma się czym pochwalić najoględniej rzecz ujmując.
Japa2020.02.26 21:39
No no no . Nauka nie idzie w las . To przekonanie ,,wujek dobra rada " zerżnął od idola Wiosny .On , ten idol , dziś w Brukseli nie w Słupsku , postawił znak równania pomiędzy PRL a obecnym Rządem . Nie może tylko znależć pisowskiej Łączki II (Np.)
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.26 10:11
LGBT to ludzie katolicyzm to ideologia
MaxFiend2020.02.26 9:59
Nie istnieje coś takiego jak "ideologia LGBT". Ten termin jest sztucznie wytworzony dla bezwzględnej propagandowej wojny z osobami niezgadzającymi się z narzucaną społeczeństwu hetero-normatywnością.
Michał Jan2020.02.26 11:11
Miałeś tu znacznie mądrzejsze wypowiedzi. Nie szkoda Ci schodzić blisko poziomu tego przygłupa z piętra niżej?
krzywelustro2020.02.26 11:15
PADG jak i Maxfriend mają rację to ty jesteś przygłup, a w dodatku homofob.
Michał Jan2020.02.26 15:17
Twoja ocena obchodzi mnie tyle, ile zeszłoroczny śnieg. Zapomniałeś dodać, że jestem faszystą. Oraz pijakiem i złodziejem, bo każdy pijak, to złodziej. Jakbym był "homofobem", to bym wypowiadał się przeciwko homoseksualistom, a ja tylko polemizuję z aktywistami spod sześciokolorowej flagi, którzy uzurpują sobie reprezentację homoseksualistów. MaxFienda czytałem tu wiele razy i wiem, że stać go na bardziej wyważone wypowiedzi, a na odparcie mojego zarzutu nie potrzebuje adwokaciny od siedmiu boleści, co całą wiedzę z politgramoty posiadła.
Jahu2020.02.26 9:57
Taak, komunizmu też nie ma, są tylko ludzie co innych na Syberię wywozili.
Eh2020.02.26 9:48
"X to ideologia promująca pewne zachowania, które są dla wielu osób niezgodne z ich systemami wartości." Pod X możemy wstawić cokolwiek.
bogdanus2020.02.26 9:28
Mówiąc "Strefa wolna od IDEOLOGII LGBT", możemy bezpiecznie uczyć o lewactwie co chcą zrobić. Tego szczęścia nie mieli na zachodzie gdzie LGBT terroryzowało sądami, karami tamtejsze społeczeństwa. Dlatego Biedroń się złości, jest bezsilny.
Matwiej Bej2020.02.26 9:23
Mam MARZENIE ,czyli powtórka sceny z Pana Wołodyjowskiego ,czyli ,,bohater Azja grany przez R.B."
boom2020.02.26 11:25
Na casting i próby zapraszamy też pana Rabieja.
Elektor2020.02.26 9:21
PiS okrada nas na potęgę a w telewizjach gówniarze się kłócą o pedałów. Pasuje to i pedałom bo ich się promuje przy okazji i pisowcom, bo nikt wtedy nie patrzy im na ręce jak nas okradają. Załamka. Cyrk dla ubogich na umyśle.
Jahu2020.02.26 9:58
Co, zabrali ci Vat?🤣🤣🤣🤣🤣
Michał Jan2020.02.26 11:16
Tak to właśnie się odbywa, dzięki split-paymentom.
Elektor2020.02.26 16:49
Mam drobną działalność, VAT to VAT, jak wychodzi to trzeba zapłacić i tyle. To różnica między sprzedanym a kupionym, płaci klient a ja jestem przymusowym poborcą podatku. Oczywiście wysoki VAT rujnuje kraj, bo firmy musza podnosić ceny, i płaci na końcu ten na etacie albo i na czarno zatrudniony, który żadnego VAT sobie nie odliczy. VAT jest oczywiście za duży, czym wyższy tym droższa i przez to mniej zachęcająca jest moja oferta, to wielokrotnie opodatkowane to samo, no jakieś niskie podatki być muszą, ale dochodowy to już bandytyzm którego nic nie broni! I ten jest bolesny. PiS łoi nas ile wlezie i na dochodowym i na innych podatkach i opłatach. Bandycka partia złodziei i szubrawców. Przykre to że tacy ludzie rządzą Polską i swoim własnym rodakom tak niszczą życie.
Grizzly2020.02.26 9:12
Pedalstwo uprawiaj sobie w domu i własne dzieci adoptuj głupku!
