Ideologiczna ofensywa przyspiesza! KE wszczyna procedurę przeciwko Polsce - zdjęcie
15.07.21, 10:32Fot. europeanunion2019 via: Flickr CC 4.0

Ideologiczna ofensywa przyspiesza! KE wszczyna procedurę przeciwko Polsce

138

Komisja Europejska przyspiesza z ideologiczną ofensywą. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wszczęła procedurę przeciwko Polsce w związku z przyjętymi przez część samorządów rezolucjami dot. wsparcia rodziny i sprzeciwu wobec promowania ideologii LGBT.

Komisja Europejska poinformowała dziś o wszczęciu postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego związanych z równością i ochroną praw podstawowych przeciwko Polsce i Węgrom. W przypadku Węgier powodem jest przyjęta przez tamtejszy parlament ustawa zakazującą promocji homoseksualizmu i ideologii gender w szkołach. Procedura przeciwko Polsce ma z kolei związek z przyjmowanymi przez samorządy prorodzinnymi rezolucjami i fake newsem nt. „Stref wolnych od LGBT”.

Zdaniem Komisji polskie władze nie ustosunkowały się w odpowiedni sposób do zapytania dotyczącego charakteru i wpływu uchwał przyjętych przez kilka polskich samorządów.

- „Mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem prawnym KE i TSUE na Polskę i Polaków. Trzeba bronić naszej suwerenności. Stolica jest w Warszawie, nie w Brukseli”

- napisał na Twitterze minister Michał Wójcik.


Podjęcie stanowczych kroków zapowiadała już we wrześniu ub. r. przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

- „W Unii Europejskiej nie ma miejsca na strefy wolne od LGBT

- mówiła w Parlamencie Europejskim. Zapowiedziała przy tym rozwiązania mające sprawić, że dzieci osób tej samej płci będą uznawane w całej Unii Europejskiej.

W swoich działaniach przeciwko Polsce Komisja Europejska opiera się o fake newsa wyprodukowanego przez Barta Staszewskiego. Aktywista jeździł do gmin, w których przyjęto prorodzinne rezolucje i mocował przy tablicach wjazdowych tabliczki z napisem „Strefa wolna od LGBT”. Następnie rozpowszechniał zdjęcia tych tablic, sugerując w anglojęzycznych wpisach w mediach społecznościowych, że zostały one umieszczone przez polskie władze.

kak/polsatnews.pl, Fronda.pl

Komentarze (138):

Anonim2021.07.19 21:06
Ciekawą inicjatywą społeczną jest Ustawa Zakrzewskich. Interesujący artykuł w tym temacie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/550552-prof-karski-o-edukacji-domowej-i-ustawie-zakrzewskich
M.2021.07.16 4:27
Czyli scie*rwa z redakcji i szczekacze z forum narzekaja, ze nie pozwala sie im przesladowac osób LGBT. Jakie to katolickie.... Z bogiem, kundle.
Anonim2021.07.16 6:26
Kto kogo prześladował pod kościołami (i w kościołach) na jesieni ? Amnezja ?
ja2021.07.16 9:19
jak jestes przesladowany to jedz do Francji tam bedziesz wolny a jak podpalisz kosciol do dostaniesz obywatelstwo a jak meczet to ja cie wynagrodze
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.07.15 22:52
sucha lesba , wsciekła wiedxma z narodu morderców tchurzów, kure...i złodzieji
Anonim2021.07.15 17:03
niech tej von cośtam wreszcie w d/upe wielkom parówe wsadzi jaki gyej ,bo inaczej baba nie otrzeźwieje
Realista2021.07.15 15:57
To jest już prawna wojna hybrydowa niemieckiej UE i TSUE przeciwko Polsce ...
tak na marginesie2021.07.15 15:40
Trzeba to juz tylko pozamiatac i wypad .
anonim2021.07.15 15:35
Dyktat ue pilnie nalezy pokonac !
krystyna2021.07.15 15:34
Honorowy jest ten KTO NIE WALCZY Z WIATRAKAMI ! a taka prowadzimy walke z Unia. Poprostu oglosic referendum w kraju a po nim w/g wyniku podjac decyzje. To jest TLAMSZENIE Polski i jej obywateli A NIE TRAKTOWANIE ich jak rownowaznych europejczykow.
Anonim2021.07.15 15:21
Jeżeli zamienią nas w bezpłciowe zombi, to żadne wydrukowane dla nas pieniądze nie zrekompensują strat. Szukajmy innych możliwości zdobycia koniecznych środków.
