Irlandia: 6 666 nienarodzonych dzieci złożono w ofierze Molochowi - zdjęcie
02.07.20, 13:35Fot. ilustracyjne suparna sinha via Flickr, CC BY-SA 2.0

Irlandia: 6 666 nienarodzonych dzieci złożono w ofierze Molochowi

33

„6 666 nienarodzonych dzieci zabito w Republice Irlandzkiej w roku 2019. Są to pierwsze oficjalne dane na temat aborcji, jakie opublikowano w Republice Irlandzkiej od uchylenia VIII poprawki w roku 2018” – czytamy na stronie Society for Protection of Unborn Children (Towarzystwo Ochrony Dzieci Nienarodzonych).

Ta przerażająca statystyka w kraju, który jeszcze do niedawna był bastionem katolicyzmu, poraża swoją symboliką, przywołując na myśl słynne słowa z Księgi Apokalipsy: „Kto ma rozum, niech liczbę Bestii policzy: liczba to bowiem człowieka. A liczb jego sześćset sześćdziesiąt sześć” (Ap 13,18).

„Są to prawdziwie szokujące statystyki. Łatwo byłoby być przytłoczonym samą liczbą aborcji albo przerażonym tym, co zabijanie dzieci w takiej skali mówi nam o społeczeństwie irlandzkim. Jednakże nigdy nie wolno nam stracić z oczu faktu, że każda z tych 6666 aborcji to celowa śmiercionośna przemoc skierowana przeciwko całkowicie niewinnej i wyjątkowej istocie ludzkiej” – powiedział Liam Gibson z Society for Protection of Unborn Children komentując te liczby.

Według danych rządu irlandzkiego 6 542 dzieci zamordowano jeszcze we wczesnym stadium ciąży, co według nowych regulacji oznacza poniżej dwunastego jej tygodnia. Kolejne 24 aborcje zostały wykonane z powodu ryzyka dla życia lub zdrowia matki. 100 dzieci zabito z powodu „stanu wpływającego na embrion, który może prawdopodobnie doprowadzić do śmierci embrionu albo przed narodzinami, albo w ciągu 28 dni po urodzeniu”.

Aborcję w Irlandii zalegalizowano w referendum, które odbyło się w maju 2018 roku. Jedynie jedna trzecia mieszkańców Republiki Irlandzkiej głosowała przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Wcześniej prawo irlandzkie mówiło: „Państwo uznaje prawo do życia nienarodzonych i z należnym szacunkiem równe prawo do życia matki, gwarantując w swoich regulacjach szanowanie i – na tyle, na ile jest to wykonalne – obronę tymi regulacjami i potwierdzanie tego prawa”.

6 lipca roku 2019 tysiące „pro-liferów” przeszło ulicami Dublina protestując przeciwko zabijaniu nienarodzonych. Demonstracja, który wyruszyła z Parnell Square, zakończyła się pod siedzibą Sądu Najwyższego.

Już w lutym 2019 aborcjoniści zaczęli dążyć w Irlandii do ograniczenia prawa do wolności słowa i wyrażania swoich poglądów. W hrabstwie Louth uchwalono większością głosów zakaz czuwania w obronie życia w obrębie 500 metrów od szpitala czy kliniki, w której morduje się nienarodzonych.

jjf/LifeSiteNews.com, spuc.org.uk

Komentarze (33):

