Internet kpi bezlitośnie z ,,Wyborczej'': ,,PiS trząsł wymiarem sprawiedliwości za rządów PO-PSL'' - zdjęcie
23.03.21, 11:48fot. wikipedia.org/domena publiczna

Internet kpi bezlitośnie z ,,Wyborczej'': ,,PiS trząsł wymiarem sprawiedliwości za rządów PO-PSL''

58

Chodzi oczywiście o chyba najgłośniejszy temat ostatnich dni, a mianowicie hejt na prezesa PKN Orlen oraz jego rzekome powiązania z grupami przestępczymi, rzekome niezgodności w zeznaniach majątkowych oraz inne zarzuty, do których dołączono nawet zatrudnienie w prywatnej firmie, w której Obajtek ma mniejszościowe udziały, syna byłej premier Beaty Szydło.

Jak się okazuje dziennikarz „Gazety Wyborczej”, reporterka oko.press oraz inni „aktywiści” rozpowszechniają w internecie kolejne fake newsy. Tym razem chodzi o kasację wyroku ws. Daniela Obajtka, którą rzekomo miał wymusić PiS. Jest jednak mały, aczkolwiek znaczący szczegół.

Kasacja wyroku miała miejsce, kiedy pierwszą prezes Sądu Najwyższego była ... Małgorzata Gersdorf, którą popierała koalicja PO-PSL.

Ta sytuacja nie umknęła internautom. Poniżej kilka wybranych komentarzy.

mp/portal tvp info/twitter/fronda.pl

Komentarze (58):

Stalker2021.04.10 17:15
Ty, oni tak na poważnie ! Oni są naprawdę gotowi do rządzenia ?!!! Butka i Rafau ogłosili recepty na polską biedę i na tym się skończyło. Niedawno temu butka dołożył dwie likwidacje, mianowicie nauki historii i teologii, a ostatnio Arłukowicz z jakąś przygłupką przedstawili receptę uzdrowienia służby zdrowia. Mianowicie prywatyzacja szpitali by na tym zarobić, bo piniędzy nie ma i nie będzie ! Pokażcie ten wasz techniczny rząd przygłupy z PO – to zobaczymy czy warto wam uwierzyć ?!!
Piotr Nowak2021.04.10 17:12
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Robot, Marek, Andrzej, itd, jle_ffm, Złodziej na złodzieju, Fizjo, młody, matis89, podatnik, Stary, Polka, Foster, i inni. Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
NO TO TERA2021.03.25 19:31
JAREK KALKSTEIN Z ANTKIEM SINGEREM I MATEŁE MORAVICKEREM SPIERRDOLO PRZEZ ZALESZCZYKI DO USRAELA
Grizzly2021.03.24 7:45
Zaje... ten żydowski szmelc!
Pani od polskiego2021.03.24 7:40
Internet kpi bezlitośnie? A jeszcze wczoraj kpił bezlitoście. Frondlowi pseudodziennikarze analfabeci w nocy zajrzeli do słownika języka polskiego? Pochwalam, tylko tak dalej, może uda wam się zdać egzamin ósmoklasisty.
Głupi PiSowiec2021.03.24 6:47
@mp, materiał przeciwko Obajtkowi jest tak obszerny, że powoływanie się na 2 zdania wyjęte z całego kontekstu jest głupie. Materiał Wyborczej jest prawdziwy i żadne wasze manipulacje nie pomogą. Nawet gdyby część z tych materiałów była zmyślona to sam fakt, że ten pospolity złodziejaszek i gangster w ciągu krótkiego czasu stał się multimilionerem jest wystarczająco wymowny. Tak działał Obajtek: "Obajtek zawyżał dostawy o 25 proc. Trzy razy zdarzyło się, że Mariusz F. wystawił faktury za fikcyjne transporty: zebrało się 66 ton granulatu. W sumie Elektroplast zapłacił za 141 ton surowca, którego nie było: „Jeżeli chodzi o zysk, 'działkę' Daniela Obajtka, to miał on ustaloną stawkę wynoszącą połowę kwot z fikcyjnych - wirtualnych dostaw i podobnie połowę kwot od nadwyżek doliczanych od dostaw realnych (…). Ponadto Daniel Obajtek doliczał sobie 40 groszy na kilogramie towaru (…). Ta prowizja wynikała z faktu, że mógł on zwyczajnie kupować towar od innej osoby niż F. Te prowizje musiał mu płacić F. z własnego zysku”.
