Horała krytykuje słowa Czarnka. Jest odpowiedź: Demoralizacja nigdy nie będzie prawem człowieka i normalnością - zdjęcie
16.06.20, 10:50Screenshot Youtube - Telewizja Republika / Polskie Radio

Horała krytykuje słowa Czarnka. Jest odpowiedź: Demoralizacja nigdy nie będzie prawem człowieka i normalnością

46

Profesor Czarnek wyjaśniał już kontekst swojej wypowiedzi. Oczywiście to wypowiedź niefortunna i takie słowa lepiej, żeby nie padały, bo również one zaciemniają obraz tego, co jest istotną różnicą w tej kampanii” – powiedział dziś pełnomocnik rządu ds. CPK Marcin Horała w rozmowie na antenie TVN24. Skrytykował w ten sposób słowa Czarnka na temat LGBT. Jest odpowiedź posła PiS.

Przemysław Czarnek na słowa Horały odpowiedział na twitterze. Stwierdził:

Niefortunna? To także Panu Ministrowi wyjaśniam że dla mnie i mojej rodziny nie jest normalnym zjawiskiem paradowanie po ulicach że swoją seksualnością na wierzchu”.

Dalej dodał:

Demoralizacja nigdy nie będzie prawem człowieka i normalnością. To też niefortunne?”.

dam/TVN24,twitter

Komentarze (46):

