Jak powstrzymać pedofila? - zdjęcie
14.03.19, 11:40fot. pixabay.com

Jak powstrzymać pedofila?

46

"Jak powstrzymać pedofila" to tytuł poradnika przygotowanego przez Fundację Pro-Prawo do Życia, jako odpowiedź na kontrowersyjne pomysły edukacji seksualnej wprowadzane przez prezydenta Trzaskowskiego w Warszawie.

"Środowiska promujące edukację seksualną dążą do tego, by jak najszybciej oswoić dzieci z seksem i przekazać im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do rozpoczęcia współżycia. (…) Jednocześnie, te same środowiska promują patologie seksualne (…) w ramach tzw. parad równości oraz żądają legalizacji w naszym kraju tzw. małżeństw homoseksualnych. Wszystko po to, by mieć łatwiejszy dostęp do rozbudzonych seksualnie dzieci" - mówią autorzy poradnika, dostępnego na stronie stoppedofilii.pl

Wydany poradnik to przede wszystkim konkretne wskazówki, kóre mają pomóc rodzicom chronić dzeci przez pedofilami. Jednocześnie zawarte w nim są także podpowiedzi dla rodziców, jak mogą reagować, aby zapobiec zajęciom edukacji seksualnej w szkołach.

Na stronie "Stop Pedofilii" znaleźć można także gotowy wzór oświadczenia antypedofilskiego dla rodziców, które można przedstawić dyrekcji szkoły.

mor/Fundacja Pro-Prawo do Życia/Fronda.pl

Komentarze (46):

anonim2019.03.14 22:58
jak................odizolowac od kleru
słowiczek poznański2019.03.14 15:24
Uczył Marcin Marcina a sam .... Wysyłać dzieci na parady zboków, uczyć że w "kakałko" to normalne i zdrowe, że dzieci się biorą z zamrażalnika, że tatuś i mamusia to przeżytek, itp., itd. .. głupi jak świnia.
www2019.03.14 15:22
Ale za to w domu, korzystając z chwili czasu zaoszczędzonego na religii, można dziecko pouczyć masturbacji. Tatuś z wujkiem uczą wieczorami adoptowanego maluszka, co jest dobre i przyjemne.
Marcin2019.03.14 14:57
Jak powstrzymač pedofila : 1). Nie posyłać dziecka na religię. 2). Nie wpuszczać kolędy 3). Nie dopuszczać synów do kontaktów ministrant-ksiądz, na zakrystii 4). Nie zezwalać dzieciom na udział w Oazach i pielgrzymkach 5). Zakazać dziecku jakichkolwiek kontaktów z panami w czarnych sukienkach
www2019.03.14 14:35
Myślę słowiczku, że najgorsze mamy jeszcze przed nami. Ludziom otwierają się oczy po tym, jak dojrzą prawdę. Jak na razie sporo jest otumanionych. Przeciętny Niemiec też był zszokowany, kiedy dowiedział się, że ideologia nazistowska stworzyła fabrykę mordowania, jaką był obóz zagłady. Prawda była kamuflowana przed statystycznym obywatelem, ale ten statystyczny obywatel wyraził na nią zgodę. Myślę, że to samo jest z pedofilią. Świat otworzy oczy jak media pokażą przypadki pedofilii zakamuflowane adopcją przez pary pederastów, na którą prawo zaakceptowane przez wszystkich wyraziło zgodę.
słowiczek poznański2019.03.14 14:17
@www Nad Trzaskowskim jest wojewoda i MEN, sprawa nie jest zamknięta. Niestety, w miarę upływu czasu coraz to nowe pokolenia będą przyzwyczajane do perwersji i nauczane, że jest to "normalne". Do tego m.in służą parady perwertów. Jedyna nadzieja jest w silnej strukturze rodzinnej, której jest coraz mniej.
sct2019.03.14 14:15
Jak powstrzymać pedofila? Bardzo łatwo, no może nie w Polsce:https://memotywatory.pl/436548,wreszcie-udalo-sie-wynalezc-skuteczny-lek-na-pedofilie-pocisk Tanio i skutecznie!