Nieobeznanym przypominam2020.09.17 17:18
że w bliskowschodniej mitologii Moloch jest rodzonym bratem Jahwe.
Jan Radziszewski2020.08.6 21:30
niedaleko jest kara wieczna tj piekło bo najdalej jak za 3 lata i 2mc-e czas potopu ognia i siarki /Łk 17.26-30) ot +++ Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą sil na wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję.
Hanys GórnoŚląski2020.07.3 10:30
Największą przykrość Bogu sprawia zabijanie niewinnych dzieci, dlatego diabłu tak bardzo zależy na propagowaniu aborcji.
Marek Krakowski2020.07.2 23:37
Żal tych wszystkich pomordowanych dzieci. Szkoda, że nie da się wyskrobać tych, którzy mordują i sprzyjają mordercom.
GuN2020.07.2 19:54
Nie jest ważne kto hejtuje, tylko kogo hejtują. Mojsza prawda jest mojsza i jest najmojsza niż twojsza. Pzdr
Cool2020.07.2 15:37
Jak mawiają, feministki ... aborcja jest OK!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.2 15:12
wiadomo ile nienarodzonych zabił PiS podczas swoich rządów?
Fronda2020.07.2 14:45
Tumany!!! Kto to wypuścił? Miało być na piątek! Co z was za dzennikarze?
B-ba2020.07.2 14:41
Boże, miej litość nad nami!!!!! Naprawdę, rodzaj ludzki dopomina się o zagładę. Módlmy się, kto może, o opamiętanie ludzi, którzy służą złu!!!
matis892020.07.2 14:26
Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik popiera LZPKNTB i aborcję. Oczywiśćie odbywa się to przy jego cichym, milczącym wsparciu. Moloch obecny w Koloseum Rzymskim pod nosem Bergoglio, tak samo jak czić on pachamamę, Allacha, Buddę...
Anna2020.07.2 14:13
Podsumujmy: 6666 aborcji, 6542 przed 12 tygodniem. Z tego wynika, że przed 12 tyg. wykonano 98% tych zabiegów, których prawdopodobną motywacją był brak woli urodzenia dziecka z tej ciąży (tak podejrzewam, skoro zdecydowano się na to we wczesnym stadium ciąży). Może zamiast zakazywać aborcji wszystkim mieszkankom Irlandii i ryzykować życiem i zdrowiem tych 24 zagrożonych kobiet lepiej byłoby zastanowić się nad zmniejszeniem ilości niechcianych ciąż. Jakaś kampania społeczna promująca odpowiedzialne zachowania seksualne, rozpowszechnianie wiedzy na temat metod antykoncepcji i ich skuteczności...takie tam pomysły. Jedno jest pewne - ludzie nie przestaną uprawiać seksu więc zamiast zaklinać rzeczywistość lepiej mądrze edukować.
Matka Polka2020.07.2 14:45
Tak, ma pani rację o ile przesłaniem tej kampanii byłaby czystość przed ślubem. Przy czym pojęcia te wychodzą zdaje się z użycia.
Rumplelstiltskin2020.07.2 19:06
Po ślubie już kampania oczywiście niepotrzebna, bo wtedy każda ciąża jest chciana/planowana/wyczekiwana? @Matka Polka: szanujmy się, bądźmy realistami...
Jan Radziszewski2020.08.6 14:54
za nie dalej jak 3 lata i 2 mc-e w Piekle BUDIET żydzie - przygotuj się bo piekło gore i czeka !
Terezjusz2020.07.2 14:47
Z tą "mądrą eukacją" to stary argument. I jakoś wbrew takim argumentom ilość aborcji w takich krajach, gdzie się "edukuje", nie spada. Teraz tęczowi biorą się za "seks-edukację" dzieci w przedszkolach. Będzie jeszcze gorzej. Ta tzw. "mądra edukacja" to jest zaklinanie rzeczywistości.
Maria Błaszczyk2020.07.3 1:32
No tylko że jest dokładnie odwrotnie. Edukacja seksualna ZMNIEJSZA liczbę aborcji. Liczba aborcji w krajach rozwiniętych ustawicznie spada, a związek tego zjawiska z edukacją seksualną został wykazany po wielokroć.
Ninel2020.07.24 16:19
Nikt niczego takiego nie wykazał. Wystarczy przypomnieć, że równocześnie liczba plemników spadła nawet 10-krotnie, do poziomu bliskiego bezpłodności. Trudno aby społeczeństwo eunochoidalnych pajaców było zdolne do "nieplanowanych" ciąż.
Jan Radziszewski2020.08.6 21:38
Maryśka nie pleć (piep ) głupot w które ty sama nie wierzysz po prostu kochasz cezara żydów tj podoba ci się on jak każdemu żydowi żydówce/J 19,15 i dlatego chcesz z nim wiecznie być ha ha ha!
B-ba2020.07.2 15:11