Andrzej2021.03.23 20:25
Obecnie dominującym tagiem w internecie jest #dudajestdebilem - i z kogo internet tak naprawdę kpi?
Różaniec konieczny dla Polski !2021.03.23 19:22
Nim padnie to szechterowe plugastwo to zapewne jeszcze wygeneruje ze swoich satanistycznych wnętrzności kolejne kłamstwa antypolskie .
Walter2021.03.23 19:18
Prof. Tomasz Grodzki nigdy nie przyjął łapówki i jest przez prokuraturę fałszywie oskarżany. Zbigniew Ziobro zmienił prawo, żeby z sądu wycofać dowody winy Daniela Obajtka. Austriak Gerald Birgfellner zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczynski wyłudził od niego łapówkę na kwotę 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzające wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura nawet nie przesłuchała Jarosława Kaczynskiego, ani księdza Rafała Sawicza. Mieliśmy już wcześniej aferę gruntową Mariusza Kaminskiego i Macieja Wąsika, mającą na celu wrobienie Andrzeja Leppera w przestępstwo i fałszywe go oskarżenie. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194 i pomimo tego wygrał wybory prezydenckie na drugą kadencję. Pod rządami PiS-u w Polsce panuje bezprawie.
Urszula2021.04.10 17:14
Walter , ty nie przyszłeś na świat z łona twojej matki, ty zostałeś wydalony przez jej odbyt !!!
Stop zwyrodnialcom !2021.03.23 19:17
Gazeta Wyborcza - szmatławiec najgorszego sortu .
Zły duch zniszczył jego życie w 5 minut!2021.03.23 19:12
Poznaj historię grzesznego pastora./// Nieczystość jest jednym z najgroźniejszych grzechów głównych. Ta pokusa stała się szczególnie silna w naszych czasach, gdy z każdej strony jesteśmy bombardowani pornografią i chorymi ideologiami, które promują dewiacje seksualne. Przejmującą historię o tym, jak demon pożądliwości potrafi zniszczyć ludzkie życie, opowiada o. Emidio-Marie Ubaldi w najnowszej książce “Siedem przeszkód do życia w Duchu Świętym. Grzechy główne”. Pierwsza pokusa Pewnego dnia najpiękniejsza spośród kobiet z kościoła pewnego pastora poprosiła go o spotkanie. Była tak piękna, że wszyscy mijający ją mężczyźni zatrzymywali się, by ją podziwiać. Bez wątpienia była świadoma swojego uroku i wrażenia, jakie robiła. Pastor wyznał, że kiedy ta kobieta weszła go jego gabinetu, odczuł fizyczną przyjemność. Należy zaznaczyć, że ów pastor żył szczęśliwie w swojej rodzinie z żoną i z dziećmi. Był to Boży człowiek i członkowie tamtego Kościoła uważali całą jego rodzinę za idealną. Lecz tego dnia przydarzyło mu się coś niezwykłego. Owa urocza kobieta wyznała, że w przeszłości miała relacje seksualne z wieloma mężczyznami. Swoją opowieść ubarwiła kilkoma szczegółami dotyczącymi tamtych przygód, które niestety nie mogły pozostawić pastora całkiem obojętnym. Kobieta ciągnęła swoją opowieść i stwierdziła, że nawet po swoim nawróceniu, po zerwaniu z rozpustnym życiem, cały czas musiała walczyć z niemoralnymi pragnieniami. Problem ujawnił się w całej ostrości, kiedy kobieta przyznała, że gorąco pragnie odbyć stosunek seksualny z nim, swoim pastorem, i opisała mu, jak jej zdaniem mógłby wyglądać ten stosunek.