Jack Em2019.03.14 13:57
Wg normalnego poradnika to brak powszechnego dostępu do broni a szkoda bo wszystkie zboczki siedzieli cichutko na swoich startych tyłkach.
www2019.03.14 13:50
Ale słowiczku, zauważ że inwigilowanie zboków robi się trudne, bo zboków próbuje się zaopatrzyć w oręż uskuteczniającą ich pedofilię. Trzaskowski podarował prawne umocowanie w czynnościach seksualnych z dziećmi. Teraz zboki pod przykrywką edukacji będą mogły wchodzić w kontakt seksualny z dziećmi. Teraz 9-cio letnie dziecko ma posiadać umiejętność negocjacji seksu. Po co? Po to, aby zbok bezkarnie mógł zaproponować dziecku seks, dziecku którego wcześniej wiele lat aktywował seksualnie. W razie draki zawsze będzie mógł się wykręcać, że to były tylko ćwiczenia, a wszystko jest zgodne z nomami WHO. Oczywiście pewien odsetek dzieci wyrazi zgodę w takich ćwiczeniach, a wtedy zbok otrzyma sygnał, że może próbować drążyć głębiej i będzie dążył do jakiejś realnej formy zbliżenia. Jakie będą konsekwencje prawne zbliżenia? Ano trudne do wyegzekwowania i ukarania zboka, bo zbok będzie mógł się posługiwać do obrony siebie tym samym narzędziem - czyli wykręcać się lewacką nowomową i cytować wytyczne WHO. Powie, że wdrażał wytyczne, bo jego "synek" sam o to prosił, więc nie można hamować naturalnych bodźców i potrzeb, że w ten sposób chciał sprawić dziecku przyjemność. Najlepsze w tym wszystkim dla zboka będzie to, że dziecko...samo potwierdzi jego słowa, bo skutecznie rozbudzane seksualnie będzie miało taką wizję swojego dziecięcego świata i uznawało go za normalny. Ludzie są zdolni do radykalnego zła i są w stanie w to uwierzyć. SS-mani w obozach z nudów strzelali do ludzi i gwałcili kobiety i nie mieli wyrzutów sumienia, bo tak ich wychowano. Jeśli na warsztat weźmie się niemowlaka i powolutku nauczy zachowań seksualnych, to zgodzi się na wszystko. Karta LGBT i WHO legalizują to.
Maria Błaszczyk2019.03.14 14:55
Zwróćmy uwagą, że ci ludzie zdolni do tego radykalnego zła to byli ludzie wychowani w niemieckim systemie pedagogicznym, pięknie pokazanym w genialnym filmie Hanekego "Biała wstążka" - trybie wychowania najwyraźniej propagowanym przez panów www i Zerro... A co do zboczeńca - no cóż, może się zdarzyć, że zboczeniec, zupełnie jak pan www nie umie czytać. Na szczęście moje doświadczenie z sędziami wskazuje na to, że oni potrafią. I umieją odróżnić opis prawidłowości rozwojowej od wykorzystywania seksualnego dziecka. Więc proszę się nie martwić, wszystko będzie dobrze, a nawet lepiej, niż jest obecnie (przynajmniej z punktu widzenia dzieci) - bo dziecko będzie wiedzieć, kiedy ktoś próbuje je wykorzystać i do kogo się zwrócić o pomoc. (dzici wykazują zachowania seksualne już w bardzo wczesnym dzieciństwie, a nawet niemowlęctwie; nawet płody je wykazują, więc proszę się nie martwić).
