Ilu jest homoseksualistów w Watykanie? Sensacyjna książka - zdjęcie
13.02.19, 19:15

Ilu jest homoseksualistów w Watykanie? Sensacyjna książka

35

21. lutego w Watykanie rozpoczyna się zwołany przez papieża Franciszka szczyt dotyczący nadużyć seksualnych w Kościele. Tego samego dnia jednocześnie w ośmiu językach ukaże się książka na temat homoseksualnego lobby w Watykanie.

Jej autor to Francuz Frederic Martel, socjolog i dziennikarz, który sam przyznaje się do homoseksualizmu. Martel twierdzi, że przeprowadził ponad 1500 wywiadów z kardynałami, biskupami, dyplomatami, księżmi i członkami gwardii szwajcarskiej. Według niego około 80 proc. duchownych pracujących w Kurii Rzymskiej to homoseksualiści.

Niektórzy mają być aktywni seksualnie, inni ni. Wszyscy trzymają się jednak swoistego kodeksu milczenia.

Martel zbierał dane do swojej książki przez cztery lata. Wiele tygodni przebywał w Rzymie.

Według autora część homoseksualnych duchownych w Watykanie utrzymuje długoterminowe związki z mężczyznami; inni stawiają na przypadkowe kontakty seksualne i korzystają z męskich prostytutek. Inni jeszcze zachowują celibat. Według Martela homoseksualistami są także ci, którzy najostrzej zwalczali w ostatnich latach homoseksualizm. Według jego narracji papież Franciszek próbował przerwać zmowę milczenia panującą w homoseksualnym środowisku watykańskim; wielokrotnie piętnował kapłanów wiodących ,,podwójne życie'' i czyniąc tak, miał mówić właśnie do nich.

Zdaniem osób, które miały wgląd w książkę Martela, nie jest zawsze łatwo wskazać, czy autor pisze o faktach czy o plotkach, czy referuje zdanie naocznego świadka czy też tylko osoby przekazującej pogłoski.

Książka będzie nosić tytuł: ,,In the Closet of the Vatican. Power, homosexuality, hypocrisy''.

bb/thetablet.com

Komentarze (35):