Polak Ateista Dumny Gej2020.02.26 11:21
Z ciebie taki grizzly jak z przewodniczącej sztabu Dupusia Pączusia
boom2020.02.26 11:31
A z ciebie taki Polak, jak z Kidawy Sofia Loren.
Japa2020.02.26 18:25
Był bym ostrożny z takimi porównaniami . A jak zwycięży pan Biedroń ? Pokombinujmy .ŚMIESZEK - premier .Min .Oświaty Miller . Min, Obrony Cimosiewicz , Min . Spraw Wewn Czarzasty .Min .Rodziny Rabiej. ityd itd . Głupie? Pewno .I to jak. Ale czy niemożliwe ? Wystarczy Frondę poczytać i tracisz nadzieję .
Grizzly2020.02.26 20:48
Ruski cwelu tobie tylko odbyt w głowie!
stm.2020.02.26 8:36
Wiele nie brakowało a przyłożył by dziennikarce tak jak swojej matce, która prawie miesiąc była w szpitalu. To nie tylko zboczeniec ale i bokser damski, który wie jak dać cis w szczękę. Piszę zboczeniec gdyż naukowcy udowodnili ,że te cechy nie są przekazywane genetycznie. Nabywa się na skutek wychowania ,środowiska i tp... PS. I to na prezydenta, koniec świata...
JS2020.02.26 8:18
LGBT to POMYSŁOLOGIA i nic innego. To nie jest żadna nauka. Podpiera się jak protezami naciąganymi, fałszowanymi badaniami w celu WYMUSZENIA zmian w kulturze i myśleniu. To bardzo niebezpieczny diabelski pomysł. Pozdr.
Pracownik2020.02.26 8:11
Kolejne zagraniczne miasta rezygnują z umów partnerstwa z gminami, w których wprowadzono ustawy anty-LGBT. I dobrze, jak wam europejskie wartości nie pasują, zawsze możecie się kumplować z Rosją i Białorusią.
stm.2020.02.26 8:43
BOŻE, to są europejskie wartości, czyli postępowe... ZBOCZEŃCY leczcie się!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.26 9:50
Europejskie wartości są dość podobne do chrześcijańskich. W tym przypadku chodzi o tzw. tolerancję i miłość bliźniego. Słyszeliście o czymś takim katolicy?
leszczyna2020.02.26 10:59
Tolerancja to znoszenie czegoś, czego się nie akceptuje. Znoszenie, a nie zwalczanie, eliminacja, eksterminacja itp. Miłość bliźniego obejmuje uczynek miłosierny co do duszy: "Grzeszących upominać". Praktyki homoseksualne są grzechem, więc miłosiernie jest grzeszącym uświadomić ten fakt. A nie przyznawać im prawa, które należą się małżonkom.
Matwiej Bej2020.02.26 9:26
@ Pracownik--- Polski Suweren WOLI Chrześcijańskie Zacofanie ,NIŻ ZACHODNI LIBERTYNIZM. Pojąłeś Bucu.
bogdanus2020.02.26 9:33
Jak rozumiem mówiąc wartości europejskie masz na myśli wartości na których została zbudowana Europa. Są to trzy filary; grecka filozofia, rzymskie prawo i duchowość chrześcijańska. Inne wartości oparte o neomarksizm to nie są wartości europejskie, które liberałowie i lewacy promują.
leszczyna2020.02.26 10:53
"Europejski" co oznacza? Wszak marksizm wymyślono w Europie. Określiłabym go jak najbardziej jako wytwór europejski, ale nie jako "wartość europejską". PS. Może wiesz, skąd pochodzi podawana przez Ciebie triada identyfikacji "wartości europejskich"? Kto jest jej autorem?
Michał Jan2020.02.26 15:26
W Europie wynaleziono wiele rzeczy, ale marksizm wdrażali ludzie o korzeniach w Azji.
leszczyna2020.02.26 15:45
Chrześcijaństwo jest pochodzenia azjatyckiego, z Bliskiego Wschodu się wywodzi. Pan Jezus miał korzenie azjatyckie, izraelskie.
Alojzy Cedzidło2020.02.26 12:21
Potwierdzam . Na moje miasteczko Francuzi się obrazili .
katolik2020.02.26 23:10
ciesz sie
Alojzy Cedzidło2020.02.27 10:18
Pewno ,że się cieszę . A nawet jestem z tego powodu dumny . Myślących mamy mieszkańców. Biedroń u nas nie przejdzie .