Olo2020.06.17 8:20
Brawo Czarnek , zboczenie trzeba nazywać po imieniu !!!
czas walki o normalnosc i moralnosc2020.06.16 23:35
Horala podpadl mi juz kilka lat temu , kiedy zachwycal sie kilkoma celebrytami, np Kazikiem. Jest niedouczony, niedoczytany, wiec chce nadrabiac polityczną poprawnoscią. Potrzeba nam w rzadzie wiecej ludzi zdecydowanych w swoich pogladach , np takich jak prof Czarnek, czy prof. Nalaskowski.
Alojzy Cedzidło2020.06.16 22:31
Panie Horała . Aż się prosi pytanie : jak Panu w buzi Nie nazbierał Pan komplementów .A wystarczyło albo nie zabierać głosu ,albo wzorem przeciwników totalnych, powiedzieć aby nic nie powiedzieć Tym sposobem dołączył Pan do tej uczonej polskiej sitwy ,która po 89 roku wcale nie zostala odsunięta .Jest tylko jedna zmiana .Dawniej kochali CCCP a dziś ,,cywilizację " zachodnią . Polskę to oni mają głęboko w jednym symbolicznym miejscu .Pan Horała wie o tym ,ale w imię zachowania zasad poprawności udaje ślepego. Bo przecież nie wątpi chyba w wygrana pana Prezydenta Dudy..
stan2020.06.16 17:17
Brawo, p. Czarnek. To człowiek uczciwy i prawdomówny (co nie często się zdarza wśród polityków). Więcej takich posłów jak Czarnek w Sejmie, a zrobiliby porządek i przywrócili słowom prawdziwe znaczenie, nie byłoby premierów-pseudoRejtanów broniących demoralizacji.Na czym polegała reforma na uczelniach i jakie dała rezultaty? Nieudolność czy obrona status quo? Słowa uznania p. Czarnkowi.
stan2020.06.16 17:11
"Listy do rektora KUL wystosowali w tej sprawie prawnicy prof. Ewa Łętowska i prof. Jakub Urbanik. Profesor Urbanik wnosił o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec Czarnka. O to, by KUL ukarał swojego wykładowcę dyscyplinarnie, wnioskował do rektora również poseł PO, Michał Krawczyk z Lublina. W poniedziałek złożył w sekretariacie rektora zawiadomienie o popełnieniu przewinienia dyscyplinarnego" - wiadomośListy do rektora KUL wystosowali w tej sprawie prawnicy prof. Ewa Łętowska i prof. Jakub Urbanik. Profesor Urbanik wnosił o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec Czarnka. O to, by KUL ukarał swojego wykładowcę dyscyplinarnie, wnioskował do rektora również poseł PO, Michał Krawczyk z Lublina. W poniedziałek złożył w sekretariacie rektora zawiadomienie o popełnieniu przewinienia dyscyplinarnego.Listy do rektora KUL wystosowali w tej sprawie prawnicy prof. Ewa Łętowska i prof. Jakub Urbanik. Profesor Urbanik wnosił o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec Czarnka. O to, by KUL ukarał swojego wykładowcę dyscyplinarnie, wnioskował do rektora również poseł PO, Michał Krawczyk z Lublina. W poniedziałek złożył w sekretariacie rektora zawiadomienie o popełnieniu przewinienia dyscyplinarnego.Onetu. Dlaczego Hartman na najstarszej uczelni polskiej jest tolerowany? Żydowski mason, który jawnie odgraża się Polakom, zapowiada deprawację dzieci i głosi kazirodztwo jest bezkarny? Czymże jest wypowiedź Czarnka (prawdziwa, bo człowiek, który chodzi po ulicy z genitaliami na wierzchu postępuje jak zwierzęta) w porównaniu ze słowami Hartmana? Czy Hartman nie głosi ideologii LGBT? A poseł Czarnek ocenił moralnie czyn bezwstydnego genderowca. Dziwne, że profesorowie uczelni nie widzą wyraźnej różnicy. I co ma do powiedzenia komucha ze stanu wojennego Łętowska w sprawie uczelni ufundowanej przez Polaków?
jork2020.06.16 17:10
brawo panie Czarnek zakazac publicznego eksponowania dewiacji LGBT na tzw marszach.
anonim2020.06.16 16:30
a może jest tak że horała lubi kochać pedała?
sl_ko2020.06.16 16:29
P. Czarnek to silny facet z zasadami. Mam nadzieję, że przyszły Prezydent.
Krzysztof 2020.06.16 15:32
PiSiory się gryzą .Idę po popcorn,będzie ciekawie.
Jaki2020.06.16 15:28
A kogo interesuje jakiś zboczeniec w USA,poza Czarnkiem? Tu jest Polska katolicka i nikt z jajami nie chodzi po ulicy,debilu z PiS Ja widziałem kobiety w Afryce z obnażonymi piersiami,czy mam mówić że kobiety w Polsce nie mają wstydu?
stan2020.06.16 17:34
Jak zwykle, nie na czasie. Piszesz i nie wiesz, o czym.
klaus2020.06.16 15:24