Foster2021.07.15 15:21
Wójcik - Warszawa również jest przeciwko dyskryminowaniu LGBT.
Anonim2021.07.15 15:36
Mów za siebie Warszawanie jest własnością lgbt , ma bardzo dużo mieszkańców .Na razie jest taki a nie inny przedstawiciel Warszafki ale nic nie trwa wiecznie.
Anonim2021.07.16 6:28
Miasto pod okupacją LGBT.
Skoro TSUE nie nakazała Niemcom2021.07.15 15:00
wypłacić Polsce i Polakom, 60 000 miliardów USD za II WŚ (po 10 000 000 USD za jednego zabitego obywatela, a tyle musiała zapłacić Libia za zamach na samolot PANAM), to niech teraz wyda wyrok, że Polska ma prawo zabić 6 000 000 Niemców (ale bez zastępowania ich swoimi muzułmanami ! ! ! ). Pieprzcie się - potomkowie Hitlera i bajcow Krasnaj Armii ! ! !
ala2021.07.15 14:37
Pan Wójcik ma rację: Mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem prawnym KE i TSUE na Polskę i Polaków. Trzeba bronić naszej suwerenności. Stolica jest w Warszawie, nie w Brukseli. KE i TSUE POmagaj totalna opozycja! Europosłowie z totalnej kilka razy głosowali w parlamencie europejskim, za sankcjami dla Polski. Jak trzeba bardzo nienawidzić własnego kraju, w którym się człowiek urodził, wychował, mieszka, uzyskał wykształcenie, i ma to wszystko co ma? Jeszcze nigdy w państwie polskim, nikt nigdy tak w jawny i nienawistny sposób nie występował przeciwko swoim współobywatelom. Skąd w nich tyle jadu i nienawiści?
oj alu, alu2021.07.15 15:01
Jak Ziobro donosił swego czasu na Polskę do UE, to było dobrze. W Twoim wpisie nie ma jadu, ani krzty - POwtarzasz za innymi "totalna opozycja". Masz jeszcze kilka możliwości: zdradzieckie mordy, kanalie, ojkofobii, elementy animalne, itp. PIS nie szanuje ludzi w Polsce, wybrał sobie grupę sprzedawczyków, których kupił i nastawił przeciw innym, głownie przeciw tym co ciężko pracują. Przypomnę Ci alu, to Polska aplikowała do UE, UE nas nie zapraszało, to jeden z braci Kaczyńskich podpisał traktat Lizboński. Rozejrzyj się dookoła siebie ile jest w Polsce zrobione dzięki pieniądzom z UE. Ale PIS chciałby kasę z UE bez żadnej kontroli jej wydawania. Wmówili Ci, że Polska to potęga - gdzie jest potęgą, w skokach narciarskich? Bez sojuszników nie znaczymy nic na arenie międzynarodowej. Ale sojusz kosztuje, zwłaszcza jeśli jesteś gołodupcem.
Filip2021.07.15 14:20
Trybunał Konstytucyjny zdecydował ws. środków tymczasowych zastosowanych przez TSUE. Tymczasem w czwartek Trybunał Sprawiedliwości stwierdził niezgodność polskich przepisów o Izbie Dyscyplinarnej z unijnym prawem. - To jest kolejny etap gry, która polega na tym, że do przepychanki pt. "Kto głośniej krzyczy?" włączono coś, co nigdy nie powinno być przedmiotem tej przepychanki. Są to problemy związane z polską konstytucją, suwerennością, pierwszeństwem prawa europejskiego, nadrzędnym miejscem Konstytucji w Polsce. To wszystko to element bardzo niepotrzebnej, bardzo złej gry. Jesteśmy świadkami sytuacji, w której to, jak być powinno i to, jak jest w rzeczywistości, drastycznie nam się rozeszło. Wczoraj polski Trybunał Konstytucyjny w składzie pięcioosobowym powiedział, że sprawy związane ze standardem europejskim, którym powinien odpowiadać sędzia, to nie są sprawy, które należą do kompetencji TSUE, a TSUE powiedziało, że wręcz przeciwnie. I to wynika z Konstytucji. Sprawy standardu europejskiego rozpatrują organy europejskie - komentowała w programie "Newsroom WP" prof. Ewa Łętowska, była Rzeczniczka Praw Obywatelskich, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku. - To wczorajsze rozstrzygnięcie TK nie ma znaczenia. Ani polski Trybunał Konstytucyjny nie może orzekać o skuteczności zabezpieczenia udzielonego przez TSUE, ani nie może orzekać o standardach europejskich. Natomiast to, co TK wczoraj powiedział, że Traktat o UE nie może być sprzeczny z Konstytucją, to już było powiedziane. I to jest oczywiste - dodała prawniczka. Prowadzący Mateusz Ratajczak dopytywał, jakie skutki może mieć wczorajsza decyzja TK. - Zrobiliśmy krok w kierunku prawnego polexitu. Nie na poziomie konstytucyjnym, ale na poziomie aplikacyjnym, wykonawczym. Supremacja prawa europejskiego jest zafiksowana w polskiej Konstytucji. (...) Traktat o UE i Konstytucja nie są ze sobą sprzeczne, to już dawno zostało wyjaśnione. Tylko interpretacja, którą usiłuje się w tej chwili nadać, rzeczywiście taką sprzeczność wykazuje. To wszystko jest podlane sosem obrony polskiej suwerenności, która akurat w tym wypadku nie ma naprawdę nic do rzeczy. (...) Ten skład TK celowo zasiał chaos w tym wszystkim - skonkludowała prof. Łętowska.