www2019.03.14 15:20
Analogicznie do wychowania ludzi w niemieckim systemie pedagogicznym, odbywa się wychowanie w systemie WHO, gdzie od pieluszek dziecku mówi się, że masturbacja jest dobra, a seks jest dobry, bo jest przyjemny. Dziecko wychowane w tym systemie, zaakceptuje większą liczbę bodźców seksualnych niż my, kiedy byliśmy dziećmi. Zgodzi się ono na różne zachowania seksualne ze strony dorosłego, bo będzie przyzwyczajone do seksualności. Poprzeczka będzie obniżona. Nie z dziś na jutro, ale przez kilka pokoleń. Gotowanie żaby się kłania. Dziś wystarczy podać się dziecku informację, że masturbacja jest dobra - dorasta pokolenie braku wstydu przed masturbacją. Z kolei ich dzieci już nie tylko otrzymują teoretyczną wiedzę o masturbacji, ale czasami oglądają masturbujących się rodziców, bo sędzia też akceptuje masturbację. Jeśli rozłoży się to małe kroki, to za pięć pokoleń dzieci i rodzice masturbują się razem, czyli de facto uprawiają seks, bo to przecież dobre i wszyscy tak robią. Nikt nie oceni ich krytycznie, bo nas już nie ma. Z nas będą się śmiać, tak jak my śmiejemy się z seksualności naszych prababek. A Sodoma i Gomora znowu stanie się faktem.
Maria Błaszczyk2019.03.14 16:15
No i to są właśnie Twoje fantazje. A jak ja byłam dzieckiem, to nikt mi nie powiedział, że mogę się na różne rzeczy nie zgadzać. Serio, ja tego nie wiedziałam... Wiele bym dała, by to wtedy wiedzieć. A pomysł, że masturbacja jest zła, to wymysł naszej kultury. Inne kultury na to nie wpadły - i mają się świetnie. Twoje fantazje mnie brzydzą, nie będę z nimi dyskutować. A czemu miałaby mnie seksualność moich prababek śmieszyć? Nie mam pojęcia... Mam nadzieję, że sędzia akceptuje masturbację - czemu miałabym człowiekowi źle życzyć? NAtomiast nasze prawo mówi jasno - drzwi sypialni rodziców sa przed dziećmi zamknięte. Zgodnie z art. 200 Kodeksu karnego kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej. A w przypadku rodziców to dochodzą jeszcze przepisy związane z kazirodztwem. To jest chyba jasne, nie sądzisz?
www2019.03.14 18:03
" kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej" - no i o to chodzi, że problem 'w celu zaspokojenia' znika, bo teraz tatuś gej prezentuje adoptowanemu synkowi czynność seksualną NIE w celu zaspokojenia, ale w celu edukacyjnym, bo dzieciak o to zapytał. Dzieciak zapytał i poprosił, bo zadrapał sobie ptaszka i prosi tatusia o radę, jak się nie kaleczyć. Jeżeli Maria ma wątpliwości, że prezentacja odbywa się tylko w celu edukacyjnym, to może zapytać geja-tatusia. Gej na pewno nie skłamie i odpowie zgodnie z prawdą :)
Maria Błaszczyk2019.03.15 0:07
To się nazywa "inna czynność seksualna" - jest tam wyszczególniona. Zgodnie z uchwałą Sądu Najwyższego z dnia 19 maja 1999 r., sygn. I KZP 17/99 (publ. OSNKW 1999/7-8/37) "inna czynność seksualna", w rozumieniu art. 200§1 kodeksu karnego (a także w rozumieniu art. 197§2 k.k. oraz art. 198 i 199 k.k.), to takie zachowanie, nie mieszczące się w pojęciu "obcowania płciowego", które związane jest z szeroko rozumianym życiem płciowym człowieka, polegające na kontakcie cielesnym sprawcy z pokrzywdzonym lub przynajmniej na cielesnym i mającym charakter seksualny zaangażowaniu ofiary. No więc w jaki sposób ojciec mógłby uniknąć zaangażowania seksualnego ofiary w takiej sytuacji, to nie mam pojęcia. Seks ze swej natury angażuje seksualnie, także obserwatora..., Skoro sam piszesz "za pięć pokoleń dzieci i rodzice masturbują się razem, czyli de facto uprawiają seks" to nie opowiadaj teraz o celu edukacyjnym. Twoje obsesje narastają. Właśnie próbujesz - nieudolnie, bo prawodawca to przewidział - znaleźć furtkę pozwalajacą na wykorzystywanie dzieci w istniejącym prawie. Nikt normalny by tego nie próbował. Do tego zupełnie nie wiem, co ptaszki mają tu do rzeczy, jeszcze jakiś element zoofilii wprowadzasz, Więc nie kłam tak żałośnie nieudolnie, bo ja już nie mam siły. A Twoje pedofilne fantazje powodują mdłości...
www2019.03.15 21:14
Co się nazywa "inna czynność seksualna"? To co karta LGBT i normy WHO chcą wprowadzić seksualizowaniem dzieci? Zgadza się, chcą to wprowadzić. Tylko dlaczego tacy jak Maria im pomagają? Ile dostałaś w łapę?