Pułapka demona2021.03.23 19:12
Przede wszystkim należy zauważyć, że nasz biedny pastor pozwolił jej posunąć się zbyt daleko. Już dużo wcześniej powinien był przerwać dwuznaczną wypowiedź swojej rozmówczyni. Bowiem na skutek tych wydarzeń przez kolejne długie tygodnie zajmował się wyłącznie myśleniem o tej ładnej kobiecie. Powtarzał sobie, że gdyby między nimi doszło do następnego spotkania, zrobi wszystko, by jego żona również była przy tym obecna. Lecz ta niezwykle pociągająca kobieta pojawiła się u niego, nie umawiając się wcześniej na spotkanie, i nasz pechowy pastor natknął się na nią w swoim gabinecie, a ona w rozmowie ponownie oświadczyła, że pragnie mieć z nim stosunek seksualny. WIĘCEJ O DEMONIE ROZWIĄZŁOŚCI PRZECZYTASZ TUTAJ Wówczas pastor popełnił drugi poważny błąd: zamiast natychmiast kazać jej wyjść, zaczął wyjaśniać, że jej pragnienie jest złe, że powinna wyjść za mąż, by zaspokoić swoje potrzeby. Pomimo dobrych intencji biedny pastor w rzeczywistości igrał z pokusą, coraz bardziej pogrążając się w ryzykowną sytuację. Wobec jego odmowy kobieta użyła broni, która poza nielicznymi wyjątkami okazuje się bardzo skuteczna w odniesieniu do większości mężczyzn: zaczęła szlochać. Pastor niestety podszedł do niej, by ją pocieszyć; ona szybko wstała, rzuciła mu się na szyję i pocałowała go, co zdecydowanie przyspieszyło bieg wypadków. Nastąpiło to, do czego nie powinno było dojść. Kobieta zaszła w ciążę i bez żadnych skrupułów zażądała od pastora, by rozwiódł się z żoną, a poślubił ją. Sytuacja przedstawiała się dramatycznie! Jak łatwo możecie się domyślić, było to straszne! Ta kobieta zagroziła, że jeśli pastor nie przystanie na warunki jej szantażu, ona o wszystkim opowie członkom Kościoła i jego rodziny.
Grzechy myśli i walka duchowa2021.03.23 19:13
W jaki sposób wyjaśnić to, co się stało? Jak on mógł tak tragicznie się potknąć? Przecież ten człowiek, wzorowy mąż i ojciec, był bardzo szczery w swojej miłości do Boga i gorliwie wypełniał swoje duszpasterskie obowiązki. Od jego przybycia tamtejsza wspólnota kościelna, wcześniej licząca pięćdziesięcioro wiernych, rozrosła się do liczby dwustu osób, spośród których wiele prawdziwie odnalazło drogę do Boga, właśnie dzięki radom pastora i jego sztuce kaznodziejskiej. Dzięki pensji wypłacanej przez jego Kościół rodzina pastora mieszkała w pięknym domu, dzieci chodziły do chrześcijańskiej szkoły, reprezentującej wyjątkowy poziom. W jaki sposób ów pastor mógł doprowadzić do upadku o tak tragicznych konsekwencjach? Jak to wyjaśnić? Pytany przez pastora Carothersa, do którego się zwrócił, zapewnił, że po raz pierwszy w swojej posłudze zrobił coś, czego musiał się wstydzić: „Wcześniej żywiłem tylko normalne myśli na temat innych kobiet”. Przez pogłębianie tej kwestii udało się dotrzeć do źródła problemu, do pierwotnej przyczyny tego, co się wydarzyło: ów pastor, Boży człowiek, wzorowy mąż i ojciec od ponad trzydziestu lat, „myślał” o innych kobietach, nie zastanawiając się jednak nad moralną stroną swoich myśli. Przez długi czas nic się nie działo, lecz demon, który dyskretnie nad nim pracował, przydybał go nareszcie i stworzył jego myślom sprzyjającą okazję, wskutek czego udało mu się go popchnąć do fatalnego upadku. Jezus powiedział: „Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa. To właśnie czyni człowieka nieczystym”. Pokusy rodzą się w naszych sercach: należy więc czuwać nad naszymi myślami, gdyż to na tym etapie rozpoczyna się walka duchowa. Nie jest to jednak temat nowy. Problem analizowania własnych myśli sięga czasu ojców pustyni.
