I wszystko jasne! Petru: Nie będę komentował sytuacji w Nowoczesnej - zdjęcie
25.11.19, 12:40(fot. screen/wikipedia Adrian Grycuk)

I wszystko jasne! Petru: Nie będę komentował sytuacji w Nowoczesnej

7

Ryszard Petru zabrał głos ws. rezygnacji Katarzyny Lubnauer ze stanowiska szefowej Nowoczesnej. Wciąż nie wiadomo co dalej ze "spadkiem" po partii Petru, czyli długiem w wysokości 2 milionów złotych.

Jak już pisaliśmy, dług Nowoczesnej najprawdopodobniej zapłacą podatnicy. Ryszard Petru umył ręce nie tylko w tym temacie. Były lider i założyciel Nowoczesnej odniósł się w mediach społecznościowych do rezygnacji Katarzyny Lubnauer ze stanowiska szefowej jego byłego ugrupowania.

 - Prawda jest taka, że udało nam się przetrwać najtrudniejszy czas, że mamy reprezentację w samorządach i w Sejmie (...), ale wybory europejskie i parlamentarne przegraliśmy i jako partia i jako koalicja. Jako jedna z liderek Koalicji Obywatelskiej biorę na siebie odpowiedzialność za wynik wyborczy i składam dzisiaj rezygnację z funkcji przewodniczącej Nowoczesnej - poinformowała Lubnauer

- Nie będę komentował sytuacji w Nowoczesnej.  Pragnę tylko przypomnieć, że kiedy 2 lata temu oddawałem .N w ręce K. Lubnauer Nowoczesna miała poparcie na poziomie 9% - napisał Petru

 

 

 

Gdy powstała Nowoczesna, eksperci oceniali, że jest to wydmuszka. No cóż. Po owocach poznacie...

 

 

bz/TT

Komentarze (7):

skuter2019.11.25 17:34
Kto to Rysiu a to ten od sześciu króli
anonim2019.11.25 17:21
W KRAKOWIE PRZED DWORCEM PKP CZYTALEM TAKI AFISZ NOWOCZESNIE WAS OKRADNIEMY TO PROGRAM NOWOCZESNEJ
Mirek T2019.11.25 13:01
Do jełopa (powyżej), który wabi się Björn Karlsson : Widzisz Karlsson, i po tych kilku słowach, które "zwymiotowałeś", od razu można cię określić, ocenić i scharakteryzować. Ty jesteś chory – nie nie piszę żeś głupi: Objawy owsicy gorszego sortu u zwolenników PO: -świąd mózgu , zaczerwienienie w obrębie odbytu i pusty portfel, -niepokój, zgrzytanie zębami i gwałtowność ruchowa, -obgryzanie paznokci i potrząsanie nerwowe puszką na spermę, -brak apetytu spowodowane pustką intelektualną, -nudności , bóle brzucha, głowy i wypróżnianie się z szarych komórek, -zaburzenia snu i brak logicznego rozumowania. Sprawdz, czy te objawy występują u ciebie. To bardzo ważne, bo we wczesnym stadium tej choroby jest ona uleczalna. Psychiatrzy używają w leczeniu kauczukowych młotków uderzając nimi chorego w potylicę. Po kilku takich zabiegach – choroba ustępuje !
gumowa kaczka2019.11.25 12:59
Polacy i polskojęzyczni obywatele, a tak was prosiłem żebyście nie głosowali na kandydatów Nowoczesnej, która to partia przylepiła się do PO jak goowno do statku. Wszyscy ich kandydaci, powtarzam wszyscy, to największe przygłupy w historii państwa polskiego. Oto oni: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In..
Grzegorz z Domaradza2019.11.25 12:58
Bez Ryśka ta partia straciła pazur!
KKK2019.11.25 12:55
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
Daniek K2019.11.25 12:55
Petru, nasz idolu, prosimy cię - skomentuj !!! I przejmij tą najgłupszą organizację polityczną, ale po uregulowaniu długu, bo ty temu nie jesteś winny tylko Pihowicz-brudna szczurzyca ! P.S. Rysiu, nie zapomnij zabrań ze sobą Misiło !