...2021.07.15 14:52
WYSKOCZYŁ FILIP Z KONOPII same bez mózgowie
hej2021.07.16 9:20
ale piszesz wypociny
kat2021.07.15 14:12
Grzech był, jest i będzie złem. Niestety, okazuje się że nie w lewackiej Europie. Dla decydentów tworzących unijne struktury, śmierć nienarodzonych oraz nierząd, a w szczególności osób homoseksualnych stały się cnotą. Popularyzacja zła eskaluje nowe zło. ...... Zachowania ludzkie rażąco odbiegające od odwiecznych norm moralnych prowadziły zawsze do tragedii globalnych. Jakich? Historia aż krzyczy, a bolesne wydarzenia powtarzają się cyklicznie. Czy możemy ich uniknąć? Tak, z całą determinacją broniąc i zachowując to, co Bóg nam przykazał. Nie dajmy się złamać polityczną poprawnością. Nie pozwólmy wjechać do Polski walcowi lewackiej ideologii. Jeśli nie ......
@kat2021.07.15 15:04
to poproś o azyl Putina, podobnie jak kiedyś Depardieu
realista2021.07.15 14:08
tych sprzedajnych gosci co nas pochopnie wprowadzili do tego euroburdelu,niech jasny szlak trafi
Anonim2021.07.15 13:57
Pora opuścic ten zboczony kołchoz.
robin2021.07.15 13:49
Ta Frondalajn gdyby nie poparcie polskich poslow przy wyborach bylaby dzis zwyklym malo znaczacym poslem UE.
krystyna2021.07.15 15:28
Bez poparcia polskiego rzadu(w ostatniej chwili) nie mialaby szans na to stanowisko, poza tym wybrano ja "zakulisowo" bez glosowania na listach do parlamentu. KONSZU KONSZA.
Żydokomuna już nie może kraść na "marksa"2021.07.15 13:16
Więc teraz chce kraść na LGBTa. A jak to działa w praktyce? Tysiące zboków dostaną możliwość PRACY ZAROBKOWEJ przy MOLESTOWANIU dzieci. Słyszałem, że w Izraelu już powstają "agencje pracy" dla "seks-edukatorów".
Q2021.07.15 13:15
Niech zrobią paradę równości w muzułmańskiej dzielnicy Paryża i zobaczymy wtedy, czy w UE nie ma stref wolnych od LGBT.
To tak jak z muslimskimi migrantami2021.07.15 13:13
Sami zaznali tego "ubogacania" i nam chcieli wcisnąć. Teraz chcą, żeby u nas tak jak na Zachodzie, dzieci były gwałcone przez pedofilów pod szyldem "edukacji seksualnej". Kto podniesie rękę na MOJE dziecko, już nigdy na nikogo więcej ręki nie podniesie. Tyle w temacie.
Ty wolisz2021.07.15 15:06
swoje dziecko podsyłać proboszczowi. No cóż, każdy ma wolną wolę.
Anonim2021.07.16 6:30
A u was biją Murzynów.
Loli2021.07.15 13:11
Ta cala unia jest gorsza od RWPG. Czas najwyzszy zrobic referendum i podziekowac lewakom za wspolna droge. To przekracza juz wszelkie granice
Anonim2021.07.15 13:07
"W Unii Europejskiej nie ma miejsca na strefy wolne od LGBT". Chcą nam sprzedać ten luksus, który już mają u siebie. Przeszkadza im, że wolimy poczekać na długofalowe skutki u nich i być mądrymi przed szkodą, a nie po ?
