Iława. Trwa policyjna obława po napadzie na stację benzynową - zdjęcie
23.01.22, 18:32fot. pixabay.com

Iława. Trwa policyjna obława po napadzie na stację benzynową

6

W gminie Iława w województwie warmińsko-mazurskim w godzinach nocnych z soboty na niedzielę miał miejsce napad na jedną ze stacji benzynowych. Na stację weszły osoby zamaskowane z żądaniem oddania gotówki.

Jak poinformowała PAP w niedzielę Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, policja jest na etapie ustalania sprawców napadu.

- Zamaskowane osoby z gotówką odjechały w nieznanym kierunku – poinformowała rzeczniczka.

Dodała, że napad miał miejsce w godzinach nocnych na terenie gminy Iława, na jednej ze stacji benzynowych, a na stację weszły osoby zamaskowane. Z użyciem przedmiotu przypominającego broń wymusiły oddanie gotówki, po czym odjechały samochodem w nieznanym kierunku.

- Przeglądany jest monitoring i przepytywani są świadkowie – oświadczyła Kwiatkowska.

Na obecnym etapie śledztwa policja odmówiła podawania szczegółów zdarzenia.

 

mp/pap

Komentarze (6):

Mateusz2022.01.23 22:43
Jak mi gieesa okradli na wiosce to nikt nie napisał
Kowalski Anatol2022.01.23 21:20
W mojej ocenie to nasza policja niepotrzebnie zupełnie traci czas, energię i pieniądze podatników na jakieś tam obławy i poszukiwania. Przecież nawet jak złapią przestępców to niezawisły sąd uniewinni zatrzymanych choćby z tego powodu , że owszem mieli coś co przypominało broń , ale nie użyli - zatem zagrożenie było niewielkie .... Czyli społecznie znikoma szkodliwość czynu. Nasza policja więc miast ścigać NIEWINNYCH LUDZI powinna zająć się tym do czego jest głównie powołana - ścigania przestępców bez maseczek , którzy tak się rozzuchwalili , że już nigdzie tych maseczek nie noszą. I jeszcze się tym przestępstwem chwalą.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.23 19:31
Wyłapać te wszystkie K U R W Y ŻYDOWSKIE jak HERTRICH-WOLEŃSKI, DANIEL PASSENT, JAN HARTMAN, JERZY URBAN, nadal żyją i zatruwają swoim smrodem normalnych ludzi!!!
katolik2022.01.23 19:12
nie znajdą ich
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.23 19:03
Husaria po kilku Harnsiach miała jeszcze ochotę na Tatrę Mocną. Nie ma co robić z tego problemu. Oni kochali Wyklętych i nauki Jana Pawła II. A przede wszystkim dobrą zmianę. Zapomnijmy o sprawie.
6969692022.01.23 21:21
Naprawdę życie w katolickim kraju nie służy ci absolutnie - skretyniałeś do reszty.