Azazel2019.03.14 13:29
Jak powstrzymać pedofila? Złapać mocno za sutannę i nie puszczać. A jak uchronić dziecko przed pedofilią? Nie słuchać różnych ordo iurisów (bo to sutenerzy dla księży) tylko przekazywać dzieciom prawdę o seksualności i zachowaniach pedofilskich.
słowiczek poznański2019.03.14 13:33
Wie geht's scheissejude keller-krawczyk?
Azazel2019.03.14 13:36
Głupia poznańska dziwko, jeśli jeszcze raz nazwiesz mnie keller-krawczykiem, to cię w tym Poznaniu albo w pociągu do Kutna znajdę. A screenów z twoimi antysemickimi wpisami mam już, gestapowska małpo, siedem. Prokuraturze wystarczy.
słowiczek poznański2019.03.14 14:02
Cuchnący scheissejude możesz mnie w mój pierzasty kuper pocałować, sierpem obrzezana sieroto po-bolszewicka. Masz kolejny "screen" do twojej kolekcji lesiu keller-krawczyk szmaciarzu z łódzkiego getta.
Azazel2019.03.14 14:30
Ósmy, świetnie. A ty tępa dzido odczep się ode mnie i przyczep się do mitycznego kellera. Może zerżnie cię w tę pierzasty kuper, chociaż musiałby być ślepy i pijany, żeby na takie bohaterstwo się zdobyć
słowiczek poznański2019.03.14 15:26
Cuchnący scheissejude - masz 9-ty.
słowiczek poznański2019.03.14 13:22
Gdzie jest najwięcej pedofilów? Pośród homoseksualistów niemal 100%. Pedofilia pośród nauczycielami-mężczyznami jest dużo wyższa o tej w kościele, pedofilia w generalnej populacji męskiej jest wyższa od tej nagłośnianej w kościele. By powstrzymać pedofilię wystarczy agresywnie inwigilować dumnych zboków.
Michał2019.03.14 12:58
Trzymać z daleka od kościoła i wszelkich katolickich pralni mózgowych.
ZERR02019.03.14 13:03
Mamy je trzymać z daleka od Kościoła, abys ty, g(e|o)ju, mógł trzymac je blisko siebie?
nolgb2019.03.14 12:53
myślę że ołów będzie skuteczny
Stachu2019.03.14 12:50
Nie stawiać im pomników.
www2019.03.14 12:18
Jak to jak? Trzeba zabronić dzieciom chodzenia do Kościoła i oddać je do adopcji do pederastów, którzy będą własnoręcznie uczyć dzieci dobrodziejstw masturbacji. W ten sposób dzieci na pewno unikną zagrożenia pedofilią, bo będą pod najlepszą opieką swoich rodziców.
Maria Błaszczyk2019.03.14 13:45
Twoje pedofilne fantazje są bardzo podejrzane. Poszykaj koniecznie pomocy, zanim kogoś skrzywdzisz! (jeśli już to zrobiłeś, to tym bardziej!)