Foster2021.07.15 12:59
Jaki problem przeprosić osoby LGBT za te uchwały, przyznać że są ludźmi takimi samymi jak pierwszy sort i przeprosić za wmawianie suwerenowi, że jest jakaś ideologia LGBT (nazwana przez arc. Jędraszewskiego różową zarazą). Te przeprosiny moglaby odczytać red. Holecka w towrzystwie red. Rachonia i Ogórek w TVP Info, w godzinach najwyższej oglądalności.
Foster żydku, nie pierdol!2021.07.15 13:08
Oczywiście, że homos mają IDEOLOGIE! Tak jak to jest z każdą tyranią. A tyrania, żydku to m.in. narzucanie większości IDEOLOGII mniejszości. I tak gówno z tego rozumiesz i na tym polega IDEOLOGIA, tj. bazowanie na NIEWIEDZY.
Foster2021.07.15 13:23
W tym rzecz, ze tylko w PIS ubzdurali sobie ideologię LGBT, co w całym cywilizowanym świecie wywołuje zdumienie i zgorszenie. To tak jakby była ideologia osób heteronormatywnych a przecież nikt nawet PIS tak nie twierdzi.
Anonim2021.07.15 13:33
"heteronormatywnych" ? Właśnie takie przerabianie języka i tworzenie takich potworków językowych jest przejawem ideologii. Q.E.D.
Anonim2021.07.15 13:35
"Zamknięty w piekle, twierdzi, że piekło nie istnieje"
PIS-u w USA nie ma,2021.07.15 13:35
a homo - ideologia JEST! Oficjalnie, podobnie jak pokrewne ideologie: BLM, woke czy critical race theory. Tak wiem, gówno z tego rozumiesz!
Anonim2021.07.15 13:09
A nie ma ideologii LGBT, prawda ? Nie pchają się z nią do szkół, zakładów pracy i na uczelnie ? Udawanie, że barbarzyńcy nie nacierają, to metoda strusia.
Foster2021.07.15 13:25
Nie ma.
Anonim2021.07.15 13:36
Jest. Moje na wierzchu. :-PPP
Foster2021.07.15 13:39
O rzekomej ideologii LGBT to możesz mówić w Rosji, w Białorusi, w Korei Północnej, w Chinach., w niektórych krajach arabskich. W cywilizowanym świecie byłbyś ścigany i karany za naruszenie praw człowieka. Spróbuj coś takiego głosić w USA, w Kandzie, to zobaczyłbyś jaka jest reakcja.
co ...2021.07.15 14:02
ty bredzisz , foster
Anonim2021.07.16 6:35
Kraje, w których IDEOLOGIA LGBT przejęła wpływ na władzę pokazujesz jako miernik cywilizacji ? To, co się tam dzieje, to właśnie zwalczanie wolności słowa przez LGBT. ZSRR jako miernik właściwego traktowania komunizmu i komunistów ? Jaja ...
Filip&matis89 kurwa kremlowska2021.07.15 12:55
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
hrabia Potocki2021.07.15 12:51
Jedyne wyscie to opuscic ta zdemoralizowana UE bo wkrotce nas nie bedzie, do wszystkiego sie mieszaja , wrecz wkraczaja brudnymi butami , narzucaja nam sprawy ktorych nie ma w traktatach unijnych ktore podpisywalismy przed wejsciem, tak nie moze byc.Uwazam ze za pare lat nas nie bedzie , anglicy to dobrze wyczuli, wychodzic jak najszybciej , lepiej zjesc suchy chleb i byc u siebie niz byc lokajem i sluga bez prawa glosu
żydku, żydku2021.07.15 12:54
żydku, żydku
Filip2021.07.15 12:50
Zbigniew Ziobro powiedział, że Konstytucja jest aktem najwyższej rangi! Andrzej Duda dokonał następujących deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zbigniew Ziobro również dokonał wielu deliktów konstytucyjnych, łamiąc konstytucyjnie określony trójpodział władzy i niezawisłość sądów. Konstytucja jest zgodna z prawem europejskim. Skoro Zbigniew Ziobro twierdzi, że Konstytucja jest aktem najwyższej rangi, to dlaczego ją wielokrotnie złamał?
Palestyna2021.07.15 13:23
Ty to sie gudłaju zajmij konstytucją izrahela a z Polski won
marta2021.07.15 12:39
Jedynym wyjściem jest wyjście z ue oni nie odpuszcza już wciskają nam swój zielony lewacki lad z komunistami się nie gada do komunistów się strzela
Portofino2021.07.15 12:45
Taki komentarz może się podobać.