Przekręty i Machloje Obajtka2021.03.23 19:08
"Czytam i słucham o przekrętach Obajtka i nie mogę uwierzyć, że on i jego zorganizowana grupa przestępcza jeszcze nie siedzi. To, że życiowa partnerka Daniela Obajtka zasiadała już w radach nadzorczych kilku kontrolowanych przez państwo spółek to nic. Sylwia Kobyłkiewicz: W latach 2006-2012 pracuje w CBA i kontroluje oświadczenia majątkowe braci Obajtków - Od 2014-2915 zajmuję się doradztwem podatkowym w tym dla Pcimia. - W 2016 jest dyrektorem Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie. Podlega jej Pcim, a bracia Obajtkowie robią machloje z nieruchomościami. - W 2017 dyrektor ENERGA - idzie za Obajtkiem - Od 2018 w zarządzie Orlen - idzie za Obajtkiem - Obecnie prezes ORLEN Upstream Przypadek? Nie sądzę. 1. Mieszkanie w apartamentowcu na Bemowie kupił nie tylko Obajtek, ale również jego bliski współpracownik, wiceprezes Orlenu Adam Burak. Nabył tam 115-metrowy apartament z dwiema łazienkami, osobną kuchnią, jadalnią, garderobą, pralnią i czterema pokojami. Cena 6500 za metr Adam Burak to były dziennikarz, który po dojściu PiS do władzy robi karierę w spółkach kontrolowanych przez państwo. W 2016 r. PZU, potem Z Lotosu Burak w 2017 r. trafił pod skrzydła Daniela Obajtka, który szefował wtedy gdańskiej Enerdze. Obajtek wziął go potem do Orlenu. 2. Pracę na ważnych stanowiskach w Orlenie znalazło co najmniej siedmioro byłych funkcjonariuszy CBA. Ludzie CBA obsiedli też Lotos i Energę. 3. Oj tam... Obajtek dostał tylko 90 mln. Przeciez to mniej niż połowa tego co dostał Rydzyk. O co ten krzyk? 4. Skrzynki pocztowe dziennikarzy z różnych redakcji są pełne doniesień o kolejnych patologiach Daniela Obajtka i jego kolegów. Puszka Pandory eksplodowała 5. Bartłomiej Sienkiewicz: "Sprawa Pana Obajtka pokazuje jak w pigułce cały oligarchiczno - mafijny system rządów PiS. Nie ma takich szemranych spraw, których nie dałoby się skręcić jeśli chodzi o "swoich". Bez systemowej zmiany etyczności w polityce, szlag trafi Polskę" 6. Renata Grochal: Prywatne spółki powiązane z prezesem PKN Orlen Danielem Obajtkiem dostały od państwa i samorządu zarządzanego przez PiS ponad 90 milionów złotych dotacji 7. Obajtek dostał milionową zniżkę na apartament na warszawskim Bemowie. Umie się targować… 8. Paweł Wroński: "Jest w pisowcach - partii panów, jakiś mocny ciąg na dworki i pałacyki". Ale dwie wieże Kaczyńskiego się nie wybudowały. 9. Ewa Hołdyńska, publicystka Tygodnika Sieci, wPolityce.pl i wPolsce.pl w sprawie kupna przez Obajtka o połowę taniej niż cena rynkowa: „Ale wiecie, że przy takich dużych metrażach cena z m kw spada?”. Jak masz zamiar kupić mieszkanie 50 metrowe kup w tej samej cenie 100 metrowe,… Posłowie PO powołują zespół śledczy, który zbada majątek Obajtka. I co to da? Prezes największego koncernu w Europie Środkowej jest nie tylko prostakiem używającym rynsztokowego języka, ale przede wszystkim kombinatorem wydającym więcej niż zarabia i przepisującym majątek na bliskich. W normalnym kraju dymisja po 15 sekundach. I postępowanie karne."
