Homo-nagość i promocja dewiacji otwarcie w polskiej szkole! - zdjęcie
15.06.15, 20:23

Homo-nagość i promocja dewiacji otwarcie w polskiej szkole!

18

W szkole w Piątkowisku, w której uczą się uczniowie podstawówek i gimnazjum, pojawiła się wystawa na temat homoseksualizmu i seksu homoseksualnego - podaje "Dziennik Łódzki". Zrobili go sami uczniowie gimnazjum. „Radość seksu lesbijskiego”, „Chłopak, którego chciałem na całe życie”, „Trans Sex w wielkim mieście” – to tytuły, które widnieją obok zdjęć wyciętych z gazet. Zdjęcia prezentują między innymi półnagich mężczyzn w łóżku, całujących się mężczyzn, mężczyzn nagich i inne obrzydliwości. Gimnazjum nosi imię Adama Mickiewicza. Wieszcz chyba przewraca się w grobie…

Oczywiście wystawa nie jest oddolną inicjatywą uczniów. Pojawiła się po „warsztatach antydyskryminacyjnych”. Fotografie półnagich czy zupełnie nagich osób w dewiacyjnych związkach oglądają nie tylko gimnazjaliści, ale i uczniowie podstawówki, którzy wykorzystują korytarz „ozdobiony” taką wystawą.

Na stronie szkoły opublikowano oświadczenie, że wśród uczniów panują postawy… homofobiczne. Tak, ta straszna choroba, homofobia – oto wróg, z którym chcieli walczyć „postępowi” nauczyciele organizujący warsztaty „antydyskryminacyjne” z udziałem specjalistów-propagandzistów.

Dyrektor placówki tłumaczy, że uważa niektóre zdjęcia za „odważne”, ale nie chciał niczego „ciąć” by nie „cenzurować” młodzieży. Taki to, proszę państwa, współczesny wzór „wychowawcy”. Gdzieżby tam mówić o moralności i tym, co obyczajne. Nie – młodzież chce dewiacji, to niech sobie ma. Żeby Owsiakowe „róbta co chceta” służyło za myśl przewodnią dyrektorom szkół…  

Warto dodać, że wystawę z obscenicznymi zdjęciami umieszczono tuż pod polskim godłem. Głupotę gimnazjalistów otępianych przez mass media można zrozumieć. Pogardy dla polskiej i chrześcijańskiej cywilizacji, jaką zaprezentowała dyrekcja, nie usprawiedliwia nic. Wstyd! 

bjad

Komentarze (18):