www2019.03.14 14:12
No proszę. Mamy ciąg dalszy prania mózgu kierowania uwagi na innych, aby samemu sobie umożliwić działania. Prawa, które www wspiera, zmierzają do delegalizacji każdej formy kontaktu pedofilskiego. Siłą rzeczy uniemożliwiają zatem taki kontakt, więc nie są groźne. Mimo tego, Maria jest podejrzliwa. Jaki jest tego powód? Ano taki, jak w przysłowiu, kto najgłośniej krzyczy "złodziej". Tam gdzie mamy brak kontaktu seksualnego z dziećmi Maria widzi niebezpieczeństwo, a w nauce masturbacji adoptowanego dziecka przez geja-ojca niebezpieczeństwa Maria nie widzi. Łatwo się domyśleć, że Maria udzielając wsparcia zachowaniom seksualnym z dziećmi ruchowi LGBT, sama wspiera pedofilię. Podobnie jest ze wsparciem Marii dla mordowania nienarodzonych dzieci. Niby mówi Maria, że aborcja jest zła, ale na nią przyzwala. Jaki jest tego efekt? Efekt to TRUP. Liczy się efekt - "po owocach poznacie". Efekty wsparcia Marii są następujące: albo TRUPY dzieci, albo LEGALIZACJA seksu z dziećmi. Towarzyszące tym tragicznym efektom gadanie Marii o wolności kobiet w jednym przypadku i tolerancji w drugim, to tylko przykrywka dla zbrodni.
Maria Błaszczyk2019.03.14 14:21
Owszem, widzę niebezpieczeństwo, chociaż nie mam pojęcia, czemu większe miałoby byc w przypadku ojca geja niż ojca straight czy bi-. To jest przestępstwo i tyle. Niebezpieczeństwo widzę, gdy ktoś nieustannie fantazjuje na temat wykorzystywania dzieci, jak niejaki www. Nie udszielam wsparcia żadnym zachowaniom seksulanym z dziećm; w tej kwestiio rientacja czy tożsamość płciowa sprawcy jest doskonale bez znaczenia. Nienarodzone dzieci nie istnieją. Na mnóstwo złych rzeczy przyzwalam, Przyzwalam np. na amputacje. Wolałabym, żeby ich nie było - ale uważam, że są rzeczy ważniejsze od ich unikania. Nigdy nie byłam zwolenniczką LEGALIZACJI seksu z dziećmi. Ale wiem, że gwałciciele sie tym nie przejmują. Dlatego należy zrobić wszystko, by gwałciciel nie miał nieświadomej, nieostrzeżonej ofiary; a jeśli już zdoła kogoś skrzywdzić - by ta ofiara nie została przygnieciona wstydem,, ktory nie pozwoli jej o tym opowiedzieć. Na oba te wyzwania odpowiada edukacja seksualna.
ZERR02019.03.14 14:38
Oczywiście że jest większe. Tak ze 20x Przecież wiesz, że wśród gejów odsetek pedofilów wielokrotnie rośnie. Na szczęście nadal jest relatywnie nikły. Tylko nie wydziwiaj, że ktoś 'utożsamia'. PS. Nienarodzone dzieci istnieją jak najbardziej. Mimo tego że uparcie je wykluczasz i zaprzeczasz.
Maria Błaszczyk2019.03.14 16:17
Nie, wiem że nie rośnie. Nie ma takiego związku. Wielokrotnie te bzdurę obalono. A co do dzieci, za SJP: dziecko:= 1. człowiek od narodzin do okresu dojrzewania; OD NARODZIN!!! https://sjp.pl/dziecko
anonim2019.03.15 0:03
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że to tylko jedna z definicji? Bo inna np. mówi, że dziecko to człowiek od 3 do 9-12 roku życia i równie dobrze można powiedzieć, że nie istnieje dziecko dwuletnie, bo dwulatek to człowiek w okresie poniemowlęcym. Więc może nie rozpędzaj się tak.
www2019.03.14 15:32
Jeśli widzisz niebezpieczeństwo, to pomóż go wyeliminować. Jeśli wyeliminuje się zapis, że 'seks jest dobry', to niebezpieczeństwo zniknie, bo zachowania seksualne z dzieckiem przestaną być promowane.