kafel2021.03.24 6:47
Może to i s....-syn, ale on jest nasz s ....syn. Czym się to różni od czasów po? Problem w tym, że etycznie Obajtek jest be, bo uwłaszczał się sprytnie na społecznych pieniądzach i nieetycznej spekulacji, ale zgodnie z prawem. A etyka? Eeeee taammm.... Z drugiej strony weźmy Grodzkiego dobierają się do niego w momencie, gdy wszystkie ewentualne zarzuty się przedawniły. Jaki wniosek? Podpucha dla publiki, gryzą się po kostkach i nic sobie nawzajem nie zrobią Wyjątkiem jest Nowak, bo sprawę podłożył wywiad Ukrainy. Ale zobaczycie nic z tego nie będzie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.23 18:56
Kraj Obajtków, szpetna gęba współczesnej Polski, kraju rządzonego przez Pedofilów i Sutenerstwo.
O'bayteck jest…2021.03.23 18:26
bez przerwy orany na fejsbóku.
Szechter Rzyd2021.03.23 18:34
bez przerwy orany na fejsbóku.
gumowa kaczka2021.03.23 18:24
Internet kpi bezlitoście z omajtka
pacynka Tusk2021.03.23 18:35
Internet kpi bezlitoście z Tuska
Anonim2021.03.23 17:10
BAJKA KRYLOWA DLA TEJ OSOBNICZKI
POLIKRATES2021.03.23 17:07
MIERNOTA
rychu2021.03.23 15:09
oko pres to agenda mossadu tak jak i Gie wyborcze
Obrona Wolności słowa w Polsce2021.03.23 19:22
"OKO.press z nagrodą Freedom of Expression 2020 za obronę wolności słowa w Polsce! Dziękujemy! Dostaliśmy olbrzymie wyróżnienie - nagrodę za obronę wolności słowa. To także ważny sygnał, że świat widzi zagrożenie dla demokracji i docenia rolę niezależnych mediów w Polsce. Dedykujemy ją Wam, Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki, bo razem tworzymy OKO.press. Gratulujemy naszym konkurentom z Hongkongu, Wenezueli i Burundi, dzielnym obrońcom wolnego słowa"
profesor Gersdorf - to stara PISiora2021.03.23 14:54
a po drugie radca prawny - nowyj przekaz czerskiej
GW zabita kpiną i śmiechem2021.03.23 14:42
tylko natychmiastowa emigracja całej redakcji do Izraela - jedyna szansa
bezlitosny internauta2021.03.23 14:37
Dziennikarzu Mariuszu, to twoje zaświadczenie o dysortografii wydane jest bezterminowo, czy musisz przechodzić okresowe badania?
olek2021.03.23 14:03
Trzeba umieć bronić z złodziei !!!! Uczcie się od pisbolszewików !!!!!
Jawny2021.03.23 14:10
Ale złota myśl... Na twoim poziomie. Długo nad nią deliberowałeś?
Anonim vel AAAtomek2021.03.23 13:42
Precz w Wyborczą - siedliskiem pedałów, polakożerców, ateistów, neo-judeo-komuny i wszelkiego zła!!!
Anonim Prawdziwy2021.03.23 13:47
Ty złodzieju nicków, spyerdalaj stąd!