Japa2020.02.26 18:16
Jestem zagubiony . Tak mi się marzy te europejskie wartości przestrzegać a tu wiedzy o nich żadnej nie mam .Aaaa I dlaczego ta rada z kumplowaniem z Rosją i Białorusi.... To co Putin i ten szef Białorusi to nie partnerzy .? ,,Pracowniku " ratuj zagubionego .
anonim2020.02.26 8:05
Ta ideologia stoi w całkowitej sprzeczności do Chrześcjaństwa, Judaizmu czyli zasad obowiązujących ludzi od TYSIĘCY LAT. Wciskana jest bezwzględnie wszystkimi możliwymi kanałami . Na zasadzie kto nie z nami to przeciw nam.
Dam2020.02.26 8:30
Wiesz, że niewolnictwo też istniało przez tysiące lat? I jest zachwalane w ST, a sam Jezus nie miał nic przeciwko niemu. A jednak stwierdziliśmy, że jest złe. Wg twojej definicji powinieneś dążyć do jego przywrócenia.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.26 9:00
A ja myślę, że niewolnictwo jest dobre. Bez niewolników, a szczególnie niewolniczek, życie jest dużo trudniejsze. No chyba się zgodzisz?
Michał Jan2020.02.26 15:32
I w związku z tym, niewolnictwo, jako złe, musi być przywracane tak, żeby zainteresowani w porę się nie zorientowali. Do tego najlepsze jest ogłupienie rozwiązłością. Tak przynajmniej zdecydowali frankfurtczycy.
RobotniczaKrew2020.02.26 8:03
Ideologia katolicka wpajana jest każdemu Polakowi od kolebki. Dlatego broni się gwałcicieli dzieci a ofiary się szykanuje. Katolicka propaganda i kultura wstydu trawią polski naród od ponad tysiąclecia.
Michał Jan2020.02.26 11:08
Nie ma czegoś takiego, jak "ideologia katolicka". Zostałeś oszukany przez swojego rejkoma.
Japa2020.02.26 21:49
No ...Ewentualnie z przerwą od 1939 do 1989 r Wtedy funkcjonariusze Gestapo potem NKWD z UB i SB., wspomagani przez ,,Polaków " z robotnicza krwią , czyli ORMO ratowali naród przed ideologią katolicką .W sposób znany za Hitlera i Stalina .
Niejestemrobotem2020.02.26 8:00
Ależ Biedroń ma rację. Osoby walczące z LGBT walczą z ludźmi. Wymyślili sobie pojęcie ideologii, aby się usprawiedliwić, mieć lepszy PR w społeczeństwie, ale tak naprawdę chodzi im o walkę z osobami homoseksualnymi. Których najchętniej by wyrzucili z Polski, pobili, aresztowali itd. pod jakimkolwiek pretekstem.
anonim2020.02.26 8:09
Świat medyczny już dawno stwierdził , że homoseksualizm jest wyleczalny. Ale na zachodzie Sądy ( nie lekarze) wydaja wyroki zabraniające lecenia tych ludzi. Dlaczego ???
Dam2020.02.26 8:29
Pokaż takie stwierdzenie w jakimś szanującym się czasopiśmie naukowym. Bo wg mnie to łżesz. No chyba że masz na myśli metody żywcem wyjęte z mechanicznej pomarańczy, w ten sposób da się "wyleczyć" od wszystkiego. Np. takich kłamców jak ty od mówienia.
stm.2020.02.26 8:40
Cechy te nie są przekazywane genetycznie , to co jest, zboczeniec , którego należy leczyć. Wskazane jest czytanie czasopism naukowych.
Dam2020.02.27 8:49
Kłamiesz. Wg badań na bliźniętach jednojajowych jeżeli jedno z nich będzie homo, to drugie ma 15% szans na to, że też będzie homo. Dla porównania szansa w przypadku leworęczności wynosi podobny procent (a chyba nie wątpisz, że leworęczność jest wrodzona?). Nawet naukowy bełkot zrobił o tym odcinek, ma tam wypisane źródła więc możesz sam sprawdzić. https://www.youtube.com/watch?v=tmvH9Ou54F4
Japa2020.02.27 10:09
No bo to boli przy operacji . A potem taki ,,pan " niema się gdzie podrapać Nie wiem jak jest z ,,paniami "
leszczyna2020.02.26 9:03
Dla lepszej orientacji w świecie: przeczytaj hasło "ideologia" w Wikipedii, by mieć pojęcie, co to takiego i kiedy to powstało. A propos: jak grzecznie należało w latach międzywojennych mówić o ideologii nazizmu, żeby nie urazić nazistów i zwalczać ich ideologię, a nie ludzi? O ile oczywiście uznajesz, że hitlerowscy naziści mieli jakąś ideologię. Albo jak poprawnie politycznie nauczać w szkole o ideologii krucjat, by nie naruszyć dóbr osobistych krzyżowców?
