Horror w Wielkiej Brytanii! Ponad 10 tys. kobiet wymagało hospitalizacji po zażyciu pigułki aborcyjnej - zdjęcie
01.12.21, 15:58fot. yt/screen/pixabay.com

Horror w Wielkiej Brytanii! Ponad 10 tys. kobiet wymagało hospitalizacji po zażyciu pigułki aborcyjnej

17

Jak informuje Society for the Protection of Unborn Children (Towarzystwo ds. Ochrony Dzieci Nienarodzonych, SPUC), niezależne dochodzenie przeprowadzone w ramach wolnego dostępu do informacji wykazało, że ponad 10.000 kobiet w Wielkiej Brytanii w roku 2020 wymagało hospitalizacji po zażyciu pigułki aborcyjnej. Oznacza to, że 5,9 procent kobiet doświadczyło komplikacji zdrowotnych po skorzystaniu z aborcji „zrób to sama”. Wiązało się to także z zachowaniem w ciele części dziecka zabitego po przyjęciu środka poronnego.

Według informacji SPUC 3 proc. kobiet wymagało działań chirurgicznych w celu usunięcia szczątków nienarodzonego dziecka, a 2,3 proc. potrzebowało interwencji lekarskiej z powodu krwotoku. Wyniki badań dowodzą, że komplikacje wynikające ze stosowania środków aborcyjnych są „powszechne”.

Jak czytamy w artykule na portalu „Life Site News”: „Dochodzenie, prowadzone przez Percuity LTD i pod przewodnictwem konsultanta Kevina Duffy’ego, także odkryło, że dostawcy aborcji oraz Departament for Health and Social Care (DHSC) nie zgłaszali nieudanego zastosowania pigułki aborcyjnej jako komplikacji, mimo tego, że takie nieudane zastosowania prowadziły do leczenia szpitalnego – co oznacza, że mniej niż jedna na pięć komplikacji były zgłaszane”.

Stosowanie aborcji „zrób to sama” upowszechniło się w Wielkiej Brytanii w wyniku epidemii koronawirusa i lockdownu. Duffy uznał, że dochodzenie obnaża „niepokojącą prawdę o opiece aborcyjnej w czasie pandemii”. SPUC prowadzi nieustannie kampanię przeciwko domowym aborcjom. Smutna statystyka pokazuje, że „między początkiem kwietnia 2020 r. a wrześniem 2021 aż 180.182 kobiet w Anglii dokonało aborcji w domu stosując pigułki aborcyjne – misoprostol i mifepristone – albo przyjmując przynajmniej jedną pigułkę, misoprostol, w domu po przyjęciu mifepristone’u w klinice”.

SPUC przytacza wstrząsającą relację jednej z załamanych kobiet, która opisywała „duże kawałki” ciała nienarodzonego dziecka wypadające z jej ciała pod prysznicem po zażyciu środka poronnego. „To było całkowicie przerażające” – powiedziała kobieta nazwana „Sophie”. I dodała: „Nie chcę, by ktokolwiek cierpiał tak, jak ja”. Takie relacje pokazują także, że aborcja „zrób to sama” nie jest ani bezpieczna, ani łatwa, nie mówiąc już o tym, że nie tylko cierpi matka, ale zostaje zabite nienarodzone dziecko.

SPUC wzywa rząd w Wielkiej Brytanii do położenia kresu domowym aborcjom z powodu zagrożenia, jakie stanowią one dla zdrowia i życia kobiet. Raport z początku tego roku wykazał, że w 2020 r. o 54 proc. wzrosła liczba wezwań karetek z powodu komplikacji poaborcyjnych. Te fakty są jednak lekceważone zarówno przez media głównego nurtu, jak i przez władze.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (17):