AAAtomek vel Po 11...2021.03.23 13:49
Polakożerca, bluźnierca, judeo-komuch, kundel szatana nie będzie mnie tu pouczał!
Jaś2021.03.23 13:51
Ty, zachowuj się. Jak nie wiesz jak to obserwuj kulturalnych ludzi. Z wyborczej jesteś, czy co?
Anonim (Prawdziwy)2021.03.23 14:09
No tak, sprawa się rypła. Skąd wiedziałeś, że jestem z Wyborczej? Ale czytam też Fołks Sztyme...
Ferdynand Rozumowicz2021.03.23 13:49
Istotnie, tego nie da się lubić. No, chyba że nie lubi się Polski. Niedawno chciałem zobaczyć kim są ci ludzie którzy, kupują to badziewie. Stałem niedaleko kiosku przez dłuższy czas i nikt nie kupił. Potem dowiedziałem się że prawie nikt nie kupuje ale produkcja i darmowe rozdawnictwo jest warunkiem sprzedaży reklam, bo jakby się w ogóle nie rozchodziło to nikt nie kupiłby reklamy. Więc produkcja gazety zależy od reklamodawców a nie od czytelników, niestety.
jula2021.03.23 13:18
Kiedyś, nieuprzejmie bo nieuprzejmie, mówiło się: głupi, głupsza od pasztetowej , teraz: od Wyborczej. Tak oto mamy, niemalże, nowy związek frazeologiczny. Sic.
wkrw2021.03.23 12:51
Oj, jak wy prawicuszki jesteście koncertowo rozgrywani przez naczelnika. Zasada, że im mniej wiecie, tym stadniej głosujecie na pisiorów, działa jak mało co w tym grajdole. Wstyd, użyjcie organu zwanego mózgiem, to nie boli.
Arek2021.03.23 13:40
Co ty wiesz o mózgu kolego, co ty wiesz o mózgu...
Anonim2021.03.23 12:32
Leczenie obajtkozy wymaga radykalnych i różnorodnych metod, ponieważ znany lek na wszystkie dolegliwości PiSu tzn. szczepionka "zamach smoleński" nie zadziałał...
Stefan2021.03.23 12:39
Tak, to dobre. Wyborcza zachorowała na Obajtozę :) Widzą obajtka wszędzie i we wszystkim i przy tym ludzie Michnika zachowują się jakby z tą obajtozą załapali też super ciężką postać biegunki.
"Internet kpi bezlitoście"2021.03.23 12:31
Internet kpi bezlitośnie z pseudodziennikarzy wtórnych analfabetów z Frondy.
Anonim2021.03.23 12:33
Polska język - trudna język.
Grizzly2021.03.23 12:23
Płatne pisowskie trolle nie są całym internetem ;D
Jan2021.03.23 12:25
Ale z pewnością są tą mądrzejszą częścią internetu i jak wybory pokazały większą częścią. W przeciwieństwie do trolli z PO w które zapanował kryzys rozumu co widać po takich gwiazdach kabaretu jak Budka, Tczajkowski, cy poseł Scerba.
Jan2021.03.23 12:27
No i zwolennicy PiS nie są płatnymi ani też trollami bo przecież pisanie prawdy nie jest trollowaniem.
Grizzly2021.03.23 12:35
Jan, nie ośmieszaj się, pajacu.
Grizzly2021.03.24 7:44
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu!
