Imigranci wykorzystują Francję. Macron - milczy. Bolesne dane OECD - zdjęcie
24.01.19, 13:20fot. gouvernement francais, lic. CC BY-SA 3.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Imigranci wykorzystują Francję. Macron - milczy. Bolesne dane OECD

9

 Prezydent Macron – w odpowiedzi na protesty „zółtych kamizelek” – zainicjował wielką debatę społeczną poświęconą problemom Francji. W debacie tej nie pojawia się jednak problem obciążenia, jakim coraz bardziej stają się imigranci i ich dzieci.

Tymczasem Dane Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) zaprezentowane na seminarium AJEF (Stowarzyszenia Dziennikarzy Ekonomicznych i Finansowych) jasno pokazują, że 40 proc. młodych klientów opieki społecznej pochodzi ze środowisk imigracyjnych.

Dokładnie to wygląda następująco: spośród 2,85 mln. młodych ludzi (od 15 do 34 lat), którzy nie pracują, nie kształcą się i nie korzystają przysposobienia zawodowego, 1,75 mln urodziło się we Francji z rodziców, którzy także urodzili się w tym kraju. Pozostali (ok. 40 proc.) to imigranci i ich dzieci. A stanowią oni najwyżej 10% społeczeństwa Francji.

OECD wskazuje, że podobnie jak we Francji, jest w Austrii i Belgii. Sytuacja w Niemczech Szwecji i Szwajcarii jest inna, ale i tam liczba młodych, bezrobotnych obcokrajowców (10 proc.) przekracza procent miejscowych (7 proc.).

Jak widać, nie jest prawdą, że emigracja z krajów muzułmańskich (bo o taką tu chodzi) na stałe uzupełnia luki w zatrudnieniu. Dzieje się tak najwyżej w 1 pokoleniu. Później, cudzoziemcy korzystają głównie z zasiłków, wyciągając z budżetu znacznie większe środki, niż rodzimi ubodzy.

erl/pch24.pl

Komentarze (9):

addfasd2019.01.25 9:53
Podwójne standardy Frondy, jak Ukraincy wyciagaja kase z polskiego systemu, to jest bardzo dobrze, jak imigranci z francuskiego, to jest zle
Tomek2019.01.25 10:41
Bo Fronda uwierzyła w tą głupotę, która mówi, że musimy się łasić do Ukraińców aby Rosja nas nie zaatakowała. A jako portal katolicki powinni wiedzieć, że gwarancje pokoju może nam dać tylko Jezus Chrystus a nie światowe układy z państwami, które przy pierwszej lepszej okazji zrobią nas w konia, co już w historii przerabialiśmy ale pamięć u nas krótka.
nikt2019.01.24 16:57
Ja jakieś 14 lat temu pisałam o zagrożeniu , jakie niesie do Europy Islam . A dopiero zaczynała się migracja z Afryki do Europy . Wszyscy mnie wyśmiali . No to .........na zdrowie . Przed Macronem też ostrzegałam . Wszyscy byli zachwyceni tym demokratą i krytykowali mnie ile się da . No to .......na zdrowie . Dziwię się ludziom z PO , że chcieli imigrantów przyjmować . Przecież to działanie przeciwko sobie . Nie dziwiłabym się ludziom z PiS biorąc pod uwagę kierowanie się tzw. " wartościami chrześcijańskimi ". Ale PO ? Przecież to antagoniści . Wiadomo . To ludzie inteligentni . A ja ? Ja jestem zdecydowanie przeciwko . Pomagaj innym ,podziel się tym co masz , wspomagaj , ale nie pozwól sobie wejść na głowę . Zginiesz i już nikomu nie pomożesz . Przyjmuję do swego domu gościa kierując się współczuciem . Karmię go a on chętnie tę gościnę przyjmuje . Nawet stara się pomagać . Ale wszyscy moi sąsiedzi też przyjęli takich gości w potrzebie . Jest ich już dużo . Zaczynają stawiać warunki dotyczące swej egzystencji , wyrażać swoje niezadowolenie z mojego stylu życia i narzucać mi swój . Gdy stają się coraz silniejszą grupą starają się mnie sobie podporządkować . Z czasem stają się bezwzględni i ja muszę opuścić swój dom . Taki zawsze był i pozostanie scenariusz takiej pomocy . Pomoc , owszem . Ale rozumna . Nie można wpuszczać lisa do kurnika .
Z2019.01.24 15:08
Macron to zwykły pionek, chłystek wystawiony przez masonów. Jeśli minie jego czas to go zmiotą w pół godziny. Będzie na tym stanowisku póki będzie przydatny.
nikt2019.01.24 16:31
Nie wiem , czy teorie spiskowe na temat m. innymi masonów mają rację bytu ? Ale nie wykluczam tego , gdyż -coś w tym jest . Jest to wszystko ściśle utajnione , ale ludzie mają przeczucia . Wiedzą , chociaż nie wiadomo skąd . Po pewnym czasie okazuje się to prawdą .
Z2019.01.24 16:49
Masoneria to tylko w Polsce udaje, że jej nie ma - w takich krajach jak Francja czy USA jest zupełnie jawna. Tajni byli w czasach kiedy dopiero zdobywali panowanie nad światem,a jak już opanowali wszystkie przyczółki to nie mają potrzeby się kryć.
nikt2019.01.24 17:33
Nie znam głębiej tematu . Wiem na pewno , że ci , którzy mają symbole : węglownicę , cyrkiel i trójkąt należą do ludzi oświeconych . Ale to oświecenie nie jest dziełem Ducha Świętego , lecz innego rodzaju . Trygon Piramidalny " Nie wiem , co to jest , ale wiem , że to coś strasznego . Doczytałam się , że mają swój rytuał i to już wyklucza ich z czystego oświecenia . Poza tym przypuszczam , że oświeconych jest mało ,że taka jest tylko elita Reszta tylko rytualnymi pionkami . Do czego dążą ? Do przejęcia władzy nad światem ? Być może .
Z2019.01.25 10:21
Tak naprawdę to dążą do przejęcia władzy nad duszami dla swego pana diabła. To jest główny cel masonerii.
nikt2019.01.24 17:46
Jeszcze coś sobie przypomniałam . Straszny " Trygon Piramidalny " ma symbol oka w trójkącie . Pamiętam , że wtedy zastanawiałam się nad nad tym jak to możliwe , że Kościół ma taki sam symbol Boga ? Ale to było 20 lat temu i nie pamiętam już szczegółów .