Piekło już czeka2021.12.4 14:59
A je...ł je pies z kulawą nogą. Wolna wola więc do kogo ten problem ? A niech se cierpią. TO przedsmak piekła, które je czeka.
Kila2021.12.1 23:01
Płód do 12 tygodnia wygląda jak galaretka i nie wypada z macicy w częściach, bo nic tam go w żaden sposób nie ciacha, tylko w całości. Jeżeli Sophie nie miała wsparcia osób bliskich, nie wiedziała, jak ten proces może wyglądać i wokół miała tylko nieprzychylne, konserwatywne środowisko, to nie dziwię się, że miała traumę. Bo ewidentnie to była dużo późniejsza aborcja, która powinna być przeprowadzana już w szpitalu. Albo - kobieta tak naprawdę była do tej aborcji przymuszona, na przykład przez partnera.
MaxFiend2021.12.1 22:40
Widocznie nie potrafiły przeczytać ulotki stosowanych środków i zastosowały je stanowczo za późno. Ewidentnie zapomniały wcześniej przespać się z lekarzem lub farmaceutą :-D
AAAtomek2021.12.1 19:25
LifeSiteNews Witryna internetowa LifeSiteNews to kanadyjska, katolicka, skrajnie prawicowa strona internetowa i publikacja informacyjna zajmująca się zwalczaniem aborcji. Wikipedia (angielski)
ect2021.12.1 17:33
Nie ma ich co żałować, to podobno ich ciało.
Co to jest "łono"2021.12.1 17:30
i co to jest "nienarodzone dziecko" ?
Po "terapiach" tabletkowych2021.12.1 17:10
..kupionych od środów, lempartów czy innych spurków, wiele kobiet już nigdy nie będzie mogło mieć dzieci. I nawet kolejne prochy w ramach "in-vitro" im nie pomogą, bo po usunięciu macicy ciężko będzie zajść w ciążę.
Jahu🐟2021.12.1 16:52
a czemu nie szukały pomocy u specjalistek od mordowania dzieci np. środy, lempart czy spurek tylko się pchały do szpitala?
bo środy, lemparty czy spurki2021.12.1 17:12
...zaleciły by im zakupy prochów na "eutanazję". Czyli kolejny geszeft dla żmijowych kozojebców.
Asia2021.12.1 16:48
The children who are asking to be born.
Anonim2021.12.1 16:38
jakie duże kawały ciała?? fronde cós poniosło, cipy za późno wzieły sie do roboty najwyraźniej ,ale tylko te białe ,ciapciaki takich rzeczy nie robią ,pozwalają grzecznie się utrzymywać, ruchać sobie i rodzić
Asia2021.12.1 16:36
Moze to da do myslenia kobietom, aby nie zabijaly swoich dzieci.
Asia2021.12.1 16:35
Moze da do myslenia kobietom, zeby nie mordowaly wlasnych dzieci.
A ktoś wierzył2021.12.1 16:19
...że obietnice zbrodniczych suk robiących dla BigPharma są prawdziwe? To chyba oczywiste, przynajmniej z medycznego punktu widzenia, że szkody ze stosowania takich trucizn są ogromne. I będą też kolejne pacjentki u psychiatrów. Jak nie zaraz, to za parę lat. Morderstwa nie da się usunąć(!) z własnej głowy. Na to nie ma tabletek.
Cześć, stary indyku2021.12.1 16:51
Załatwiasz się na nocniku czy potrzebujesz pampersa?
MaxFiend2021.12.1 16:18
"Life Site News” i wszystko jasne :-D
Izydor2021.12.1 16:17
Tak, tak w katoprawackiej krainie mchu i paproci mamy raport sporządzony na podstawie dostępu do informacji publicznej z zastrzeżeniem ze te informacje są ukrywane przez przebrzydle lewactowo. Ale wiemy ze 10000. Poziom z.j.e.b.a.n.i.a katoprawicy jest niezależny od szerokości geograficznej także najwyraźniej nie maja na to wpływu czynniki środowiskowe. Czyżby chów wsobny?