Prof. Czarnek musi liczyć się z tym ,że zostanie sam bo w imię poprawności politycznej jego niby koledzy zrobią to zrobili ,a wiec przyjęli narrację TVNu koniec kropka, taki jest PiS , i w tych wyborach idzie na przegraną bo nie da się Panu Bogu świeczki i Diabłu ogarka, wystarczy że Trzaskowskiego sztab przyjmie na klatę i zacznie wyliczać niby afery pisu, a te które były za PO, PSLu, dokładnie zadawać pytanie była afera , to gdzie wyrok, a wyroków nie było bo prokuratura śpi tzn. kopiemy się do kostek, i zamiatamy wszystko pod dywan , była afera AMBER GOLD, śmiechu warta komisja ustaliła i wzięła kasiorę nic nie wyjaśniając tzn wyjaśniła to co nawet spod budki z piwem więcej wiedzieli niż ta komisja ustaliła, i tak życie się toczy, nie mówię tu o mediach bo tu całkowita porażka (repolonizacja),i tak można wyliczać dodam że nie wspominałem o organizacjach typu Kozłowska , Kramek tu całkowita porazka.
inka 2020.06.16 14:03
panie profesorze dzięki,chyba nie jest normalne u ludzi paradowanie roznegliżowanych osobników bo trudno odróżnić czy to jest on czy ona,po drugie nie życzę żeby w nachalny sposób obrażano moje uczucia religijne ,tolerancja tylko w jedną stronę? tak ludzie przestańcie zło nazywać normalnością stąpacie po cienkiej granicy już w wielu przypadkach zaciera się różnica między człowiekiem a zwierzęciem
Wies2020.06.16 13:45
Pan Profesor Czarnek powiedział to czego inni boją się powiedzieć. Normalne czyli zgodne z normą. Chodzenie po ulicy z przyrodzeniem na wierzchu nie jest normą.
Małgorzata2020.06.16 12:48
Tak to jest jak się burzy jedność Panie Kaczyński i pozwala na OSOBISTE OPINIE w sprawach NAJWAŻNIEJSZYCH. Chaos ma swoje przyczyny. Brak silnej jednej władzy, POGARDA DLA Prawa Bożego i PRAWDY, znieprawienie ludzi / polityków którzy dla własnych egoistycznych racji skaczą sobie "gardła". Pycha rozsadza ich umysły . Zadufani w sobie komentują wszystko co im podsuną diabelskie, znieprawione media i dziennikarze. Każde " g...." na ulicy i w ścieku wiadomości. Pan Horała jest śmieszny jeśli wierzy w Konstytucję i równocześnie zapewnia , że zrobi wszystko . To Pan Czarnek ma rację i nie powinien się TŁUMACZYĆ. "Demoralizacja nigdy nie będzie prawem człowieka i normalnością." To chcą usłyszeć od Prezydenta Dudy , Premiera Morawieckiego i Prezesa Kaczyńskiego WYBORCY.
stan2020.06.16 17:31
Tak, "Małgorzato". Ja także oczekuję jednoznaczności ze strony PiS. Ciekawe ilu jest sprawiedliwych w Prawie i Sprawiedliwości, a ilu lawirantów. Z tego powodu mi PiS nie odpowiada - niby bronią życia, a odwalają ustawę społeczną przeciwko aborcji, niby bronią dobrego imienia Polski i prawdy historycznej, ale postępują wg życzeń Izraela i Ukrainy. Rozdwojenie. Oczekuję rządu czysto polskiego, bo Polska na to zasługuje.
Panie Czarnek z KUL-u2020.06.16 12:14
Widział pan marsz równości w Lublinie? Kto tam epatował nagością albo seksualnością? Niech pan poszuka dobrego optyka w Lublinie. Jest mnóstwo zakładów.
anonim2020.06.16 14:37
To był marsz nierówności, zboki wychodzą na ulice żeby się pokazać a póżniej mieć pretensje że są stygmatyzowani. Ludzi z Lublina nie było tam nawet połowy
Jahu 2020.06.16 12:11
Ja, Bóg Jahu (יה) umieram ze strachu.
Cierpliwy2020.06.16 12:03
Pan Horała chce być politycznie poprawny, dlatego tak komentuje. Ale żeby iść z tym do TVN24?
oficer LWP2020.06.16 12:18
taki dostał rozkaz od swoich zwierzchników z judeseja
QAZ2020.06.16 12:03
Gonić zboczeńców z naszej ojczyzny, jak są toi niech chadzają kanałami.
ladychapel2020.06.16 11:58
Siostrzeniec premiera Franciszek Broda: nikt, kto dyskryminuje ludzi, nie powinien rządzić krajem - powiedział. Jak wyjaśnił, sam jest osobą homoseksualną. Jego zdaniem, w wypowiedziach polityków PiS "chodzi o to, by zmobilizować elektorat, podebrać też elektorat Konfederacji".
Matka Polka2020.06.16 15:54
Siostrzeniec lepiej by zrobił, jakby siedział cicho i nie przynosił wstydu rodzinie. W oczekiwaniu na odrobinę dojrzałości rzecz jasna. Siostrzeniec weźmie się za naukę, a nie zajmuje parciem na szkło.
Głos Rozsądku2020.06.16 11:48
"Nie nazywajmy szamba perfumerią"! Profesor Czarnek ma rację i ma prawo ja wyartykułować. Panie Horała, szanuję Pana, ale właśnie takie lekkie podejście części PIS-u i obawy przed reakcją lewactwa doprowadziło do rozrostu problemu z dewiantami. PIS po części sam jest sobie winny, że następuje eskalacja dewiacji w przestrzeni publicznej.