anonim2015.06.15 20:42
gdzie jest to zboczone Piątkowisko? Gdzie są rodzice tych zboczeńców? Gdzie rada rodziców?
anonim2015.06.15 20:49
nie dla zboczencow!
anonim2015.06.15 21:15
Zamknąć szkołe, a uczniów umieścić w różnych placówkach
anonim2015.06.15 21:57
Dyrektora zwolnić natychmiast z stanowiska jeśli uzasadnia tą obsceniczną wystawę rzekomymi homofobicznymi postawami uczniów. A Rodzice to niech zaczną też się interesować co ich latorośle w szkole wyczyniają bo jest przesłanka iż podczas lekcji wpajają im że mają czerpać radość z homoseksualnych doświadczeń.
anonim2015.06.15 22:01
vis-dum sprawa apb. Wesołowskiego jest wnikliwie sprawdzana, osądzasz bez dowodów osobę którą media ściekowe ci w negatywnym kontekście zaprezentowały. Marciel Degollado był świecką osobą i cierpiał na homoseksualną dolegliwość, skrzywdził nieletnich lecz kara go nie minęła. Za to Polański jest przez was chroniony oraz cała masa pozostałych pedofilów w waszych kręgach dzieci seksualnie wykorzystuje.
anonim2015.06.15 22:01
Oczywiście, ze w szkole nie istnieje coś takiego, jak czysto spontaniczne działania uczniów. Zawsze jest to "spontan" inspirowany, kreowany przez działania pedagogów.
anonim2015.06.15 22:25
Za deprawowanie dzieci i młodzieży dyrektor tej szkoły powinien najzwyczajniej trafić do pierdla. Gdybym był rodzicem dziecka z tej szkoły "na bank" podałbym go do sądu za deprawowanie. Niech się tłumaczy. Takie przypadki trzeba dławić w zarodku i nie bać się. Mam nadzieję, że znajdą się tam odważni rodzice (na lemingów nie liczę).
anonim2015.06.15 22:36
Rodzice zawiedli, powinni natychmiast podać sqr...li do sądu.
anonim2015.06.16 0:48
"Zdjecia prezentują między innymi półnagich mężczyzn w łóżku, całujących się mężczyzn, mężczyzn nagich i inne Obrzydliwosci". No strasznie redaktor wrzazliwy, skoro widok nagiego faceta wzbudza w nim/niej obrzydzenie. To i na krucyfiks ciezko patrzec byc musi... Jezus na nim nagi prawie... Swoja droga ciekawe, jak na redaktora (czy redaktorke?) dziala widok abortowanych plodow, ktore Fronda tak chetnie publikuje i az pieje z zachwytu, kiedy ogladaja to dzieci. Czy tez wzbudza obrzydzenie, czy jest okejos i zachwycajace ze wzgledu na przeslanie ideologiczne?
anonim2015.06.16 8:07
Jak Żydzi wychowują swoje dzieci ? - ano tak , że mają brak dostępu do wszystkich świństw pchających się poprzez media, wpajany szacunek do rodziny, dbanie o codzienną modlitwę i rytuały religijne - to tak z grubsza.
anonim2015.06.16 8:59
Biada gorszycielom! Róbcie sobie co chcecie prwyatnie, w domowym zaciszu ale wara od miejsc publicznych a tym bardziej od szkół ! Aż nie chce się wierzyć w to co się wydarzyło, dyrektor do dymisji !
anonim2015.06.16 9:19
Majestic.Ty tak często będziesz rzucał kamieniem w tego Polańskiego ? Minęło przeszło 40 lat, reżyser w dużej mierze odpokutował za swój czyn, nigdy to się już nie powtórzyło.Nie jest żadnym pedofilem, nie widać tego ani w życiu, ani filmach. Polański nigdy,w przeciwieństwie do niektórych innych obywateli polskich żydowskiego pochodzenia nie powiedział nic złego o Polsce,nie nakręcił też żadnego filmu, który źle przedstawia Polaków, wręcz przeciwnie.Tymczaem Fronda i komentorzy twojego pokroju wycierają sobie nim buzie. Ósme przykazanie się kłania ! Jednocześnie wychodzi totalna obłuda przy okazji bp.Wesołowskiego - tam nie ma "zmiłuj",tutaj jest, pomimo oczywistej dysproporcji pomiędzy jednostkowym wydarzeniem a całą serią, tendencją.
anonim2015.06.16 9:35
Gdzie są zdjęcia tej wystawy? Jestem pewien, że pan redachtor podkolorował rzeczywistość.
anonim2015.06.16 10:27
Rodzice powinni coś z tym zrobić, a durnowate nauczycielskie głowy powinny polecieć. Skoro w szkołach nauczają uniwersytutki, to tak mamy.
anonim2015.06.16 10:47
Majestic "Marciel Degollado był świecką osobą". Ty oszuscie. Degollado byl ksiedzem katolickim, zalozycielem konserwatywnego zgromadzenia zakonnego. A ponadto byl przyjacielem Jana Pawla II, holubionym przez niego oraz jego otoczenie. Jesli chodzi o Polanskiego to ma on na koncie jeden przypadek wykorzystania seksualnego nieletniej, wygladajacej jak dorosla osoba i wpychanej mu do lozka przez mamusie marzaca o wielkiej karierze dla corki.Degollado i Wesolowski to zarloczni pedofile z duza iloscia ofiar na koncie.
anonim2015.06.16 18:14
"Wiekszego promotora dewiacji niz arcybiskup-pedofil Wesolowski trudno bedzie znalezc. Nie wspominajac o innej koscielnej gwiezdzie o imieniu Marciel Degollado. Jak to sie stalo, ze pobozny lud chrzescijanski nie wyczul, z jakim diablem ma do czynienia w jego osobie. Wielka to tajemnica. " - no dokładnie !!! Na podstawie tego zdarzenia ludzie powinni mieć zapalone w świadomości do czego taki zbok potrafi się posunąć. Dając im jeszcze teraz bezkarność w ich poczynaniach, których się dopuścili w tej szkole, damy im kolejny krok do umocnienia właśnie takich zboczonych pedziów jakim jest wesołowski.
anonim2015.06.16 18:18
I właśnie po to jest szkoła - aby wychowywać ludzi tak, aby im stępić naturalne odruchy. Gdyby w cygańskiej szkole ktoś takie gówno powiesił, to Cyganie już by mu zrobili porządek.
anonim2015.06.16 18:33
koniecznie oglądnijcie na yt: https://www.youtube.com/watch?v=g8YR9IV9Alc oraz https://www.youtube.com/watch?v=wrlcYAjY664