Trollowisko PiS2021.03.23 19:51
"Wiceminister sprawiedliwości powinien pamiętać, że także płatny troll może zmienić strony Onet.pl ujawnił niedawno, czym zajmuje się wiceminister sprawiedliwości w czasie wolnym od pracy. Przynajmniej taką warto mieć nadzieję – że praca wiceministra nie polegała na koordynowaniu pracy internetowych trolli mających szczuć przeciwników politycznych. Celem działań Łukasza Piebiaka w pierwszej kolejności był prof. Krystian Markiewicz. Jak się łatwo domyślić, szef Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitii nie miał zostać skompromitowany merytorycznie. Warto wspomnieć, że ta organizacja krytykowała wielokrotnie poczynania partii rządzącej w sprawie sądownictwa. Chociażby odnośnie nominacji sędziowskich. Wiceminister sprawiedliwości uruchomił przeciwko niemu akcję dyskredytującą opierającą się przede wszystkim o jego życie prywatne. A to kochanka, a to aborcja – wygrzebane przez trolle i wysyłane do współpracowników oraz samego zainteresowanego. Krystian Markiewicz nie był jedyny. Ofiar akcji ministerialnych trolli mogło być około dwudziestu. Niestety, dla wiceministra, wykonująca brudną robotę niejaka Emilia postanowiła zmienić stronę. Została informatorką Onetu a na cały proceder są teraz, jak się wydaje, mocne dowody. Nieważne czy zmieniła zdanie z powodu skruchy z powodu szkodzenie niewinnym ludziom, ze strachu przed konsekwencjami, czy po prostu dostała lepszą ofertę."
PiS korzystało z usług internetowych trolli2021.03.23 19:34
"Wyniki badań przeprowadzonych przez Uniwersytet Oxfordzki w ramach uznanego projektu Computational Propaganda Project wskazują, że Prawo i Sprawiedliwość korzystało z usług internetowych trolli w latach 2015-2017. Naukowcy przebadali 48 krajów, w tym Polskę."
Grizzly2021.03.24 7:44
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu!
Stefan2021.03.23 12:18
Michnik z Czajkoskim się dogadają i dadzą tym wszystkim burżujom w kość jak Czajkoski zostanie premierem albo prezydentem. Czajkoski już zaczął walczyć z tymi co mają na własność domki w Warszawie - już każe im płacić za śmieci jak za złoto. Ale jak wygra wybory to ci wszyscy biznesmeni i bogacze co ich stać na własny samochód zobaczą gdzie ich miejsce. Na razie żeby zmotoryzowanym uprzykrzyć życie to zwęża Marszałkowską. Rozumiemy wszyscy? Ludzie się bogacą, kupują samochody często bezemisyjne na prąd a Czajkoski im ulice zwija....
Jaros2021.03.23 12:16
Niezły imbecyl wymyślał ten tytuł "INTERNET KPI" xD urocze, powinniście raczej napisać "kilkunastu pisowskich OPŁACANYCH" troli z twitter próbuje kpić" xD
JArek2021.03.23 12:09
Po 25 latach pracy jestem dobrej klasy specjalistą i zarabiam więcej niż wójt niejednej gminy. Mam też mieszkanie na własność i dom. Czy w związku z tym Gazeta Wyborcza również mnie zacznie szkalować w mediach i moje dzieci także nie będą spały po nocach? Czy mam już uciekać z Polski bo mój obecny majątek wyceniam na ok. 1 mln zł? Pomóżcie proszę bo chciałbym zdążyć uciec do lasu zanim przyjdą do mnie śledczy z Agory.
Jaś2021.03.23 12:12
Podobno Michnik organizuje już aktywy do sprawdzania zamożności Polaków. Trzeba będzie mieć kwity bo jak nie to Michnik będzie pisał artykuły o każdym kto ma wykształcenie, i może nawet jest sprawnym menadżerem (wtedy to raczej gilotyna jest pewna) nie był ubekiem i nie mordował ludzi jak jego brat.
trudno się dziwić potomkom i pociotkom morderców2021.03.23 11:59
Michnikowa szmata i wszystko jasne. Czego się spodziewać po rodzinkach stalinowskich zbrodniarzy z UB, KPP i innych przestępczych organizacji?
kuba powiatowy2021.03.23 11:56
no cóż sposób myślenia godny AAAtomka, Po 11 ... i im podobnych
za Bąka Lipę to w POkuraturze robili parówki2021.03.23 11:53
z GW- od razu z ruską musztarda