Niejestemrobotem2020.02.26 9:44
Ideologia – pojęcie występujące w filozofii i naukach społecznych oraz politycznych, które określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata. Wg. Wiki. Naprawdę to, że ktoś czuje pociąg seksualny do przedstawicieli tej samej płci to już ideologia? Czy w takim razie to, że ktoś woli blondynki też? Czy może to że ktoś chce wziąć ślub, z osobą którą kocha? Albo że chce być akceptowany taki jaki jest? To już jest ideologia? Jakoś pod definicje z Wiki, z którą zapoznanie polecałeś nie podlega, nie jest to zbiór i całościowo nie interpretuje świata ;)
leszczyna2020.02.26 10:48
No to kto i kiedy wg Wiki wymyślił "ideologię"? Napisałeś: "Wymyślili sobie pojęcie ideologii, aby się usprawiedliwić, mieć lepszy PR w społeczeństwie, ale tak naprawdę chodzi im o walkę z osobami homoseksualnymi." - kogo obciążasz wymysłem ideologii i walką z homoseksualistami? Twierdzenie, że homoseksualizm jest "wariantem normy" oraz wprowadzenie terminu "nieheteronormatywny" to elementy czego? Od jak dawny krążą w dyskursie publicznym?
Niejestemrobotem2020.02.26 11:01
Ok, użyłem niefortunnego skrótu myślowego, miałem na myśli, że wymyślili pojęcie ideologii LGBT. Z homoseksualistami walczyli kościół, nazizm, teraz walczy margines, ze wsparciem kościoła. W szerszym dyskursie pojęcia te krążą od stosunkowo niedawana, przynajmniej w Polsce.
leszczyna2020.02.26 12:03
Właśnie te pojęcia są składnikami ideologii LGBT. Problem z homoseksualistami zaczął się w Polsce od ich paradowania po ulicach i domagania się nienależnych praw, które to zjawiska też są częścią ich ideologii. Oraz hucznego nagłaśniania w mediach. Polska była bodaj jedynym krajem w Europie, gdzie nie było prawodawstwa wymierzonego w homoseksualistów, w przeciwieństwie do np. Caroliny w Niemczech czy tamże za Bismarcka. I tak powinno pozostać. Katolikom w Polsce to nie przeszkadzało, ktoś inny zażegł ideologiczny konflikt. Którego elementem ideologicznym są działania prowokacyjne, jak wtykanie chorągiewki gejowskiej w dekorację grobu wielkanocnego w kościele. Po co to się robi? Po to, by potem księdza nakazującego usunięcie tego przedmiotu pokazać w mediach jako homofoba czy innego typa? Czy po coś innego?
taro2020.02.26 9:48
bolszewizm,komunizm,niemiecki nazizm, to nie sa ideologie tylko ludzie - masz racje, i dlatego wielu z tych ,,ludzi,, zawislo za ideologiczne zbrodnie.
Niejestemrobotem2020.02.26 9:59
Jeżeli ktoś z ludzi LGBT popełni zbrodnie to oczywiście powinien ponieść karę. Ale porównywanie LGBT, który skupia się na bardzo wąskim wycinku społeczeństwa do ideologii takich jak przez Ciebie wymienione, które faktycznie były ideologiami, wielkimi systemami społecznymi, w imię których popełniano zbrodnie to ostra przesada.
Michał Jan2020.02.26 10:59
LGBT ma właśnie skupić uwagę na bardzo wąskim wycinku społeczeństwa, dewastując świat wartości pozostałym. Postawienie na piedestale najprymitywniejszych żądz ludzkich jest dehumanizacją, świetnie czyszczącą drogę dla zamierzeń "nowej lewicy".
Niejestemrobotem2020.02.26 11:04
W jaki sposób LGBT dewastuje pozostałym świat wartości? Ok, niektórym nienawistnikom może i tak, ale postulaty LGBT to coś co zgadza się z wartościami większości ludzi ;)
Japa2020.02.26 17:56
Panie ,,Nie robot '. Coś z liczeniem u Pana nie tęgo . Tą ,,większość " to Pan liczył ? Dyskusja kapitalna . tyle że dla Biedronia . . tylko rączki zaciera .
Michał Jan2020.02.26 11:07
Gdybyś o chrześcijanach wiedział nieco więcej niż głosiły prop-agitki i polit-gramoty, to nie umknąłby Ci fakt, że już od Św. Augustyna odróżnia się grzech i grzesznika. Tego drugiego się nie potępia (nawet należy go kochać), a zwalczać tylko grzech. A od tutejszych komentatorów dostałem potwierdzenie, że homoseksualiści i LGBT, to nie są zbiory pokrywające się (abp Paetz, wg nich nie należał do LGBT), więc, idąc tym tropem, przeciwstawianie się ideologii LGBT, to nie walka z homoseksualistami, a jedynie stawianie oporu różnej maści hunwejbinom.