Mateusz Jegliński2019.02.19 18:26
80%, to homo w Watykanie, tzn, że albo homo chcieli zostać księżmi, bo są świadomi swojej orientacji i jej nie akceptują, więc postanowili żyć w celibacie. Jak im to wychodzi, to inna sprawa. Albo cały aktywny świat homofobów homo ( przez swoje preferencje seksualne unikają poczęcia człowieka, bo się boją, jak to homofoby wziąć odpowiedzialności za poczęcie i wychowanie człowieka, aby w ten sposób podtrzymać ludzki gatunek) postanowił zobaczyć, jak to jest bycie księdzem. Na poważnie to brednie homo autora, kolejna lewacka próba oczerniania ŚwKRK. A takie stwierdzenia: Według jego narracji papież Franciszek próbował przerwać zmowę milczenia panującą w homoseksualnym środowisku watykańskim; wielokrotnie piętnował kapłanów wiodących ,,podwójne życie'' i czyniąc tak, miał mówić właśnie do nich. Jest tylko próbą uwiarygodnienia papieża Franciszka, który jakoś nie specjalnie walczy z homo a jego wypowiedzi typu, Kim,że ja jestem żeby ciebie potępiać dotyczące homoseksualisty są tego najlepszym dowodem.
bogdanus2019.02.14 20:27
Jeżeli to prawda, to Watykan jest gniazdem szatana a nie Ducha Św.
Wiesia2019.02.15 16:30
Najważniejsze jest to, że człowiek bezmózgowy czyli większość ludzi na świecie nie będzie mieć mózgu nigdy. Więc nawet jeśli owce przestaną wierzyć jednym oszustom to co najwyżej uwierzą innym oszustom którzy będą trochę moralniejsi. Ale nigdy nie będzie jakoś super. Jak może być super wśród matołów którzy jednego dnia będą wierzyć w Boga, drugiego w inne bzdury, ale zawsze zamiast uczciwie przyznać, że nie wiedzą pójdą za jakimiś bzdurami i oszustami. No chyba, że odpowiada ci bycie oszustem i zabawa tępą gawiedzią.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.14 0:03
do poczytania: http://nymag.com/intelligencer/2019/01/gay-priests-catholic-church.html
Vistula2019.02.14 2:45
No shit old timer, habla some inglés... Well then, get this.. Take piss, long and hard (old overgrown prostate) put your denture into the drinking glass and have short prayer to lenin.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.14 7:33
........................./´¯/) ......................,/¯..// ...................../..../ / ............./´¯/'...'/´¯¯`·¸ ........../'/.../..../......./¨¯\ ........('(...´(..´......,~/'...') .........\.................\/..../ ..........''...\.......... _.·´ ............\..............( ..............\.............\
Arkadiusz2019.02.14 7:35
félicitations! c'est de la poésie trash? T perds ton temps ici, publie!
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.13 21:36
Ciekawe dlaczego w Watykanie jest tylko 80% homoseksualistów? W końcu reprezentują kościół powszechny.
bicz na prawactwo2019.02.13 21:21
Quec. Kvrwo pozbawiłeś się prawa do jakiegokolwiek szacunku z chwilą jak tylko zacząłeś pluć na ludzi o innych niż twoje poglądach. Zachciało się katofaszyście wyłączności na szacunek jedynie wobec katolstwa. Takiego wała kozojebco !!!!
Quec.2019.02.13 21:27
Na takich jak TY to mam to: Módlmy się: Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Quec.2019.02.13 20:44
DZBAN. Podziwiam Cię. Potrafiłeś stanąć na wysokości człowieka, chyba tyż nie będziesz wyzywał katolików a potrafisz dyskutować. Jeśli tak?
bicz na prawactwo2019.02.13 21:11
Kvrwo pozbawiłeś się prawa do jakiegokolwiek szacunku jak tylko zacząłeś obrażać ludzi o innych niż twoje poglądach. Zachciało się katofaszyście wyłączności na szacunek jedynie wobec katolstwa. Takiego wała kozojebco !!!!
Quec.2019.02.14 0:12
Idż doopę wąchać parchale. Kogel mogel i penisa oblizuj. Fe, bydlaku!
Moni2019.02.13 20:43
Coraz bardziej oczywistym jest, że Szatan, który wtargnął do samego wnętrza Kościoła ma postać wyuzdanej i patologicznej najczęściej seksualności wielu duchownych, a zwłaszcza hierarchów. Watykan stał się głównym siedliskiem tego wynaturzenia. Ale Kościół to nie hierarchowie, to przede wszystkim zwykli ludzie. Ogromne rzesze zwykłych ludzi na całym świecie. Zwykli ludzie potrafią wyznawać wiarę w Boga bez takich hierarchów. Zwłaszcza tacy hierarchowie są im niepotrzebni. Wierzący coraz częściej odwracają się od takich hierarchów a nawet zwykłych duchownych, o ile tylko dostrzegą w nich znamię fałszu, dwuznaczność postawy czy bierność będącą w istocie akceptacją obecności takiego Szatana w Kościele. To w jakiś mocno już racjonalny sposób tłumaczy pustoszejące kościoły w sytuacji bardzo wysokiego odsetka nadal deklarujących wiarę chrześcijańską. Ludzie wierzą, niepotrzebna a nawet obciążająca staje się dla nich w wyznawaniu wiary obecność kapłanów o wątpliwej moralności. Jak będzie to ewoluowało? Opustoszeją kościoły, ale tylko jako budowle, likwidowane będą kolejne parafie i w ślad za tym biskupstwa i diecezje, coraz bardziej zbędni stawać się będą hierarchowie, upadnie rola Watykanu postrzeganego jako centrala tego zła w Kościele. Zwykli ludzie wyznawać będą wiarę w zwykłych miejscach, będą ją reprezentować w zwykłych codziennych sytuacjach z siłą, jakiej nie robili tego od bardzo dawna. Tak rodzić się będzie – według mnie – nowy i powszechny Kościół. A raczej odradzać. Bez patologii, której stary Kościół nie potrafił i nie chciał wykorzenić z samego swojego wnętrza.