Ix Ypsilon2021.07.15 12:38
Wszelkiej maści dewianci z odchyłkami od normy, czyli degeneraci - do podziemia, kanaliza.
Anonim2021.07.15 12:14
Ci, którzy prześladowali i wykorzystywali murzynów, teraz klękają przed murzynami -- ci, którzy prześladowali homoseksualistów, teraz klękają przed LGBT. Polska nigdy nie prześladowała murzynów, ani homoseksualistów i nie będzie przed nikim klękać.
Anonim2021.07.15 12:13
W GÓRĘ, NA SKRZYDŁACH EWANGELII i ROZUMU * WOLNI OD IDEOLOGII LEWICY, PRAWICY i LGBT Takiego zobowiązania indywidualnego UE nie może mi zakazać!.
Maxim2021.07.15 12:08
Banda przekupnych antypolaków , federarizacja uni im się marzy .Europa Ojczyzn a nie Europa federana . Myślicie ,ze Polacy są przekupni ? jesteśmy zahartowani "w te klocki " nie narzucicie siłą nam obcej ideologii i zasad .
Andrzej2021.07.15 12:04
Jak to jest, przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen rozmawia z naszym Premierem, podobno atmosfera w czasie rozmów dobra, a tu nóż w plecy ?!
STARY2021.07.15 12:10
Tam po prostu nie ma z kim rozmawiac to jest zaklamane dno moralne ta cala zydowska unia.
Tomek2021.07.15 13:26
Tacy sa hitlerowcy
sołtys2021.07.15 12:00
Zamiast luftwaffe i wermachtu maja teraz tsue i komisje
Tomek2021.07.15 11:57
Świat jest odwracany na nice a to robota szatanistow
Portofino2021.07.15 11:56
Nawet jeżeli ogłosimy pedałów naszym skarbem narodowym, to KE uzna, że to za mało. W całej tej awanturze nie chodzi przecież o zboczeńców, ale o kapitulację rządu przed Niemcami. Muszą poczekać na Tuska, ten zrobi to na pewno.
Foster2021.07.15 11:54
Dziwne te PIS owskie gminy: sa przeciwko LGBT ale żądają pieniędzy od państw które w LGBT widzą równych sobie.
STARY2021.07.15 11:57
DZIWNE TE GMINY ZYDOWSKIE TYLU TAM MAJA JUDASZY.
widz2021.07.15 12:12
Ten wpis jest dziwny (co najmniej)
idioto2021.07.15 14:04
która gmina jest przeciw lgbt, mógłbyś wskazać? ale uważaj ... kłamstwo znajdzie finał w sądzie ...
Anonim2021.07.16 6:44
Ciekawe, że LGBTecy uważają wypowiedzi wspierające rodziny za skierowane przeciw nim. Czyżby byli wrogami rodzin ? Tacy tolerancyjni ? No, przecież niemożliwe ...
Topek2021.07.15 11:54
Też nie wierze że te tabliczki rozwieszały władze bo, gdzie by miał wstęp wasz bezpłciowy kaczy prezes
Andrzej2021.07.15 12:06
Tylko stać ciebie na obrażanie człowieka ? A może ty spojrzysz w lustro i przestraszysz się swojego wizerunku ?
olo2021.07.15 12:13
ZYD NIE MA ZADNYCH HAMULCOW MORALNYCH.
nol2021.07.15 12:14
W lustrze wnętrza nie zobaczy ,a szkoda ,bo jest podłe.
Anonim2021.07.16 1:51
Jak można obrażać homoseksualistę stwierdzeniem że nim jest,. To jest tylko stwierdzenie jego orientacji seksualnej, tu się nie obraża a stwierdza !!!!!!!!
Tomek2021.07.15 11:53
Czy mamy sie spodziewac prowokacji gliwickiej i ataku lotniczego KE na Kalisz?
gosc2021.07.15 11:50
A gdzie dzieciaki z konfederacji się schowały , gdzie te ich wzniosłe słówka nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.
niestety2021.07.15 11:49
lewackie debile rządzące unią chcą narzucić swoje chore i zboczone myślenie innym
Ala2021.07.15 11:54
Toleracja po lewacku chca narzucic sodome i gomore na sile innym panstwom.
Jawny2021.07.15 11:42
Kraśnik stracił 40 mln zł z funduszów norweskich.
Tomek2021.07.15 11:55
Nic nie stracił bo mieli w de kase od bolszewi
olo2021.07.15 11:56
DZIEKI ZYDOKOMUNISTYCZNYM GNIDOM.