Niejestemrobotem2020.02.26 11:28
Nie obchodzi mnie chrześcijaństwo i jego teorie. Faktem jest, że przeciwnicy LGBT rzucali w marsz równości kamieniami. Że wrogowie LGBT (nawet na ten stronie) pochwalali pobicie 2 gejów. Że kościół nazywa homoseksualnych ludzi zarazą. I faktem jest, że to pod wpływem takich akcji i kościoła samorządy wprowadziły ustawy anty-lgbt. Bo tak lepiej brzmi. Tylko że w efekcie jest to wymierzone w ludzi.
Michał Jan2020.02.26 15:10
Ignoratia nocet. Nikt w Kościele nie nazwał zarazą kogoś dlatego, że ów był homoseksualistą, ale dlatego, że promował drastycznie rozwiązły tryb życia. Aktywiści spod sześciokolorowej flagi robią niedźwiedzią przysługę homoseksualistom.
Alojzy Cedzidło2020.02.26 12:15
Czy Pan ,panie,, nie robocie" , potrafi pojąć ,że to odmieństwo od praw natury zawsze było , jest i będzie . Nikt ich nie prześladował . Dopiero kiedy zachciało im się panować nad światem , zaczęła się obrona ,,naturszczyków ". Musimy się bronić bo inaczej zostaniemy ,,próchnem " na którym ten pasożyt będzie żył . Bez nas wyginą .Są bez nas tyle warci, co jaja kury bez udziału koguta , Z takich się nic nie wylęgnie .
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.26 7:52
"LGBT to ideologia promująca pewne zachowania, które są dla wielu osób niezgodne z ich systemami wartości." Jak śliczna definicja. Czyli np. LGBT to katolicyzm? Przecież katolicyzm to ideologia promująca pewne zachowania, które są dla wielu osób niezgodne z ich systemami wartości. Tak jest w 100% Czyli strefy wolne od LGBT, to strefy wolne od religii katolickiej???
Niepokorny2020.02.26 8:47
Po dwunaste nie bądź tępakiem. Ideologia określa zbiory światopoglądów służących do całościowego interpretowania i przekształcania świata (za Wikipedia). Legoboty nawet nie zbliżają się do poziomu ideologii w myśl tej definicji. Nie potrafią wytłumaczyć swojego statusu małżeństwa czy rodziny.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.02.26 8:57
Czyli pasuje w 100% :)) Katolicyzm jako żywo jest "światopoglądem służącym do całościowego interpretowania i przekształcania świata." I dalej też masz rację, LGBT nie jest ideologią - nie interpretuje całościowo świata i nie przekształca świata. Dzięki za wsparcie.
leszczyna2020.02.26 9:10
Nie posługuj się głupią definicją ideologii LGBT - wszak wiesz, że fronda szuka dziennikarza, póki co ma tylko jakichś wyrobników medialnych - by jej nieistnienie udowadniać odwołując się do własnego głupiego jej przerobienia na mix z katolicyzmem. LGBT ma swoją ideologię, a katolicyzm swoją - trzeba je rozumieć i stosować rozumnie. Pan Biedroń najwyraźniej tego nie umie, ale nie trzeba go naśladować.
Michał Jan2020.02.26 10:55
Oczywiście, że katolicyzm nie musi być zgodny z systemem wartości wszystkich osób. Złodzieje i bandyci, np. woleliby, żeby wykreślić pewne Przykazania. Rzecz w tym, że na jego podstawie powstał nasz system prawny i kanon zachowań. Małżeństwo z jedną osobą (płci przeciwnej, oczywiście), nakaz miłowania bliźniego, oddzielenie grzechu od grzesznika, takt tygodnia i dni świąteczne. Ideologia LGBT próbuje w miejsce Boga, postawić hałaśliwy 1% społeczeństwa, więc naturalnie nie może nie być w kontrze do katolicyzmu i całego chrześcijaństwa (a parę innych religii też się znajdzie).
Japa2020.02.26 12:00
Fajne zestawienie z ta ,,ideologią " Na jej bazie ,,wybudowałem " swoją ;Osioł ma głowę i ,,Po 11 nie ..itd" ma głowę . Osioł durny to i ten ,,Po 11(...)' też.I mamy LGBT-owca , który tabliczkę jak osioł cichcem wywiesi.