oficer LWP2020.06.16 11:59
nie ważne czy ma Czarnek racje, ważne jak na to zareagują judeseje i masoneria żydowsk,a dlatego Horała już padł przed nimi na kolana i gotowy jest błagać ich o wybaczenie stad te słowa skierowane przeciwko Czarnkowi
Brawo P. Czarnek 2020.06.16 11:47
Horała, przestańcie gwiazdorzyć i udawać "postępowca" na Prawicy, bo my jako elektorat ZP, mamy w d.... co sobie myślą o tym polscy i jewropejscy zboczeńcy, a także co piszą i mówią o tym w niemieckich i żydowsko-esbeckich mediach
oficer LWP2020.06.16 11:55
przecież spora część PIS i rządu to zboczeńcy wielbiciele kakaowego oczka, jeden to w dodatku ćpun biegający w nocy po Warszawie w pidżamie
anonim2020.06.16 14:32
tak tak, w PiS są zboczeńcy a w PO-PZPR, PSL, N a nawet w Konfie (pornolki w pacy Szosnierza) są same czyste jak łza lilije czystości..... W kązdym środowisku są pedały, jak o tym mi nie mówią, ogłaszając że to norma i nie ganiają z goła d... po mieście, to jest mi to zupełnie obojetne. Acha, jak bedziesz wierzył w gawędy Rzeplińskiego to jego kumple, krytykę zapinki w tyłek ci spenalizują
oficer LWP2020.06.16 11:44
ze strachu przed reakcją żydomasonerii PIS zaczyna własne guano żreć
Pracownik2020.06.16 11:39
Widać popłoch w PiSie, skoro już się między sobą gryzą. Trzaskowski Prezydentem Polski!
Maciejm Łagodny.2020.06.16 11:36
CAŁKOWICIE się ZGADZAM z wypowiedzią prof.Czarnek.
JM2020.06.16 14:12
Ja też się zgadzam. Mądre słowa tylko mniej inteligentni nie są w stanie tego pojąć, albo chcą się podlizać tęczowej zarazie. Horale chyba władza do głowy uderzyła za bardzo.
Jahu2020.06.16 11:21
Panie Horała zapamiętaj sobie raz.. nie ma zgody na propagowanie i akceptację zgnilizny moralnej jaką terrorem próbuje nam narzucić tęczowa degrengolada.
...2020.06.16 11:18
Demoralizację zawsze należy nazywać po imieniu.
kibic2020.06.16 11:15
Horala siedź cicho, zajmij się tym co do Ciebie należy. Prof. Czarnek to głos nas milionów Polaków !!!
zenio2020.06.16 11:21
Chyba kpisz. Skąd wziąłeś te miliony?
harry2020.06.16 11:27
chyba kpisz. Jesteście może większością?
Roman2020.06.16 11:11
Brawo Panie Profesorze !!! Trzeba nazywać rzeczy po imieniu !! I Pan to zrobił w sposób i właściwy i kulturalny. Nie wiem dlaczego niektórzy nazywają tę wypowiedź niefortunną. Może mają coś wspólnego z tą ideologią , albo są tchórzami.
Libori2020.06.17 6:20
LEWACTWU NIE PODOBA SIE PRAWDA?ALE PRZERAZAJACE JEST TO ILE TEGO W POLSCE JUZ JEST.POLACY BR0NCIE SIE PRZED TYMI ZB0KAMI.
Beno2020.06.16 11:07
Brawo panie Czarnek. Jasne stwierdzenia, a nie "owijanie" w bawełnę. Precz z LGBT. Dosyć panoszenia się dewiantów i zboków i ich obnoszenia się innością.
antoni.s2020.06.16 17:08
Żydzi przed wojną też bezczelnie obnosili się swoją innością,prawda?,odmienność jest taka antypolska,antykatolicka.
stan2020.06.16 17:23
Raczej antyludzka. To zwierzęta nie chowają swoich genitalii. Pod tym względem ten człowiek niczym się nie różnił od zwierząt. A przed wojną nie tylko zydzi obnosili się z innością, również inne narodowości kultywowały swoją tradycję, język, stroje. Wniosek - II RP była niezwykle tolerancyjna. A żydowska odmienność - jak piszesz, owszem, była antypolska, co świadczy o zachowaniu żydów podczas nawały bolszewickiej w 1920r.
em. inż.2020.06.16 11:03
Horała dzieciaku, słuchaj się starszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych!!! BRAWO Panie Profesorze! Nazwał Pan rzecz po imieniu, chociaż bardzo delikatnie!
tomasz2020.06.16 15:28
Masz rację Horała to przykład uległego bojaźliwego człowieka. Który zamiast twardo stać na gruncie małżeństwa kobiety z mężczyzną . Kluczy i kombinuje oraz okrakiem wycofuje się z danego słowa. Człowiek musi być twardy tak jak prof. Czarnek inaczej dojdziemy do ściany poza którą będzie pustka moralna. A tego nikt nie chce dlatego pod słowami pana profesora podpisuję się 1000 razy. A co do LGBT należy wdrożyć metodę z czasów Berezy Kartuskiej tyle tylko że o wielokrotnie cięższym kalibrze. Wtedy ta zaraza zostanie wypleniona . Mam nadzieję że zgadzacie się ze mną w tym temacie.
M2020.06.16 16:49
Nie wiem, czy wiesz, ale Czarnek nie jest ani wiele starszy, ani wiele bardziej doświadczony. Panowie są w podobnym wieku