Skrzypek na dachu2021.07.15 11:40
Ludzie nie dajcie sie nabrac bo to jest nastepna ustawka bezboznych tenczowych deprawatorow LKGBPQZ . Kazdy moze prywatnie robic to co mu sumienie pozwala ale nie ma przyzwolenia na wydatki publicznego grosza na tenczowe ideologie i agitpropki za pieniadze podatnika .
Jawny2021.07.15 11:36
Nie ustępować przed szaleńcami! Tylko twarde stanowisko! Będą straszyć "zakręcaniem kurków z kasą", "sankcjami", "izolacją Polski" itd. Ale to oni sami boją się precedensu: że za Polską pójdą inne kraje. Boją się jak diabeł święconej wody.
kuba powiatowy2021.07.15 11:35
czyli wizyta Morawieckiego nic nie dała?
sołtys2021.07.15 11:33
Ja sie grzecznie po raz drugiq pytam czy wy bolszewickie nieroby wezmiecie się za prace czy całe życie będziecie liczyc na ojca matke i drapane
Anonim - wierny kundel szatana2021.07.15 11:32
"Procedura przeciwko Polsce"? Tej katolickiej Polsce, która broni przez LGBT normalnej rodziny, ceni honor patriotyzm? Tej, które uratowała Europę przed Krzyżakami, przed islamem, czerwona zarazą bolszewicką? Większej radości staremu bolszewikowi Brukselka nie mogła sprawić!
Foster2021.07.15 11:31
Zwracam się do PIS iorów: "po co Wam były te strefy wolne od LGBT ?"
Jawny2021.07.15 11:38
Po to, by uchronić zwłaszcza młodych przed zboczeńcami. Lubisz półnagich, wymalowanych idiotów, łażących po ulicach z piórami w d.pach? Twoja sprawa. Ale wara od normalnych.
robaczek2021.07.15 11:48
ZNOWU SIE CZEPIASZ PROCESJI KOSCIELNYCH???????? ;]
ryszard2021.07.15 11:30
Utrzymanka poznaję się po tym, że ma duszę niewolnika.
strefa wolna od PiS2021.07.15 11:30
Terlikowski od poczatku mowil ze te wlepki i uchwaly, ich nazwa, sa przegieciem. Ponadto dodal ze beda dawac odwrotne skutki i sie nie pomylil. Coraz bardziej karkolomne tlumaczenia PISiorow rodza pytania czy nie pisizm nie jest ciezsza od lgbt dewiacją umyslową?
fcuk piss2021.07.15 11:29
dlaczego skowyczycie i lamentujecie opuscie UE jak najszybciej nikt za wami nie bedzie teskinil
fcuk bolszewie2021.07.15 11:39
Czy ty w tej chwili zaglądasz sobie do du py?
ALA2021.07.15 12:07
Ty icek doradzaj swojemu kacapowi.
@#@2021.07.15 11:28
niszczenie rodziny przyspiesza...; ............."jest świadom, że ma mało czasu" (Ap 12,12)
Smutno mi.2021.07.15 11:28
Razem z frondowymi trollami cieszy się Putin. Dla niego, to już powód do świętowania. Skłócił nas przeciwko sobie, to po pierwsze. Skłócił nas z UE, to dwa. Trzy - coraz bardziej skutecznie skłóca nas z USA. Jego trolle, skutecznie wmówili niektórym słabo doedukowanym Polakom, że teraz Polska wstaje z kolan i jest potęgą. Polska sama nigdy nie była i nie będzie potęgą. Wszelkie sojusze wymagają kompromisów. A my jako Polska nic nikomu na złość nie zrobimy, bo nie jesteśmy w niczym potęgą. Na złość robimy jedynie sobie.
Pisior2021.07.15 11:30
Pozdrow od nas Putina dzisiaj na dobranoc
olaf2021.07.15 11:54
w punkt! Pisbolszewia to jawna Targowica!
Rumcajs2021.07.15 12:53
olaf szwedzki pedofilek! Euroszambopedofilskie to jawna zgnilizna zachodnia!
jle_ffm2021.07.15 11:22
Trzeba jak najszybciej odsunąć tych pisowskich szkodników od władzy. Za chwilę bedziemy skłóceni z całym światem. To sa ludzie o bolszewickiej mentaloności niezdolni do współpracy i kompromisu z nikim i niczym. Rozwalą wszystko co dobre i wartościowe w imię swoich chorych ambicji, które wynikają wprost z ich kompleksów oraz głupoty.