Jaka edukacja? Edukacja antyaborcyjna jest w Europie na ogół zabroniona, idzie się za to do więzienia. Proponujesz na przykład większe rozpowszechnienie pigułki dzień po? Przecież to jest to samo. Dużo pieniędzy poszło na to, żeby zapanowało społeczne przyzwolenie na aborcję i tak jest w większości państw europejskich. Aborcja podobno to prawo kobiety, POCZĘTE DZIECKO NIE MA ŻADNYCH PRAW i wbija się kobietom do głów, że taki zabieg to znacznie mniej niż usunięcie zęba lub jakiegoś pryszcza. Nie mówi się o psychicznych następstwach aborcji, o tym, że do końca swego życia kobieta nosi komórki zabitego dziecka. Kwitnie przemysł z narządów abortowanych dzieci. To naprawdę apokalipsa, który budzi coraz większe przerażenie ludzi sumienia. Boję się, że armagedon niedaleko.
Maria Błaszczyk2020.07.3 1:36
Jak pigułka antykoncepcyjna jest tym samym co aborcja? Jeśli nie dochodzi do zapłodnienia, to nie ma aborcji... No a dziecko poczęte nie ma żadnych praw, bo nie istnieje. Tak jak nie istnieją żywe trupy. Dziecko to jest jak się urodzi (a trup - jak umrze). I mam dobrą wiadomość. Psychiczne następstwa aborcji są nieporównywalnie mniej poważne niż psychiczne następstwa urodzenia niechcianego dziecka. Także dla tego dziecka.
greg2020.07.3 7:34
Jeśli jakaś dziewczyna uwierzy i to zrobi, to masz ją na sumieniu.
Apel2020.07.3 9:28
Głupoty i nic więcej. Wbrew nauce i logice.
Jan Radziszewski2020.08.6 15:00
mądra inaczej tzn głupia przygotuj się na Sąd bo koniec tego świata bardzo bliski tylko 3 lat i 2 mc-e a co do liczby Pan/ Liczba zamordowanych dzieci nienarodzonych poprzez „zabieg” i poprzez stosowanie antykoncepcji, przekroczyła już dwanaście miliardów. Niech choć to podziała na waszą wyobraźnie. 575.
51000 nowych zakażeń w USA2020.07.2 14:06
Fronda milczy.
hitman2020.07.2 14:14
Dlatego tak ogromna liczba zachorowań ponieważ głupi amerykanie wyszli tysiącami protestować w marszach Black life matter i tysiącami się zarażali. A koronawirus trwał jeszcze w USA w najlepsze stąd taka liczba ,wiec jak sobie pościelili to tak się wyśpią.
Policz murzynów na tym zdjęciu2020.07.2 14:21
https://twitter.com/NASAWatch/status/1266378747395010561 Widać na nim jak patriotycznie usposobiony "lud florydzki" olał zalecenia bezpieczeństwa i tłumnie zebrał się w dogodnym punkcie widokowym, by na żywo oglądać start rakiety z astronautami.
hitman2020.07.2 18:46
Nie mam nic przeciw murzynom ,ale nie zmienia to faktu że skrajną głupota było liczne demonstracje w trakcie trwania epidemii.To jest proszenie się samemu o kłopoty
hitman2020.07.2 19:29
Koronowirus jest ponad ludzkimi poglądami politycznymi i wszystkich ludzi atakuje tak samo.Dodam jeszcze że większe zgromadzania stwarzały niebezpieczeństwo zarażenia.
b-ba2020.07.2 15:14
A ile aborcji????
abc.2020.07.2 13:57
Ten tytuł mówi wszystko:Irlandia: 6 666 nienarodzonych dzieci złożono w ofierze Molochowi, szatan i jego demony rozlały się już na Polskę, ale tu napotkał zdecydowany sprzeciw wiernych oddanych katolików, nie przyjmujących, nie sprzedajnych i nie kupujących ideologii lgbtq, gender, lewactwa i dewiacji, ponieważ Polska ma Króla i Królową a są nimi JHS i Matka Boża.
Izydor2020.07.2 14:38
Czyli to prawda że żydzi rządzą Polską. I król i królowa to najprawdziwsi żydzi.
Jan Radziszewski2020.08.6 14:50
pisałem na tym forum wielokrotnie że są rodowitymi Polakami bo przodkiem Dawida i Maryi i jej syna Jezusa był Lechita z Warmii z Gietrzwałdu imieniem Iz który 1000 lat przed narodzeniem Pan i króla naszego wyemigrował do ziemi św /Ks Rut) po za tym zwróć na źródłosłów Da wid tj da widzenie da światło ot dot Jezusa który dał Prawdziwe światło wiary Miriam Mir jam Tj w obecnym polskim Pokojem jam jestem A jaka NMP objawiła się Medziugorie jak matka Pokoju. ba nie tylko u nas również
Izydor2020.07.2 13:50
Dopiero czwartek i taki zacny lol content?