Maria Błaszczyk2019.03.14 16:06
No jasne... Bo w czasach przed rewolucją seksualną wykorzystywania nie bylo... Ręce opadają. Seks jest dobry. Gwałcenie kogokolwiek, a w szczególności dzieci, jest złe. Jak ktoś nie odróżnia seksu od przemocy to naprawdę ma problem.
www2019.03.14 14:51
No i mamy dalszy ciąg lewackiej mowy. Nienarodzonych dzieci nie ma, ale są ich TRUPY. Uczenie dzieci masturbacji nie jest problemem, problemem jest przestrzeganie przed tym. Jesteś idealną kreaturą zachęcającą ku śmierci i pedofilii. Fakty niezmiennie pozostają bez zmian: pederaści mogą uczyć dzieci masturbacji, a matki mogą zabijać swoje dzieci.
Maria Błaszczyk2019.03.14 16:36
Nikt nie może uczyć masturbacji i nikt nie może zabijać dzieci. Pan www mija się z prawdą... Bardzo szerokim łukiem.
www2019.03.14 17:55
W Holandii na przykład można zabijać dzieci. Meldujesz, że dziecko ci nie pasuje i ciach, leży mały TRUP. A masturbacji uczyć trzeba według karty LGBT. Nie można nie uczyć, no bo jest dobra. Jak nie dajesz dziecku tego co jest dobre, to idziesz siedzieć.
Maria Błaszczyk2019.03.14 19:14
Nie wiem, kto Ci nagadał takich bzdur, ale to nieprawda. I nie, nic takiego z tej karty nie wynika. Za to Twoje brednie brzmią wypisz-wymaluj jak mokry sen pedofila. Po pierwsze nigdzie tam nie ma, że należy uczyć, że "masturbacja jest dobra". To Twój wymysł (co nie znaczy, że masturbacja nie jest dobra - jak komuś jest potrzebna, to jest dobra, a jak komuś nie jest - to jest obojętna, co jasno te standardy stwierdzają - ale Ty wolisz snuc swe zboczone fantazje, niż przeczytać, co tam jest napisane...) Z faktu, że powiem dziecku, że zakładanie bypassów przy miażdżycy naczyń wieńcowych jest dobre, nie wypływa obowiązek (ani nawet prawo) do uczenia dziecka zakładania bypssów.
www2019.03.14 20:39
Nie no, oczywiście, że nie trzeba uczyć, że masturbacja jest dobra, trzeba tylko przekazać co mówią wytyczne WHO i trzeba je zastosować. Teraz na potrzeby Marii należy posłużyć się eufemizmem słowa uczyć, bo Maria ma co do tego słowa opory i jakoś inaczej nazywać proces przekazywania informacji. Co by Marysia proponowała? Świetny tok myślenia Marysi co do uznania za dobre tego, co potrzebne. Np dla pedofila potrzebne jest zgwałcenie dziecka, a Marysia uważa to za dobre. Ciekawe. Swoje dzieci Marysia też tak podsuwa pedofilom, żeby okazać im trochę dobra, czy tylko co do cudzych Marysia jest taka hojna? A jakie Marysia ma propozycje na określenie TRUPÓW dzieci zabitych w aborcji? Może żywi inaczej? Jest tu jakiś zastępczy słownik, żeby mordercy mogli poczuć się lepiej?
JaKi2019.03.14 16:29
Może pan dać linka z wiarygodnego źródła o tej masturbacji dzieci ?
michu2019.03.14 11:54
Trzymać dzieci z dala od propagatorów LGBT?
Torchwood2019.03.14 11:47
Trzymać dzieci z dala od proboszcza?
ZERR02019.03.14 12:11
raczej od geja tak, zdecydowanie od geja, gdyż choć co prawda tylko mniej jak 1% gejów dziwnie reaguje, ale tylko 10% (raczej 5%, ale przyjmijmy że jest tak jak na dupozachodzie) proboszczów to geje, tak że wiesz, rachunek jest prosty. (nie)stety 99% gejów nie jest proboszczami, tylko krąży gdzieś dookoła szukając okazji. A ty - gdzie krążysz?
Abba2019.03.14 13:42
Twoj belkot to nawet ciezko zrozumiec...
ZERR02019.03.14 14:34
Tragedia obecnych czasów - nadmierna alfabetyzacja matołów. Niby literki znają, ale już zrozumienie prostego tekstu wywołuje u nich paroksyzmy złości, przekleństwa i furczenie pod nosem.