Anonim2021.07.15 11:26
A może zamiast "odsuwać" zacząć przestrzegać konstytucji i demokracji? KONSTYTUCJA
jle_ffm2021.07.15 11:29
Oczywiscie, że tak, tylko że oni ani jednego ani drugiego nie przestrzegają. Konstytucję traktuja wybiórczo i tam gdzie im akurat pasuje.
ALA2021.07.15 12:24
ICEK NIE ZNASZ POLSKIEJ KONSTYTUCJI WIEC MORDA PARSZYWA W KUBEL.
turkuć podjadek2021.07.15 11:33
pierd.....sz jak mały kazio PO dużym piwie ....PO prostu pisowcy nie lubią walić w glinę a oPOzycja lubi regulować stolec ....
brednie2021.07.15 11:22
Europa nie kieruje się happeningiem Barta Staszewskiego, tylko faktami - dyskryminujące uchwały zostały przygotowane przez wiele samorządów w Polsce. Nikt z góry nawet nie pierdnął, kiedy akty te uderzały w mniejszości. Dobrze, że jest UE.
Andrzej2021.07.15 11:21
Fake news? Ustawy o "przeciwdziałaniu ideologii LGBT" w części gmin to fake news? Naklejki Sakiewicza to fake news? Zakłamani polscy katolicy.
Anonim2021.07.15 11:28
Przecież "to nie ideologia, tylko ludzie" - to czym się przejmujesz?
Foster2021.07.15 11:40
Popieprzyło ci się : Prezydent powiedział, że LGBT to nie ludzie, że UE to wyimaginowana Wspólnota.
Prawda w oczy2021.07.15 11:18
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Skrzypek na dachu2021.07.15 11:12
Trzeba spokojnie ale stanowczo odrzucic klamstwo skrajnych dzialaczy genderowsko tenczowych , ze stary chlop w sukience to baba , bo taki umyslowo chory menszczyzner potrzebuje badania czy nie ma zaburzenia albo wyczerpania hormonalne , ktore powoduje ze moze byc front dla cudzych dzieci , nawet probojac ich nawrocic na obrzydliwe ideologie LKGBPQZ albo tak jak Pan Jan Hartmann , na miedzyPOKOleniowe kazirodstwo . Pani Urszula Von Der Leyden tez swiadomie bzdury smaruje , chyba tez potrzebuje test czy mamy do czynienia z osoba XX czy XY .
Skrzypek na dachu2021.07.15 11:29
.....moze byc grozny dla cudzych dzieci......bo nikt sie nie wtraca w prywatne deprawacje ale takie publiczne narzucanie przez agentow LKGBPQZ wymagan tolerancji dla demoralizatorow spolecznych jest niedopuszczalne , dlatego trzeba sprzeciwiac sie na kazdym kroku kiedy bezbozna genderolewica domaga sie wydawania publicznego grosza podatnika na postempowe tenczowe cele takie jak narzuca Pani Jolanda Gontarczyk z Warszawskiego Ratusza .
sołtys2021.07.15 11:06
Ja sie grzecznie q pytam czy wy bolszewickie nieroby wezmiecie się za prace czy całe życie będziecie liczyc na ojca matke i drapane
Roman2021.07.15 11:06
Niech nas cmokną. Unii bardziej potrzebna Polska niż Polsce unia.
ryszard2021.07.15 11:04
To przypomina kabaret TEY, tyle że jest bardziej absurdalne. To szło w TVP. Aktorzy kabaretu łażą po wielkiej mapie Polski rozłożonej na podłodze, komentując miejsca w których akurat stoją. Dochodzą do przejścia granicznego. Smoleń pyta - a to co? Laskowik - ty głupi, Polska to nasz dom, a to są okna. Smoleń - no to możemy sobie powyglądać. Laskowik - ty głupi, okna mają inni. Dzisiaj, też w "naszym domu" obowiazują poglądy innych!
ryszard2021.07.15 11:06
Mogą być niewielkie błędy, bo odtwarzam z zamierzchłej pamięci
KatoTvPiSs:2021.07.15 11:03
Jacek Kurski PO RAZ TRZECI przegrał w sądzie sprawę o udostępnienie informacji publicznej! Tym razem chodziło o ujawnienie treści umowy dotyczącej nadawania w telewizji 'audycji i przekazów religijnych Kościoła katolickiego'. Wojewódzki Sąd Administracyjny uznał, że: TVP jako podmiot wykonujący zadania publiczne jest zobowiązany do udzielania informacji publicznej. Prawo do informacji publicznej nie podlega ograniczeniu ze względu na tajemnicę przedsiębiorcy. Walczymy o jawność, prawdę i świeckie państwo!"
robaczek2021.07.15 11:03
ZNOWU SKONCZYCIE NA KOLANACH PISURKI ;] .................ae wy to juz macie z PLEBANEM przecwiczone ;] ..................... za pare dnie wasz PAN wam oznajmi dlaczego sie dogadał z EU ;] ................... ślicznie jest ;] ................ widac za kogo was mają ;]
Roman2021.07.15 11:07
Jesteś durniem i to jeszcze do potęgi.