michu2019.02.13 20:48
O to szatanowi chodzi, żeby ludzie wyszli z KK.
Moni2019.02.13 20:53
To nie ludzie wyjdą z KK, wierzący pozostaną Kościołem bez rozpasanej i wyuzdanej hierarchii. Chyba, że stanie się, na naszych oczach, cud wypędzenia grzechu rozpasania z Kościoła przez samych hierarchów. Nie za bardzo się na to jednak zanosi.
Adam2019.02.20 2:00
Podoba mi się ten sposób myślenia i ton wypowiedzi
michu2019.02.13 20:08
Nie wiadomo na ile to wszystko jest wiarygodne. Co to za dziennikarz. Liczba 80% jest mimo wszystko bardzo duża.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.13 22:08
80% to dużo? No co ty? Zapominasz, że pewnie w pozostałych 20% większość to heteroseksualni pedofile. Prawda więc jest taka, że tak na oko 95% kleru to zgodnie z ich własną nomenklaturą zboczeńcy, degeneraci, sodomici itp, itd Szkoda trochę tych 5%, bo to pewnie hetero ciapy, gwałcone przez tą wesołą większość. To wszystko nawet zabawne jest, ta walka KK z homopropagandą, gender itp, bardzo śmieszne :))
matis892019.02.13 20:05
Prawdopodobne że sam Franciszek jest homoskeualistą. Jest jawnym lewakiem, katolikiem nie jest, prawdopodobne że jest ateistą, w każdym razie z masonerią wspóldziała. Więc prawdopodobne że Franciszek sam jest homoseksualistą.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.13 21:48
A JPII ? Jak myślisz, w końcu wiedział i chronił to towarzystwo?
na pohybel!2019.02.13 20:00
Ciekawe, czy w tej książce będzie coś o luksusowych gejowskich łaźniach Watykanu?
matis892019.02.13 20:09
Ze co Franciszek do nich chodzi ?
Quec.2019.02.13 19:53
Poczekaj aż wejdzie tu kanalia która wszystkich i wszsytko tu ze swoim piekłem wyrówna. Tzw. P. Dumny Gej. Przeklęty już był chyba w łonie swojej matki. Nawet inne pedały odcinają od tego zwyrodnialca. - Jak się to komu nie podoba, to niech nie próbuje mi tu cokolwiek pisać.
na pohybel!2019.02.13 19:59
Spadaj obleśny gnojku jakoś nie widziałem, aby nasi nie popierali Geja. Wszyscy jesteśmy tu razem przeciwko prawactwu. W innym wątku ktoś napisał, że Gej świetną robotę tu robi i ja się pod tym również podpisuję.
Quec.2019.02.13 20:33
Zrobił Ci kogel-mogel, polałeś dupę suczą cieczką i teraz z jednej strony szczęśliwy (*_*) a z drugiej strony wściekły bo ci psuję diabelskie pieszczoty! Wont do smołowego kotła! Wiadomo mi też, że i same diabły uciekają gdy robisz kogel mogel!
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.13 19:48
"Według Martela homoseksualistami są także ci, którzy najostrzej zwalczali w ostatnich latach homoseksualizm." Homofobia zinternalizowana. Z pewnością nie brakuje ich również wśród krzykaczy na frondzie :)
Quec.2019.02.13 19:57
Ty Kanalio uprzedziłeś mnie. Ciebie to i inne pedały przeklinają. Przeklętyś chyba już w łonie swojej matki! Do Św. Michała polecam tę stronę. Módlmy się: Boże, Ucieczko nasza i Mocy, wejrzyj łaskawie na lud do Ciebie wołający, i za wstawiennictwem chwalebnej i Niepokalanej Panny, Bogarodzicy Maryi, z błogosławionym Józefem, Jej Oblubieńcem, i błogosławionymi Apostołami Piotrem i Pawłem i wszystkimi Świętymi - racz miłościwie i łaskawie wysłuchać modlitw, które zanosimy do Ciebie o nawrócenie grzeszników, o wolność i o podwyższenie Świętej Matki, Kościoła. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. - Ludzie gońmy Go. To diabeł pewnie w ludzkim ciele!
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.13 20:04
Zapewne wzruszające są powyższe płaczki z brudnej dypy wzięte, ale jednak nie przeczytam - ZA DŁUGIE biczko ahahahahahahaha :) ...a tak w ogóle to utnij se kuźke z pożytkiem dla Narodu
Quec.2019.02.13 20:40
O jakim narodzie Czorteczku mówisz. Jam jest wśód mojego narodu, aTy. Zdaję sobie sprawę ,ze kanalia-pedał to sobie za pieszczoty bierze pisanie jak miesza komuś w doopie! Życzę ci aby Cię tak wreszcie szlag trafił! Nie używaj kanalio "Polak" obrażasz wszystkich Polaków!
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.13 21:13
Nie interesują mnie twoje analne potrzeby wiesz co robić zawsze możesz zdjąć krzyż ze ściany i sobie w dype zaaplikować antypolskie nasienie. Srał cię pies katoprawackie ścierwo.
Szendzielorz2019.02.24 14:29
homowstręt a nie fobia
OLI2019.02.13 19:39
Papież Franciszek kluczy, ale to nie oznacza, że chce przerwać zmowę milczenia. On wyprowadza homoseksualnych duchownych na światło dzienne, po czym wykonuje względem nich gesty akceptacji, wyróżnienia i szczególnego uszanowania. https://chnnews.pl/europa/item/1527-kontrowersyjny-gest-papieza-franciszka-progejowski-ksiadz-nie-mogl-w-to-uwierzyc.html https://wolna-polska.pl/wiadomosci/trzymajac-sie-za-rece-z-franciszkiem-2018-01
Michał Pasierb2019.02.13 19:38
A kto liczył?? Sam autor ? No i czy się dali policzyć....przez te 4 lata...
Stanislaw znad Dunajca2019.02.23 8:42
Tak się mi wydaje, że najbardziej chora psychoseksualnie jest ta opinia około watykańska! Toto trzeba leczyć - jakieś chore dziennikarstwo i publicystyka.