XYZ2021.07.15 10:59
Trybunał stwierdził że prawo polskie jest ważniejsze od watykańskiego i żaden konkordat nie ma żadnego znaczenia.
Klara2021.07.15 11:05
zupełnie nie śmieszna i bezsensowna "wypowieć"
Palestyna2021.07.15 10:54
Zamiast luftwaffe i wermachtu maja teraz tsue i komisje
Darek2021.07.15 10:53
Czy to nie Mateusz Morawiecki zrezygnował z weta w zamian za kasę z iluzorycznego funduszu odbudowy? I co teraz? Ktoś go rozliczy ;)?
Anonim2021.07.15 10:52
Oni śmią pouczać Polskę?! -- "Okres karalności kontaktów homoseksualnych w Niemczech datuje się, tak jak w większości innych krajów Europy Zachodniej, od średniowiecza do drugiej połowy XX wieku". Za Hitlera homoseksualiści trafiali do obozów koncentracyjnych: "Do więzienia lub obozu koncentracyjnego można było pójść nawet za pocałunek lub pożądliwe spojrzenie."
Anonim2021.07.15 10:58
W Polsce homoseksualizm nie był nigdy karany.
Palestyna2021.07.15 11:03
W hitlerlandzie był karany do 1995 roku
Anonim2021.07.15 11:04
To akurat przypadek. Z pewnych powodow zalegalizowano zoofile a homoseksualizm znajdowal sie w tej samej kategorii dewiacji.
Konstytucja należy do Polaków2021.07.15 10:51
a nie do unijnych PEDA . ÓW i LESBIJ . K
Jerzy2021.07.15 10:49
jakaś stara szmata, z alzheimerem zapewne, miłująca pedofilów śmie swój parszywy ryj otwierać i nas pouczać? kim ty jesteś, lewacka szmato, kim???
twojastara2021.07.15 11:25
Lewacką szmatę to masz, jak wyjmiesz ją z kibla i napiszesz na niej "lewacka". Kim jesteś, anonie z internetu, żeby lać taki hejt na kobietę 1000% mądrzejszą od ciebie?
Jerzy2021.07.15 11:57
spadaj przygłupie, ona ma mądrość na tępym lewackim ryju wypisaną, a ja nie jestem anonimem - jestem Jerzy
Koniec końców strategia2021.07.15 10:48
"ulica i zagranica" okazała się skuteczna kaku. Powinieneś dać w nagłówku "Presja ma sens!" hehehe
Anonim2021.07.15 10:46
/stp/ Czy nie można by tym bublom ewolucji jakoś wytłumaczyć, że żaden rząd nie może obiecać, że dostosuje konstytucję kraju do prawa unijnego? Rządy nie mają takiej MOCY, której np. TSUE i "polski" KO się domaga. Nie są ponad narodem ani TSUE, ani KO! Ze wobec tego nie może nasza konstytucja stać się podległą przepisom unijnym na czyjekolwiek życzenie; to może uczynić tylko cały naród-konstytucjonalista.
Palestyna2021.07.15 10:39
Prusactwo się wkur wiło germanizacja nie wychodzi?
Anonim2021.07.15 10:49
/stp/ Ale to nasza wina, że nie ma kto wytłumaczyć TSUE i opozycji polskiej, że nikt na własne lub cudze życzenie nie może zmienić konstytucji.
zboczenie nie może rządzić2021.07.15 10:38
Niech zachód zdycha jak sodoma i gomora
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.15 10:42
Także uważam, że miejsce katolickich ideologów jest w Watykanie. Polacy mają dość obcej zwyrodniałej ideologii.
F. Drake2021.07.15 11:30
.... zwyrodniały to sam jesteś!
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.07.15 10:37
Wreszcie i tak UE miała dużą cierpliwość wobec PiSdzielczego bezprawia.
rychu2021.07.15 10:42
hu you ?
F. Drake2021.07.15 11:31
Wypier... ruski cepie!